Реалізуючи соціальні ініціативи Президента України

Заступник голови облдержадміністрації Наталя Іванцова разом з начальником управління освіти Миколаївської міської ради Ганною Деркач відвідали дошкільний навчальний заклад № 79 у Ленінському районі м. Миколаєва, в якому додатково відрилася нова група.

Всього у закладі виховується 172 дитини, а з вересня у садочку відбулося поповнення на 25 дітей. Відкриття нової групи дозволило скоротити велику чергу дітлахів, які через нестачу місць не мали можливості ходити до дитсадка. На відновлення цієї групи з міського бюджету було виділено близько 150 тис. гривень.

У Ленінському районі питання охоплення дітей дошкільною освітою стояло гостро. Але, взята під контроль влади, ця проблема поступово вирішується.

Під час кожного візиту до дитячих садків Наталя Іванцова спілкується з батьками маленьких вихованців стосовно умов перебування їх дітей у дошкільних закладах. Обмінявшись враженнями з батьками дітей щодо відкриття нової групи в дитячому садку, Наталя Іванцова зазначила: «У представників влади є можливість спілкуватися з батьками, які підтверджують, наскільки важливою справою є виконання соціальних ініціатив Президента України щодо забезпечення доступності для кожної дитини дошкільної освіти шляхом розширення мережі дошкільних навчальних закладів. У садочку діти навчаються спілкуватися, стають більш соціалізовані. А завдяки спілкуванню з батьками ми можемо бути впевненими в тому, що влада все робить правильно, адже все, що ми робимо, ми робимо для людей».

Ганна Деркач у свою чергу додала: «Ще нещодавно цілий ряд приміщень дошкільних навчальних закладів Миколаєва належав різноманітним підприємствам, які розпоряджалися їх долею на свій власний розсуд. Особливо це стосується району Промзони. Поступово будівлі дитсадків знову починають використовуватися за цільовим напрямком. На сьогодні в Ленінському районі ми маємо 25 додаткових місць та в подальшому плануються подібні заходи в дошкільних навчальних закладах № 83 та № 60».

Цього ж дня Наталя Іванцова відвідала дошкільний навчальний заклад № 87, у мікрорайоні Ракетне Урочище.

Садочку № 87, що має назву «Вишенька», виповнилося вже 45 років. Як розповіла завідуюча закладом Л. Крот, кількість дітей поступово збільшується, отже, необхідність охоплення їх дошкільною освітою є вкрай важливою. Наразі це стало можливим завдяки розширення кількості додаткових груп. Цього року у садочку «Вишенька» було відкрито дві нові групи. Всього у закладі дошкільною освітою охоплено 244 дитини.

Як зазначили Наталя Іванцова, «соціальні ініціативи Президента України стали головною політикою влади. Вони конче необхідні для громадян. Наразі одним з найважливіших питань для нас є забезпечення доступності для кожної дитини дошкільної освіти в рамках реалізації цих ініціатив». Також Наталя Борисівна додала, що в сучасних дошкільних навчальних закладах, на відміну від колишніх часів, дуже гарне оформлення та затишна домашня атмосфера.

Начальник управління освіти Миколаївської міської ради Ганна Деркач відзначила, що в перспективі буде збільшено охоплення дошкільною освітою дітей у мікрорайонах Варварівка, Соляні та Північний. За її словами, це питання вирішується шляхом відкриття додаткових груп у дошкільних закладах № 22, 29, 70, 128, 87. Наразі розглядається можливість здійснення капітального ремонту у дитсадках № 141 та № 52. Вже виконано перший етап проектно-вишукувальних робіт будівництва нового ДНЗ у мікрорайоні Північний, який планується відкрити у 2015 році.

У свою чергу завідуюча дитсадку «Вишенька» Л. Крот підкреслила, що педагоги зроблять усе від них залежне, щоб забезпечити виконання завдань глави держави в сфері дошкільної освіти та виховання дітей.

За матеріалами сайту ОДА

Сообщение:

*

НОВОСТИ