Перспективи баштанської «Славії»

З року в рік нарощується виготовлення високоякісної та корисної молочної продукції торговельної марки «СЛАВІЯ». Зрозуміло, що це було б неможливо без реконструкції та удосконалення самого виробництва. Тільки нинішнього року група компаній «Молочний альянс», до якої входить і наш Баштанський сирзавод, направила на розвиток виробництва більше 25 млн. грн.

Новий цех цільномолочної продукції

Покупці, які серед великої кількості виробників молочної продукції обрали для себе товари під торговою маркою «СЛАВІЯ», не могли не помітити новинки, що з’явилися останнім часом на прилавках наших магазинів: сметана 15%-ної жирності у 300‑грамовій упаковці, ультрапастеризоване молоко жирності 2,6% та 3,2% у тетрапаках по 950 г, закваски «Груша-ваніль» та «Яблоко-кориця» 2,5%-ної жирності по 450 г. Якщо нам добре знайомі споживчі якості сметани і молока, то, напевне, не кожен знає, що закваска – один з найкорисніших продуктів, у якому мікроорганізмів міститься у 10 разів більше, ніж у кефірі, а його очищувальний ефект для організму підсилюється, коли закваску вживати на вечерю.

Прохідна Баштанського сирзаводу «СЛАВІЯ».

Нещодавно з’явилася у продажу і термостатна сметана «з печі» жирністю 21%. Цей продукт виготовляється у спеціальних термостатних камерах-печах.

Замовлень на молоко, сметану, ряжанку та інші смачні продукти «СЛАВІЇ» стає дедалі більше, тому на підприємстві давно готувалися до запуску в дію другого цеху цільномолочної продукції. Довгоочікувана подія відбулася у червні нинішнього року.

Голова правління ПАТ «Баштанський сирзавод» С.М. Гавва.
 

«Обидва наші цехи в цілому розраховані на потужність до 100 тонн продукції на добу, – розповідає голова правління ПАТ «Баштанський сирзавод» Сергій Миколайович Гавва. – Перший цех випускає щоденно 25 тонн молока та кисломолочних продуктів, а новий – 60 тонн і це ще – не межа. Нова лінія розрахована на 85 тонн молока та цільномолочної продукції, і поступово ми до цього прийдемо. У майбутньому плануємо випускати ще й кефір».

До речі, у новому підрозділі отримали роботу додатково 20 чоловік, а кожне створене робоче місце у невеликій Баштанці, як кажуть, на вагу золота.

Зрозуміло, що другий цех цільномолочної продукції не може існувати сам по собі, без інших підрозділів. А отже, «при ньому» відкрито ще одну лабораторію (всього їх на підприємстві шість), для зберігання виробленої продукції збудована спеціальна камера, де ручна праця зведена до мінімуму, працюють там три чоловіки, за сучасними вимогами обладнано і тарний цех. Працює мийка, яка суворо періодично, після виробництва кожних 10 тонн продукції (технологічний цикл) очищує все обладнання.

Звертає увагу на себе те, як ретельно у всіх виробничих підрозділах заводу контролюється якість продукції, починаючи з сировини, що поступає у приймальне відділення, до готової продукції, що відправляється споживачеві. Тільки уявіть собі: увесь технологічний процес передбачає проведення близько 90 різних аналізів, які дозволяють усебічно проконтролювати якість готового продукту та впевнитися у його позитивних якостях та перевагах.

Заводський «мийдодір»

Не так давно на заводі святкували ще одне виробниче «новосілля»: запрацювало відділення приймання та миття автоцистерн, які привозять на завод молоко. Проект започаткували ще 2008 року, але потім через кризу корпус перетворився на довгобуд. У минулому році нарешті добудували, встановили обладнання і запустили. На сьогодні це високоавтоматизоване відділення працює на повну потужність, а обслуговує його всього два працівники. Тут молоко сортується за якістю згідно з ДСТУ 3662: 97 та відправляється у різні цехи. А цистерна одразу миється та дезинфікується автоматизовано – СІП-мийкою. Звідси машини виїжджають чистенькими і блискучими – або в гараж, відпочивати, або прямо в наступний рейс.

«Приймально-мийне відділення побудоване відповідно до вимог молочної промисловості, на європейському рівні, – розповідає начальник відділу технічного контролю та стандартизації Ірина Крамаренко. – Усі ємності миються у закритому режимі, ручна праця зведена до мінімуму. Таким чином, ми повністю ізолюємо «брудні» і «чисті» потоки, як того вимагають від нас нормативні документи».

Для затишного дому і великої сім’ї

Ірина Миколаївна Крамаренко гостинно продемонструвала кореспондентові лінію пакування молока пастеризованого у новому цеху. Сам процес пакування останнім часом також змінився, і пов’язане це з випуском ще однієї новинки – молока по 1,5 та 2 літри в пакуванні типу «Пюр Пак».

Ірина Миколаївна пояснила, що для пакування цієї продукції на заводі встановлено спеціальне обладнання. Коробки зберігають усі корисні якості молока та продовжують строк його придатності. Зовнішньо паки оформлені вже впізнаваним дизайном, до якого звикли покупці, а от вміст коробок дещо відрізняється від молока з літрових упаковок.

«Це молоко проходить подвійну пастеризацію, а також гомогенізацію, тобто розбивання жирових кульок, що робить консистенцію молока однорідною, – розповідає Ірина Миколаївна. – Що означає пастеризація? Молоко нагрівають до 95 градусів з витримкою 5 хвилин, але не кип’ятять. Завдяки цьому усі корисні властивості натурального коров’ячого молока зберігаються цілком, а продукт залишається абсолютно чистим від шкідливих мікроорганізмів».

Олена Маковецька, лаборант хімбаканалізу IV розряду.
 

Треба зазначити, що саме така подвійна технологія обробки молока, а не якісь там консерванти чи інші домішки, забезпечують тривале – до 10 діб – зберігання молока у великих упаковках. Адже головною стратегією Баштанського сирозаводу завжди була ставка на натуральність та якість продукції.

Окрім високої якості продукту, великі упаковки молока мають форму картонної коробки, яку зручно тримати в руках та яка після використання не забруднює навколишнє природне середовище.

До того ж, коробка має кришечку, що дозволяє не розбризкувати рідину та багато разів її відкривати та закривати, зберігати вміст свіжим. Не зайвою є і така перевага, як помірна ціна, що дозволяє економіти сімейні кошти при кожній покупці.

«Такий сегмент ринку, як великі упаковки, розрахований, перш за все, на сімейне споживання, на великі сім’ї, – коментує Сергій Миколайович Гавва. – Запропонований обсяг продукту передбачає, що «велике» молоко буде добре продаватися у супермаркетах, у мережі магазинів «Сільпо», з якими ми тісно співпрацюємо. Там люди закуповують продукти на цілий робочий тиждень, робиться так званий сімейний запас».

Відходи – у прибуток!

Приклад саме такого раціонального підходу, виявляється, є на заводі. Ще недавно органічні відходи підвищеної небезпеки – сироватку, яка є побічним продуктом при виготовленні сиру, – відправляли прямо на очисні споруди, де після обробки отримували з неї частково біогаз. Біогаз використовували для опалення виробничих приміщень заводу. Втім, зараз сироватці знайшли краще використання.

«Досить актуальним наразі стає такий харчовий продукт, як суха сироватка, яка широко використовується у кондитерській та хлібопекарській промисловості, – пояснив Сергій Миколайович Гавва. – Ми виробляємо сироватку, яка є напівфабрикатом для сухої сироватки. Цей натуральний продукт ми відправляємо як по Україні, так і на експорт».

Таким чином, те, що раніше просто викидалося, наразі перетворилося на цінний харчовий продукт, від якого завод отримує певний прибуток.

Між іншим, сироватка, дійсно, корисна для організму людини: вона містить до 6% корисних сухих речовин, зокрема білок та лактозу.

Щоб їх дістати, у цеху нанофільтрації сироватку згущують за досить складною мембранною технологією, де відбувається фільтрація на рівні молекул. При переробці 300 тонн рідкої сироватки отримують до 85 тонн концентрованої.

Попереду – нові завдання

Сьогодні сирзавод, який може похвалитися сучасним рівнем виробництва, наявністю потужних очисних споруд, з упевненістю дивиться у майбутнє. Як і на багатьох підприємствах України, тут намагаються передбачити, в яких умовах доведеться працювати найближчим часом. Наразі Баштанський сирзавод дотримується усіх вимог Митного союзу задля можливості експортувати свою продукцію у Росію. Але ж не виключено, що незабаром доведеться підлаштовуватися до інших норм – Європейського союзу, які будуть поставлені перед усіма виробниками. На заводі розуміють, що це означає жорстке посилення конкуренції всередині країни, адже на наш ринок у великій кількості поступатимуть харчові продукти з країн Євросоюзу, причому не завжди високої якості. У споживачів, безперечно, збільшиться вибір, а от деякі вітчизняні виробники вимушені будуть припинити роботу.

«Хочеться сподіватися, що ми не будемо в числі таких підприємств, – розмірковує Сергій Гавва. – Створена технічна база дозволяє сподіватися на те, що ми будемо успішно працювати і надалі. Закриються, у першу чергу, підприємства із низькою культурою виробництва, які не мають коштів для інвестування у розвиток власного виробництва та доведення його до вимог Євросоюзу. Вже зараз ми вкладаємо мільйони гривень у реконструцію виробництва, у будівництво нових підрозділів. До того ж ми отримуємо сировину переважно з великих товарних господарств, де є відповідна культура виробництва, тварини годуються згідно з чітким раціоном, а молоко збирається у закритих трубопроводах за допомогою комп’ютерних систем, забезпечуються строки зберігання».

20 жовтня у нашій країні відзначали День працівників харчової промисловості. До свого професійного свята ветерани та кращі працівники Баштанського сирзаводу були нагороджені заохочувальними відзнаками Міністерства аграрної політики: майстер тарного цеху Софія Гнатовна Саутікова, яка працює на заводі 40 років, інженер-мікробіолог Ганна Андріївна Теселько (стаж роботи – 35 років), майстер котельні Надія Сергіївна Гаркуша (стаж роботи – 36 років), перший заступник головного бухгалтера Cвітлана Іванівна Лиходій (стаж роботи – 15 років), водій автотранспортного засобу Олександр Йосипович Бенедик, який пропрацював на заводі 9 років. За добросовісну та професійну працю їм вдячні не тільки на рідному підприємстві. За якісну та смачну продукцію, яку випускають на Баштанському сирзаводі, їм і усім співробітникам підприємства щиро дякують численні покупці та прихильники широко відомої торговельної марки «СЛАВІЯ»!

Тетяна Філіппова

Сообщение:

*

НОВОСТИ