Таланти живуть поряд

Один раз на два роки в обласному центрі проводиться фестиваль художньої творчості освітян «Дзвенить духовна струна», який допомагає знайти, підтримати та розвинути творчі здібності працівників галузі освіти.

Відкриттям фестивалю 2006 року став керівник авіамодельного гуртка міського Палацу творчості учнів Анатолій Пахомов. На нього ще тоді звернула увагу керівник «Народної вокальної студії» міського Будинку вчителя О. Власенко.
 

 

А. Пахомов на сцені рідного Миколаєва.
   

Шлях до великої сцени у Анатолія був довгим, бо спів для нього – то лише хобі. Саме у вокальній студії йому завдяки любові до співу і повсякденній кропіткій роботі під керівництвом найкращих вокалістів міста О. Власенко, В. Осадчої та М. Логвінову і концертмейстерів С. Качанової та Л. Пашковської вдалося розвинутися професійно.

Концерти «Народної вокальної студії» вже давно стали окрасою культурного життя Миколаєва. Можна багато добрих слів сказати про кожного її учасника. Але я хочу розповісти саме про А. Пахомова. Чому? Тому, що він знедавна став у нашому місті справжньою зіркою.

У Всеукраїнському телевізійному проекті «Україна має талант» Анатолій вийшов у півфінал конкурсу.

Повірити у себе, у свій творчий талант йому допомогла донька Марія. І він вирішив спробувати.

Надзвичайно гарний голос співака, вибір пісні, неповторний супровід співу жестами рук не залишилися поза увагою журі та глядачів.

Не залишилися байдужими до виступу нашого земляка і вся Україна, і Сербія, адже мовою цієї балканської країни він співав у відбірному турі.

Ми вважаємо, що виступ А. Пахомова у півфіналі був дуже вдалим. Упевнені в тому, що це тільки перша сходинка до творчих висот.

Хто тепер може сказати, що героїв треба шукати в чужих землях. Вони живуть поряд із нами!

Щасти Вам, Анатолію, творчих Вам злетів!

Лариса ПЕСЧАНСЬКА

Сообщение:

*

НОВОСТИ