Ошукані вкладники провели акцію протесту

24 вересня приблизно 200 вкладників кредитної спілки «Флагман» зібралися на акцію протесту біля облдержадміністрації.

Вони вкотре заявили про свою проблему – повернення вкладів, які були «заморожені» ще у 2009 році, та вимагали від органів місцевої влади дієвих заходів для впливу на керівників кредитної спілки – Наталю та Ігоря Копецьких, які п’ятий рік поспіль не повертають людям заборговані кошти.

До учасників акції вийшов особисто голова Миколаївської облдержадміністрації Микола Круглов та запросив вкладників, переважно людей похилого віку, до сесійної зали обласної ради, де відбулася відверта розмова очільника області з мітингувальниками про шляхи розв'язання цієї проблеми.

Микола Круглов запевнив присутніх, що обов’язково запросить для розмови голову правління кредитної спілки «Флагман» Наталю Копецьку, яка вже неодноразово обіцяла вкладникам, керівникам міста і області (є навіть відповідь самому Миколі Круглову) почати виплачувати гроші по вкладах у третьому кварталі нинішнього року. Час майже збіг, але своїх обіцянок Копецька так і не виконала.

Губернатор має намір організувати також спільну зустріч усіх учасників цього конфлікту та шукати вихід разом за «круглим столом».

На зустрічі була названа кількість вкладників – 1820 чоловік та позичальників проблемої кредитної спілки – 1700 чоловік. Заборгованість вкладникам становить 37 мільойнів гривень, на руках у позичальників – близько 40 мільйонів гривень. Утім, це дані з акта перевірки за 2010 рік. З тих пір багато вкладників, людей поважного віку, пішло з життя, так і не отримавши своїх заощаджень.

Інф. ред.

Сообщение:

*

НОВОСТИ