Кожна дитина заслуговує на родину

Днями представники обласної та міської влади побували на урочистому відкритті дитячої ігрової площадки «Надія» у миколаївському дитячому будинку сімейного типу Ткачишиних, яке співпало з Днем усиновителя.

На сьогоднішній день у місті Миколаєві є три такі будинки для дітей, а також десять прийомних сімей, які виховують 38 хлопчиків та дівчаток, позбавлених батьківського піклування. Дитячий будинок сімейного типу Євгена та Лілії Ткачишиних був створений нещодавно, раніше в цьому приміщенні розміщувався дитячий садочок. Нині тут виховується сім дітей-сиріт. Як повідомила заступник Миколаївського міського голови Маргарита Сапожнікова, у подальшому дитячий будинок розширюватиметься, сюди будуть запрошені ще три дитячі будинки сімейного типу із інших районів Миколаївської області, які бажають взяти дітей на виховання, проте не мають для цього належних житлових умов. Також тут планується відкрити власний дитячий садок, різноманітні секції та гуртки.

Ініціатором створення ігрового майданчика став сам Євген Ткачишин, який самостійно знайшов спонсора – благодійний фонд «I will». Під час урочистостей, присвячених його відкриттю, заступник голови облдержадміністрації Наталя Іванцова передусім привітала з Днем усиновителя тих людей, які мають добре серце, щедру душу, світлі помисли та прагнуть зробити чужих дітей щасливими. А великій родині Ткачишиних вона побажала, щоб у їхньому домі завжди лунав веселий дитячий сміх, та вручила дітлахам розвиваючі іграшки.

Гості свята та родина Ткачишиних урочисто перерізають червону стрічку.
 

 

«Президент України Віктор Янукович у своїх соціальних ініціативах націлює нас на те, що кожна дитина повинна мати можливість реалізувати своє право виховуватися у сім’ї. На прикладі звичайної родини Ткачишиних виявилося, що не така це вже й складна справа поділитися з чужими дітьми тим, що ти маєш», – зауважила заступник губернатора Миколаївської області.

До привітань долучився і генеральний спонсор новоствореної площадки, директор благодійного фонду «I will» Володимир Котов. У свою чергу батько-вихователь, директор обласного благодійного фонду «Альфа-нік» Євген Ткачишин, користуючись нагодою, звернувся до усіх дорослих з проханням впустити у своє життя хоча б одну дитину, яка мріє про справжню родину.

Наостанок гості свята та сім’я Ткачишиних перерізали червону стрічку та відкрили дитячий ігровий майданчик «Надія». Відтепер тут зможуть гратися не лише дітлахи, які проживають у цій великій родині, а й маленькі мешканці сусідніх багатоповерхівок.

Анна НікулІна
Фото автора

Комментарии:

  1. На Николаевщине каждый ребенок достоин расти в семье | Николаевские новости:

    […] автор Анна Никулина  […]

Сообщение:

*

НОВОСТИ