Виклики до суду від 10 жовтня 2013 року

Баштанський районний суд Миколаївської області викликає відповідача Кучеренко Вікторію Володимирівну у цивільній справі № 468/1415/13-ц за позовом ПАТ КБ «ПриватБанк» про стягнення заборгованості.

Судове засідання відбудеться 21.10.13, об 11.00, у приміщенні суду за адресою: Миколаївська область, м. Баштанка, вул. Полтавська, 43.

У разі неявки відповідача судовий розгляд відбудеться за його відсутності відповідно до вимог ст. 169 ЦПК України.

***

Баштанський районний суд Миколаївської області викликає відповідача Лобойко Миколу Івановича у цивільній справі № 468/1417/13-ц за позовом ПАТ КБ «ПриватБанк» про стягненя заборгованості.

Судове засідання відбудеться 21.10.13, об 11.30, у приміщенні суду за адресою: Миколаївська область, м. Баштанка, вул. Полтавська, 43.

У разі неявки відповідача судовий розгляд відбудеться за його відсутності відповідно до вимог ст. 169 ЦПК України.

***

Баштанський районний суд Миколаївської області викликає відповідача Ткаченко Марію Іванівну у цивільній справі № 468/1360/13-ц за позовом ПАТ «Миколаївобленерго» про стягнення боргу за актом про порушення ПКЕЕн за спожиту електроенергію.

Судове засідання відбудеться 17.10.13, о 9.00, у приміщенні суду за адресою: Миколаївська область, м. Баштанка, вул. Полтавська, 43.

У разі неявки відповідача судовий розгляд відбудеться за його відсутності відповідно до вимог ст. 169 ЦПК України.

***

Братський районний суд Миколаївської області повідомляє, що 16.10.13, о 10.00, пров. Жовтневий, 13, с-ще Братське, слухається справа № 2/471/463/13 за заявою Максюти Ганни Вікторівни до Максюти Андрія Андрійовича про розірвання шлюбу.

Відповідачу Максюті А.А. необхідно з’явитися у судове засідання у зазначені час та місце.

Про неможливість з’явитися у судове засідання необхідно негайно повідомити суд.

У разі неявки відповідача у судове засідання без повідомлення про причини неявки, судом буде розглянуто справу за його відсутності.

***

Братський районний суд Миколаївської області повідомляє, що 16.10.13, об 11.00, пров. Жовтневий, 13, с-ще Братське, слухається справа № 2/471/459/13 за заявою Дуднік Єлизавети Миколаївни до Фоміної Наталі Михайлівни про стягнення боргу.

Відповідачу Фоміной Н.М. необхідно з’явитися у судове засідання у зазначені час та місце.

Про неможливість з’явитися у судове засідання необхідно негайно повідомити суд.

У разі неявки відповідача у судове засідання без повідомлення про причини неявки, судом буде розглянуто справу за його відсутності.

***

Заводський районний суд м. Миколаєва повідомляє, що розгляд цивільної справи за позовом Безуха Дмитра Вікторовича до Михайлової Олени Федорівни, третя особа  –універсальна біржа «Південь», про визнання договору купівлі-продажу дійсним відкладено на 05.11.13, о 9.00.

Відповідачу Михайловій Олені Федорівні необхідно з’явитися у судове засідання, яке відбудеться у приміщенні Заводського районного суду за адресою: м. Миколаїв, вул. Радісна, 3, каб. № 22.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

***

Ленінський районний суд м. Миколаєва викликає в якості відповідача Оленіна Руслана В’ячеславовича, останнє відоме місце проживання якого: м. Миколаїв, вул. Батуріна, 22, кв. 5, у справі за позовом Оленіної Альони Іванівни до Оленіна Р.В. про розірвання шлюбу.

Слухання справи відбудеться 29.10.13, о 9.00, за адресою: м. Миколаїв, вул. 28-ї Армії, 16, каб. № 7.

У разі неявки відповідача у судове засідання справу буде розглянуто за його відсутності.

***

Миколаївський районний суд Миколаївської області повідомляє відповідача Унжакова Миколу Аркадійовича, останнє відоме місце проживання якого: Миколаївська область, Миколаївський район, с. Тернувате, вул. Ювілейна, 22, про дату слухання цивільної справи за позовом Рибальченко Інни Анатоліївни до Унжакова М.А. про дозвіл на тимчасовий виїзд за кордон неповнолітньої дитини без згоди та супроводу батька, яке відбудеться 14.10.13, о 9.00, у приміщенні Миколаївського районного суду за адресою: м. Миколаїв, вул. Веселинівська, 43.

У разі чергової неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

***

Ленінський районний суд м. Миколаєва викликає в якості відповідача Уліницького Віталія Миколайовича, останнє відоме місце реєстрації якого: м. Миколаїв, вул. Казарського, 5а, кв. 57, у справі за позовом Дерябіна М.Ю. до Уліницького В.М. про визнання особи такою, яка втратила право користування житловим приміщенням.

Розгляд справи відбудеться 30.10.12, о 8.30, за адресою: м. Миколаїв, вул. 28-ї Армії, 16, каб. № 9.

Після публікації оголошення відповідач вважається повідомленим про час і місце розгляду справи і у разі неявки позов може бути розглянуто за його відсутності.

***

Ленінський районний суд м. Миколаєва викликає в якості відповідача Маслову Христину Костянтинівну, останнє відоме місце реєстрації якої: м. Миколаїв, вул. Космонавтів, 59а, кв. 9, Маслову (Жесткову) Олену Анатоліївну, останнє відоме місце реєстрації якої: м. Миколаїв, пров. Полярний, 26, кв. 7, у справі за позовом Маковської Л.Л. до Маслової Х.К., Маслової О.А., Маслова М.А. про визнання договору дійсним.

Розгляд справи відбудеться 30.10.12, о 9.00, за адресою: м. Миколаїв, вул. 28-ї Армії, 16, каб. № 9.

Після публікації оголошення відповідачі вважаються повідомленими про час і місце розгляду справи і у разі неявки позов може бути розглянуто за їх відсутності.

***

Ленінський районний суд м. Миколаєва викликає в якості відповідачів Шереметьєву Таїсію Юріївну, Шереметьєву Зінаїду Іванівну, Шереметьєва Юрія Сергійовича, останнє відоме місце проживання яких: м. Миколаїв, вул. Космонавтів, 75, кв. 6, у справі за позовом Добрянського Сергія Івановича до Шереметьєвої Т. Ю., Шереметьєвої З.І., Шереметьєва Ю.С. про визнання факту втрати права користування житловим приміщенням.

Слухання справи відбудеться 28.10.13, о 10.00, за адресою: м. Миколаїв, вул. 28-ї Армії, 16, каб. № 9.

У разі неявки відповідачів у судове засідання справу буде розглянуто за їх відсутності.

***

Заводський районний суд Миколаєва викликає у судове засідання в якості відповідача Андрієнка Сергія Миколайовича на 21.10.13, о 8.30, у приміщення суду за адресою: м. Миколаїв, вул. Радісна, 3, зал. № 4,каб. № 27, для участі у розгляді цивільної справи за позовом Андрієнко Олени Вікторівни про усунення перешкод у користуванні житловим приміщенням.

***

Снігурівський районний суд Миколаївської області повідомляє відповідача Майбороду Євгена Олеговича, останнє відоме місце проживання якого: Миколаївська область, м. Снігурівка, вул. Ювілейна, 1, про дату слухання цивільної справи за позовом ПАТ «Дельта Банк» до Майбороди Є.О. про стягнення заборгованості за картковим (кредитним) договором, яке відбудеться 13.11.13, о 9.00, у приміщенні суду за адресою: Миколаївська область, м. Снігурівка, вул. Генерала Плієва, 69.

Явка відповідача обов’язкова і у разі неявки справу буде розглянуто за його відсутності, у порядку ч. 4 ст. 169 ЦПК України судом буде винесене заочне рішення.

***

Центральний районний суд м. Миколаєва повідомляє, що розгляд цивільної справи за позовом Коваленко С.А. до Сиротенко О.В. про стягнення боргу призначене на 11.10.13, о 14.00.

Відповідачу Сиротенко Олені Віталіївні, останнє відоме місце реєстрації якої: м. Миколаїв, вул. Клубна, 158, необхідно з’явитися у судове засідання, яке відбудеться у приміщенні суду за адресою: м. Миколаїв, вул. Потьомкінська, 49, каб. № 3.

***

Арбузинський районний суд Миколаївської області викликає відповідача Коцюка Володимира Максимовича у справі за позовом Шакуна Олега Олеговича про усунення порушень права власності на землю.

Розгляд справи призначено на 17.10.13, о 13.00.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

Адреса суду: Миколаївська область, смт Арбузинка, вул. Шевченка, 204.

***

Южноукраїнський міський суд Миколаївської області викликає у судове засідання на 23.10.13, о 10.00, за адресою: Миколаївська область, м. Южноукраїнськ, вул. Дружби народів, 3а, в якості відповідачів Шевченко Тетяну Василівну, Шевченко Ірину Василівну у цивільній справі № 486/931/13-ц за позовною заявою ПАТ «Райффайзен Банк Аваль» в особі Миколаївської обласної дирекції до Шевченко Т.В., Шевченко І.В. про стягнення заборгованості за кредитним договором.

У разі неявки відповідачів справу буде розглянуто за їх відсутності.

***

Ленінський районний суд м. Миколаєва викликає в якості відповідача Ярошенко Наталю Миколаївну, останнє відоме місце реєстрації якої: м. Миколаїв, вул. Артилерійська, 8, кв. 6, у справі за позовом Єрмолаєвої Т.А. до Ярошенко Н.М. про визнання договору купівлі-продажу дійсним.

Розгляд справи відбудеться 29.10.12, о 9.00, за адресою: м. Миколаїв, вул. 28-ї Армії, 16, каб. № 9.

Після публікації оголошення відповідач вважається повідомленим про час і місце розгляду справи і у разі неявки позов може бути розглянуто за його відсутності.

***

Ленінський районний суд м. Миколаєва викликає в якості відповідачів Луц Антоніну Іванівну, Луца Сергія Станіславовича, Луца Дмитра Станіславовича, Луца Євгена Станіславовича, Луц Людмилу Станіславівну, останнє відоме місце проживання яких: м. Миколаїв, вул. Комсомольська, 46, кв. 28, у справі за позовом Зимовського Олександра Михайловича, Зимовської Галини Іллівни, Ваутерс (Зимовської) Ольги Олександрівни, Зимовської Вікторії Олександрівни до Луц Антоніни Іванівни, Луца Сергія Станіславовича, Луца Дмитра Станіславовича, Луца Євгена Станіславовича, Луц Людмили Станіславівни про визнання договору купівлі-продажу дійсним.

Слухання справи відбудеться 10.10.13, об 11.30, за адресою: м. Миколаїв, вул. 28-ї Армії, 16, каб. № 7.

У разі неявки відповідачів у судове засідання справу буде розглянуто за їх відсутності.

***

У провадженні Центрального районного суду м. Миколаєва знаходиться цивільна справа № 490/8164/13-ц за позовом Орлова Віктора Васильовича до Очеретнюк Олени Володимирівни про визнання особи такою, яка втратила право користування житловим приміщенням.

Судове засідання у справі призначене на 07.11.13, о 15.20.

Відповідачу Очеретнюк Олені Володимирівні необхідно з’явитися у судове засідання, яке відбудеться у приміщенні Центрального районного суду м. Миколаєва за адресою: м. Миколаїв, вул. Потьомкінська, 49, каб. № 20, з документами, що посвідчують особу.

У разі неявки відповідача у судове засідання без поважних причин або неповідомлення про причини неявки справу буде розглянуто за його відсутності на підставі наявних у справі доказів.

***

Миколаївський районний суд Миколаївської області повідомляє відповідача Темнова Володимира Миколайовича, останнє відоме місце проживання якого: Миколаївська область, Миколаївський район, с. Нечаяне, вул. Жилмасив, 5, кв. 16, про дату слухання цивільної справи № 480/45/13-ц за позовом ПАТ «Миколаївобленерго» до Темнова В.М. про відшкодування збитків, завданих порушенням ПКЕЕН, яке відбудеться 10.10.13, о 9.00, у приміщенні Миколаївського районного суду за адресою: м. Миколаїв, вул. Веселинівська, 43.

У разі чергової неявки відповідача без поважних причин справу буде розглянуто за його відсутності.

***

Миколаївський районний суд Миколаївської області повідомляє відповідача Темнова Володимира Миколайовича, останнє відоме місце проживання якого: Миколаївська область, Миколаївський район, с. Нечаяне, вул. Жилмасив, 5, кв. 16, про дату слухання цивільної справи № 480/358/13-ц за позовом ПАТ «Миколаївобленерго» до Темнова В.М. про відшкодування збитків, завданих порушенням ПКЕЕН, яке відбудеться 10.10.13, о 9.00, у приміщенні Миколаївського районного суду за адресою: м. Миколаїв, вул. Веселинівська, 43.

У разі чергової неявки відповідача без поважних причин справу буде розглянуто за його відсутності.

***

Миколаївський районний суд Миколаївської області повідомляє відповідача Темнова Володимира Миколайовича, останнє відоме місце проживання якого: Миколаївська область, Миколаївський район, с. Нечаяне, вул. Жилмасив, 5, кв. 16, про дату слухання цивільної справи № 480/947/13-ц за позовом ПАТ «Миколаївобленерго» до Темнова В.М. про відшкодування збитків, завданих порушенням ПКЕЕН, яке відбудеться 10.10.13, о 9.00, у приміщенні Миколаївського районного суду за адресою: м. Миколаїв, вул. Веселинівська, 43.

У разі чергової неявки відповідача без поважних причин справу буде розглянуто за його відсутності.

***

Миколаївський районний суд Миколаївської області повідомляє відповідача Залевського Валерія Івановича, останнє відоме місце проживання якого: Миколаївська область, Миколаївський район, смт Ольшанське, вул. Гагаріна, 11, кв. 64, про дату слухання цивільної справи № 480/909/13-ц за позовом ПАТ «Миколаївобленерго» до Залевського В.М. про відшкодування збитків, завданих порушенням ПКЕЕН, яке відбудеться 10.10.13, о 9.00, у приміщенні Миколаївського районного суду за адресою: м. Миколаїв, вул. Веселинівська, 43.

У разі чергової неявки відповідача без поважних причин справу буде розглянуто за його відсутності.

***

Миколаївський районний суд Миколаївської області повідомляє відповідача Лисенко Наталю Володимирівну, останнє відоме місце проживання якої: Миколаївська область, Миколаївський район, смт Ольшанське, вул. Гагаріна, 10, кв. 24, про дату слухання цивільної справи № 480/905/13-ц за позовом ПАТ «Миколаївобленерго» до Лисенко Н.В. про відшкодування збитків, завданих порушенням ПКЕЕН, яке відбудеться 10.10.13, о 9.00, у приміщенні Миколаївського районного суду за адресою: м. Миколаїв, вул. Веселинівська, 43.

У разі чергової неявки відповідача без поважних причин справу буде розглянуто за його відсутності.

***

Заводський районний суд м. Миколаєва у зв’язку з розглядом цивільної справи за позовом Стецюк Ірини Анатоліївни викликає у судове засідання відповідача у справі Порватову Лідію Павлівну про визнання договору дійсним на 23.10.13, о 9.00, каб. № 28 Заводського районного суду за адресою: м. Миколаїв, вул. Радісна, 3.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

***

Баштанський районний суд Миколаївської області викликає відповідача Булата Олега Валентиновича у цивільній справі № 468/1929/13 за позовом ПАТ КБ «ПриватБанк» до Булата Олега Валентиновича про стягнення заборгованості за кредитним договором.

Судове засідання відбудеться 11.10.13, о 8.30, у приміщенні суду за адресою: м. Баштанка, вул. Полтавська, 43.

У разі неявки відповідача судовий розгляд справи відбудеться за його відсутності відповідно до вимог ст. 169 ЦПК України.

***

Баштанський районний суд Миколаївської області викликає відповідача Цимбалюк Віктора Вікторовича у цивільній справі № 468/2019/13 за позовом ПАТ «Миколаївобленерго» до Цимбалюк Віктора Вікторовича про стягнення заборгованості за актом про порушення ПКЕЕн для населення.

Судове засідання відбудеться 11.10.13, о 9.10, у приміщенні суду за адресою: м. Баштанка, вул. Полтавська, 43.

У разі неявки відповідача судовий розгляд справи відбудеться за його відсутності відповідно до вимог ст. 169 ЦПК України.

***

Очаківський міськрайонний суд Миколаївської області викликає в якості відповідача Логунова Івана Фроловича у судове засідання, що відбудеться 14.10.13, о 13.30, у залі суду за адресою: Миколаївська область, м. Очаків, вул. Луначарського, 44, з розгляду цивільної справи за позовом Попової Т.І. до Логунова І.Ф. про визнання угоди дійсною.

У разі неявки відповідача у судове засідання без поважних причин або неповідомлення ним причин своєї неявки, з'ясування обставин у цій справі проводитиметься за його відсутності і він вважатиметься повідомленим належним чином про час та місце розгляду справи.

***

Жовтневий районний суд Миколаївської області повідомляє, що рішенням суду від 02.10.13 позов Романішиної Іванни Степанівни до Дем’яненка Миколи Івановича, Кучеренко Людмили Олександрівни, третя особа – Служба у справах дітей Жовтневої районної державної адміністрації Миколаївської області, про визнання осіб такими, які втратили право користування житловим приміщенням, задоволений у повному обсязі.

У разі неподання апеляційної скарги в апеляційний суд Миколаївської області через Жовтневий районний суд протягом 10 днів з дня публікації оголошення, рішення буде вважатися таким, що набрало законної сили.

***

Корабельний районний суд м. Миколаєва, розташований за адресою: м. Миколаїв, вул. Самойловича, 20а, викликає у судове засідання в якості відповідачів Шматка Олександра Миколайовича, останнє відоме місце реєстрації якого: м. Миколаїв, вул. Артема, 64, кв. 35, Шматко Світлану Олександрівну, останнє відоме місце реєстрації якої: м. Миколаїв, вул. 12-та Повздовжня, 1а, кв. 56, у цивільній справі № 2/488/1182/2013 за позовною заявою ПАТ «Фідобанк» про стягнення заборгованості за кредитним договором.

Судове засідання відбудеться 17.10.13, о 10.30, у залі судових засідань № 2.

Після публікації оголошення відповідачі вважаються повідомленими про час і місце розгляду справи і у разі неявки позов може бути розглянуто за їх відсутності.

***

Веселинівський районний суд Миколаївської області повідомляє відповідача Петренка Володимира Васильйовича, останнє відоме місце проживання якого: Миколаївська область, Веселинівський район, с. Кубряки, вул. Лісна, 21, про дату слухання цивільної справи за позовом ПАТ КБ «ПриватБанк» до Петренка В.В. про стягнення заборгованості за кредитним договором, яке відбудеться 23.10.13, о 10.00, у приміщенні суду за адресою: Миколаївська область, смт Веселинове, вул. Леніна, 36.

У разі неявки відповідача у судове засідання справу буде розглянуто за його відсутності.

***

Веселинівський районний суд Миколаївської області повідомляє відповідача Дойка Тамару Іллівну, останнє відоме місце проживання якої: Миколаївська область, Веселинівський район, смт Кудрявцівка, вул. Стаханова, 14, про дату слухання цивільної справи за позовом ПАТ КБ «ПриватБанк» до Дойка Т.І. про стягнення заборгованості за кредитним договором, яке відбудеться 23.10.13, о 9.00, у приміщенні суду за адресою: Миколаївська область, смт Веселинове, вул. Леніна, 36.

У разі неявки відповідача у судове засідання справу буде розглянуто за його відсутності.

***

Веселинівський районний суд Миколаївської області повідомляє відповідача Пелех Марію Павлівну, останнє відоме місце проживання якої: Миколаївська область, Веселинівський район, с. Новий Городок, вул. Київська, 12, про дату слухання цивільної справи за позовом ПАТ «Дельта Банк» до Пелех М.П. про стягнення заборгованості за кредитним договором, яке відбудеться 23.10.13, о 9.20, у приміщенні суду за адресою: Миколаївська область, смт Веселинове, вул. Леніна, 36.

У разі неявки відповідача у судове засідання справу буде розглянуто за його відсутності.

***

Веселинівський районний суд Миколаївської області повідомляє відповідача Мкртчяна Карена Сімоновича, останнє відоме місце проживання якого: Миколаївська область, Веселинівський район, смт Веселинове, вул. Набережна, 8а, про дату слухання цивільної справи за позовом ПАТ КБ «ПриватБанк» до Мкртчяна К.С. про стягнення заборгованості за кредитним договором, яке відбудеться 24.10.13, о 15.00, у приміщенні суду за адресою: Миколаївська область, смт Веселинове, вул. Леніна, 36.

У разі неявки відповідача у судове засідання справу буде розглянуто за його відсутності.

Сообщение:

*

НОВОСТИ