Ми продовжуємо КВК, або Як студенти політеху не зраджують традиції

Первомайський політехнічний виш – єдиний навчальний заклад у місті, де до сьогодні витає дух веселої гри КВК. Політехівці, незважаючи на зміни, що відбуваються у суспільстві, попри все лишаються вірними своїм традиціям. Цього року студентському КВК виповнилося двадцять сім років. За цей час, безумовно, багато що змінилося – від тематики до самих гравців. Незмінною ж залишилася сама гра – така ж весела, запальна і «кусюча». Як сказало нинішнє журі, до складу якого увійшли справжні «профі», а це Катерина Пасічник, Олександр Нестеренко, Лариса Крижанівська та Оксана Лісовець, – головним у КВК був і лишається гумор. Політехівці зуміли не тільки його зберегти, а ще й додали гостроти та креативу. До того ж, зважаючи на традиції, у переддень свята словесності уважили рідну мову і – гуморили українською.

 

У цьому сезоні змагалися чотири команди: дизелісти – «MaikapДизель», комп’ютерники – «ПарадОКС, правознавці – «Законні діти», до речі, вони дебютували, та економісти «Бізнес-клас». Як і годиться, все почалося з привітання – яскравого і позитивного. Ну а далі були жарти, сміх і розкриття «вічної» теми любові. Як кажуть, розвернутися було де!

Злагоджено і командно працювали всі гравці. Та суперництво розгорнулося між двома командами – дизелістами та ОКСами. Обидві гострі на язик та артистичні, вони практично до кінця гри мали однакову кількість балів, за винятком якихось сотих. Під кінець їх роз’єднало два бали, які вивели уперед команду «ПарадОКС». Тож наші вітання переможцям, і слава тим, хто береже традиції.

Наталія Клименко

Сообщение:

*

НОВОСТИ