Арбузинка спортивна: так тримати!

Заступник голови облдержадміністрації Наталя Іванцова в рамках робочої поїздки до Арбузинського району взяла участь в урочистій церемонії відкриття «Cвята здоров’я, спорту, молодості, краси», що відбулося на стадіоні «Колос» селища Арбузинка, повідомляє офіційний сайт облдержадміністрації.
 
Напередодні Дня фізичної культури і спорту в Арбузинці проходив Олімпійський тиждень. В районі проводилися спортивні заходи: змагання, показові виступи, тощо.
 
Вітаючи учасників спортивного свята, Наталя Іванцова констатувала, що напередодні Дня фізичної культури і спорту можна впевнено говорити про повну готовність та наявність всіх необхідних умов для фізичного розвитку молоді Миколаївщини.
 
Зокрема, в Арбузинському районі, відповідно до розпорядження голови облдержадміністрації Миколи Круглова, на виконання заходів щодо реалізації соціальних ініціатив Президента України «Діти – майбутнє України», на території стадіону «Колос» відкрито два спортивних майданчика (для пляжного волейболу та баскетбольний); три ігрових майданчика на території Благодатненського, Семенівського, Кавунівського ДНЗ; новий спортивний майданчик на території Костянтинівського ДНЗ; модернізований майданчик для гри в гандбол в Арбузинській ЗОШ І-ІІІ ступенів №2.


 
Станом на початок вересня поточного року навчально-матеріальна спортивна база для дітей району нараховує 50 спортивних ігрових майданчиків. В тому числі баскетбольні, волейбольні, гандбольні, 13 футбольних полів, 12 спортивних залів, 12 майданчиків з тренажерним обладнанням, майданчик з синтетичним покриттям. 
 
«Без сумніву, ваша успішність у житті, ваше майбутнє залежить від стану здоров‘я, – підкреслила заступник голови облдержадміністрації, – саме тому метою соціальних ініціатив, започаткованих Президентом України, є охорона та збереження здоров‘я молоді, популяризація здорового способу життя, зміцнення духу і тіла української нації».
 
Для заохочення місцевих жителів до активної фізичної активності, заступник голови облдержадміністрації привезла в подарунок футбольні, баскетбольні м’ячі, а голова Арбузинської рда Євгеній Травянко вручив новенькі комплекти футбольної форми.
 
Натомість гостям продемонстрували показові виступи вихованців секції сімей-до карате, групи загальної фізичної підготовки Арбузинської дитячої юнацької спортивної школи. У ході свята проведено спортивні змагання «Веселі старти», «Козацькі розваги», «Олімпійське лелеченя», змагання з пляжного волейболу, стрітболу, гандболу, футбольний матч.
 
Варто відзначити, що на оновлений стадіон, де встановлено тренажерний майданчик з нестандартним обладнанням, полюбляють приходити і дорослі. А юні школярі твердо переконані, що найкращий спосіб провести свій вільний час з користю – це заняття спортом.

Сообщение:

*

НОВОСТИ