Виклики до суду від 19 вересня 2013 року

Виклики до суду від 19 вересня 2013 року

Очаківський міськрайонний суд Миколаївської області викликає у судове засідання відповідача Ноцонь Вальдемара Єржи, яке відбудеться 01.10.13, о 9.30, у залі суду за адресою: Миколаївська область, м. Очаків, вул. Луначарського, 44, з розгляду цивільної справи за позовом Стерлєва А.М. до Ноцонь В.Є. про встановлення земельного сервітуту.
У разі неявки відповідача у судове засідання без поважних причин або неповідомлення ним причин своєї неявки, з'ясування обставин у цій справі проводитиметься за його відсутності і він вважатиметься повідомленим належним чином про час та місце розгляду справи.
***
Очаківський міськрайонний суд Миколаївської області викликає у судове засідання відповідача Лебедеву Аллу Володимирівну, яке відбудеться 17.10.13, о 9.30, у залі суду за адресою: Миколаївська область, м. Очаків, вул. Луначарського, 44, з розгляду цивільної справи за позовом Управління охорони, використання і відтворення водних біоресурсів та регулювання рибальства в Миколаївській області до Лебедевої Алли Володимирівни про відшкодування збитків, завданих рибним запасам України.
У разі неявки відповідача у судове засідання без поважних причин або неповідомлення ним причин своєї неявки, з'ясування обставин у цій справі проводитиметься за його відсутності.
***
Центральний районний суд м. Миколаєва повідомляє, що слухання цивільної справи за позовом Лютикова Семена Івановича, Сулейманової – Чабаненко Оксани Олександрівни до Клигуненко Ольги Андріївни, Клигуненка Григорія Івановича, Базяка Сергія Сергійовича, Базяк Галини Григорівни, останнє відоме місце проживання яких: м. Миколаїв, вул. 11-та Повздовжня, 7, кв. 2, про визнання договору купівлі-продажу квартири дійсним призначене на 26.09.13, о 12.30.
Адреса суду: м. Миколаїв, вул. Потьомкінська, 49, каб. № 2.
У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.
***
Ленінський районний суд м. Миколаєва викликає в якості відповідача Щепаченко Ірину Володимирівну, останнє відоме місце проживання якої: м. Миколаїв, вул. Батуріна, 26, кв. 62, у справі за позовом Вініченка С.І. до Щепаченко І.В. про розірвання шлюбу.
Розгляд справи відбудеться 27.09.12, о 8.30, за адресою: м. Миколаїв, вул. 28-ї Армії, 16, каб. № 9.
Після публікації оголошення відповідач вважається повідомленим про час і місце розгляду справи і у разі неявки позов може бути розглянуто за його відсутності.
***
Центральний районний суд м. Миколаєва повідомляє, що розгляд цивільної справи за позовом ПАТ КБ «ПриватБанк» до Беліновського О.В. про стягнення заборгованості призначене на 28.10.13, о 14.50.
Відповідачу Беліновському Олександру Вікторовичу, останнє відоме місце реєстрації якого: м. Миколаїв, вул. Севастопольська, 47а, необхідно з’явитися у судове засідання, яке відбудеться у приміщенні суду за адресою: м. Миколаїв, вул. Потьомкінська, 49, каб. № 3.
***
У провадженні Центрального районного суду м. Миколаєва знаходиться цивільна справа № 490/8623/13-ц за позовом ПАТ «Акцент Банк» до Пшеничного Сергія Олександровича про стягнення заборгованості.
Судове засідання у справі призначене на 02.10.13, об 11.00.
Відповідач Пшеничний Сергій Олександрович викликається у судове засідання, яке відбудеться у приміщенні Центрального районного суду м. Миколаєва за адресою: м. Миколаїв, вул. Потьомкінська, 49, каб. № 20,з документами, що посвідчують особу.
У разі неявки відповідача у судове засідання без поважних причин або неповідомлення про причини неявки, справу буде розглянуто за його відсутності на підставі наявних у справі доказів.
***
У провадженні Центрального районного суду м. Миколаєва знаходиться цивільна справа № 490/8616/13-ц за позовом ПАТ «Акцент Банк» до Ланіної Наталі Іллівни про стягнення заборгованості.
Судове засідання у справі призначене на 02.10.13, о 10.50.
Відповідач Ланіна Наталя Іллівна викликається у судове засідання, яке відбудеться у приміщенні Центрального районного суду м. Миколаєва за адресою: м. Миколаїв, вул. Потьомкінська, 49, каб. № 20, з документами, що посвідчують особу.
У разі неявки відповідача у судове засідання без поважних причин або неповідомлення про причини неявки, справу буде розглянуто за його відсутності на підставі наявних у справі доказів.
***
Заводський районний суд м. Миколаєва повторно викликає у судове засідання у цивільній справі відповідачів Антошко І.А., Антошко Д.В., Антошко Ю.В. за позовом ТОВ «ОТП Факторинг Україна» про звернення стягнення на предмет іпотеки на 03.010.13, о 8.30, каб. № 27 Заводського районного суду за адресою: м. Миколаїв, вул. Радісна, 3.
Після публікації оголошення відповідачі вважаються повідомленими про час і місце розгляду справи і у разі неявки позов може бути розглянуто за їх відсутності.
***
Вознесенський міськрайонний суд Миколаївської області в якості відповідача викликає Мельник (Сютик) Лілію Ярославівну, 17.06.1977 р. нар., останнє відоме місце проживання якої: Миколаївська область, Вознесенський район, с. Білоусівка, вул. Перемоги, 27, у цивільній справі за позовом ПАТ «Акцент Банк» до Мельник (Сютик) Л.Я. про стягнення кредитної заборгованості.
Розгляд справи призначено на 25.09.13, о 9.00, за адресою суду: Миколаївська область, м. Вознесенськ, вул. Кибрика, 11, каб. 2.
У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності за наявними у справі матеріалами на підставі ч. 9 ст. 74 ЦПК України.
***
Центральний районний суд м. Миколаєва повідомляє, що слухання цивільної справи за позовом Шевченко Марії Іванівни до Глаголя Івана Григоровича, останнє відоме місце проживання яких: м. Миколаїв, вул. Рибацька, 39/1, про визнання особи такою, яка втратила право користування житловим будинком, призначене на 30.09.13, о 12.45.
Адреса суду: м. Миколаїв, вул. Потьомкінська, 49, каб. № 2.
У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.
***
Заводський районний суд м. Миколаєва у зв’язку з розглядом цивільної справи за позовом Валовенко О.В. до Костенка М.В. викликає у судове засідання відповідача у справі Костенка Миколу Васильовича про визнання особи такою, яка втратила право на проживання, на 01.10.13, о 9.30, каб. № 26 Заводського районного суду за адресою: м. Миколаїв, вул. Радісна, 3.
У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.
***
Баштанський районний суд Миколаївської області викликає відповідача Тіщенка Валентина Володимировича у цивільній справі № 468/836/13-ц за позовом ПАТ КБ «Приват Банк» до відділу ДВС Баштанського РУЮ, Тіщенка Валентина Володимировича, Баштанської міжрайонної державної податкової інспекції Миколаївської області Державної податкової служби України про звільнення майна з-під арешту.
Судове засідання відбудеться 25.09.13, об 11.00, у приміщенні суду за адресою: Миколаївська область, м. Баштанка, вул. Полтавська, 43.
У разі неявки відповідача судовий розгляд відбудеться за його відсутності відповідно до вимог ст. 169 ЦПК України.

***
Арбузинський районний суд Миколаївської області викликає відповідача Пасєку Вікторію Василівну у справі за позовом ПАТ «А-Банк» до Пасєки Вікторії Василівни про стягнення заборгованості за кредитним договором.
Слухання справи відбудеться 03.10.13, о 8.30.
Адреса суду: смт Арбузинка Миколаївської області, вул. Шевченка, 204.
У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.
***
Миколаївський районний суд Миколаївської області повідомляє відповідача Ручинську Наталію Федорівну, останнє відоме місце проживання якої: Миколаївська область, Миколаївський район, с. Шостакове, вул. Робітнича, 21, про дату слухання цивільної справи за позовом ПАТ «Акцент-Банк» до Ручинської Н.Ф. про стягнення заборгованості, яке відбудеться 07.10.13, о 10.00, у приміщенні Миколаївського районного суду за адресою: м. Миколаїв, вул. Веселинівська, 43.
У разі чергової неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.
***
Миколаївський районний суд Миколаївської області повідомляє відповідача Продан Яну Володимирівну, останнє відоме місце проживання якої: Миколаївська область, Миколаївський район, с. Степове, вул. Молодіжна, 22, кв. 2, про дату слухання цивільної справи за позовом ПАТ «Акцент-Банк» до Продан Я.В. про стягнення заборгованості, яке відбудеться 10.10.13, о 9.00, у приміщенні Миколаївського районного суду за адресою: м. Миколаїв, вул. Веселинівська, 43.
У разі чергової неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.
***
Новоодеський районний суд Миколаївської області викликає у судове засідання в якості відповідача Бойчук Катерину Леонідівну, останнє відоме місце проживання якої: Миколаївська область, Новоодеський район, с. Гур'ївка, вул. Червоноармійська, 12, у цивільній справі № 482/1395/13-ц за позовом Бойчука Леоніда Леонідовича до Бойчук Катерини Леонідівни про позбавлення батьківських прав.
Судове засідання відбудеться 30.09.13, о 9.00, у приміщенні суду за адресою: м. Нова Одеса, вул. Леніна, 190.
Для реєстрації представникам звертатись у каб. № 10 або № 11.
Після публікації оголошення відповідач вважається повідомленим про час і місце розгляду справи і у разі неявки справу може бути розглянуто за його відсутності.
***
Ленінський районний суд м. Миколаєва викликає в якості відповідача Вілкастє Геннадія Івановича, останнє відоме місце реєстрації якого: м. Миколаїв, вул. Радянська, 12, кв. 75, у справі за позовом ПАТ «Райффайзен Банк Аваль» до Вілкастє Г.І., Вілкастє О.О. про стягнення заборгованості солідарно.
Розгляд справи відбудеться 30.09.13, об 11.30, за адресою: м. Миколаїв, вул. 28-ї Армії, 16, каб. № 9.
Після публікації оголошення відповідач вважається повідомленим про час і місце розгляду справи і у разі неявки позов може бути розглянуто за його відсутності.
***
Жовтневий районний суд Миколаївської області повідомляє Халімовського Миколу Броніславовича місце реєстрації якого: Миколаївська область, Жовтневий район, смт Первомайське, вул. Свердлова, 8, що 17 вересня 2013 року судом було прийняте заочне рішення у цивільній справі за позовом Халімовської Н.М. до Халімовського М.Б. про визнання втратившим право користування житловим приміщенням.

Сообщение:

*

НОВОСТИ