Наталя Іванцова привітала учасників Всеукраїнської велоестафети «Спорт для всіх єднає Україну!»

14 вересня 2013 року в місті Миколаєві з нагоди Дня фізичної культури і спорту стартувала ІХ Всеукраїнська велоестафета «Спорт для всіх єднає Україну!». Захід відбувався в рамках реалізації доручень Президента України щодо залучення дітей та молоді до здорового способу життя.

Зі святом учасників привітала заступник голови Миколаївської облдержадміністрації Наталя Іванцова. Вона побажала всім професійним велогонщикам подальших вагомих спортивних здобутків, а любителям – приємного настрою та гарних вражень.

Захід організовано відділом з питань фізичної культури і спорту Миколаївської облдержадміністрації та Миколаївським обласним центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

Мета заходу – об’єднання населення навколо ідеї єдності та прагнення до європейської інтеграції шляхом популяризації здорового способу життя,  залучення широких верств населення до занять фізичною культурою та спортом, до фізично-активного дозвілля. Учасники велогонки – непрофесійні спортсмени – велосипедисти (любителі), молодь (учні, студенти, робітнича молодь, які прагнуть здорового способу життя).

Велоестафета проходила водночас в усіх регіонах України.

В минулому, 2012 році до велоестафети приєдналися приблизно 300 молодих людей, а в цьому році заявили про свою участь  більше 500 осіб.

Участь у велогонці взяв і безпосередньо начальник відділу з питань фізичної культури і спорту Миколаївської облдержадміністрації Олександр Садовський, який власним прикладом заохочував молодь  до активного спортивного дозвілля.

Старт велоколони розпочався на вулиці Адміральській біля Будинку творчості учнів і далі велоколона рушила  вулицями міста Миколаєва за маршрутом: Будинок творчості учнів – вул. Московська – проспект Леніна – вул. Луначарського – кільце – проспект Леніна – вул. Московська – вул. Адміральська.

Орієнтовна довжина маршруту велоестафети – 6 км.

Одночасно в м. Києві відбувається об’єднана велоестафета за участю представників всіх регіонів України. Миколаївщину представляють два спортсмена: Токар В’ячеслав та  Капацина Михайло, довжина маршруту складає 40 км.

Сообщение:

*

НОВОСТИ