Виклики до суду від 3 жовтня 2013 року

Ленінський районний суд м. Миколаєва повідомляє Артеменко Ганну Миколаївну, останнє відоме місце реєстрації якої: м. Миколаїв, вул. Космонавтів, 86, кв. 10, про дату слухання справи № 2/489/1674/2013 за позовом ПАТ КБ «Надра» до Артеменко Г.М. про стягнення заборгованості за кредитним договором, яке відбудеться 14.10.13, о 10.00, у приміщенні суду за адресою: м. Миколаїв, вул. 28-ї Армії, 16, 1-й поверх, каб. № 4.

Після публікації оголошення відповідач вважається повідомленим про час і місце розгляду справи і у разі неявки позов може бути розглянуто за його відсутності.

***

Центральний районний суд м. Миколаєва повідомляє, що розгляд цивільної справи № 490/7702/13-ц за позовом Мельник Тетяни Олексіївни до Лисюка Олега Миколайовича про визнання особи такою, яка втратила право користування житловим приміщенням, відкладений на 28.10.13, о 12.30.

Відповідачу Лисюку Олегу Миколайовичу необхідно з’явитися у судове засідання, яке відбудеться у приміщенні суду за адресою: м. Миколаїв, вул. Потьомкінська, 49, каб. № 18.

Явка відповідача обов’язкова і у разі неявки справу буде розглянуто за його відсутності.

***

Заводський районний суд м. Миколаєва викликає у судове засідання у цивільній справі відповідача Кондратьєву Ларису Миколаївну, яка зареєстрована за адресою: м. Миколаїв, вул. Бутоми, 2б, кв. 127, за позовом Херсонського державного університету про стягнення боргу на 16.10.13, о 8.30, у приміщення Заводського районного суду за адресою: м. Миколаїв, вул. Радісна, 3, зал № 4, каб. № 27.

***

Заводський районний суд м. Миколаєва викликає у судове засідання у цивільній справі відповідача Кучеренка Павла Леонідовича за позовом ПАТ КБ «ПриватБанк» про стягнення боргу на 18.10.13, о 8.30, у приміщення Заводського районного суду за адресою: м. Миколаїв, вул. Радісна, 3, зал № 4, каб. № 27.

***

Заводський районний суд м. Миколаєва викликає у судове засідання у цивільній справі відповідача Піхут Наталію Василівну за позовом ПАТ КБ «ПриватБанк» про стягнення боргу на 21.10.13, о 8.30, у приміщення Заводського районного суду за адресою: м. Миколаїв, вул. Радісна, 3, зал № 4, каб. № 27.

***

Баштанський районний суд Миколаївської області викликає відповідача Сушкова Віктора Миколайовича у цивільній справі № 468/1491/13-ц за позовом Публічного акціонерного товариства комерційного банку «ПриватБанк» про стягнення заборгованості за кредитним договором.

Судове засідання відбудеться 07.10.13, о 10.00, у приміщенні суду за адресою: Миколаївська область, м. Баштанка, вул. Полтавська, 43.

У разі неявки відповідача судовий розгляд відбудеться за його відсутності відповідно до вимог ст. 169 ЦПК України.

***

Баштанський районний суд Миколаївської області викликає відповідача Шаповаленка Андрія Олександровича у цивільній справі № 468/1356/13-ц за позовом ПАТ «Акцент Банк» про стягнення заборгованості.

Судове засідання відбудеться 10.10.13, о 15.30, у приміщенні суду за адресою: Миколаївська область, м. Баштанка, вул. Полтавська, 43.

У разі неявки відповідача судовий розгляд відбудеться за його відсутності відповідно до вимог ст. 169 ЦПК України.

***

Баштанський районний суд Миколаївської області викликає відповідача Остафинчука Михайла Івановича у цивільній справі № 468/1408/13-ц за позовом ПАТ «Дельта Банк» про стягнення заборгованості за кредитним договором.

Судове засідання відбудеться 21.10.13, о 10.30, у приміщенні суду за адресою: Миколаївська область, м. Баштанка, вул. Полтавська, 43.

У разі неявки відповідача судовий розгляд відбудеться за його відсутності відповідно до вимог ст. 169 ЦПК України.

***

Баштанський районний суд Миколаївської області викликає відповідача Хамуду Володимира Миколайовича у цивільній справі № 468/1228/13-ц за позовом ПАТ «Дельта Банк» про стягнення заборгованості за кредитним договором.

Судове засідання відбудеться 07.10.13, о 13.30, у приміщенні суду за адресою: Миколаївська область, м. Баштанка, вул. Полтавська, 43.

У разі неявки відповідача судовий розгляд відбудеться за його відсутності відповідно до вимог ст. 169 ЦПК України.

***

Баштанський районний суд Миколаївської області викликає відповідача Зінн Марію Григорівну у цивільній справі № 468/1026/13-ц за позовом ПАТ «Дельта Банк» про стягнення заборгованості за кредитним договором.

Судове засідання відбудеться 07.10.13, о 13.00, у приміщенні суду за адресою: Миколаївська область, м. Баштанка, вул. Полтавська, 43.

У разі неявки відповідача судовий розгляд відбудеться за його відсутності відповідно до вимог ст. 169 ЦПК України.

***

Ленінський районний суд м. Миколаєва викликає у судове засідання в якості відповідача Гусейнова Вугара Ханоглан огли, яке відбудеться 17.10.13, о 10.00, у справі за позовною заявою Фіалковської Катерини Миколаївни до Гусейнова Вугара Ханоглан огли про розірвання шлюбу.

Судове засідання відбудеться за адресою: м. Миколаїв, вул. 28-ї Армії, 16, каб. № 5.

***

Южноукраїнський міський суд Миколаївської області викликає у судове засідання на 24.10.13, об 11.00, за адресою: Миколаївська область, м. Южноукраїнськ, вул. Дружби народів, 3а, в якості відповідача Арнаута Віктора Степановича у цивільній справі за позовом Арнаут Валентини Григорівни до Арнаута Віктора Степановича про визнання права власності на 1/2 частину квартири та визначення порядку користування квартирою і за зустрічним позовом Арнаута Віктора Степановича до Арнаута Олега Вікторовича і Арнаут Валентини Григорівни про визнання особи такою, яка втратила право користування жилим приміщенням.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

***

Ленінський районний суд м. Миколаєва викликає в якості відповідача Приходько Наталю Андріївну, останнє відоме місце проживання якої: м. Миколаїв, вул. 12-та Повздовжня, 1а, кв. 47, у справі за позовом Рублевської Оксани Григорівни до Приходько Н.А. про визнання договору купівлі-продажу дійсним.

Слухання справи відбудеться 04.10.13, об 11.00, за адресою: м. Миколаїв, вул. 28-ї Армії, 16, каб. № 7.

У разі неявки відповідача у судове засідання справу буде розглянуто за його відсутності.

***

Центральний районний суд м. Миколаєва повідомляє, що слухання цивільної справи за позовом Вахніченко О.Г., Вахніченко В.В., Щербини А.Г. до Простякової В.О., третя особа – Відділ громадянства, реєстрації та імміграції фізичних осіб РВ ММУ УМВС України в Миколаївській області,про визнання особи такою, яка втратила право користування житловим приміщенням, та зняття з реєстрації місця проживання, призначено на 10.10.13, о 14.00.

Відповідачу Простяковій Вікторії Олександрівні, останнє відоме місце реєстрації якої: м. Миколаїв, вул. Мала Морська, 58, кв. 3, необхідно з’явитися у судове засідання, яке відбудеться у приміщенні суду за адресою: м. Миколаїв, вул. Потьомкінська, 49,каб. № 3.

***

Снігурівський районний суд Миколаївської області повідомляє відповідача Завєрюхіну Світлану Іванівну, 27.02.1973 р. нар., останнє відоме місце проживання якої: Миколаївська область, м. Снігурівка, вул. Некрасова, 109, про дату слухання цивільної справи за позовом ПАТ «Акцент Банк» до Завєрюхіної Світлани Іванівни про стягнення заборгованості за кредитним договором, яке відбудеться 04.10.13, об 11.00, у приміщенні суду за адресою: Миколаївська область, м. Снігурівка, вул. Генерала Плієва, 69.

Явка відповідача обов’язкова.

У разі неявки відповідача судовий розгляд відбудеться за його відсутності, у порядку ч. 4 ст. 169 ЦПК України судом буде винесено заочне рішення.

***

Очаківський міськрайонний суд Миколаївської області викликає у судове засідання в якості відповідача Гомеру Олену Володимирівну у судове засідання, що відбудеться 14.10.13, о 9.30, у залі суду за адресою: Миколаївська область, м. Очаків, вул. Луначарського, 44, з розгляду цивільної справи за позовом Маркова В.Ф. до Гомери О.В. про відшкодування майнової шкоди.

У разі неявки відповідача у судове засідання без поважних причин або неповідомлення ним причин своєї неявки, з’ясування обставин у цій справі проводитиметься за його відсутності і він вважатиметься повідомленим належним чином про час та місце розгляду справи.

***

Очаківський міськрайонний суд Миколаївської області викликає у судове засідання в якості відповідача Абакумову Галину Павлівну у судове засідання, що відбудеться 04.11.13, о 14.30, у залі суду за адресою: Миколаївська область, м. Очаків, вул. Луначарського, 44, з розгляду цивільної справи за позовом Кобзар Н.М. до Абакумової Г.П., третя особа – КП «ОККП», про відшкодування шкоди, заподіяної внаслідок залиття квартири, та моральної шкоди.

У разі неявки відповідача у судове засідання без поважних причин або неповідомлення ним причин своєї неявки, з’ясування обставин у цій справі проводитиметься за його відсутності.

***

Баштанський районний суд Миколаївської області викликає відповідача Кривокульського Григорія Тимофійовича у цивільній справі № 468/2020/13-ц за позовом ПАТ «Миколаївобленерго», філія Баштанського району, до Кривокульського Григорія Тимофійовича про стягнення вартості необлікованої електричної енергії.

Судове засідання відбудеться 10.10.13, о 13.20, у приміщенні суду за адресою: м. Баштанка, вул. Полтавська, 43.

У разі неявки відповідача судовий розгляд відбудеться за його відсутності відповідно до вимог ст. 169 ЦПК України.

***

Заводський районний суд м. Миколаєва у зв’язку з розглядом цивільної справи викликає у судове засідання відповідача у справі Зубаня Юрія Олексійовича за позовом Зубань Ольги Михайлівни про розірвання шлюбу на 07.10.13, о 9.00, каб. № 28 Заводського районного суду за адресою: м. Миколаїв, вул. Радісна, 3.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

***

Ленінський районний суд м. Миколаєва викликає в якості відповідача Тищенка Олега Олександровича, останнє місце проживання якого – невідоме, у справі за позовом ПАТ КБ «ПриватБанк» до Тищенка О.О. про стягнення заборгованості за кредитним договором.

Слухання справи відбудеться 07.10.13, о 10.10, за адресою: м. Миколаїв, вул. 28-ї Армії, 16, каб. № 9.

У разі неявки відповідача у судове засідання справу буде розглянуто за його відсутності.

***

Ленінський районний суд м. Миколаєва викликає в якості відповідача Задорожню Ірини Олександрівну, останнє місце проживання якої: м. Миколаїв, пров. Першотравневий, 43, у справі за позовом ПАТ КБ «ПриватБанк» до Задорожньої І.О. про стягнення заборгованості за кредитним договором.

Слухання справи відбудеться 07.10.13, о 10.50, за адресою: м. Миколаїв, вул. 28-ї Армії, 16, каб. № 9.

У разі неявки відповідача у судове засідання справу буде розглянуто за його відсутності.

***

Ленінський районний суд м. Миколаєва повідомляє Єріну Тетяну Леонідівну, останнє відоме місце реєстрації якої: м. Миколаїв, вул. Авангардна, 51, та Єріна Дмитра Ігоровича, останнє відоме місце реєстрації якого: м. Миколаїв, вул. Південна, 37, кв. 17, про дату слухання справи № 2/489/2089/2013 р. за позовом Чайки Надії Леонідівни до Єріної Т.Л, третя особа – Єрін Д.І., про визнання договору купівлі-продажу квартири дійсним, яке відбудеться 07.10.13, о 9.30, у приміщенні суду за адресою: м. Миколаїв, вул. 28-ї Армії, 16, 1-й поверх, каб. № 4.

Після публікації оголошення відповідачі вважаються повідомленими про час і місце розгляду справи і у разі неявки позов може бути розглянуто за їх відсутності.

***

Баштанський районний суд Миколаївської області викликає відповідача Рижик Анастасію В’ячеславівну у цивільній справі № 468/1972/13 за позовом Рижик Андрія Миколайовича до Рижик Анастасії В’ячеславівни про розірвання шлюбу.

Судове засідання відбудеться 07.10.13, о 13.30, у приміщенні суду за адресою: м. Баштанка, вул. Полтавська, 43.

У разі неявки відповідача судовий розгляд справи відбудеться за його відсутності відповідно до вимог ст. 169 ЦПК України.

***

Баштанський районний суд Миколаївської області викликає відповідача Шаповалова Євгена Івановича у цивільній справі № 468/1974/13 за позовом ПАТ «Дельта Банк» до Шаповалова Євгена Івановича про стягнення заборгованості за кредитним договором.

Судове засідання відбудеться 09.10.13, об 11.00, у приміщенні суду за адресою: м. Баштанка, вул. Полтавська, 43.

У разі неявки відповідача судовий розгляд справи відбудеться за його відсутності відповідно до вимог ст. 169 ЦПК України.

***

Братський районний суд Миколаївської області повідомляє, що 04.10.13, о 9.00, за адресою: Миколаївська область, с-ще Братське, пров. Жовтневий 13, слухається справа № 2/471/494/13 за заявою Матвєєвої Вікторії Вікторівни до Матвєєва Олександра Вікторовича про розірвання шлюбу.

Відповідачу Матвєєву О.В. необхідно з’явитися у судове засідання у зазначені час та місце.

Про неможливість з’явитися у судове засідання необхідно негайно повідомити суд.

У разі неявки відповідача у судове засідання без повідомлення про причини неявки, судом буде розглянута справа за його відсутності.

***

Центральний районний суд м. Миколаєва повідомляє, що слухання цивільної справи за позовом ТОВ «ОТП Факторинг Україна» до Ніколаєвої Лариси Олександрівни, останнє відоме місце проживання якої: м. Миколаїв, пр-т Леніна, 50, старий № 2-4978/11, про стягнення коштів призначене на 15.10.13, об 11.00.

Адреса суду: м. Миколаїв, вул. Потьомкінська, 49, каб. № 9.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

***

Веселинівський районний суд Миколаївської області повідомляє відповідача Мітькова Олеся Сергійовича, останнє відоме місце проживання якого: Миколаївська область, Веселинівський район, смт Веселинове, вул. Зарічна, 36, про дату слухання цивільної справи за позовом Мітькової Світлани Валеріївни про виправлення описки у судовому рішенні, яке відбудеться 15.10.13, о 13.00, у приміщенні суду за адресою: Миколаївська область, смт Веселинове, вул. Леніна, 36.

У разі неявки відповідача у судове засідання справу буде розглянуто за його відсутності.

***

Заводський районний суд м. Миколаєва повідомляє, що розгляд цивільної справи за позовом Мішенко Ірини Євгенівни до Дьомича Михайла Геннадійовича про визнання особи такою, яка втратила право користування житловим приміщенням, відкладений на 10.10.13, о 9.00.

Відповідачу Дьомичу Михайлу Геннадійовичу необхідно з’явитися у судове засідання, яке відбудеться у приміщенні Заводського районного суду за адресою: м. Миколаїв, вул. Радісна, 3, каб. № 22.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

***

Корабельний районний суд м. Миколаєва, розташований за адресою: м. Миколаїв, вул. Самойловича, 20а, викликає у судове засідання в якості відповідача Брика Григорія Васильовича, останнє відоме місце проживання якого: м. Миколаїв, пр-т Корабелів 4, кв. 126, у цивільній справі № 488/2587/13-ц, провадження № 2/488/1242/2013, за позовною заявою ПАТ «Миколаївобленерго» про відшкодування збитків.

Судове засідання відбудеться 07.10.13, о 9.00, у залі судових засідань № 6.

Явка відповідача обов’язкова і у разі неявки справу буде розглянуто за його відсутності.

***

Жовтневий районний суд Миколаївської області повідомляє, що 25 вересня 2013 року судом було прийнято заочне рішення у цивільній справі № 477/187/13-цр за позовом ПАТ КБ «ПриватБанк» до Давидяна Едуарда Олександровича про стягнення заборгованості за договором кредиту.

***

Заводський районний суд м. Миколаєва повторно викликає у судове засідання відповідача Бесяду Г.В. за позовом Бесяди Э.І. про визнання особи такою, яка втратила право користування житловим приміщенням, на 28.10.13, об 11.00, каб. № 14 Заводського районного суду за адресою: м. Миколаїв, вул. Радісна, 3.

Після публікації оголошення відповідач вважається повідомленим про час і місце розгляду справи і у разі неявки позов може бути розглянуто за його відсутності.

***

Ленінський районний суд м. Миколаєва викликає в якості відповідача Чемериса Вадима Олександровича, останнє відоме місце проживання якого: м. Миколаїв, вул. Новобузька, 96, кв. 43, у справі за позовом Панної О.В. до Чемериса В.О. про стягнення аліментів.

Розгляд справи відбудеться 11.10.13, о 8.40, за адресою: м. Миколаїв, вул. 28-ї Армії, 16, каб. № 9.

Після публікації оголошення відповідач вважається повідомленим про час і місце розгляду справи і у разі неявки позов може бути розглянуто за його відсутності.

***

Заводський районний суд м. Миколаєва у зв’язку з розглядом цивільної справи викликає у судове засідання відповідача у справі Алексєєва Юрія Олеговича за позовом Алексєєвої Олени Федорівни про розірвання шлюбу на 22.10.13, о 9.00, каб. № 28 Заводського районного суду за адресою: м. Миколаїв, вул. Радісна, 3.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

***

Центральний районний суд м. Миколаєва повідомляє, що слухання цивільної справи за позовом Надточій Валентини Іванівни до Лішаєва Сергія Віталійовича, останнє відоме місце проживання якого: м. Миколаїв, вул. Садова, 18, кв. 87, про визнання договору купівлі-продажу дійсним призначене на 22.10.13, о 10.00.

Адреса суду: м. Миколаїв, вул. Потьомкінська, 49, каб. № 2.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

***

Доманівський районний суд Миколаївської області викликає у судове засідання в якості відповідача Мороховича Анатолія Павловича, останнє місце проживання якого: с. Мар’ївка Доманівського району Миколаївської області, у цивільної справи за позовом Стоноги Юрія Миколайовича до Мороховича Анатолія Павловича про визнання договору оренди земельної ділянки недійсним, яке відбудеться 10.10.13, о 9.00.

Адреса суду: смт Доманівка, вул. Леніна, 35.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

***

Очаківський міськрайонний суд Миколаївської області викликає в якості відповідача Марків Наталю Анатоліївну у судове засідання, що відбудеться 04.10.13, об 11.00, у залі суду за адресою: Миколаївська область, м. Очаків, вул. Луначарського, 44, з розгляду цивільної справи за позовом Григоренко Л.В. до Марків Н.А. про відшкодування матеріальної та моральної шкоди.

У разі неявки відповідача у судове засідання без поважних причин або неповідомлення ним причин своєї неявки, з’ясування обставин у цій справі проводитиметься за його відсутності.

***

Ленінський районний суд м. Миколаєва викликає у судове засідання в якості відповідача Березюк Світлану Василівну (Григор’ян Кароліну), яке відбудеться 09.10.13, об 11.30, у цивільній справі за позовною заявою ПАТ КБ «ПриватБанк» до Березюк С.В. (Григор’ян Кароліни) про стягнення заборгованості.

Судове засідання відбудеться за адресою: м. Миколаїв, вул. 28-ї Армії, 16, каб. № 2.

***

Ленінський районний суд м. Миколаєва викликає у судове засідання в якості відповідача Кострикіну Ганну Миколївну, яке відбудеться 09.10.13, об 11.30, у цивільній справі за позовною заявою ПАТ КБ «ПриватБанк» до Кострикіної Г.М. про стягнення заборгованості.

Судове засідання відбудеться за адресою: м. Миколаїв, вул. 28-ї Армії, 16,каб. № 2.

***

Ленінський районний суд м. Миколаєва викликає у судове засідання в якості відповідача Бордовського Євгена Миколайовича, яке відбудеться 09.10.13, об 11.30, у цивільній справі за позовною заявою ПАТ КБ «ПриватБанк» до Бордовського Є.М. про стягнення заборгованості.

Судове засідання відбудеться за адресою: м. Миколаїв, вул. 28-ї Армії, 16,каб. № 2.

***

Центральний районний суд м. Миколаєва повідомляє, що слухання цивільної справи за позовом Каргашевої Олени Вікторівни до Мачуліної Світлани Іванівни, останнє відоме місце проживання якої: м. Миколаїв, вул. М. Чуйкова, 41, про визнання права власності на земельну ділянку призначене на 07.10.13, о 14.30.

Адреса суду: м. Миколаїв, вул. Потьомкінська, 49, каб. № 2.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

***

Вознесенський міськрайонний суд Миколаївської області викликає у судове засідання відповідача Грабового Віталія Вікторовича, 12.03.1981 р. нар., останнє відоме місце проживання якого: Миколаївська область, Вознесенський район, с. Яструбинове, вул. Піщана, 25, у цивільній справі за позовом ПАТ «Акцент Банк» про стягнення кредитної заборгованості.

Розгляд справи призначено на 04.10.13, о 9.00, за адресою: Миколаївська область, м. Вознесенськ, вул. Кибрика,11, каб. 2.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності за наявними у справі матеріалами на підставі ч. 9 ст. 74 ЦПК України.

***

Заводський районний суд м. Миколаєва у зв’язку з розглядом цивільної справи за позовом Феоктистової Ірини Аркадіївни до Данилова О.В., Рикшина Г.В. викликає у судове засідання відповідача у справі Данилова Олександра Васильвича, про визнання договору купівлі-продажу дійсним на 07.10.13, о 8.40, каб. № 28 Заводського районного суду за адресою: м. Миколаїв, вул. Радісна, 3.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

***

Миколаївський районний суд Миколаївської області повідомляє відповідача Ляшенка Сергія Миколайовича, останнє відоме місце проживання якого: Миколаївська область, Миколаївський район, с. Новоюр’ївка, вул. Середня, 12, про дату слухання цивільної справи за позовом Ляшенко Світлани Петрівни до Ляшенка С.М. про розірвання шлюбу, яке відбудеться 09.10.13, о 9.00, у приміщенні Миколаївського районного суду, за адресою: м. Миколаїв, вул. Веселинівська, 43.

У разі чергової неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

Сообщение:

*

НОВОСТИ