На варті охорони здоров’я тварин та продовольчої безпеки держави

У неділю, 11 серпня, в Україні відзначається День працівників ветеринарної медицини України. Започатковане це свято у 2001 році Указом Президента України. Отже, 12-й рік поспіль у другу неділю останнього літнього місяця ми вітаємо представників цієї гуманної та надзвичайно важливої для суспільства професії.

Головне управління ветеринарної медицини у Миколаївській області, яким керує Олег Робертович Калнаус, спрямовує свої зусилля на захист від небезпечних хвороб тварин і безпечності продукції тваринного походження, дбаючи про забезпечення стабільного і ефективного ветеринарного контролю в області. Зараз очікується прийняття проекту Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо безпечності харчових продуктів». Цей документ розроблений з метою виконання Національного плану дій на 2011 рік щодо впровадження Програми економічних реформ на 2010-2014 роки «Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава», затвердженої Указом Президента України від 27 квітня 2011 року за № 504. Закон регулює відносини між органами виконавчої влади, виробниками, продавцями (постачальниками) та споживачами харчових продуктів і визначає правовий порядок забезпечення безпечності та якості харчових продуктів, що виробляються, знаходяться у обігу, імпортуються та експортуються.
 

Олег Калнаус.
 

Олег Калнаус пояснив, що у новій редакції закону працівникам ветеринарної служби України надаватимуться повноваження щодо забезпечення контролю за безпечністю харчової продукції у той час, коли відповідальність за якість виробленої продукції повністю покладатиметься на виробників.

«Можна виготовити ковбасу з м'яса або сої, – пояснив Олег Робертович. Якість цих продуктів, зрозуміло, різна, але обидва вони повинні бути безпечними. Саме за цим ми і слідкуємо. З прийняттям закону нам будуть передані і повноваження санітарно-епідемічної служби в частині здійснення державного контролю за всіма харчовими продуктами. А поки що ми тримаємо на своєму контролі сировину тваринного походження, з якої виробляються харчові продукти».

Втім, до нових завдань служба готується вже сьогодні. У структурному підрозділі Головного управління – управлінні державного контролю, який очолює заступник начальника – заступник головного державного інспектора ветеринарної медицини області Інна Едмундівна Дергач, – згідно з вимогами нового закону створюється відділ безпечності харчових продуктів. А реальна робота ведеться у відділі державної інспекції. Його працівники постійно контролюють дотримання правил ветеринарно-санітарних норм на підприємствах, а також ретельно перевіряють безпечність сировини тваринного походження, яка поступає для переробки, а у майбутньому перетвориться на продукти, які ми з вами купуватимемо у магазинах та на ринках області.

За шість місяців 2013 року державними ветеринарними інспекторами проведено 569 перевірок господарств різної форми власності, 134 забійних, м'ясопереробних підприємства, 2465 інших суб'єктів (ринків, оптових баз, супермаркетів тощо). За результатами проведених перевірок накладено штрафи на 2180 осіб на загальну суму 159 тис. 607 грн., зроблено 1 тис. 942 письмових попередження недобросовісним виробникам, призупинена робота чотирьох об'єктів. Постійно здійснюється інспекторський контроль та нагляд за відправниками вантажів на експорт та по території України.

За надзвичайно важливий напрямок роботи – забезпечення протиепізоотичного благополуччя Миколаївської области відповідає заступник начальника Сергій Григорович Швець. В його напрямок роботи входить організація та проведення профілактичних щеплень тварин проти сказу, сибірської виразки, лептоспірозу, класичної чуми свиней, Ньюкаслівської хвороби. Ветеринари регулярно проводять діагностичні дослідження сільськогосподарських тварин на лейкоз, туберкульоз, бруцельоз.

«Працювати часом доводиться, незважаючи на вихідні та свята, – говорить Сергій Григорович. – Особлива напруга відчувається у нас напередодні виведення тварин на пасовища. Зазвичай у дуже стислі строки треба зробити тваринам усі щеплення та дослідження, щоб вони вийшли у череду здоровими».

Працівники лабораторії.
 

За словами С.Г. Швеця, на сьогодні територія Миколаївської області є благополучною у епізоотичному відношенні по особливо небезпечним карантинним хворобам, у тому числі, по африканській чумі свиней, яка наблизилась до кордонів України. Від неї дуже потерпає Російська Федерація. З 2007 року і по сьогоднішній день російська держава понесла через африканську чуму збитки більше 30 млрд. рублів, які витрачені на компенсації за знищених та вилучених свиней. У 2013 році дана хвороба зареєстрована і у Республіці Бєларусь. В Україні тільки у минулому році був зафіксовний єдиний спалах африканської чуми свиней у селі Камишеватка Запорізької області. Втім, оперативними та умілими діями ветеринарної служби, розповсюдженню інфекції вдалося запобігти.

Другий рік поспіль ветеринарна служба Миколаївської області успішно займається ідентифікацією сільськогосподарських тварин. З цього показника миколаївські ветеринари увійшли у п'ятірку кращих областей країни. Яскраві жовті бірки на вухах корівок означають, що кожній з них присвоєний персональний номер, який внесено до Єдиного державного реєстру, а тварина при цьому має паспорт та ветеринарну картку. Такий облік набагато полегшує планування та проведення протиепізоотичних заходів, допомогає контролювати епізоотичну ситуацію в області та рух поголів'я.

Обліковий номер, по суті, дає можливість простежити безпечність продукції тваринного походження «від лану до столу». Така практика давно запроваджена у європейських країнах.

«Обов'язковій ідентифікації підлягають тварини, від яких власник отримує сировину і потім використовує її для продажу або промислової переробки, – пояснює С.Г. Швець. – Таким чином, держава моніторить стратегічний запас яловичини, свинини. Наша ветеринарна служба проводить ідентифікацію тварин, що утримуються населенням.

Особливим підрозділом служби ветеринарної медицини Миколаївської області є регіональна державна лабораторія ветеринарної медицини, яку з 2005 року очолює Валерій Іванович Малай. З того часу директорові вдалося майже повністю перебудувати лабораторію, осучаснити її, зокрема, газифікувати систему опалення, встановити у хіміко-токсикологічному відділі примусову припливно-витяжну вентиляцію, вкрити будівлю металочерепицею. Було придбано найсучасніше обладнання: газові та рідинні хроматографи, атомний спектрофотометр тощо, завдяки чому у 2009 році Миколаївська регіональна лабораторія була акредитована у системі якості ISO\IEC 17025:2006.Працівники лабораторії віддають усі сили для того, щоб зберегти здоров'я мешканців нашої області. А для цього вкотре попереджають, що купувати продукти на стихійних ринках та у непристосованих для цього місцях дуже небезпечно.

«Наразі у країні така соціально-економічна ситуація, що переважна більшість наших громадян змушена економити і купувати продукти там, де дешевше. Втім, треба пам’ятати, що багато захворювань протікають дуже повільно і є хронічними, – говорить Валерій Іванович Малай. – Так, клінічних проявів туберкульозу, бруцельозу, лейкозу, низки паразитарних захворювань не побачиш одразу. Їхня клініка виявиться через кілька місяців, років. Тому людина і не розуміє, від чого захворіла і де».

Сьогодні лабораторія є державною установою ветеринарної медицини в області з питань лабораторної діагностики хвороб тварин, оцінки якості та безпеки продукції тваринного, а на ринках і рослинного походження, у тому числі, сировини, харчових продуктів, кормів тваринного і рослинного походження, кормових добавок, а також центром організації ветеринарної лабораторної справи в області. З 1973 р. лабораторія розташовується по вул. Луначарського, 2а, і має потужну матеріально-технічну базу для проведення у повному обсязі і на сучасному рівні численних досліджень у відповідності з повноваженнями, наданими Державними ветеринарною та фітосанітарною службами України: патологоанатомічних, мікроскопічних, бактеріологічних, біологічних, токсикологічних, біохімічних, мікологічних, серологічних, імунологічних, вірусологічних, гельмінтологічних, гематологічних, радіологічних тощо. Під контролем регіональної лабораторії знаходяться державні лабораторії ветеринарно-санітарної експертизи на ринках.

Адміністративний корпус Головного управління ветеринарної медицини у Миколаївській області.
 

На даний час у регіональній державній лабораторії ветеринарної медицини працюють 137 досвідчених фахівців – справжніх майстрів своєї справи, та функціонують 12 відділів.

Співробітники лабораторії, так як і всі фахівці ветеринарної медицини області постійно приділяють увагу підвищенню свого професійного рівня, беруть участь у семінарах, стажуваннях, курсах підвищення кваліфікації.«Перелік продукції, яку всебічно і кваліфіковано перевіряють наші спеціалісти, дуже великий, – зауважує директор лабораторії. – Це м'ясо птиці, ковбасні вироби, субпродукти і напівфабрикати, консерви молочні, рибні, риба свіжа і свіжоморожена, молочна та кисломолочна продукція, сири, спреди, яйця, яєчний порошок, макуха, зерно, корми, комбікорми, шкури, борошно, спилок, віск, вощина, корми для тварин.За цей рік надійшло 552 зразка, з яких 18 були забраковані.Головний показник успішності нашої роботи – відсутність захворювань тварин і людей, відсутність отруєнь продуктами харчування, отриманих від тварин, – говорить Валерій Іванович Малай. – Задля цього відбувається щоденна клопітка, зовсім непомітна нікому робота.

Щиро вітаємо зі святом усіх ветеринарних працівників Миколаївської області! Бажаємо здоров'я, наснаги та успіхів у роботі і у всіх житейських справах!»

Тетяна ФІЛІППОВА

Сообщение:

*

НОВОСТИ