Закладено парк спорту «Корабельний»

Керівники області та міста взяли участь в урочистій церемонії закладки капсули на місці будівництва нового Парку спорту «Корабельний», повідомляє сайт облдержадміністрації.

Протягом місяця тут буде встановлено скейтпарк за рахунок коштів міського бюджету та компанії «Русал» за проектом громадської організації «Альтер-спорт», а також майданчик для воркаута за рахунок спонсорських коштів.

Вітаючи гостей та учасників заходу, голова облдержадміністрації Микола Круглов відзначив, що сьогоднішня демонстрація юних талантів свідчить про нагальну необхідність упровадження соціальних ініціатив Президента, спрямованих щодо створення умов на виявлення та подальший розвиток обдарованої молоді в Україні, пропаганду здорового способу життя у молодіжному середовищі, спрямування невичерпної енергії юнаків та дівчат у потрібне русло.

«Ми зробимо все, аби молоде покоління жило краще, ніж ми, – підкреслив очільник області, – сьогодні відбувається важлива подія для дітей Корабельного району. Та робота над виконанням завдань Президента триває. Нові об’єкти зводяться по всій області. А вже незабаром ми усі станемо свідками відкриття масштабного спортивного містечка у парку Перемоги».

Почесне право закласти капсулу із зверненням до майбутніх поколінь було надано представнику громадської організації «Альтер-спорт» В’ячеславу Балабаєву. Йому допомагали голова облдержадміністрації Микола Круглов, голова обласної ради Ігор Дятлов, в.о. міського голови, секретар Миколаївської міської ради Володимир Коренюгін, генеральний директор МГЗ Дмитро Мирний.

Після завершення урочистої церемонії одразу ж закипіла робота. Вже за місяць на території, що нагадувала величезний смітник, з’явиться новий спортивний комплекс для місцевих жителів.

Сообщение:

*

НОВОСТИ