Готуємось до нового опалювального сезону

Конфликт, Новости

  26 Сен , 2013

Головне завдання, яке на сьогодні ставиться перед теплогенеруючими підприємствами області, – це розрахунки за спожиті енергоносії, особливо природний газ, повідомляє офіційний сайт облдержадміністрації.

Про це під час засідання обласного штабу з підготовки до нового опалювального сезону зазначив Геннадій Ніколенко.

Він також відмітив, що цього тижня при НАК «Нафтогаз України» проводилася робоча нарада, на якій порушувалися питання отримання лімітів теплогенеруючими підприємствами області та розрахунків за спожитий природний газ. За його словами, близько 70% боргів по області – це населення і тому підприємствам, які займаються подачею тепла, необхідно звернути особливу увагу саме на погашення боргів приватними особами, що є основним джерелом розрахунку за ті фінансові зобов’язання, що вони мають перед НАК «Нафтогаз України».

«До нового опалювального сезону ми повинні підійти максимально готовими у технологічному плані, тобто мати усі необхідні підтверджувальні акти та документи, а також максимально скоротити заборгованість попередніх років, яку тепловики Миколаївщини мають перед «Нафтогазом». Під час проходження опалювального сезону наші громадяни не повинні відчувати якогось дискомфорту, і головне завдання для усіх нас – провести зимовий період якомога стабільніше», – зазначив у своєму виступі перший заступник голови ОДА.

Після цього керівники усіх теплогенеруючих підприємств області – а це ОКП «Облтеплоенерго», ПАТ «МиколаївськаТЕЦ» та КП «Тепло» м. Первомайська по черзі звітували головуючому про хід підготовки до нового опалювального сезону. Зокрема ОКП «Облтеплокомуненерго» провело заміну деякого обладнання та насосів більш ніж на 10 котельнях, виконанопоточний та капітальний ремонти частини теплотрас у м. Миколаєві та м. Очакові тощо.

Крім того, заступники голів райдержадміністрацій під час засідання штабу доповіли про підготовку районів та міст області до зимового періоду.

Так, на сьогодні бюджетна сфера підготовлена майже на 100% за винятком деяких нюансів, які до 1 жовтня поточного року будуть усунені. Стосовно житлового сектора, то готовність становить більше 90%. Як зазначають представники органів місцевої влади, основні проблемні питання виникають в індивідуальних випадках і в основному з ОСББ.

Підбиваючи підсумки засідання, Геннадій Ніколенко надав ряд доручень, зокрема керівникам профільних управлінь та департаментів, до компетенції яких належать заклади соціальної сфери, а саме школи, дитячі садки, лікарні, будинки культури і т.п., тримати на особливому контролі стабільне проходження опалювального сезону, а також питання, пов’язані із закупівлею твердого палива. За його словами, усі ці питання знаходяться на особливому контролі Президента України Віктора Януковича.

Сообщение:

*

НОВОСТИ