Поезія духмяного короваю

Новости, Общество

  18 Июл , 2013

Жнива хліборобський рік віншують. Усвідомлюючи цю непорушну, споконвічну селянську істину, трудівники акціонерного товариства «Добробут», що на півночі Братського району, намагаються кожну погожу днину, ба навіть хвилину, використати з максимальною користю. Урожай має бути зібраний у стислі терміни і з мінімальними втратами, адже від цього залежить, даруйте за тавтологію, добробут кожного працівника, пайовика, а також пересічного мешканця Миролюбівки, всього району, області, держави. На цьому повсякчас наполягає керівник ПрАТ «Добробут», депутат обласної ради, заслужений працівник сільського господарства України Олександр Миколайович МЕЗНІК.

Ось уже понад два десятиліття знаний аграрій очолює рідне для нього сільгосппідприємство, тож, звісно, далеко не безвусий новачок у цій справі. Проте кожна наступна жнивна кампанія має свою специфіку та особливості, відтак щоразу відпрацьовується й відшліфовується унікальна стратегія та тактика проведення зерно-збиральних робіт. І, що показово, керівник вельми гордиться своїм дружним та згуртованим колективом, в якому кожна людина вболіває за кінцевий результат, намагаючись на своєму місці творчо та сумлінно підійти до виконання дорученої справи. Адже на кону – хліб. Великий Хліб.

На момент виходу цього номера газети хлібороби ПрАТ «Добробут», до речі, одними із перших у районі, вже завершать збирання ранніх зернових, з чим ми їх і поз-доровляємо. Коли ж я завітав на терени гостинного краю, залишалися один – максимум два дні до закінчення жнивної кампанії. Тож я попросив Олександра Миколайовича поділитися свіжими враженнями про цьогорічні жнива. Зокрема поцікавився: яким видався весь хліборобський цикл, яка якість зібраного збіжжя та хто з трудівників найбільше відзначився під час цієї спекотної для аграріїв пори?

– Передусім, – одразу ж зазначив керівник акціонерного товариства, – хочу щиро подякувати та доземно вклонитися кожному із наших хлібодарів, адже завдяки їх високим професійним та людським якостям маємо в коморах найдорожче багатство на землі. Розумію, що газетна площа не безмежна, але наполягаю, щоб на шпальтах обласного видання були оприлюднені прізвища всіх тих, хто причетний до збирання хліба.

Олександр Мезнік.

Із задоволенням виконую це прохання. Серед тих, хто перебував на передньому краю споконвічної битви за врожай, – комбайнери Віктор Михайлюк, Олександр Желізняк, Андрій Волков, Володимир Юхно, Андрій Кобилінський, помічники комбайнера Олександр Юхно, Олександр Бідний, Володимир Дарій, Денис Юхно, Юрій Потапенко. Без затримок та втрат перевозили зерно нового врожаю Олександр Єленчук, Сергій Ковальчук, Дмитро Михайлюк, Віктор Найдьонов, Андрій Сліпченко, Іван Скальовий, Руслан Немченко, Юрій Михайлюк, Іван Безверхий, Михайло Цара. Підготовку грунту під урожай-2014 готують трактористи Петро Ковальчук та Федір Давидов. Звісно ж, чималих зусиль у загальний успіх доклали й спеціалісти господарства, зайняті на збиранні ранніх зернових. Це заступник директора Григорій Коц, головний агроном Олексій Тищенко, інженер по забезпеченню Юрій Ступак, завіду-вач майстерні Іван Подлісецький, бригадир тракторної бригади Микола Немченко, інженер-електрик Устим Немченко, агроном Микола Горінський, завідувач господарства Олексій Гончаров. І, звісно ж, аніскільки не варто применшувати роль миролюбівського генерала степових просторів – Олександра Мезніка, котрий цими гарячими днинами разом із механізаторами стрічав ранішні зорі та під світлом місяця давав указівки перед коротким перепочинком на сон.

І, звісно ж, керівник О.М. Мезнік подбав про те, щоб усі працівники поля були забезпечені дворазовим повноцінним харчуванням, а трудилися на найсучаснішій техніці. На озброєнні господарства – п’ять потужних комбайнів усесвітньо відомої фірми CLAAS, з-поміж яких особливою гордістю хліборобів є придбаний лише в минулому році Lexion 670. Це диво німецької інженерної думки здатне за добу накосити хліб на 65-70 гектарах. А загалом півдесятка степових фрегатів за добу роблять свою шляхетну місію на площі 200 гектарів. Тож, як неважко підрахувати, ранні зернові в акціонерному товаристві були зібрані всього за якихось десять днів, при цьому – із втратами, що наближуються до нуля. Адже комбайни оснащені електронікою, котра підвищує ефективність збирання врожаю до максимально можливої у сучасному світі.

Звісно ж, одне із головних мірил хліборобських звитяг – то середня врожайність.

– Ранні зернові, – розповідає Олександр Миколайович, – порадували нас ужинками у 50 центнерів на круг. Це – в середньому, а на окремих полях золотава пшеничка віддячила 70-тю центнерами добірного зерна. Могли б мати в підсумку й більші цифри, якби не град, який достоту позбиткувався з посівів на 700 гектарах полів із пшеницею и 300-х – із соняшником. Майже все зібране збіжжя, до речі, високого другого класу, що підтвердили в лабораторії компанії «НІБУЛОН». Цього сезону добре зарекомендували себе на цих полях сорти пшениці Фішт, Новокиївська, Смуглянка, Шестопалівка, причому у землю лягало лише добірне насіння еліти та першої репродукції. Крім того, істотно зміцнів економіку сільгосппідприємства озимий ріпак, який дав 48 центнерів з гектара!

Золотий фонд миролюбівських хліборобів.

Загалом, як відзначив у розмові керівник сільгосптовариства, у цілому хліборобський сезон був сприятливим для озимини. М’яка, сніжна зима напоїла смарагдові ниви дорогоцінною вологою, а в середині останнього весіннього місяця випав такий довгоочікуваний і потрібний дощ – той самий травневий дощ, якого за своїм ефектом не замінять навіть найдосвідченіші агрономи. Додайте до цього застосування новітніх аграрних технологій, неухильне дотримання сівозмін, вчасне та в повному обсязі внесення мінеральних та органічних добрив, обробку полів від хвороб та шкідників – звідси й результат відповідний. Але ж, знову таки повторюється О.М. Мезнік: усього цього неможливо було добитися без працьовитих та творчих людей, на які так багатий миролюбівський край. Відтак люди праці не обділені увагою, і це ще м’яко сказано. Окрім солідної заробітної плати, працівники за помірними цінами можуть придбати продукцію товариства, а це, окрім групи рослинництва, ще й продукція тваринництва – птиця, свині. Господарство також за власний кошт утримує Будинок культури та два творчі колективи – ВІА «Добробут» і жіночий самодіяльний колектив «Гармонія». Задоволені співпрацею з ПрАТ «Добробут» і пайовики, котрі відчувають повсякденну турботу про себе з боку флагмана аграрного виробництва регіону.

На току господарства.

– На превеликий жаль, – каже Олександр Мезнік, – вельми турбує нас, аграріїв, цінова ситуація на ринку зерна. Як завжди буває у врожайні роки, ціна на зерно обвалилася ледве не до собівартості, що істотно уповільнує подальший розвиток нашого господарства. Тож змушені більшу частину вирощеного важкою працею притримувати на складах, очікуючи справедливої ціни на хліб. Але ж частину врожаю все одне доведеться віддати хитрим ділкам за низькими цінами, бо ж обігові нам конче потрібні вже зараз – і задля проведення подальших сільськогосподарських робіт, і з метою виплати заробітної плати із відповідними нарахуваннями, й для розрахунку із пайовиками.

Одразу по збиранню врожаю іде підготовка грунту під урожай наступного року. Трактористи Федір Давидов (на фото)
і Петро Ковальчук за добу на тракторі New Holland проходять 50-60 гектарів. Оранка здійснюється на глибину
8-10 сантиметрів з тим, щоб зберегти вологу.

Слід додати, що, розуміючи та підтримуючи державну політику щодо забезпечення продовольчої безпеки та утримання цін на соціально важливі сорти хліба, акціонерне товариство солідно поповнює Регіональний ресурс: за два останні роки майже 600 тонн добірного збіжжя від «Добробуту» поповнили чи ще ось-ось попов-нять державні засіки, що дасть можливість здешевити хліб для незаможних верств українців. Ці соціальні ініціативи Президента та уряду депутат обласної ради від Партії регіонів підтримує без вагань і тим паче без тиску згори.

…Із Олександром Миколайовичем Мезніком виїжджаємо на жнивне поле. Красені-комбайни плавно розсікають жовто-гарячі простори, рівномірно, ледь помітно гуркочучи та швидко долаючи чергові рівнесенькі рядочки. Від  запашної, духмяної щойно скошеної пшениці приємно запаморочується в голові. Й мов нізвідки у душі лунає поезія духмяного короваю:

Хліб потрібно шанувати,
Хліб – усьому голова!
Запашний, пухкий, рум'яний,
Він лежить на рушнику.

Андрій ТЮРІН
Фото автора

Братський район

Сообщение:

*

НОВОСТИ