Соціальні ініціативи Президента України – в дії

Про реалізацію нових соціальних ініціатив, започаткованих Президентом України Віктором Януковичем, спрямованих на збільшення державної підтримки сімей з дітьми йшлося під час проведення зустрічі голови облдержадміністрації Миколи Круглова з редакторами місцевих комунальних ЗМІ.

Микола Петрович наголосив, що захист дитинства, діяльність державних та громадських структур в інтересах підростаючого покоління – ці та інші соціально значущі теми сьогодні повинні стати першочерговими. Завдання влади – створювати умови для активної частини населення, щоб люди мали достойну роботу і достойну заробітну плату і захищали тих, хто не працює, особливо людей незахищених, хворих, дітей. Тому реалізація нових соціальних ініціатив –це персональна відповідальність кожного державного службовця, кожного члена місцевої влади.

Як приклад доброї справи голова обласної ради навів ситуацію з розміщенням дитячих майданчиків, як в місті Миколаєві, так і в інших населених пунктах області. – Тільки за рік під патронатом Партії Регіонів в області було побудовано тисячі дитячих ігрових майданчиків. Навіть при союзі їх стільки не було. І всі вони востребувані, там сьогодні гуляють діти – акцентував Микола Круглов.

Відзначено також, що в рамках державної програми «Діти – майбутнє України» в Миколалаївській області проведено ряд заходів, спрямованих на підтримку дітей-інвалідів. В області діє 4 центри та 15 відділень соціальної реабілітації дітей інвалідів, в яких щороку проходять реабілітацію більш 600 таких дітей.

Для здійснення реабілітаційних заходів центри соціальної реабілітації дітей-інвалідів та відділення соціальної реабілітації дітей-інвалідів територіальних центрів соціального обслуговування (надання соціальних послуг) забезпечено необхідним реабілітаційним обладнанням, яке підібрано з урахуванням індивідуальних можливостей кожної дитини, вікових особливостей.

В основі соціальної політики держави, як визначено новими соціальними ініціативами Президента України та стратегією реформування системи надання соціальних послуг, схваленої Урядом, є раннє виявлення осіб та сімей, які потребують соціального захисту, наближення соціальних послуг до людини або сім'ї, забезпечення адресності в наданні соціальних допомог та послуг.

На виконання доручення Президента України щодо створення реабілітаційних установ для дітей в Миколаївській області планується протягом 2013–2014 рр. провести реорганізацію відділень соціальної реабілітації дітей – інвалідів в центри соціальної реабілітації дітей – інвалідів у Березнегуватському, Веселинівському, Врадіївському, Вознесенському районах, що забезпечить роботу реабілітаційних закладів щодо здійснення заходів, спрямованих на розвиток дитини – інваліда та корегування порушень її розвитку, навчанню її основним соціальним та побутовим навичкам, розвитку здібностей, створенню передумов для інтеграції в суспільство.

Віктор КЛИМОВ
 

Сообщение:

*

НОВОСТИ