Чемпіони живуть у Калинівці

У с. Радсад Миколаївського району відбулося щорічне свято сільського спорту. Тут пройшли обласні спортивні ігри ВФСТ «Колос» на «Краще спортивне село» серед сільських та селищних рад. Змагання присвятили Дню працівників сільського господарства.

Перед заключним, фінальним акордом сільської спартакіади в кожному районі відбулися аналогічні турніри, в яких сперечалися команди сільських та селищних рад. І вже їх переможці захищали честь своїх районів у обласних іграх. Проте, на жаль, з тих чи інших причин не змогли взяти участь в обласному фіналі збірні команди п’яти районів – Березанського, Врадіївського, Доманівського, Казанківського та Кривоозерського.

Ті ж сільські аматори, котрі вийшли на спортивні арени Радсада, отримали чимало позитивних емоцій. Наснаги учасникам ігор надало також урочисте відкриття сільської спартакіади: з оркестром, виступами художньої самодіяльності, привітаннями від голови Миколаївської райдержадміністрації Сергія Григор’єва та голови обласної організації ФСТ «Колос», заслуженого працівника фізичної культури і спорту України Володимира Борухова.

Протягом дня переможців виявляли в турнірах з волейболу (змішаного), гирьового спорту, міні-футболу (змішаного), настільного тенісу, шашок та з перетягування канату. Цікаво, що у залік спартакіади зараховувалися п’ять дисциплін – самі команди обирали для виступів або волейбол, або міні-футбол.

Зрештою, загальну перемогу святкувала команда Калинівської сільської ради Жовтневого району. Срібні медалі завоювали спортсмени Новоукраїнської сільради Березнегуватського району. А замкнули чільну трійку представники Степівської сільської ради Миколаївського району.

Знайшли своїх володарів і нагороди в різних дисциплінах. У перетягуванні канату перше місце посіла команда Степівської сільської ради Миколаївського району в складі Ж. Рябенка, О. Кардупеля, А. Ротора, С. Мітіна, Ю. Нефьодова і О. Надіївського. Представники цієї ж сільради перемогли у турнірах з міні-футболу (склад команди – І. Дорош, Л. Дорош, Ю. Суюндиков, Д. Москаленко, В. Челомей, М. Іванов, М. Ткаленко, А. Гоманюк) та з шашок (О. Шурін та І. Татчина). Проте локальні невдачі не дозволили степівчанам піднятися вище третього місця.

Переможці сільських ігор з с. Калинівка Жовтневого району виступили рівніше (не нижче призового місця в кожному виді), проте фінішували першими лише в одній дисципліні. Вправнішими на волейбольному майданчику виявилися Ю. Білячат, В. Білячат, Є. Мазур, К. Продіус, А. Шаповаленко, С. Білячат, М. Кулакевич та В. Кравчук.

Ще дві міні-перемоги – в активі срібних призерів сільської спартакіади, команди Новоукраїнської сільської ради Березнегуватського району. У змаганнях з настільного тенісу не знали рівних М. Гулянська та О. Ватюк. А серед кремезних хлопців найбільше разів підняв гирі над головою В. Толстой.

Андрій ТЮРІН

Сообщение:

*

НОВОСТИ