Босоніжки для інваліда

Конфликт, Новости

  22 Авг , 2013

На статтю у № 32 від 8 серпня редакція отримала  відповідь з Миколаївського державного експериментального протезно-ортопедичного підприємства, у якій, зокрема, сказано про те, що пенсіонерка, учасник бойових дій Поліна Опанасівна Кулик отримувала ортопедичне взуття у вересні 2004 року, у липні 2007 року, в лютому 2009 та у грудні 2012 року (одночасно дві пари взуття).

Під час останнього замовлення ортопедичного взуття (замовлення № 4588 та № 4589) були виготовлені півчеревики (модель № 102 – літнє взуття) та черевики (модель № 98 – зимове взуття). При проведенні зняття мірок та оформленні замовлення всі побажання та зауваження Кулик П.О. враховувалися, про що свідчить наявність особистого підпису інваліда в графі «замовник з призначенням ознайомлений». Також, слід зазначити, за наявною ортопедичною патологією (вкорочення правої нижньої кінцівки на 5,0 см)для Кулик П.О. необхідно виготовляти саме такі моделі ортопедичного взуття. Таким чином, помилок зі сторони співробітників протезно-ортопедичного підприємства немає.

Зокрема, слід зазначити, що згідно з діючою Постановою КМУ № 321 від 05.04.2012 року «Про затвердження Порядку забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації інвалідів, дітей-інвалідів та інших окремих категорій населення» п. 35, «інваліди забезпечуються двома парами ортопедичного взуття на два роки…». Таким чином, наступне ортопедичне взуття для Кулик П.О. може бути виготовлено та видано лише в грудні 2014 року.

У вересні поточного року Миколаївське ДЕПОП буде надавати пропозиції щодо внесення змін до діючої Постанови КМУ № 321 в розділі забезпечення інвалідів ортопедичним взуттям, а саме, щорічному забезпеченні інваліда двома парами ортопедичного взуття.

Підготувала Тетяна ФІЛІППОВА

Сообщение:

*

НОВОСТИ