Сприяти повноцінній підготовці дітей до навчання

Заступник голови облдержадміністрації Наталя Іванцова у ході робочої поїздки до Первомайського району відвідала дитячий садок села Іванівка Романовобалківської сільської ради.

Цей заклад не працював протягом две’яти років, і лише після проголошення нових соціальних ініціатив Президента України щодо розширення мережі дошкільних закладів розпочалися активні роботи з його відновлення. Голова Первомайської райдержадміністрації Борис Демченко розповів, що відкрити дитсадок вдалося за рахунок співфінансування з обласного, районного та місцевого бюджетів, спонсорських коштів та за допомогою батьків, які покладали великі сподівання на владу. Нині всі тривоги в минулому. Адже завдання глави держави стосовно забезпечення стовідсоткового доступу до дошкільної освіти виконується.

«Розвиток дошкільної освіти сприятиме повноцінній підготовці дітей до навчання у школі, а також надасть батькам можливість реалізовувати своє право на працю», – підкреслила заступник голови облдержадміністрації Наталя Іванцова.

Сільський дитсадок в Іванівці не поступається навіть подібним закладам в обласному центрі. Якісно відремонтовані приміщення, яскраві новенькі меблі, спортивне обладнання, впорядкована прилегла територія, ігровий майданчик – усе це радує око. Діти займаються музикою, малюванням, математикою, вивчають валеологію та народознавство. Щоранку йдуть до дитсадочка з великим задоволенням, адже тут створено всі необхідні умови для їх розвитку та відпочинку.

Так само, як і в Мигіївському дошкільному навчальному закладі «Ромашка», де виховують 82 дитини. У дитячому садку створено предметно-ігрове середовище відповідно до вікових особливостей дітей, здійснюється фізичне виховання дошкільнят, педагогічний колектив працює над розвитком творчих здібностей, мовленнєвої компетенції малят.

Підсумовуючи результати робочої поїздки в Первомайському районі, заступник голови облдержадміністрації Наталя Іванцова відзначила, що сьогодні дошкільна освіта є пріоритетною галуззю, і це справедливо. Адже від виховання молодшого покоління залежить і майбутнє держави.

Сообщение:

*

НОВОСТИ