До керівника області прийшли з наболілим…

Новости, Официально

  26 Сен , 2013

Микола Круглов провів нараду щодо вирішення проблемних питань, що були порушені жителями Березанського району у ході особистого прийому громадян головою облдержадміністрації.

До Миколи Круглова звернулися члени ініціативної групи села Червона Українка Березанського району, яку очолює місцева мешканка, пенсіонерка Марія Бєлоголовська.

До керівника області прийшли з наболілим. У населених пунктах Червоноукраїнської сільської ради – селах Бесарабка та Червона Українка – відсутнє найважливіше: природний газ, вода (протягом усього літа), вуличне освітлення, є перебої з постачанням скрапленого газу. Майже не беруть участі в утриманні соціальної сфери сіл орендатори. Окрім того, члени ініціативної групи від імені жителів Червоної Українки висловили незадоволення роботою сільського голови Юрія Горбатенка.

На території сільради знаходяться 364 домогосподарства, проживає 881 особа. За дорученням голови облдержадміністрації невідкладно було налагоджено постачання скрапленого газу та частково вирішено питання водозабезпечення.

З метою детального розгляду ситуації, яка склалася на території Червоноукраїнської сільської ради, та надання допомоги жителям двох сіл Микола Круглов провів окрему нараду в облдержадміністрації.

До участі було запрошено: голову Березанської РДА Сергія Корчевського, голову Березанської райради Валентина Гуртового, голову Червоноукраїнської сільради Юрія Горбатенка, голову правління АТ «Миколаївгаз» Богдана Стегнія, голову правління ПАТ «Коблево» Віру Козлівську, начальника Очаківської об’єднаної ДПІ головного управління Міндоходів у Миколаївській області Віталія Бітуна, завсектором Держземкадастру по Березанському району Валентина Сизарєва, представника ПП «Піка-А» Руслана Браткова.

Слід зазначити, що у ході наради повну некомпетентність та незнання ситуації у ввірених йому населених пунктах продемонстрував Червоноукраїнський сільський голова Юрій Горбатенко. Він не зміг відповісти на жодне запитання голови облдержадміністрації, що безпосередньо стосувалися соціально-економічного стану Бесарабки та Червоної Українки.

Як наголосив Микола Круглов, основним джерелом прибутків для бюджетів сільрад є, безумовно, земля. І від того, яким чином її використовують, як здійснюється збирання орендної плати, залежить наповненість цих бюджетів, а отже, і вирішення соціальних проблем місцевих жителів. Відповідно, головним завданням сільського голови є забезпечити прибуткову частину бюджету сільради. «Не треба відмовок. Якщо взявся до справи – роби. За Вами – сотні родин, які потребують допомоги», – підкреслив очільник області.

Микола Круглов наголосив на важливості виконання завдань та доручень Президента України В. Януковича щодо створення комфортних умов життя людей незалежно від місця проживання. У ході наради обговорено перспективи газифікації сіл Бесарабка та Червона Українка. Керівництву Березанського району було надано доручення від голови облдержадміністрації терміново отримати від ПАТ «Миколаївгаз» технічні умови на виготовлення проектно-кошторисної документації для подальшої газифікації.

Окрім того, Микола Круглов наполіг, щоб у двотижневий термін був підготований вичерпний звіт про соціально-економічний стан Червоноукраїнської сільради.

А представникам бізнесу нагадав про поняття соціальної відповідальності, що полягає в активній участі у вирішенні соціальних проблем тих територій, на яких вони працюють. Звісно, ключову роль у налагоджені стабільного та ефективного зв’язку між підприємством і громадою у вирішенні соціальних проблем мають відігравати органи місцевої влади. Як приклад, Микола Круглов навів існуючу практику організації фонду соціального розвитку села, за кошти якого можна вирішувати питання вуличного освітлення, впорядкування доріг тощо.

Очільник ініціативної групи села Червона Українка Марія Бєлоголовська по завершенні наради від щирого серця подякувала голові облдержадміністрації Миколі Круглову за активну участь та детальний підхід до вирішення життєво важливих для місцевої громади питань.

Сообщение:

*

НОВОСТИ