Виклики до суду від 31 жовтня 2013 року

Новости, Право

  31 Окт , 2013

Баштанський районний суд Миколаївської області викликає відповідача Поспєлкіну Любов Григорівну у цивільній справі № 468/1300/13-ц за позовом ПАТ «Дельта Банк» про стягнення заборгованості за кредитним договором 

Судове засідання відбудеться 19.10.13, о 10.30, у приміщенні суду за адресою: Миколаївська область, м. Баштанка, вул. Полтавська, 43.

У разі неявки відповідача судовий розгляд відбудеться за його відсутності відповідно до вимог ст. 169 ЦПК України.

* * *

Баштанський районний суд Миколаївської області викликає відповідачів Дорошенко Ольгу Володимирівну, Дорошенка Олександра Леонідовича, Фріденберг Інну Юріївну у цивільній справі № 468/1337/13-ц за позовом ПАТ «Державний ощадний банк України» про стягнення заборгованості за кредитним договором.

Судове засідання відбудеться 19.10.13, о 9.00, у приміщенні суду за адресою: Миколаївська область, м. Баштанка, вул. Полтавська, 43.

У разі неявки відповідачів судовий розгляд відбудеться за їх відсутності відповідно до вимог ст. 169 ЦПК України.

* * *

Баштанський районний суд Миколаївської області викликає відповідачів Савченко Наталію Семенівну, Субботіна Сергія Сергійовича у цивільній справі № 468/1542/13-ц за позовом ПАТ КБ «ПриватБанк» про стягнення заборгованості.

Судове засідання відбудеться 19.10.13, о 9.30, у приміщенні суду за адресою: Миколаївська область, м. Баштанка, вул. Полтавська, 43.

У разі неявки відповідачів судовий розгляд відбудеться за їх відсутності відповідно до вимог ст. 169 ЦПК України.

* * *

Баштанський районний суд Миколаївської області викликає відповідачів Мирошниченко Наталію Дмитрівну, Мирошниченка Бориса Євгеновича у цивільній справі № 468/1339/13-ц за позовом ПАТ КБ «ПриватБанк» про стягнення заборгованості.

Судове засідання відбудеться 19.10.13, о 10.00, у приміщенні суду за адресою: Миколаївська область, м. Баштанка, вул. Полтавська, 43.

У разі неявки відповідачів судовий розгляд відбудеться за їх відсутності відповідно до вимог ст. 169 ЦПК України.

* * *

Центральний районний суд м. Миколаєва повідомляє, що розгляд цивільної справи за позовом Андріюк Олени Володимирівни до Андріюка Олександра Івановича про розірвання шлюбу призначено на 14.11.13, о 15.00.

Відповідачу Андріюку Олександру Івановичу, останнє відоме місце реєстрації якого: м. Миколаїв, пр-т. Героїв Сталінграда, необхідно з’явитися у судове засідання, яке відбудеться у приміщенні суду за адресою: м. Миколаїв, вул. Потьомкінська, 49, каб. № 12.

* * *

Ленінський районний суд м. Миколаєва викликає в якості відповідачів Степаненка Олександра Юрійовича, Степаненка Вадима Юрійовича у судове засідання, яке відбудеться 13.11,13, об 11.30, у цивільній справі за позовною заявою Степаненко Клавдії Іванівни до Степаненка О.Ю., Степаненка В.Ю. про визнання осіб такими, які втратили право користування житловим приміщенням.

Судове засідання відбудеться за адресою: м. Миколаїв, вул. 28-ї Армії, 16, каб. № 5.

* * *

Центральний районний суд м. Миколаєва повідомляє, що слухання цивільної справи за позовом Антонцевої Л.К. до Винокурової А.Й., Мірошніченко А.О., Захарова В.І., Рослякової Л.М., Рослякова М.М., Дробишева В.М., Трачова І.К., Вербицької Л.Г., Сівак О.В. про визначення часток у праві спільної сумісної власності призначено на 06.11.13, о 14.40.

Відповідачам Мірошніченко Аллі Олександрівні, Захарову Владиславу Ігоревичу, Дробишеву В’ячеславу Миколайовичу, Співак Олені Володимирівні, останнє відоме місце реєстрації яких: м. Миколаїв, вул.В. Морська, 61, необхідно з’явитися у судове засідання, яке відбудеться у приміщенні суду за адресою: м. Миколаїв, вул. Потьомкінська, 49, каб. 3.

* * *

Центральний районний суд м. Миколаєва повідомляє, що слухання цивільної справи за позовом Фіщенка Сергія Петровича до Язикової Віри Василівни, останнє відоме місце проживання якої: м. Миколаїв, вул. Спаська, 11, кв. 2, про визнання договору купівлі-продажу дійсним призначене на 13.11.13, о 10.45.

Адреса суду: м. Миколаїв, вул. Потьомкінська, 49, каб. № 2.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Центральний районний суд м. Миколаєва повідомляє, що слухання цивільної справи за позовом Гетьманець Андрія івановича до Митрофанова Сергія Володимировича, останнє відоме місце проживання якого: м. Миколаїв, вул. Клубна, 168, про визнання особи такою, яка втратила право користування житловим приміщенням, призначене на 07.11.13, о 15.00.

Адреса суду: м. Миколаїв, вул. Потьомкінська, 49, каб. № 2.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Заводський районний суд м. Миколаєва у зв’язку з розглядом цивільної справи за позовом Рогожинської Вікторії Вікторівни до Селіфанова В.В. про визнання особи такою, яка втратила право користування житловим приміщенням, викликає у судове засідання відповідача у справі Селіфанова Володимира Вікторовича на 11.11.13, о 10.30, каб. № 15 Заводського районного суду за адресою: м. Миколаїв, вул. Радісна, 3.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Братський районний суд Миколаївської області повідомляє, що 01.11.13, о 9.30, пр. Жовтневий, 13, с-ше Братське, слухається справа № 2/471/509/13-ц за заявою Бойченко Світлана Василівна до Бойченка Володимира Володимировича про розірвання шлюбу.

Відповідачу Бойченку В.В. необхідно з'явитися у судове засідання у зазначені час та місце.

У разі неявки відповідача у судове засідання справу буде розглянуто за його відсутності на підставі ст. 169 ЦПК України.

* * *

Снігурівський районний суд Миколаївської області повідомляє відповідачів Завєрюхіну Світлану Іванівну та Завєрюхіна Олександра Анатолійовича, останнє місце проживання яких: Миколаївська область, м. Снігурівка, вул. Некрасова,109, про дату слухання цивільної справи за позовом Зигіної С.І. до Завєрюхіної С.І. та Завєрюхіна О.А. про стягнення боргу, яке відбудеться 13.11.13, о 9.00, у приміщенні суду за адресою: Миколаївська область, м. Снігурівка, вул.Генерала Плієва, 69.

У разі чергової неявки відповідачів, справу буде розглянуто за їх відсутності.

* * *

Снігурівський районний суд Миколаївської області повідомляє відповідача Волонтирець Дмитра Миколайовича, останнє місце проживання якого: Миколаївська область, м. Снігурівка, вул. Інгулецька,7, кв. 2, про дату слухання цивільної справи за позовом ПАТ «Дельта Банк» до Волонтирець Д.М. про стягнення заборгованості за кредитним договором, яке відбудеться 18.11.13, о 9.00, у приміщенні суду за адресою: Миколаївська область, м. Снігурівка, вул.Генерала Плієва, 69.

У разі чергової неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

У провадженні Центрального районного суду м. Миколаєва знаходиться цивільна справа № 490/8623/13-ц за позовом ПАТ «Акцент Банк» до Пшеничного Сергія Олександровича про стягнення заборгованості.

Судове засідання у справі призначене на 06.11.13, о 10.50.

Відповідач Пшеничний Сергій Олександрович викликається у судове засідання, яке відбудеться у приміщенні Центрального районного суду м. Миколаєва за адресою: м. Миколаїв, вул. Потьомкінська, 49, каб. № 20, з документами, що посвідчують особу.

У разі неявки відповідача у судове засідання без поважних причин або неповідомлення про причини неявки справу буде розглянуто за його відсутності на підставі наявних у справі доказів.

* * *

У провадженні Центрального районного суду м. Миколаєва знаходиться цивільна справа № 490/8616/13-ц за позовом ПАТ «Акцент Банк» до Ланіної Наталі Іллівни про стягнення заборгованості.

Судове засідання у справі призначене на 06.11.13, о 10.40.

Відповідач Ланіна Наталя Іллівна викликається у судове засідання, яке відбудеться у приміщенні Центрального районного суду м. Миколаєва за адресою: м. Миколаїв, вул. Потьомкінська, 49, каб. № 20, з документами, що посвідчують особу.

У разі неявки відповідача у судове засідання без поважних причин або неповідомлення про причини неявки справу буде розглянуто за його відсутності на підставі наявних у справі доказів.

* * *

Снігурівський районний суд Миколаївської області повідомляє відповідача Лунгул Тетяну Анатоліївну, 08.07.1971 р. нар., останнє місце проживання якої: Миколаївська область, Снігурівський район, с. Павлівка, вул. Горького, 55, про дату слухання цивільної справи за позовом Бунчук В.П. до Лунгул Т.А. про втрату права користування житловим приміщенням, яке відбудеться 01.11.13, об 11.00, у приміщенні суду за адресою: Миколаївська область, м. Снігурівка, вул.Генерала Плієва, 69.

Явка відповідача обов’язкова, і у разі неявки справу буде розглянуто за його відсутності, у порядку ч. 4 ст. 169 ЦПК України судом буде винесено заочне рішення.

* * *

Заводський районний суд Миколаєва викликає у судове засідання відповідача Ситника Дениса Миколайовича на 18.11.13, о 8.30, у приміщення суду за адресою: м. Миколаїв, вул. Радісна, 3, зал. № 4, каб. № 27, для участі у розгляді цивільної справи за позовом Ситник Діани Сергіївни про стягнення аліментів на утримання дитини.

* * *

Заводський районний суд Миколаєва викликає у судове засідання відповідачів Новохатько Ірину Сергіївну, Мосіна Юрія Вікторовича, на 25.11.13, о 8.30, у приміщення суду за адресою: м. Миколаїв, вул. Радісна, 3, зал. № 4, каб. № 27, для участі у розгляді цивільної справи за позовом ПАТ КБ «Надра» про стягнення боргу.

* * *

Заводський районний суд Миколаєва викликає у судове засідання відповідачів Ротара Максима Валентиновича, Чередніченка Віктора Володимировича, на 25.11.13, о 8.30, у приміщення суду за адресою: м. Миколаїв, вул. Радісна, 3, зал. № 4, каб. № 27, для участі у розгляді цивільної справи за позовом ПАТ КБ «Надра» про стягнення боргу.

* * *

Заводський районний суд м. Миколаєва у зв’язку з розглядом цивільної справи за позовом ПАТ КБ «Надра» до Караневського Є.І. про стягнення боргу викликає у судове засідання відповідача у справі Караневського Євгена Івановича на 04.11.13, о 10.30, каб. № 26 Заводського районного суду за адресою: м. Миколаїв, вул. Радісна, 3.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Снігурівський районний суд Миколаївської області повідомляє відповідача П’яника Олега Анатолійовича, 15.08.1989 р. нар., останнє місце проживання якого: Миколаївська область, Снігурівський район, с. Красне Знам’я, вул. Червона, 30, про дату слухання цивільної справи за позовом ПАТ КБ «ПриватБанк» до П’яника О.А. про стягнення заборгованості за кредитним договором, яке відбудеться 06.11.13, о 15.00, у приміщенні суду за адресою: Миколаївська область, м. Снігурівка, вул.Генерала Плієва, 69.

Явка відповідача обов’язкова, і у разі неявки справу буде розглянуто за його відсутності, у порядку ч. 4 ст. 169 ЦПК України судом буде винесено заочне рішення.

* * *

Южноукраїнський міський суд Миколаївської області викликає відповідача Островську Лілію Олександрівну у судове засідання у цивільній справі за позовною заявою Островського Олександра Анатолійовича, третя особа – Островський Віталій Олександрович, про визнання права власності на 1/2 частку квартири та визначення порядку користування приміщенням.

Засідання відбудеться 20.11.13, о 12.00, за адресою: Миколаївська область, м. Южноукраїнськ, вул. Дружби народів, 3а,зал судових засідань № 3.

У разі неявки у судове засідання відповідача справа розглядатиметься за його відсутності на підставі наявних матеріалів.

* * *

У провадженні Центрального районного суду м. Миколаєва знаходиться цивільна справа № 490/8137/13-ц за позовом ПАТ КБ «ПриватБанк» до Васильєва Андрія Петровича про стягнення заборгованості.

Судове засідання у справі призначене на 18.11.13, об 11.00.

Відповідач Васильєв Андрій Петрович викликається у судове засідання, яке відбудеться у приміщенні Центрального районного суду м. Миколаєва за адресою: м. Миколаїв, вул. Потьомкінська, 49, каб. № 20, з документами, що посвідчують особу.

У разі неявки відповідача у судове засідання без поважних причин або неповідомлення про причини неявки справу буде розглянуто за його відсутності на підставі наявних у справі доказів.

* * *

Центральний районний суд м. Миколаєва повідомляє, що слухання цивільної справи за позовом ПАТ КБ «ПриватБанк» до Рижкова В.В. про стягнення заборгованості відкладено на 07.11.13, о 17.10.

Відповідачу Рижкову Віталію Віталійовичу, останнє місце проживання якого: м. Миколаїв, вул. Московська, 18, кв. 3,необхідно з’явитися у судове засідання, яке відбудеться у приміщенні суду за адресою: м. Миколаїв, вул. Потьомкінська, 49, каб. № 12.

* * *

Казанківський районний суд Миколаївської області викликає відповідача Батигова Станіслава Сергійовича на 04.11.13, о 9.00, за адресою: Миколаївська область, смт Казанка, вул. Аненко, 50, у цивільній справі за позовом ПАТ КБ «ПриватБанк» до Батигова С.С. про стягнення кредитної заборгованості.

Якщо відповідач не може з поважних причин з’явитися до суду, він повинен повідомити суд завчасно.

Після публікації оголошення відповідач вважається повідомленим про час і місце розгляду справи.

* * *

Доманівський районний суд Миколаївської області викликає у судове засідання в якості відповідача Жук Ніну Михайлівну, останнє місце проживання якої: смт Доманівка Миколаївської області, у цивільній справі за позовом Жука Олександра Петровича про розірвання шлюбу, яке відбудеться 04.11.13, о 10.00, у приміщенні суду за адресою: Миколаївська область, смт Доманівка, вул. Леніна, 35.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності на підставі наявних і справі документів.

* * *

Заводський районний суд Миколаєва викликає у судове засідання відповідачів Росинець Андрія Петровича, Погорілецького Олексія Олексійовича на 07.11.13, о 9.30, у приміщення суду за адресою: м. Миколаїв, вул. Радісна, 3, каб. № 25, 26, для участі у розгляді цивільної справи за позовом ПАТ «Державний Ощадний банк України» про стягнення заборгованості за кредитним договором.

Після публікації оголошення відповідачі вважаються повідомленими про час і місце розгляду справи, і у разі неявки позов може бути розглянуто за їх відсутності.

* * *

Заводський районний суд Миколаєва викликає у судове засідання відповідача Іванова Олександра Петровича на 07.11.13, о 10.00, у приміщення суду за адресою: м. Миколаїв, вул. Радісна, 3, каб. № 25, 26, для участі у розгляді цивільної справи за позовом ПАТ «Державний Ощадний банк України» про стягнення заборгованості за кредитним договором.

Після публікації оголошення відповідач вважається повідомленим про час і місце розгляду справи, і у разі неявки може бути розглянуто за його відсутності.

* * *

У провадженні Центрального районного суду м. Миколаєва знаходиться цивільна справа № 490/8180/13-ц за позовом ПАТ «Державний Ощадний банк України» в особі ТВБВ № 10014/0187 філії Миколаївського обласного управління АТ «Ощадбанк» до Котельникової Валентини Євгенівни про стягнення заборгованості.

Судове засідання у справі призначене на 18.11.13, об 11.20.

Відповідач Котельникова Валентина Євгенівна викликається у судове засідання, яке відбудеться у приміщенні Центрального районного суду м. Миколаєва за адресою: м. Миколаїв, вул. Потьомкінська, 49,каб. № 20, з документами, що посвідчують особу.

У разі неявки відповідача у судове засідання без поважних причин або неповідомлення про причини неявки справу буде розглянуто за його відсутності на підставі наявних у справі доказів.

* * *

Очаківський міськрайонний суд Миколаївської області викликає в якості відповідача Алтинбаєва Василя Миколайовича у судове засідання, на 06.11.13, о 13.30, що відбудеться у залі суду за адресою: Миколаївська область, м. Очаків, вул. Луначарського, 44, з розгляду цивільної справи за позовом ПАТ КБ «ПриватБанк» до Алтинбаєва В.М. про стягнення заборгованості за кредитним договором.

У разі неявки відповідача у судове засідання без поважних причин або неповідомлення ним причин своєї неявки з’ясування обставин у цій справі проводитиметься за його відсутності і він вважатиметься повідомленим належним чином про час та місце розгляду справи.

* * *

Врадіївський районний суд Миколаївської області повідомляє, що Трофіменко Ольга Миколаївна викликається у судове засідання в якості відповідача по цивільній справі № 474/530/13-ц, провадження № 2/474/306/13, за позовом Публічного акціонерного товариства «Акціонерний банк «Експрес-Банк» в особі Одеської філії АБ «Експрес-Банк» до Трофіменко Ольги Миколаївни про стягнення заборгованості за кредитним договором № 80223/06/К1 від 13.10.2011 року в розмірі 11664 грн. 6 коп. Розгляд даної справи відбудеться 07.11.13, о 15.00, за адресою: Миколаївська область, Врадіївський район, смт Врадіївка, вул. Маяковського, 103.

* * *

Снігурівський районний суд Миколаївської області повідомляє відповідача Гончаревича Сергія Віталійовича, 15.01.1987 р. нар., останнє місце проживання якого: Миколаївська область, Снігурівський район, с. Красне Знам’я, вул. Чапаєва, 34, про дату слухання цивільної справи за позовом ПАТ «Акцент Банк» до Гончаревича С.В. про стягнення заборгованості за кредитним договором, яке відбудеться 15.11.13, о 10.00, у приміщенні суду за адресою: Миколаївська область, м. Снігурівка, вул.Генерала Плієва, 69.

Явка відповідача обов’язкова.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності, у порядку ч. 4 ст. 169 ЦПК України судом буде винесене заочне рішення.

* * *

Веселинівський районний суд Миколаївської області повідомляє відповідача Бельзецьку Ларису Данилівну, останнє відоме місце проживання якої: Миколаївська область, Веселинівський район, с. Широколанівка, вул. Леніна, 160, про дату слухання цивільної справи за позовом Бельзецького Володимира Тимофійовича до Бельзецької Л.Д. про розірвання шлюбу, яке відбудеться 26.11.13, о 9.00, у приміщенні суду за адресою: Миколаївська область, смт Веселинове, вул. Леніна, 36.

У разі неявки відповідача у судове засідання справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Центральний районний суд м. Миколаєва повідомляє, що слухання цивільної справи за позовом Горбенко Людмили Миколаївни до Карташева Євгена Олексійовича, останнє відоме місце проживання якого: м. Миколаїв, вул. Новоросійська, 15, про визнання права власності на земельну ділянку призначене на 13.11.13, об 11.45.

Адреса суду: м. Миколаїв, вул. Потьомкінська, 49, каб. № 2.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Снігурівський районний суд Миколаївської області повідомляє відповідача Гайчову Світлану Іванівну, 27.02.1968 р. нар., останнє місце проживання якої: Миколаївська область, Снігурівський район, с. Вавилове, про дату слухання цивільної справи за позовом ПАТ КБ «ПриватБанк» до Гайчової С.І. про стягнення заборгованості за кредитним договором, яке відбудеться 15.11.13, об 11.00, у приміщенні суду за адресою: Миколаївська область, м. Снігурівка, вул.Генерала Плієва, 69.

Явка відповідача обов’язкова.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності, у порядку ч. 4 ст. 169 ЦПК України судом буде винесене заочне рішення.

* * *

Снігурівський районний суд Миколаївської області повідомляє відповідача Соломенцеву Наталію Андріївну, 28.10.1955 р. нар., останнє місце проживання якої: Миколаївська область, м. Снігурівка, вул. Бульварна, 7, кв. 18, про дату слухання цивільної справи за позовом ПАТ КБ «ПриватБанк» до Соломенцевої Н.А. про стягнення заборгованості за кредитним договором, яке відбудеться 15.11.13, о 14.00, у приміщенні суду за адресою: Миколаївська область, м. Снігурівка, вул.Генерала Плієва, 69.

Явка відповідача обов’язкова.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності, у порядку ч. 4 ст. 169 ЦПК України судом буде винесене заочне рішення.

* * *

Ленінський районний суд м. Миколаєва викликає у судове засідання в якості відповідача Чурікова Володимира Івановича, останнє відоме місце проживання якого: м. Миколаїв, вул. Чигрина, 149, у справі за позовом Шаповалова Петра Георгійовича до Чурікова В.І. про визнання права власності.

Слухання справи відбудеться 11.11.13, о 9.30, за адресою: м. Миколаїв, вул. 28-ї Армії, 16, каб. № 7.

У разі неявки відповідача у судове засідання справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Братський районний суд Миколаївської області повідомляє, що 08.11.13, о 8.00, пров. Жовтневий, 13, с-ще Братське, слухається справа № 2/471/538/13-ц за заявою Оксенчука Олександра Михайловича до ТОВ «Білоусівка-2007» про усунення перешкод у користуванні земельною ділянкою.

Представнику відповідача ТОВ «Білоусівка-2007» необхідно з’явитися у судове засідання у зазначені час та місце.

У разі неявки відповідача у судове засідання розгляд справи відбудеться за його відсутності на підставі ст. 169 ЦПК України.

* * *

Ленінський районний суд м. Миколаєва викликає у судове засідання в якості відповідача Васильченко (Періашвілі) Олену В’ячеславівну, яке відбудеться 14.11.13, о 15.00, у справі за позовною заявою Періашвілі Петра Георгійовича до Васильченко (Періашвілі) О.В., яка діє в інтересах малолітніх Періашвілі Катерини Петрівни, Періашвілі Дар’ї Петрівни, про визнання осіб такими, які втратили право користування житловим приміщенням.

Судове засідання відбудеться за адресою: м. Миколаїв, вул. 28-ї Армії, 16, каб. № 5.

* * *

Центральний районний суд м. Миколаєва повідомляє, що слухання цивільної справи за позовом Гулак Марії Сергіївни до Черних Тетяни Михайлівни про визнання особи такою, яка втратила право користування житловим приміщенням, призначено до розгляду на 04.11.13, об 11.45.

Відповідачу Черних Тетяні Михайлівні, останнє відоме місце проживання якої: м. Миколаїв, вул. Північна, 19, необхідно з’явитися у судове засідання, яке відбудеться у приміщенні суду за адресою: м. Миколаїв, вул. Потьомкінська, 49, каб. № 12.

* * *

Очаківський міськрайонний суд Миколаївської області викликає в якості відповідача Катрунова Володимира Володимировича, останнє відоме місце реєстрації якого: Миколаївська область, м. Очаків, вул. Енгельса, 37, у судове засідання, що відбудеться 08.11.13, об 11.00, у залі суду за адресою: Миколаївська область, м. Очаків, вул. Луначарського, 44, з розгляду цивільної справи за позовом ПАТ КБ «ПриватБанк» до Катрунова В.В. про стягнення заборгованості за кредитним договором.

Після публікації оголошення відповідач вважається повідомленим належним чином про час та місце розгляду справи, і у разі неявки справу буде розглянуто за його відсутності на підставі наявних доказів.

* * *

Братський районний суд Миколаївської області повідомляє, що 08.11.13, о 14.00, пров. Жовтневий, 13, с-ще Братське, слухається справа № 2 –о/471/47/13-ц за заявою прокурора Братського району Миколаївської області в інтересах держави в особі Кам’яно-Костуватської сільської ради Братського району Миколаївської області, заінтересовані особи: відділ Держземагентства Братського району Миколаївської області, Братська державна нотаріальна контора, про визнання спадщини відумерлою після смерті Котеля Станіслава Миколайовича.

Спадкоємцям необхідно з’явитися у судове засідання на вказану дату, час та місце.

Про неможливість з’явитися у судове засідання необхідно негайно повідомити суд.

У разі неявки у судове засідання без повідомлення про причини неявки судом буде розглянуто справу за їх відсутності.

* * *

У провадженні Центрального районного суду м. Миколаєва знаходиться цивільна справа № 490/8423/13-ц за позовом Халімонова Віталія Ігоровича до Михайловського Василя Івановича про стягнення боргу за договором позики.

Судове засідання у справі призначене на 07.11.13, о 14.20.

Відповідач Михайловський Василь Іванович викликається у судове засідання, яке відбудеться у приміщенні Центрального районного суду м. Миколаєва за адресою: м. Миколаїв, вул. Потьомкінська, 49, каб. № 20, з документами, що посвідчують особу.

У разі неявки відповідача у судове засідання без поважних причин або неповідомлення про причини неявки справу буде розглянуто за його відсутності на підставі наявних у справі доказів.

* * *

У провадженні Центрального районного суду м. Миколаєва знаходиться цивільна справа № 490/11356/13-ц за позовом Панфілової Ніни Борисівни до Конотопенка Олександра Анатолійовича про визнання договору купівлі-продажу нерухомого майна дійсним.

Судове засідання у справі призначене на 04.11.13, о 17.20.

Відповідач Конотопенко Олександр Анатолійович викликається у судове засідання, яке відбудеться у приміщенні Центрального районного суду м. Миколаєва за адресою: м. Миколаїв, вул. Потьомкінська, 49, каб. № 20, з документами, що посвідчують особу.

У разі неявки відповідача у судове засідання без поважних причин або неповідомлення про причини неявки справу буде розглянуто за його відсутності на підставі наявних у справі доказів.

* * *

У провадженні Центрального районного суду м. Миколаєва знаходиться цивільна справа № 490/8890/13-ц за позовом Бершадського Миколи Івановича до Стасюк Людмили Андріївни про визнання права власності на житловий будинок.

Судове засідання у справі призначене на 07.10.13, о 10.20.

Відповідач Стасюк Людмила Андріївна викликається у судове засідання, яке відбудеться у приміщенні Центрального районного суду м. Миколаєва за адресою: м. Миколаїв, вул. Потьомкінська, 49, каб. № 20, з документами, що посвідчують особу.

У разі неявки відповідача у судове засідання без поважних причин або неповідомлення про причини неявки справу буде розглянуто за його відсутності на підставі наявних у справі доказів.

Сообщение:

*

НОВОСТИ