В’ячеслав Рукоманов привітав жителів Єланця з подвійним святом

21 вересня за участю заступника голови – керівника апарату облдержадміністрації Вячеслава Рукоманова єланецька громада святкувала подвійне свято – Різдво Пресвятої Богородиці та 210-ту річницю з дня заснування селища.

Розпочався святковий день з сільськогосподарського ярмарку, на якому за помірними цінами можна було придбати м’ясо, рибу, овочі, фрукти та багато чого іншого.

Далі відбувся урочистий молебень у церкві Різдва Пресвятої Богородиці. Службу проводив єпископ Вознесенський і Первомайський владика Олексій. Він привітав прихожан зі святом і побажав Божого благословення.

О 10.00 розпочалось дитяче свято «У колисці рідного Єланця». Знаковою подією стало відкриття шахового клубу – третього в області! Клуб має три ігрові зали, розраховані і на дорослих гравців, і на дітей.

У відкритті взяв участь президент федерації шахового клубу Миколаївської області О. Мартинюк, директор Миколаївської обласної ДЮСШ з шахів Р. Хамзин, віце-президент федерації шахового клубу Миколаївської області Д. Горощенко, голова Єланецької райдержадміністрації А. Добровольський, селищний голова Л. Баденко, голова ініціативної групи Н. Чернетченко.

Звертаючись до присутніх, голова райдержадміністрації наголосив, що відкриття шахового клубу та інших спортивних об’єктів у районі – це практичне виконання нових соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича. Відтепер єланецькі любителі шахів, які постійно беруть участь в обласних змаганнях, зможуть вдосконалювати свою майстерність у комфортних умовах.

Цього дня відбулась ще одна радісна подія – відкриття дитячого майданчика в мікрорайоні Бантишево. Разом з дітками червону стрічку перерізав голова районної ради О. Москаленко. Вагомий внесок в облаштування майданчика зробили працівники Єланецького лісового господарства, за що отримали Подяки райдержадміністрації та районної ради.

Свято продовжувалось. Діти повсякчас демонстрували свою талановитість, всебічну розвиненість – малювали на асфальті, презентували творчі вироби на виставці «Краса руками єланчан», співали та танцювали на концерті дитячої творчості. Відпочити та порозважатись діти могли на атракціонах, які запросили на День селища з м. Херсона.

О 13.00 любителі спорту зібралися на стадіоні «40 років Перемоги», де на них чекала захоплююча гра в рамках Чемпіонату області з футболу між командами «Вікторія» Єланець – «Автолокомотив» м. Южноукраїнськ. Матч закінчився перемогою господарів поля з рахунком 2:0.

Найбільш масовим заходом став парад організацій. Усі трудові колективи на чолі з керівником урочисто пройшли центральною площею селища. Кожен керівник мав змогу зі сцени звернутися до всіх гостей та мешканців Єланця зі своїми привітаннями.

Урочистості тривали – вшановували почесних жителів Єланця, матерів-героїнь, ветеранів Великої Вітчизняної війни. За дорученням голови облдержадміністрації Миколи Круглова його заступник В’ячеслав Рукоманов привітав жителів Єланця з подвійним святом та вручив кращим із них Почесні грамоти Миколаївської облдержадміністрації та Подяки голови Миколаївської облдержадміністрації.

В. Рукоманов наголосив на тому, що місцева влада на Єланеччині активно працює над створенням якісних та комфортних умов життя для людей – саме такі вимоги до влади ставить Президент України В.Ф. Янукович.

До слова були запрошені і інші поважні гості свята – народний депутат України Ю. Гержов, депутат обласної ради Т. Демченко, голова Братської райдержадміністрації Т. Підборська, голова Новобузької райдержадміністрації В. Сербін. Вони щиро вітали єланчан зі святом, бажали розвиватись та квітнути і надалі.

Яскравим сюрпризом став виступ артистів Миколаївської обласної філармонії, які подарували глядачам святкову програму.

Сообщение:

*

НОВОСТИ