Виклики до суду (№ 32 (3267), четвер, 8 серпня 2013 р.)

У провадженні Центрального районного суду м. Миколаєва знаходиться цивільна справа № 490/5214/13-ц за позовом Дружкової М.Ю до Дружкова Д.В. про розірвання шлюбу, яка відкладена на 05.09.13, о 9.00.
Відповідачу Дружкову Дмитру Васильовичу, останнє відоме місце реєстрації якого: м. Миколаїв, вул. Маршала Чуйкова, 112, необхідно з’явитися у судове засідання, яке відбудеться у приміщенні Центрального районного суду м. Миколаєва, що знаходиться за адресою: м. Миколаїв, вул. Потьомкінська, 49, каб. № 3.
***
Снігурівський районний суд Миколаївської області повідомляє відповідача Кунтуша Ігоря Валерійовича, 14.07.1982 р. нар., останнє місце проживання якого: Миколаївська область, Снігурівський район, с. Баратівка, вул. Агеєнка, 6, кв. 1, про дату слухання цивільної справи за позовом ПАТ КБ «ПриватБанк» до Кунтуша І.В. про стягнення заборгованості за кредитним договором, яке відбудеться 20.08.13 об 11.00, у приміщенні суду за адресою: Миколаївська область, Снігурівський район, вул. Генерала Плієва, 69.
Явка відповідача обов’язкова і у разі неявки відповідача, справу буде розглянуто за його відсутності у порядку ч. 4 ст. 169 ЦПК України судом буде винесено заочне рішення.
***
У провадженні Центрального районного суду м. Миколаєва знаходиться цивільна справа № 490/4913/13-ц за позовом ПАТ «МегаБанк» до Димова А.О., Димової Л.П. про стягнення заборгованості, яка відкладена на 04.09.13, о 13.00.
Відповідачам Димову Андрію Олександровичу, останнє відоме місце реєстрації якого: м. Миколаїв, вул. Лазурна, 28, кв. 34, Димовій Людмилі Петрівні, останнє відоме місце реєстрації якої: м. Миколаїв, вул. Г. Дівіної, 19, необхідно з’явитися у судове засідання, яке відбудеться у приміщенні Центрального районного суду м. Миколаєва, що знаходиться за адресою: м. Миколаїв, вул. Потьомкінська, 49, каб. № 3.
***
У провадженні Центрального районного суду м. Миколаєва знаходиться цивільна справа № 490/5213/13-ц за позовом Шмідт Віталії Валентинівни до Шмідта Олександра Юрійовича про розірвання шлюбу.
Слухання справи призначено на 14.08.13, о 16.30.
Відповідач Шмідт Олександр Юрійович викликається у судове засідання, яке відбудеться у приміщенні Центрального районного суду м. Миколаєва, що знаходиться за адресою: м. Миколаїв, вул. Потьомкінська, 49, каб. № 20, з документами, що посвідчують особу.
У разі неявки відповідача у судове засідання без поважних причин або неповідомлення про причини неявки справу буде розглянуто за його відсутності на підставі наявних у справі доказів.
***
Очаківський міськрайонний суд Миколаївсь-кої області викликає в якості відповідача Нізовцеву Інессу Юріївну у судове засідання, яке відбудеться 14.08.13, о 9.00, у залі суду за адресою: Миколаївська область, м. Очаків, вул. Леніна, 44, з розгляду цивільної справи за позовом ПАТ КБ «ПриватБанк» до Нізовцевої Інесси Юріївни про стягнення заборгованості за кредитним договором.
У разі неявки відповідача у судове засідання без поважних причин або неповідомлення ним причин своєї неявки, з'ясування обставин у цій справі проводитиметься за його відсутності.
***
Новобузький районний суд Миколаївської області викликає у судове засідання відповідача Таргонія Олександра Вікторовича за позовом ПАТ КБ «ПриватБанк» про стягнення заборгованості за кредитним договором на 28.08.13, о 10.00, у зал судових засідань № 1 Новобузького районного суду Миколаївської області за адресою: Миколаївська область, м. Новий Буг, вул. Дзержинського, 8.
Після публікації оголошення відповідач вважається повідомленим про час і місце розгляду справи і у разі неявки позов може бути розглянуто за його відсутності.
***
Новобузький районний суд Миколаївської області викликає у судове засідання відповідача Гусейнова Еміля Надировича за позовом ПАТ КБ «ПриватБанк» про стягнення заборгованості за кредитним договором на 28.08.13, о 10.30, у зал судових засідань № 1 Новобузького районного суду Миколаївської області за адресою: Миколаївська область, м. Новий Буг, вул. Дзержинського, 8.
Після публікації оголошення відповідач вважається повідомленим про час і місце розгляду справи і у разі неявки позов може бути розглянуто за його відсутності.
***
Новобузький районний суд Миколаївської області викликає у судове засідання відповідача Погрібного Павла Олександровича за позовом ПАТ КБ «ПриватБанк» про стягнення заборгованості за кредитним договором на 28.08.13, об 11.00, у зал судових засідань № 1 Новобузького районного суду Миколаївської області за адресою: Миколаївська область, м. Новий Буг, вул. Дзержинського, 8.
Після публікації оголошення відповідач вважається повідомленим про час і місце розгляду справи і у разі неявки позов може бути розглянуто за його відсутності.
***
Доманівський районний суд Миколаївської області викликає у судове засідання в якості відповідача Мороховича Анатолія Павловича на 01.10.13, о 9.00, за адресою: Миколаївська область, смт Доманівка, вул. Леніна, 35, у цивільній справі за позовом Стоноги Катерини Вікторівни до Мороховича А.П. про визнання недійсним договору оренди земельної ділянки. Суддя Якименко Л.М.
На 01.10.13, о 10.00, за адресою: Миколаївська область, смт Доманівка, вул. Леніна, 35, у цивільній справі за позовом Флейтух Лариси Леонідівни до Мороховича А.П. про визнання недійсним договору оренди земельної ділянки. Суддя Якименко Л.М.
На 01.10.13, об 11.00, за адресою: Миколаївська область, смт Доманівка, вул. Леніна, 35, у цивільній справі за позовом Компанійця Олексія Анатолійовича до Мороховича А.П. про визнання недійсним договору оренди земельної ділянки. Суддя Якименко Л.М.
На 01.10.13, о 14.00, за адресою: Миколаївська область, смт Доманівка, вул. Леніна, 35, у цивільній справі за позовом Компанійця Юрія Вікторовича до Мороховича А.П. про визнання недійсним договору оренди земельної ділянки. Суддя Кривенко О.В.
У разі неявки відповідача, справу буде розглянуто за його відсутності.
***
Вознесенський районний суд Миколаївської області викликає в якості відповідача Якіма Олега Васильовича, останнє відоме місце проживання якого: Миколаївська область,м. Вознесенськ, вул. Жовтневої революції, 18, кв. 4, у цивільній справі за позовом Голдіна Ігоря Леонідовича до ПП «Нива В.Ш.», управління ДВС, Головного управління юстіції в Миколаївській області в особі відділу з примусового виконання рішень, Пелещука Андрія Миколайовича, Якіма Олега Васильовича про визнання правочину-процедури підготовки проведення та оформлення результатів прилюдних торгів недійсними.
Розгляд справи призначено на 14.08.13, о 10.00, за адресою: Миколаївська область, м. Вознесенськ, вул. Кибрика, 11, каб. № 2.
У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності за наявними у справі матеріалами на підставі ч. 9 ст. 74 ЦПК України.
***
Ленінський районний суд м. Миколаєва викликає в якості відповідачів Тискевич Надію Петрівну, останнє відоме місце проживання якої: м. Миколаїв, вул. Свиридова, 37, кв. 100, Саблука Олега Валентиновича, останнє відоме місце проживання якого: м. Миколаїв, вул. 12-а Поздовжня, 5а, кв. 100, у справі за позовом Лянсберга В.Є. до Тискевич Н.П., Саблука О.В. про визнання договору купівлі-продажу дійсним.
Слухання справи відбудеться 20.08.13, о 8.30, за адресою: м. Миколаїв, вул. 28-ї Армії, 16, каб. № 6.
У разі неявки відповідачів у судове засідання справу буде розглянуто за їх відсутності.
***
Снігурівський районний суд Миколаївської області повідомляє відповідача Кохову Альону Володимирівну, останнє місце проживання якої: Миколаївська область, Снігурівський район, с. Олександрівка, про дату слухання цивільної справи за позовом ПАТ «Миколаївобленерго» про стягнення заборгованості за спожиту, але неоплачену електроенергію, яке відбудеться 23.09.13, о 10.00.
У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.
***
Снігурівський районний суд Миколаївської області викликає відповідача Мурич Ніну Олексіївну, останнє відоме місце проживання якої: Дніпропетровська область, Широківський район, смт Широке, у цивільній справі № 485/1151/13-ц за позовом Тимчук Тетяни Ярославівни, Тимчук Катерини Русланівни, Тимчук Юлії Русланівни до Мурич Ніни Олексіївни про визнання договору купівлі-продажу дійсним та визнання права власності в порядку спадкування.
Судове засідання відбудеться 21.08.13, о 10.00 у приміщенні суду за адресою: Миколаївська область, м. Снігурівка, вул. Генерала Плієва, 69.
У разі неявки відповідача судовий розгляд відбудеться за його відсутності відповідно до вимог ст. 169 ЦПК України.
***
Южноукраїнський міський суд Миколаївської області викликає в судове засідання на 13.08.13, о 8.00, за адресою: Миколаївська область м. Южноукраїнськ, вул. Дружби народів, 3а, в якості відповідача Агаркова Артура Сергійовича у цивільній справі № 486/1345/13-ц за позовом ПАТ КБ «ПриватБанк» до Агаркова А.С. про стягнення заборгованості
У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.
***
Єланецький районний суд Миколаївської області, розташований за адресою: Миколаївська область, Єланецький район, смт Єланець, вул. Дзержинського, 16, викликає у судове засідання відповідача Василенка Енріко Віталійовича, 07.01.1977 р. нар., на 09.08.13, о 10.00, у цивільній справі за позовом ПАТ КБ «ПриватБанк» до Василенка Е.В. про стягнення заборгованості за кредитним договором.
***
Єланецький районний суд Миколаївської області, розташований за адресою: Миколаївська область, Єланецький район, смт Єланець, вул. Дзержинського, 16, викликає у судове засідання відповідача Коркач Тетяну Володимирівну, 13.08.1951 р. нар., на 09.08.13, о 9.00, у цивільній справі за позовом ПАТ КБ «ПриватБанк» до Коркач Т.В. про стягнення заборгованості за кредитним договором.
***
Заводський районний суд м. Миколаєва викликає у судове засідання відповідача Петрика Олександра Мефодійовича, Петрика Віталія Олександровича, за позовом Ломакіної Віолети Олександрівни про визнання договору купівлі-продажу дійсним на 13.08.13, о 8.30, каб. № 15 Заводського районного суду за адресою: м. Миколаїв, вул. Радісна, 3.
Після публікації оголошення відповідач вважається повідомленим про час і місце розгляду справи і у разі неявки позов може бути розглянуто за його відсутності
***
Снігурівський районний суд Миколаївської області повідомляє відповідача Паровика Ігоря Івановича, останнє місце проживання якого: Миколаївська область, Снігурівський район, с. Баратівка, вул. Радянська, 9, про дату слухання цивільної справи за позовом Паровик Лілії Юріївни про розірвання шлюбу, яке відбудеться 09.08.13, о 9.30.
У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.
***
Заводський районний суд м. Миколаєва у зв’язку з розглядом цивільної справи за позовом Чередніченко В.М. до Колотухи М.І. про визнання особи такою, яка втратила право користування житловим приміщенням, викликає відповідача у справі Колотуху Миколу Івановича у судове засідання, яке відбудеться 13.08.13, о 9.00, каб. № 1 Заводського районного суду за адресою: м. Миколаїв, вул. Радісна, 3.
У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.
***
У провадженні Центрального районного суду м. Миколаєва знаходиться цивільна справа № 490/7049/13-ц за позовом Мукатаєва Ю.Н. до Дем’яненка А.В., Дем’яненко Є.В. про визнання договору дійсним, яка відкладена на 15.08.13, о 13.40.
Відповідачу Дем’яненку Анатолію Володимировичу, останнє відоме місце реєстрації якого: м. Миколаїв, вул. Колгоспна, 9, необхідно з’явитися у судове засідання, яке відбудеться у приміщенні Центрального районного суду м. Миколаєва, що знаходиться за адресою: м. Миколаїв, вул. Потьомкінська, 49, каб. № 3.
***
Корабельний районний суд м. Миколаєва, розташований за адресою: м. Миколаїв, вул. Самойловича, 20а, викликає у судове засідання в якості відповідача Гирича Анатолія Григоровича, останнє відоме місце проживання якого: м. Миколаїв, вул. Рильського, 49, у цивільній справі 2/488/934/2013 за позовом Бойко П.С. про визнання особи такою, яка втратила право користування житловим приміщенням.
Судове засідання відбудеться 15.08.13, об 11.00, у залі судових засідань № 2.
Явка відповідача обов’язкова і у разі неявки справу буде розглянуто за його відсутності.
***
Южноукраїнський міський суд Миколаївської області викликає в судове засідання на 24.09.13, о 14.30, за адресою: Миколаївська область м. Южноукраїнськ вул. Дружби народів, 3а, в якості відповідача Арнаута Віктора Степановича у цивільній справі за позовом Арнаут Валентини Григорівни до Арнаута Віктора Степановича про визнання права власності на частину квартири та визначення порядку користування квартирою і за зустрічним позовом Арнаута Віктора Степановича до Арнаут Олега Вікторовича і Арнаут Валентини Григорівни про визнання особи такою, що втратила право користування жилим приміщенням.
В разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.
***
Очаківський міськрайонний суд Миколаївської області викликає в якості відповідача Плаксія Олександра Володимировича у судове засідання, що відбудеться 20.08.13, о 9.30. у залі суду за адресою: Миколаївська область, м. Очаків, вул. Луначарського, 44, з розгляду цивільної справи за позовом Максименко Л.В. до Плаксія О.В. про позбавлення батьківських прав.
У разі неявки відповідача у судове засідання без поважних причин або неповідомлення ним причин своєї неявки, з'ясування обставин у цій справі проводитиметься за його відсутності і він вважатиметься повідомленим належним чином про час та місце розгляду справи.
***
Очаківський міськрайонний суд Миколаївської області викликає в якості відповідача Малицьку Ірину В’ячеславівну у судове засідання, що відбудеться 20.08.13, о 9.00, у залі суду за адресою: Миколаївська область, м. Очаків, вул. Луначарського, 44, з розгляду цивільної справи за позовом Терещенко Т.М. до Малицької І.В., третя особа – Південна Товарна Біржа, про визнання угоди дійсною.
У разі неявки відповідачки у судове засідання без поважних причин або неповідомлення ним причин своєї неявки, з'ясування обставин у цій справі проводитиметься за його відсутності і вона вважатиметься повідомленою належним чином про час та місце розгляду справи.
***
Очаківський міськрайонний суд Миколаївської області викликає відповідача Золотарьова Андрія Всеволодовича у судове засідання, що відбудеться 09.08.13, об 11.00,  у приміщенні суду за адресою: Миколаївська область, м. Очаків, вул. Леніна, 44, з розгляду цивільної справи за позовом Золотарьової Неоніли Максимівни до Золотарьова Андрія Всеволодовича про визнання права власності на жилий будинок за набувальною давністю.
Після опублікування оголошення відповідач вважається повідомленим належним чином та у разі його неявки в судове засідання справу буде розглянуто у його відсутність на підставі наявних доказів.
***
Жовтневий районний суд Миколаївської області повідомляє, що 26 червня 2013 року судом було винесено заочне рішення у цивільній справі № 477/696/13-цр за позовом прокурора Жовтневого району Миколаївської області до Кушніренка Олександра Михайловича про позбавлення батьківських прав та стягнення аліментів.
 

Сообщение:

*

НОВОСТИ