У первомайському спеціалізованому дитсадку відкрито комп’ютерний класс

Новости, Общество

  3 Окт , 2013

25 вересня заступник голови облдержадміністрації Наталя Іванцова здійснила робочу поїздку до міста Первомайська та Первомайського району, де оглянула дошкільні навчальні заклади та перевірила наявність відповідних умов для здобуття дітьми якісної дошкільної освіти.

У м. Первомайську в рамках Року дитячої творчості, проголошеного Президентом України Віктором Януковичем, а також відповідно до програми соціальних ініціатив глави держави, систематично проходять заходи, спрямовані на виявлення талановитих дітей та розвиток їх здібностей. Наталя Іванцова мала приємну нагоду урочисто відкрити виставку дитячих робіт «Від щирого серця з дитячих долонь» у Первомайському краєзнавчому музеї.

Авторам представлених творів – від двох до шести років. Конкурс на кращу творчу роботу серед вихованців дитячих садків міста ініціювала міська влада. Найкращі з робіт напередодні Всеукраїнського дня дошкілля, що відзначається 27 вересня, стали експонатами виставки.

– Розвиток творчих здібностей дітей у дошкільному віці є важливою складовою системи виховання та має велике значення для всебічного розвитку особистості, – переконана Наталя Іванцова. – В програмі соціальних ініціатив Президента України окремим рядком прописано: «Кожній дитині – можливості для розвитку творчих здібностей». Це є обов’язковою складовою підготовки наших маленьких співгромадян до самореалізації в сучасному суспільстві.

Відомо чимало вихідців з міста Первомайська, які здобули всесвітню славу як діячі науки, культури та мистецтва. І виставка творчих робіт «Від щирого серця з дитячих долонь» теж може стати для когось першою сходинкою до визнання.

Цього ж дня Наталя Іванцова побувала у двох міських дошкільних закладах – яслах-садку № 31 «Білочка» та яслах-садку комбінованого типу № 5 «Золота рибка».

Кожен з цих закладів особливий, та об’єднавчою характеристикою обох є те, що завдяки плідній роботі влади щодо впровадження соціальних ініціатив Президента України з розширення мережі дошкільних навчальних закладів поповнюються існуючі групи та відкриваються нові, а це є свідченням поступового розвитку дошкільної ланки освіти.

З 1 вересня у Первомайську відкрито додатково по одній групі у ДНЗ № 30, 31. Крім того, управлінням освіти Первомайської міської ради проведена відповідна робота щодо вивільнення приміщень перших класів у ДНЗ та створення належних умов у ЗОШ для навчання учнів шестирічного віку. У 2013/2014 навчальному році замість першого класу НВК «ЗОШ І-ІІІст. № 15-колегіум» відкрито групу для дітей дошкільного віку. Ці заходи дали можливість охопити дошкільною освітою ще 80 малюків.

Наталя Іванцова завітала в ДНЗ «Білочка», де проходило урочисте відкриття додаткової групи. Відтепер у цьому закладі виховується 180 дошкільнят. Вихованці старшої групи підготували для новачків святкову програму. Заступник голови облдержадміністрації привезла подарунки – іграшки та конструктори.

Наталя Іванцова скористалася нагодою поспілкуватися з батьками, які вперше цього року привели дітей до садка. Вони розповіли, що дана подія була довгоочікуваною і їх мрії збулися.

Найбільший у своєму мікрорайоні ясла-садок комбінованого типу «Золота рибка» є спеціалізованим. Наразі із 190 вихованців 90 мають вади зору. Двічі на рік діти проходять обстеження лікарем офтальмологом, на підставі цих обстежень робляться призначення та проводиться лікування на апаратах, використовуються зорові вправи за Афетісовим, пальмінг. Крім того, відповідна профілактична та попереджувальна робота проводиться вихователями та вчителями – дефектологами, логопедом, психологом.

За результатами минулого року із 24 випускників закладу покращення в зорових діагнозах були зафіксовані у 5 дітей, у інших призупинено зниження зору. Дванадцять дітей, які вже досягли шкільного віку, і до сьогодні систематично отримують лікування у закладі.

На виконання соціальних ініціатив Президента України «Діти – майбутнє України» щодо забезпечення всебічного повноцінного розвитку дітей дошкільного віку, 25 вересня у ДНЗ було відкрито комп’ютерний клас. Як відзначила завідувачка дитсадка Людмила Маслова, використання комп’ютерних корекційних програм сприяє корекції вад зору, підвищує здатність дитини орієнтуватися у просторі, вчить співвідносити слово з діями.

Право перерізати стрічку було надано Наталі Іванцовій, яка засвідчила, що навчання у закладі відбувається за новими стандартами освіти, які сприяють кращій підготовці до школи. Заступник голови облдержадміністрації вручила керівництву дитячого садка сертифікат на нове обладнання для корекції зору.

За матеріалами сайту ОДА

Сообщение:

*

НОВОСТИ