У Миколаєві стартував турнір з аерокікбоксингу

В приміщенні Миколаївської обласної комунальної комплексної дитячо-юнацької спортивної школи стартував турнір з кікбоксингу (музичні вправи), присвячений Дню фізичної культури і спорту, в якому взяли участь близько 80 спортсменів.Змагання урочисто відкрили заступник голови облдержадміністрації Наталя Іванцова та начальник відділу з питань фізичного культури та спорту  облдержадміністрації Олександр Садовський.

Наталя Іванцова відзначила, що на виконання соціальних ініціатив Президента України обласна влада спрямувала свої дії на створення всіх необхідних умов щодо залучення підростаючого покоління до занять спортом. Адже фізичне виховання є запорукою здорового способу життя, здорової нації.

Наталя Борисівна наголосила, що на Миколаївщині активно розвиваються неолімпійські види спорту. Зокрема, дуже популярним стає саме аерокікбоксинг, адже цей вид спорту досить видовищний. Миколаївському аерокікбоксингу всього 11 років, проте імена наших спортсменів вже неодноразово урочисто лунали на міжнародних аренах. Під керівництвом заслуженого тренера України Олени Букалової , школа виховала 12 майстрів спорту України, 2 майстра спорту міжнародного класу, 25 кандидатів в майстри спорту, більше 20 спортсменів є володарями 1-го спортивного розряду.

В 2012 році Дар’ї Данаусовій було присвоєно найвище звання Заслуженого майстра спорту України, а в 2013 році звання «майстра спорту міжнародного классу» отримала Катерина Гладка.

Кікбоксинг з музичними вправами, чи як його частіше називають, аерокікбоксинг, – це вид кікбоксингу, в якому змагання проходять під музику та включають в себе 3 види. Композиції виконуються в «жорсткому» стилі, «м’якому» стилі і з предметами, включаючи в себе фрагменти традиційних східних єдиноборств. Композиції в «жорсткому» стилі відтворюють характерну пластику боїв з тінню, таких як карате-до, таеквондо.

Олександр Садовський зазначив, що відділення має всі рівні підготовки спортсменів від початкових груп до груп найвищої спортивної майстерності. Наразі у відділенні працюють 4 тренери, тренуються 80 спортсменів.

Сообщение:

*

НОВОСТИ