У Южноукраїнську відбулося дитяче спортивне дворове свято

У Миколаївській області тривають заходи на виконання соціальних ініціатив Президента, основною з яких є програма «Діти – мабутнє України». 11 вересня, у ході робочої поїздки до Арбузинського району, заступник голови облдержадміністрації Наталя Іванцова побувала на дитячому спортивному дворовому святі у місті Южноукраїнську. Такі заходи проводять в Южноукраїнську протягом усього літа, готуючи розважальну програму та запрошуючи для показових виступів кращі спортивні колективи міста.

 «Соціальні ініціативи Президента підтримують, перш за все, діти, – зазначила Наталя Іванцова, – адже саме для них по всій області зростають нові спортивні ігрові майданчики, облаштовують місця для відпочинку та розваг».

 Як повідомив Южноукраїнський міський голова Євген Квасневський, незабаром у місті буде відкрито ще 7 нових спортмайданчиків для його юних жителів.

 А сьогодні з прилеглих будинків зібралися діти різного віку разом з батьками, аби переглянути показовий виступ з карате, взяти участь у змаганнях та насолодитися теплою погодою й активними  вправами на свіжому повітрі.

Сообщение:

*

НОВОСТИ