Кубок «РП»: Стартуємо у суботу!

Важко в це повірити, але історія проведення Кубка з футболу на призи газети «Рідне Прибужжя» починає відлік третього десятиліття. У 21-й раз поспіль кращі сільські команди Миколаївщини вийдуть на зелені поля, щоб виявити найдостойніших та вшанувати пам’ять репортера «РП» Миколи Баранова, котрий передчасно перетнув Вічну межу одразу по завершенні фінального матчу 1996 року.

Трохи історії. За двадцять років проведення футбольного кубканайбільше перемог – сім – здобували представники Миколаївського району. Ось і минулого розіграшу впевнену перемогу здобула команда села Степове, котра у фіналі-2012 переграла новачків фінальної стадії – збірну Єланецького району. П’ять разів здіймали красень-кубок над головою посланці футбольної Баштанщини. Тричі вікторію здобували команди Новобузького району. Ще двічі почесний приз вирушав на терени Жовтневого району. Нарешті, по одній, але від того не менш пам’ятній та вагомій перемозі, – в активі команд Березанського, Вознесенського та Доманівського районів.

У боротьбу вступають 16 колективів, які змагатимуться за кубковою системою. Визначення переможців на кожному етапі відбуватиметься за підсумками одного матчу між командами, місце проведення визначатиметься за допомогою жеребу. У разі нічийного результату пробиватимуться 11-метрові штрафні удари. Єдиний виняток – фінальний поєдинок, коли у разі нічиї в основний час буде ще зіграно два додаткові тайми по 15 хвилин.

До участі в змаганнях допускаються лише футболісти з пропискою у Миколаївській області, які протягом сезону виступали за одну команду.

Отже, у суботу, 2 листопада, в 1/8 фіналу зустрічатимуться: «Вікторія» (Єланецький район) – «Колос» (Братський район), «Сталь» (Новоодеський район) – ФК «Таборівка» (Вознесенський район), «Меліоратор» (Доманівський район) – ФК «Кривоозерський» (Кривоозерський район), «Колос» (Веселинівський район) – «Колос» (Миколаївський район), ФК «Дмитріївська» (Очаківський район) – «Укр-Нива» (Березанський район), «Славія» (Баштанський район) – ФК «Інгулець» (Снігурівський район), «Граніт» (Казанківський район) – «Колос» (Новобузький район). У неділю, 3 листопада, «Колос» (Первомайський район) прийматиме команду «Хлібна база 76» з Арбузинщини. Початок ігор – о 13.00.

Побажаємо командам успіхів. І – м’яч на центр!

Андрій ТЮРІН

Сообщение:

*

НОВОСТИ