Виклики до суду (№ 33 (3268), четвер, 15 серпня 2013 р.)

Виклики до суду (№ 33 (3268), четвер, 15 серпня 2013 р.)

Веселинівський районний суд Миколаївської області повідомляє відповідача Тура Сергія Олексійовича, останнє відоме місце проживання якого: Миколаївська область, Веселинівський район, с. Варюшине, про дату слухання цивільної справи за позовом Чернявки Ніни Петрівни до Тура С.О. про стягнення аліментів, яке відбудеться 27.08.13, о 9.00, у приміщенні Веселинівського районного суду, за адресою: Миколаївська область, смт Веселинове, вул. Леніна, 36.
У разі неявки відповідача у судове засідання справу буде розглянуто за його відсутності.

***
Веселинівський районний суд Миколаївської області повідомляє відповідача Ребреша Андрія Федоровича, останнє відоме місце проживання якого: Миколаївська область, Веселинівський район, с. Градівка, про дату слухання цивільної справи за позовом ПАТ КБ «ПриватБанк» до Ребреша А.Ф. про стягнення кредитної заборгованості, яке відбудеться 27.08.13, о 10.00, у приміщенні Веселинівського районного суду, за адресою: Миколаївська область, смт Веселинове, вул. Леніна, 36.
У разі неявки відповідача у судове засідання справу буде розглянуто за його відсутності.

***
Веселинівський районний суд Миколаївської області повідомляє відповідача Макогоненка Андрія Володимировича, останнє відоме місце проживання якого: Миколаївська область, Веселинівський район, с. Поділля, про дату слухання цивільної справи за позовом Макогоненко Інни Ярославівни до Макогоненка А.В. про розірвання шлюбу, яке відбудеться 27.08.13, о 9.30, у приміщенні Веселинівського районного суду, за адресою: Миколаївська область, смт Веселинове, вул. Леніна, 36.
У разі неявки відповідача у судове засідання справу буде розглянуто за його відсутності.

***
Заводський районний суд м. Миколаєва повторно викликає у судове засідання відповідача Гребенюка Анатолія Івановича за позовом Гребенюк В.Л., Гребенюк Є.А. про визнання особи такою, яка втратила право користування житловим приміщенням, на 29.08.13, о 10.00, каб. № 15 Заводського районного суду за адресою: м. Миколаїв, вул. Радісна, 3.
Після публікації оголошення відповідач вважається повідомленим про час і місце розгляду справи і у разі неявки позов може бути розглянуто за його відсутності.

***
У провадженні Центрального районного суду м. Миколаєва знаходиться цивільна справа № 490/5165/13-ц за позовом Загорської О.В. до Шевченка М.В., Шевченко Г.Ю. про визнання договору дійсним, яка відкладена на 04.09.13, о 9.00.
Відповідачам Шевченку Миколі Володимировичу, Шевченко Ганні Юріївні, останнє відоме місце реєстрації яких: м. Миколаїв, пр-т Героїв Сталінграду, 15-г, кв. 51, необхідно з’явитися у судове засідання, яке відбудеться у приміщенні Центрального районного суду м. Миколаєва, що знаходиться за адресою: м. Миколаїв, вул. Потьомкінська, 49, каб. № 3.

***
Веселинівський районний суд Миколаївської області повідомляє відповідача Федоренко Ганну Федорівну, останнє відоме місце проживання якого: Миколаївська область, смт Веселинове, вул. Садова, 102, про дату слухання цивільної справи за позовом Латія Віктора Петровича до Федоренко Г.Ф. про визнання особи такою, яка втратила право користування житловим приміщенням та зняття з реєстраційного обліку, яке відбудеться 27.08.13, о 10.00, у приміщенні Веселинівського районного суду, за адресою: Миколаївська область, смт Веселинове, вул. Леніна, 36.
У разі неявки відповідача у судове засідання справу буде розглянуто за його відсутності.

***
Снігурівський районний суд Миколаївської області повідомляє відповідача Аркушу Тетяну Дмитрівну, 11.05.1971 р. нар., останнє місце проживання якої: Миколаївська область, Снігурівський район, с. Олександрівка, вул. Леніна, 20, про дату слухання цивільної справи за позовом ПАТ «Дельта Банк» до Аркуши Т.Д. про стягнення заборгованості за кредитним договором, яке відбудеться 22.08.13. о 15.00, у приміщенні суду за адресою: Миколаївська область, Снігурівський район, вул. Генерала Плієва, 69.
Явка відповідача обов’язкова і у разі неявки відповідача, справу буде розглянуто за його відсутності у порядку ч. 4 ст. 169 ЦПК України судом буде винесено заочне рішення.

***
Очаківський міськрайонний суд Миколаївської області викликає у судове засідання в якості відповідача Грещук Наталію Іванівну, останнє відоме місце проживання якої: Миколаївська область, Очаківський район, с. Іванівка, вул. Шмідта, 9, на 16.08.13, о 10.00, у приміщенні суду за адресою: Миколаївська область, м. Очаків, вул. Леніна, 44, з розгляду цивільної справи під головуванням судді Степанової В.М. за позовом публічного акціонерного товариства комерційний банк «ПриватБанк» про стягнення заборгованості.
Після опублікування оголошення відповідач вважається повідомленим належним чином і у разі неявки у судове засідання справу буде розглянуто у його відсутності на підставі наявних доказів.

***
Ленінський районний суд м. Миколаєва повідомляє Лазаренка Євгена Віталійовича, останнє відоме місце реєстрації якого: вул. Енгельса, 39, кв. 47, про дату слухання справи № 2/489/2058/2013 за позовом ПАТ КБ «Приватбанк» до Лазаренка Євгена Віталійовича про стягнення заборгованості, яке відбудеться 18.09.13, о 9.15, у приміщенні суду за адресою: м. Миколаїв, вул. 28-ї Армії, 16, каб. № 4.
Після публікації оголошення відповідачі вважаються повідомленими про час і місце розгляду справи і у разі неявки позов може бути розглянуто за їх відсутності.

***
Вознесенський міськрайонний суд Миколаївської області викликає у судове засідання відповідача Тульчій Ганну Тихонівну, реєстрація місця проживання якої невідома, у цивільній справі за позовом Бондаренко Ірини Григорівни до Тульчій Ганни Тихонівни про визнання права власності на земельну ділянку.
Розгляд справи призначений на 18.09.13, о 14.30, за адресою: Миколаївська область, м. Вознесенськ, вул. Кібрика, 11.

***
Ленінський районний суд м. Миколаєва викликає в якості відповідачів Романюк Ганну Іванівну, Романюк Анатолія Антоновича, Романюк Людмилу Анатоліївну у справі за позовом Щвець (Безрукова) Романа Володимировича до Романюк Ганни Іванівни, Романюк Анатолія Антоновича, Романюк Людмили Анатоліївни.
Розгляд справи відбудеться 22.08.13, о 13.45, за адресою: м. Миколаїв, вул. 28-ї Армії, 16, каб. № 5.

***
Ленінський районний суд м. Миколаєва викликає в якості відповідача Красносумова Едуарда Васильовича, останнє відоме місце проживання якого: м. Миколаїв, вул. Миколаївська, 15, к. 23, у справі за позовом Безверхньої Л.В. до Красносумова Е.В. про визнання договору купівлі-продажу дійсним.
Розгляд справи відбудеться 22.08.13, об 11.30, за адресою: м. Миколаїв, вул. 28-ї Армії, 16, каб. № 6.
У разі неявки відповідача у судове засідання справу буде розглянуто за його відсутності.

***
Веселинівський районний суд Миколаївської області повідомляє відповідача Плаксія Сергія Григоровича, останнє відоме місце проживання якого: Миколаївська область, Веселинівський район, с. Поділля про дату слухання цивільної справи за позовом Вітковської Катерини Валеріївни до Плаксія Сергія Григоровича про стягнення аліментів, яке відбудеться 04.09.13, о 10.00, у приміщенні Веселинівського районного суду, за адресою: Миколаївська область, смт Веселинове, вул. Леніна, 36.
У разі неявки відповідача у судове засідання справу буде розглянуто за його відсутності.

***
Веселинівський районний суд Миколаївської області повідомляє відповідача Нечаєва Олексія Володимировича, останнє відоме місце проживання якого: Миколаївська область, Врадіївський район, с. Кумарі про дату слухання цивільної справи за позовом Харитон Альони Олександрівни до Нечаєва Олексія Володимировича про стягнення аліментів, яке відбудеться 04.09.13, об 11.00, у приміщенні Веселинівського районного суду, за адресою: Миколаївська область, смт Веселинове, вул. Леніна, 36.
У разі неявки відповідача у судове засідання справу буде розглянуто за його відсутності.

***
Веселинівський районний суд Миколаївської області повідомляє відповідача Лобазнюка Олександра Юрійовича, останнє відоме місце проживання якого: Миколаївська область, Веселинівський район, смт Веселинове, вул. Одеська, 92, кв. 24, про дату слухання цивільної справи за позовом ПАТ «Акцент-банк» до Лобазнюка Олександра Юрійовича про стягнення кредитної заборгованості, яке відбудеться 04.09.13, о 9.30, у приміщенні Веселинівського районного суду, за адресою: Миколаївська область, смт Веселинове, вул. Леніна, 36.
У разі неявки відповідача у судове засідання справу буде розглянуто за його відсутності.

***
Веселинівський районний суд Миколаївської області повідомляє відповідача Пашковську Ларису Валентинівну, останнє відоме місце проживання якого: Миколаївська область, Веселинівський район, с. Поділля, вул. Пашковського, 28, про дату слухання цивільної справи за позовом ПАТ «Дельта Банк» до Пашковської Лариси Валентинівни про стягнення кредитної заборгованості, яке відбудеться 04.09.13, о 9.00, у приміщенні Веселинівського районного суду, за адресою: Миколаївська область, смт Веселинове, вул. Леніна, 36.
У разі неявки відповідача у судове засідання справу буде розглянуто за його відсутності.

***
Веселинівський районний суд Миколаївської області повідомляє відповідача Ручку Сергія Павловича, останнє відоме місце проживання якого: Миколаївська область, Веселинівський район, смт Веселинове, вул. Набережна, 13 а, кв. 8, про дату слухання цивільної справи за позовом ПАТ «ПРОСТО-страхування» до Ручки Сергія Павловича про відшкодування шкоди в порядку регресу, яке відбудеться 04.09.13, о 10.30, у приміщенні Веселинівського районного суду, за адресою: Миколаївська область, смт Веселинове, вул. Леніна, 36.
У разі неявки відповідача у судове засідання справу буде розглянуто за його відсутності.

***
Веселинівський районний суд Миколаївської області повідомляє відповідача Мітькова Олеся Сергійовича, останнє відоме місце проживання якого: Миколаївська область, Веселинівський район, смт Веселинове, вул. Зарічна, 36, про дату слухання цивільної справи за позовом Мітькової Світлани Валеріївни до Мітькова Олеся Сергійовича про стягнення аліментів на утримання дружини, яке відбудеться 04.09.13, о 15.00, у приміщенні Веселинівського районного суду, за адресою: Миколаївська область, смт Веселинове, вул. Леніна, 36.
У разі неявки відповідача у судове засідання справу буде розглянуто за його відсутності.

***
Центральний районний суд м. Миколаєва повідомляє, що розгляд цивільної справи № 1423/11136/2012 за позовом ОКП «Миколаївоблтеплоенерго» до Шавгей Юрія Івановича, Шавгей Катерини Іванівни про стягнення боргу відкладено на 21.08.13, о 14.00.
Відповідачу Шавгей Юрію Івановичу необхідно з’явитися у судове засідання, яке відбудеться у приміщенні суду за адресою: м. Миколаїв, вул. Потьомкінська, 49, каб. № 18.
У разі неявки відповідачів справу буде розглянуто за їх відсутності.

***
У провадженні Центрального районного суду м. Миколаєва знаходиться цивільна справа № 490/5198/13-ц за позовом Бушиної Л.М. до Шаповаленко В.Г. про визнання особи такою, що втратила право користування, відкладена на 16.09.13, о 9.00.
Відповідачу Шаповаленко Володимиру Григоровичу, останнє відоме місце реєстрації якого: м. Миколаїв, вул.В. Морська, 67, кв. 2, необхідно з’явитися у судове засідання, яке відбудеться у приміщенні Центрального районного суду м. Миколаєва, що знаходиться за адресою: м. Миколаїв, вул. Потьомкінська, 49, каб. № 3.

***
Центральний районний суд м. Миколаєва повідомляє, що розгляд цивільної справи № 490/3210/13-ц за позовом Ровінської Інни Олександрівни до Ровінського Івана Миколайовича про визнання особи такою, що втратила право користування житловим приміщенням, відкладено на 02.09.13, о 12.00.
Відповідачу Ровінському Івану Миколайовичу необхідно з’явитися у судове засідання, яке відбудеться у приміщенні суду за адресою: м. Миколаїв, вул. Потьомкінська, 49, каб. № 18.
У разі неявки відповідачів справу буде розглянуто за їх відсутності.

***
Жовтневий районний суд Миколаївської області повідомляє відповідача Халімовського Миколу Броніславовича, останнє відоме місце проживання якого: Миколаївська область, Жовтневий район, с. Первомайське, вул. Свердлова, 8, що 17.09.13, о 08.30, відбудеться розгляд цивільної справи за позовом Халімовської Н.М. до Халімовського М.Б. про визнання втратившими право користування житловим приміщенням.
Адреса суду: м. Миколаїв, вул. Ольшанців, 77.
У разі неявки відповідача без поважних причин або неповідомлення про причини неявки справу буде розглянуто за його відсутності.

***
Баштанський районний суд повідомляє відповідача Тарусіна Євгенія Олександровича, що судовий розгляд справи за позовом ПАТ КБ «ПриватБанк» до Тарусіна Євгенія Олександровича про стягнення заборгованості за кредитним договором відбудеться 28.08.13, о 9.00.
У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутністі.

***
Ленінський районний суд м. Миколаєва викликає в якості відповідачів Раппопорт Раїсу Федорівну, Жеребцова Віталія Михайловича, останнє відоме місце проживання яких: м. Миколаїв, вул. Космонавтів, 86, кв. 8, у справі за позовом Бринзи О.О. до Раппопорт Р.Ф., Жеребцова В.М. про визнання договору купівлі-продажу дійсним.
Розгляд справи відбудеться 22.08.13, о 10.30, за адресою: м. Миколаїв, вул. 28-ї Армії, 16, каб. № 6.
У разі неявки відповідачів у судове засідання справу буде розглянуто за їх відсутності.

***
Ленінський районний суд м. Миколаєва викликає в якості відповідачів Черниш Ольгу Миколаївну, Черниш Олександра Івановича, останнє відоме місце проживання яких: м. Миколаїв, вул. Новобузька, 93, кв. 67, у справі за позовом Прокопенко Л.А. до Черниш О.М., Черниш О.І. про визнання договору купівлі-продажу дійсним.
Розгляд справи відбудеться 22.08.13, об 11.00, за адресою: м. Миколаїв, вул. 28-ї Армії, 16 каб. № 6.
У разі неявки відповідачів у судове засідання справу буде розглянуто за їх відсутності.

***
Новобузький районний суд Миколаївської області викликає у судове засідання відповідача Воробйова Сергія Івановича за позовом ПАТ КБ «Надра» про стягнення боргу на 09.09.13, о 13.00, в зал судових засідань № 1 Новобузького районного суду, за адресою: м. Новий Буг, вул. Дзержинського, 8.
Після публікації оголошення відповідач вважається повідомленим про час і місце розгляду справи і у разі неявки позов може бути розглянутим за його відсутності.

***
Вознесенський міськрайонний суд Миколаївської області викликає у судове засідання відповідача Алєксєєнко Рустама Леонідовича, останнє місце проживання якого: Миколаївська область, Вознесенський район, с. Білоусівка, вул. Шмідта, 13, у цивільній справі за позовом ПАТ «Акцент Банк» про стягнення кредитної заборгованості.
Розгляд справи призначений на 20.08.13, о 9.00, за адресою: Миколаївська область, м. Вознесенськ, вул. Кібрика,11, каб. 2.
У разі неявки відповідача у судове засідання справу буде розглянуто за його відсутності.

***
Заводський районний суд м. Миколаєва викликає у судове засідання відповідача Іпочка Івана Михайловича за позовом ПАТ «Миколаївобленерго» про стягнення боргу за спожиту електроенергію на 06.09.13, о 9.00, Заводського районного суду за адресою: м. Миколаїв, вул. Радісна, 3, каб. № 19.
У разі неявки відповідача у судове засідання справу буде розглянуто за його відсутності.

Сообщение:

*

НОВОСТИ