«Сандора» – переможець всеукраїнського конкурсу

Новости, Общество

  17 Окт , 2013

Щойно стали відомі підсумки XII Всеукраїнського конкурсу «Екологічна якість та безпека». У номінації «Екологічна якість та безпека виробництва» перемогу здобуло товариство «Сандора», яке є частиною всесвітньо відомої компанії PepsiCo. На виробничих майданчиках «Сандори», котрі розміщуються в Миколаївській області, на постійній основі впроваджуються ефективні заходи з енергозбереження, раціонального управління водними ресурсами та управління відходами, що призводить до покращення екологічних аспектів та 3%-ного щорічного скорочення витрат ресурсів на виробництво.

Конкурс проводиться з метою відзначення та популяризації кращих досягнень вітчизняних установ, підприємств та організацій з упровадження більш чистих технологій виробництва та систем екологічного управління. Конкурсна комісія звертає увагу на ті підприємства, які не лише продемонстрували високі показники виробництва та якості продукції, а й системно дбали про покращення екологічних аспектів своєї діяльності і досягли в цьому напрямку значних результатів.

Нагородження переможців конкурсу відбулось у Києві 15 жовтня. Дипломи та кубки конкурсантам-фіналістам вручили міністр екології та природних ресурсів України Олег Проскуряков та ініціатор конкурсу, президент Всеукраїнської громадської організації «Жива планета» Світлана Берзіна.

адження більш чистих технологій виробництва та систем екологічного управління. Конкурсна комісія звертає увагу на ті підприємства, які не лише продемонстрували високі показники виробництва та якості продукції, а й системно дбали про покращення екологічних аспектів своєї діяльності і досягли в цьому напрямку значних результатів.

Влас. інф.

Сообщение:

*

НОВОСТИ