Опалювальний сезон в області розпочався

Прес-конференцію, присвячену початку опалювального сезону, 7 жовтня в облдержадміністрації провів перший заступник голови облдержадміністрації Геннадій Ніколенко. Він повідомив, що різке зниження температури у нашій області почалося з 30 вересня, а 1 жовтня середньодобова температура була вже + 8 ОС. Обласна влада, згідно із встановленими нормативними документами, прийняла рішення про початок пуску тепла у дитячих садках, школах, лікарнях вже з 2 жовтня.

Запуск тепла проходив протягом 5 днів, і на 7 жовтня опалювальний сезон розпочався на усіх об’єктах соціальної сфери області.

Геннадій Ніколенко повідомив, що за даними на початок жовтня наша область розрахувался за спожитий природний газ навіть більше, ніж на 100%, і це є одним із кращих показників в Україні. На сьогодні Миколаївщина має ліміт 22 млн. куб.м. природного газу, що за розрахунками спеціалістів є достатньою кількістю палива для сталого проходження нами опалювального сезону.

«Станом на ранок 7 жовтня у нас вже повністю запущено такі великі теплогенеруючі підприємства, як ОКП «Миколаївтеплокомуненерго» та ПАТ «Миколаївська ТЕЦ», – зазначив Г. Ніколенко. – На сьогодні ми відчуваємо складність лише з деякими відомчими будинками та рядом ОСББ, що на своїх зборах прийняли рішення почати опалювальний сезон пізніше, тобто з 15 жовтня. На мою думку, це не ті питання, на яких потрібно економити, адже від тепла у наших домівках залежить і здоров’я людей».

У роботі прес-конференції також взяли участь начальник управління водопровідно-каналізаційного господарства Мінрегіону Сергій Дзезик та виконуючий обов’язки Миколаївського міського голови Юрій Гранатуров.

Як зазначив у своєму виступі Сергій Дзезик, на виконання ряду доручень Президента України, віце-прем’єр-міністра О. Вілкула та міністра Г. Темника при Мінрегіоні створено міжвідомчу робочу групу з підготовки до опалювального сезону.

Юрій Гранатуров поінформував про те, що на 7 жовтня у м. Миколаєві опалення було запущено на всіх об’єктах соціальної сфери: у 49 лікувальних закладах, 64 закладах культури та 157 освітніх закладах. Житлові будинки опалюються приблизно на 80%. За оцінкою виконуючого обов’язки міського голови, сезон розпочався «важко, складно, але не безнадійно».

Геннадій Ніколенко звернув увагу присутніх на те, що обласна влада готувала «сани влітку», тобто з весни почалася підготовка до наступної зими, завдяки чому Миколаївщина розпочала новий опалювальний сезон оперативно та злагоджено.

Інф. ред.

Сообщение:

*

НОВОСТИ