Бути готовими до погодних несподіванок

Новости

  11 Окт , 2013

У разі екстремального зниження температур повітря Головне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Миколаївській області має бути готовим до розгортання тимчасових пунктів обігріву.

Про це 4 жовтня під час засідання регіонального штабу із забезпечення безперебійної роботи об’єктів життєдіяльності населення у осінньо-зимовий період зазначив перший заступник голови ОДА Геннадій Ніколенко.

Враховуючи те, що на початку жовтня на території України, в тому числі у Миколаївській області, відбулося різке зниження температури повітря, при Головному управлінні Державної служби України з надзвичайних ситуацій проведено нараду з підготовки до можливих наслідків від погіршення погодних умов, до участі в якій були запрошені керівники райдержадміністрацій, міські голови та начальники структурних підрозділів облдержадміністрації.

Як підкреслив перший заступник голови ОДА, одним із ключових завдань для представників влади усіх рівнів є підготовка до безперебійного проходження опалювального сезону закладами соціальної сфери області та малозахищених верств населення, про що у своїх виступах постійно наголошує Президент України Віктор Янукович.

«Підготовка до осінньо-зимового періоду йде повним ходом, ситуація, яка на початку жовтня склалась з погодними умовами в країні, і насамперед у Миколаївській області, без сумніву важка та несподівана, але ми повністю готові зреагувати на будь-які із представлених нам природою несподіванок. Весь масштаб робіт, який нам потрібно виконати, буде здійснено в найкоротший термін. Головне – це те, що ми маємо бути готовими до різних погодних несподіванок, які, за прогнозами синоптиків, очікують нас цієї зими», – поставив завдання учасникам наради Геннадій Ніколенко, повідомляє сайт облдержадміністрації.

Інф. ред.

Сообщение:

*

НОВОСТИ