Свято професійної майстерності

Для підвищення ролі та відповідальності посадових осіб дирекції, які безпосередньо займаються питаннями безпеки дорожнього руху в повсякденній діяльності, популяризації професії водія, виявлення кращих та розповсюдження їх передового досвіду, напередодні Дня автомобіліста і дорожника дирекція «Укрпошти» вже декілька років поспіль проводить конкурси серед водіїв на кращого по професії. Не винятком став і поточний 2013 р.

Так, нещодавно на автодромі військової частини А 0224 був проведений конкурс серед водіїв Миколаївської дирекції УДППЗ «Укрпошта» «Кращий за професією у 2013 р.».

Конкурс включав наступні види змагань: з виконання вправ швидкісного маневрування та надання першої медичної допомоги (вправи «змійка», «тунельні ворота», «коло», «колія», «медична допомога», зупинка на лінії «СТОП»); на краще знання водіями ПДР (по екзаменаційних білетах). Гарна погода, інтрига змагань, дружня підтримка вболівальників перетворили конкурс на свято професійної майстерності водіїв дирекції.

Переможцем конкурсу став водій дільниці перевезення пошти цеху оброблення та перевезення пошти Мороз Костянтин Юрійович. Призерами конкурсу  (ІІ та ІІІ місця) стали відповідно водій дільниці перевезення пошти цеху оброблення та перевезення пошти Соколов Віталій Олександрович та водій ЦПЗ № 3 Зубаренко Володимир В’ячеславович. Усі учасники конкурсу нагороджені пам’ятними вимпелами, а переможець та призери – дипломами та грошовими винагородами.

Окрему подяку керівництво, обком профспілки Миколаївської дирекції УДППЗ «Укрпошта» висловлює командиру військової частини Шандару О.М. за надання можливості у проведенні конкурсу на автодромі військової частини, а офіцерам, прапорщикам, сержантам і солдатам цієї військової частини – за своєчасну та якісну підготовку автодрому.

О.М. Запорожченко, провідний спеціаліст Миколаївської дирекції УДППЗ «Укрпошта»

Сообщение:

*

НОВОСТИ