Виклики до суду від 14 листопада 2013 року

Заводський районний суд м. Миколаєва повторно викликає у судове засідання відповідача Рогожкіна Євгена Анатолійовича у справі за позовом ПАТ КБ «ПриватБанк» про стягнення заборгованості, яке відбудеться 25.11.13, об 11.30, за адресою: м. Миколаїв, вул. Радісна, 3, каб. 19.

Після публікації оголошення відповідач вважається повідомленим про час і місце розгляду справи, і у разі неявки позов може бути розглянуто за його відсутності.

* * *

Заводський районний суд м. Миколаєва повторно викликає у судове засідання відповідача Тарасенка Ігоря Михайловича у справі за позовом ПАТ КБ «ПриватБанк» про стягнення заборгованості, яке відбудеться 20.11.13, о 9.30, за адресою: м. Миколаїв, вул. Радісна, 3, каб. 14.

Після публікації оголошення відповідач вважається повідомленим про час і місце розгляду справи, і у разі неявки позов може бути розглянуто за його відсутності.

* * *

Заводський районний суд м. Миколаєва повідомляє, що розгляд цивільної справи за позовом ПАТ «Акцент-Банк» до Семенчікова Геннадія Валентиновича про стягнення заборгованості за кредитним договором відкладено на 25.11.13, о 9.20.

Відповідачу Семенчікову Геннадію Валентиновичу необхідно з'явитись у судове засідання, яке відбудеться у приміщенні Заводського райсуду м. Миколаєва за адресою: м. Миколаїв, вул. Радісна, 3, каб. 22.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Заводський районний суд м. Миколаєва повторно викликає у судове засідання відповідача Чернєва В’ячеслава Олексійовича у справі за позовом ПАТ КБ «ПриватБанк» про стягнення заборгованості, яке відбудеться 04.12.13, о 10.30, за адресою: м. Миколаїв, вул. Радісна, 3, каб. 26.

Після публікації оголошення відповідач вважається повідомленим про час і місце розгляду справи, і у разі неявки позов може бути розглянуто за його відсутності.

* * *

Центральний районний суд м. Миколаєва повідомляє, що розгляд цивільної справи за позовом ПАТ КБ «ПриватБанк» до Реброва Г.А. про стягнення заборгованості призначено на 28.11.13, о 9.10.

Відповідачу Реброву Георгію Андрійовичу, останнє відоме місце реєстрації якого: м. Миколаїв, вул. Колодязна, 3, кв. 9, необхідно з’явитися у судове засідання, яке відбудеться у приміщенні суду за адресою: м. Миколаїв, вул. Потьомкінська, 49, каб. № 3.

* * *

Центральний районний суд м. Миколаєва повідомляє, що слухання цивільної справи № 490/5511/13-ц за позовом ПАТ КБ «ПриватБанк» до Чипишкіної Ірини Валентинівни, останнє відоме місце проживання якої: м. Миколаїв, вул. Комсомольська, 5а, кв. 2, про виконання зобов’язань за договором кредиту від 14 жовтня 2005 р. призначено на 25.11.13, об 11.45, у приміщенні суду за адресою: м. Миколаїв, вул. Потьомкінська, 49, зал № 3.

Явка відповідача у судове засідання обов’язкова.

* * *

Центральний районний суд м. Миколаєва повідомляє, що слухання цивільної справи № 490/44001/13-ц за позовом ПАТ «Акцент Банк» до Мілєва Сергія Миколайовича, останнє відоме місце проживання якого: м. Миколаїв, пр-т Героїв Сталінграда, 72, про виконання зобов’язань за договором кредиту від 24 липня 2008 р. призначено на 25.11.13, об 11.30, у приміщенні суду за адресою: м. Миколаїв, вул. Потьомкінська, 49, зал № 3.

Явка відповідача у судове засідання обов’язкова.

* * *

Центральний районний суд м. Миколаєва повідомляє, що розгляд цивільної справи за позовом Маслова Олексія Анатолійовича до Дмитрієвої Антоніни Дмитрівни про визнання договору купівлі-продажу дійсним призначено на 28.11.13, о 9.45.

Відповідачу Дмитрієвій Антоніні Дмитрівні, останнє відоме місце реєстрації якої: м. Миколаїв, вул. Дзержинського, 54, кв. 56, необхідно з’явитися у судове засідання, яке відбудеться у приміщенні суду за адресою: м. Миколаїв, вул. Потьомкінська, 49, каб. № 3.

* * *

Корабельний районний суд м. Миколаєва повідомляє, що у приміщенні суду за адресою: м. Миколаїв, вул. Самойловича, 20а, 05.12.13, о 10.00, відбудеться судовий розгляд справи за позовом Єрмоленко Галини Кирилівни та Єрмоленка Олександра Васильовича до Чередниченка Олександра Григоровича про визнання особи такою, яка втратила право користування житловим приміщенням.

На слухання справи в якості відповідача викликається Чередниченко Олександр Григорович, останнє відоме місце проживання якого: м. Миколаїв, пров. Широкий, 5.

У разі неявки відповідача у судове засідання справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

У провадженні Центрального районного суду м. Миколаєва знаходиться цивільна справа № 490/7870/13-ц за позовом Терещенка Сергія Олександровича до Зінов’євої Людмили Петрівни про зняття арешту з майна.

Судове засідання у справі призначене на 26.11.13, об 11.30.

Відповідач Зінов’єва Людмила Петрівна викликається у судове засідання, яке відбудеться у приміщенні Центрального районного суду м. Миколаєва за адресою: м. Миколаїв, вул. Потьомкінська, 49, каб. № 20, з документами, що посвідчують особу.

У разі неявки відповідача у судове засідання без поважних причин або неповідомлення про причини неявки справу буде розглянуто за його відсутності на підставі наявних у справі доказів.

* * *

Новоодеський райсуд Миколаївської області викликає в якості відповідача Кисельову Людмилу Миколаївну, останнє відоме місце проживання якої: Миколаївська область, м. Нова Одеса, вул. Кухарева, 5, кв. 7, у судове засідання у справі № 482/1925/13-ц за позовом Єфімова Дениса Анатолійовича, Панкової Вікторії Миколаївни до Кисельової Л.М. про визнання дійсним біржового договору купівлі-продажу квартири, яке відбудеться 26.11.13, о 8.50, за адресою: Миколаївська область, м. Нова Одеса, вул. Леніна, 190.

Для реєстрації представникам звертатися у каб. № 10 або № 11.

Після публікації оголошення відповідач вважається повідомлений про час та місце розгляду справи, і у разі неявки справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Снігурівський районний суд Миколаївської області повідомляє відповідача Семенаку Євгенію Миколаївну, останнє місце проживання якої: с. Афанасіївка Снігурівського району Миколаївської області, про дату слухання цивільної справи за позовом ПАТ КБ «ПриватБанк» до Семенаки Є.М. про стягнення заборгованості за кредитним договором, яке відбудеться 26.11.13, о 9.00, у приміщенні суду за адресою: Миколаївська область, м. Снігурівка, вул.Г. Плієва, 69.

У разі чергової неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Заводський районний суд м. Миколаєва повторно викликає у судове засідання відповідача Філія 15 ПП «Нива – ВШ» у справі за позовом ПАТ КБ «Надра Банк» про визнання аукціону недійсним, яке відбудеться 19.11.13, об 11.00, за адресою: м. Миколаїв, вул. Радісна, 3, каб. 14.

Після публікації оголошення відповідач вважається повідомленим про час і місце розгляду справи, і у разі неявки позов може бути розглянуто за його відсутності.

* * *

Центральний районний суд м. Миколаєва повідомляє, що розгляд цивільної справи за позовом Граур Анатолія Миколайовича до Граур Віталія Анатолійовича про визнання особи такою, яка втратила право користування житловим приміщенням, призначено на 04.12.13, о 13.40.

Відповідачу Граур Віталію Анатолійовичу, останнє відоме місце реєстрації якого: м. Миколаїв, вул.В. Морська, 92, кв. 21, необхідно з’явитися у судове засідання, яке відбудеться у приміщенні суду за адресою: м. Миколаїв, вул. Потьомкінська, 49, каб. № 3.

* * *

Заводський районний суд м. Миколаєва повторно викликає у судове засідання відповідача Руденко Юлію Борисівну у справі за позовом Ярошевського Олександра Васильовича про стягнення боргу, яке відбудеться 28.11.13, о 9.30, каб. 21 (25) за адресою: м. Миколаїв, вул. Радісна, 3.

Після публікації оголошення відповідач вважається повідомленим про час і місце розгляду справи, і у разі неявки позов може бути розглянуто за його відсутності.

* * *

Заводський районний суд Миколаєва викликає у судове засідання відповідача Запорощенко Алевтину Холматівну, на 21.11.13, о 8.30, у приміщення суду за адресою: м. Миколаїв, вул. Радісна, 3, зал. № 4, каб. № 27, для участі у розгляді цивільної справи за позовом ПАТ «Юні до» про стягнення заборгованості за кредитним договором.

* * *

Заводський районний суд Миколаєва викликає у судове засідання відповідача Погребнюк Тетяну Василівну, на 21.11.13, о 8.30, у приміщення суду за адресою: м. Миколаїв, вул. Радісна, 3, зал. № 4, каб. № 27, для участі у розгляді цивільної справи за позовом ПАТ «Юні до» про стягнення заборгованості за кредитним договором.

* * *

Заводський районний суд Миколаєва викликає у судове засідання відповідача Байло Наталю Вікторівну, на 21.11.13, о 8.30, у приміщення суду за адресою: м. Миколаїв, вул. Радісна, 3, зал. № 4, каб. № 27, для участі у розгляді цивільної справи за позовом ПАТ «Юні до» про стягнення заборгованості за кредитним договором.

* * *

Братський районний суд Миколаївської області повідомляє, що 19.11.13, о 8.00, пров. Жовтневий, 13, с-ще Братське, слухається справа № 2/471/566/13-ц за позовною заявою Профатило Ліни Сергіївни до Профатила Валентина Олександровича про розірвання шлюбу.

Відповідачу Профатилу В.О. необхідно з'явитися у судове засідання у зазначені час та місце.

У разі неявки відповідача у судове засідання справу буде розглянуто за його відсутності на підставі ст. 169 ЦПК України.

* * *

Заводський районний суд м. Миколаєва викликає у судове засідання відповідачів Цурака Ларису Вікторівну та Формуз Віталія Геннадійовича у справі за позовом Перебетюк Наталії Анатоліївни про позбавлення права користування квартирою та зняття з реєстрації, яке відбудеться 20.11.13, о 16.00, за адресою: м. Миколаїв, вул. Радісна, 3, каб. № 1.

Після публікації оголошення відповідачі вважаються повідомленими про час і місце розгляду справи, і у разі неявки позов може бути розглянуто за їх відсутності.

* * *

Новобузький районний суд Миколаївської області викликає у судове засідання відповідача Риженка Павла Павловича за позовом Румянцевої Наталії Миколаївни про позбавлення батьківських прав на 09.12.13, о 14.00, у зал судових засідань № 1 Новобузького районного суду Миколаївської області за адресою: Миколаївська область, м. Новий Буг, вул. Дзержинського, 8.

Після публікації оголошення відповідач вважається повідомленим про час і місце розгляду справи, і у разі неявки позов може бути розглянуто за його відсутності.

* * *

Вознесенський міськрайонний суд Миколаївської області викликає у судове засідання відповідача Хусаінова Олега Анатолійовича, 08.06.1966 р. нар., останнє відоме місце проживання якого: Миколаївська область, Вознесенський район, с. Дмитрівка, вул. Леніна,10, у цивільній справі за позовом ПАТ «Дельта Банк» до Хусаінова О.А. про стягнення кредитної заборгованості.

Розгляд справи призначено на 20.11.13, о 10.15, за адресою: Миколаївська область, м. Вознесенськ, вул. Кибрика,11, каб. 2.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності за наявними у справі матеріалами на підставі ч. 9 ст. 74 ЦПК України.

* * *

Заводський районний суд м. Миколаєва у зв’язку з розглядом цивільної справи за позовом ПАТ «Дельта Банк» викликає у судове засідання Назаренка Володимира Васильовича про стягнення кредитної заборгованості на 28.11.13, о 10.00, каб. № 19 Заводського районного суду за адресою: м. Миколаїв, вул. Радісна, 3.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Заводський районний суд м. Миколаєва у зв’язку з розглядом цивільної справи за позовом ПАТ «Дельта Банк» викликає у судове засідання Дроздова Валерія В’ячеславовича про стягнення кредитної заборгованості на 18.11.13, о 9.00, каб. № 19 Заводського районного суду за адресою: м. Миколаїв, вул. Радісна, 3.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Заводський районний суд м. Миколаєва у зв’язку з розглядом цивільної справи за позовом ПАТ «Дельта Банк» викликає у судове засідання Журавель Ірину Євгенівну про стягнення кредитної заборгованості на 18.11.13, о 9.00, каб. № 19 Заводського районного суду за адресою: м. Миколаїв, вул. Радісна, 3.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

У провадженні Центрального районного суду м. Миколаєва знаходиться цивільна справа № 490/8734/13-ц за позовом Зюльковського Сергія Григоровича до Зюльковської Олени Олександрівни про визнання особи такою, яка втратила право користування житловим приміщенням.

Судове засідання у справі призначене на 18.11.13, о 17.15.

Відповідач Зюльковська Олена Олександрівна викликається у судове засідання, яке відбудеться у приміщенні Центрального районного суду м. Миколаєва за адресою: м. Миколаїв, вул. Потьомкінська, 49, каб. № 20, з документами, що посвідчують особу.

У разі неявки відповідача у судове засідання без поважних причин або неповідомлення про причини неявки справу буде розглянуто за його відсутності на підставі наявних у справі доказів.

* * *

Заводський районний суд Миколаєва викликає у судове засідання відповідача Лобанову Анжеліку Миколаївну, на 10.12.13, о 8.30, у приміщення суду за адресою: м. Миколаїв, вул. Радісна, 3, зал. № 4, каб. № 27, для участі у розгляді цивільної справи за позовом Лобанова Володимира Петровича про припинення стягнення аліментів на утримання дитини.

* * *

Снігурівський районний суд Миколаївської області повідомляє відповідача Куртиняка Сергія Володимировича, який зареєстрований за адресою: Миколаївська область, Снігурівський район, с. Красне Знам’я, про дату слухання цивільної справи за позовом ПАТ КБ «ПриватБанк» про стягнення заборгованості за кредитним договором, яке відбудеться 25.11.13, об 11.00, у приміщенні Снігурівського районного суду Миколаївської області за адресою: вул. Г. Плієва, 69, м. Снігурівка.

У разі чергової неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Ленінський районний суд м. Миколаєва викликає в якості відповідачів Шереметьєву Таїсію Юріївну, Шереметьєву Зінаїду Іванівну, Шереметьєва Юрія Сергійовича, останнє відоме місце реєстрації яких: м. Миколаїв, вул. Космонавтів, 75, кв. 6, у справі за позовом Добрянського Сергія Івановича до Шереметьєвої Т.Ю., Шереметьєвої З.І., Шереметьєва Ю.С. про визнання факту втрати права користування житловим приміщенням.

Слухання справи відбудеться 26.11.13, о 10.30, за адресою: м. Миколаїв, вул. 28-ї Армії, 16, каб. № 9.

У разі неявки відповідачів у судове засідання справу буде розглянуто за їх відсутності.

* * *

Снігурівський районний суд Миколаївської області повідомляє відповідачку Сагаль Каріну Миколаївну, останнє місце проживання якої: Миколаївська область, м. Снігурівка, вул. Набережна, 21, про дату слухання цивільної справи за позовом ПАТ КБ «ПриватБанк» до Сагаль К.М. про стягнення заборгованості за кредитним договором, яке відбудеться 26.11.13, об 11.00, у приміщенні суду за адресою: Миколаївська область, м. Снігурівка, вул.Г. Плієва, 69.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Центральний районний суд м. Миколаєва повідомляє, що розгляд цивільної справи за позовом Гігаурі Оксани Василівни до Гігаурі Давіта про розірвання шлюбу призначено на 16.12.13, о 13.00.

Відповідачу Гігаурі Давіту, останнє відоме місце реєстрації якого: м. Миколаїв, вул. Бондаренка, 29, необхідно з’явитися у судове засідання, яке відбудеться у приміщенні суду за адресою: м. Миколаїв, вул. Потьомкінська, 49, каб. № 3.

Очаківський міськрайонний суд Миколаївської області викликає в якості відповідача Арсенюка Михайла Сергійовича у судове засідання, що відбудеться 21.11.13, о 13.30, у залі суду за адресою: Миколаївська область, м. Очаків, вул. Луначарського, 44, з розгляду цивільної справи за позовом ПАТ КБ «ПриватБанк» про звернення стягнення на предмет іпотеки.

У разі неявки відповідача у судове засідання без поважних причин або неповідомлення ним причин своєї неявки з’ясування обставин у цій справі проводитиметься за його відсутності.

* * *

Ленінський районний суд м. Миколаєва викликає на 19.11.13, об 11.45, в якості відповідача Штопенко Олену Валеріївну у цивільній справі за позовом ПАТ КБ «ПриватБанк» до Штопенко О.В. про стягнення заборгованості.

Судове засідання відбудеться за адресою: м. Миколаїв, вул. 28-ї Армії, 16, каб. № 2.

* * *

Ленінський районний суд м. Миколаєва викликає на 20.11.13, о 9.30, в якості відповідача Побережну Тетяну Валентинівну у цивільній справі за позовом ПАТ КБ «ПриватБанк» до Побережної Т.В. про стягнення заборгованості.

Судове засідання відбудеться за адресою: м. Миколаїв, вул. 28-ї Армії, 16, каб. № 2.

* * *

Южноукраїнський міський суд Миколаївської області викликає у судове засідання на 29.11.13, о 9.00, за адресою: Миколаївська область, м. Южноукраїнськ, вул. Дружби народів, 3а, в якості відповідача Рибака Олександра Анатолійовича по цивільній справі за позовною заявою Рибак Ірини Володимирівни до Рибака О.А. про розірвання шлюбу.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Ленінський районний суд м. Миколаєва викликає на 19.11.13, о 13.00, в якості відповідача Горбенка Ігоря Вадимовича у цивільній справі за позовом ПАТ «Акцент Банк» до Горбенка І.В. про стягнення заборгованості.

Судове засідання відбудеться за адресою: м. Миколаїв, вул. 28-ї Армії, 16, каб. № 2.

* * *

Казанківський районний суд Миколаївської області викликає відповідача Вербу Любов Іванівну на 20.11.13, о 9.00, за адресою: Миколаївська область, смт Казанка, вул. Аненко, 50, у цивільній справі за позовом ПАТ КБ «ПриватБанк» до Верби Л.І. про стягнення кредитної заборгованості.

Якщо відповідач не може з поважних причин з’явитися до суду, він повинен повідомити суд завчасно.

Після публікації оголошення відповідач вважається повідомленим про час і місце розгляду справи.

* * *

Казанківський районний суд Миколаївської області викликає відповідача Бродського Павла Віталійовича на 20.11.13, об 11.20, за адресою: Миколаївська область, смт Казанка, вул. Аненко, 50, у цивільній справі за позовом ПАТ КБ «ПриватБанк» до Бродського П.В. про стягнення кредитної заборгованості.

Якщо відповідач не може з поважних причин з’явитися до суду, він повинен повідомити суд завчасно.

Після публікації оголошення відповідач вважається повідомленим про час і місце розгляду справи.

* * *

Казанківський районний суд Миколаївської області викликає відповідача Зінченка Юрія Леонідовича на 20.11.13, о 10.30, за адресою: Миколаївська область, смт Казанка, вул. Аненко, 50, у цивільній справі за позовом ПАТ КБ «ПриватБанк» до Зінченка Ю.Л. про стягнення кредитної заборгованості.

Якщо відповідач не може з поважних причин з’явитися до суду, він повинен повідомити суд завчасно.

Після публікації оголошення відповідач вважається повідомленим про час і місце розгляду справи.

* * *

Корабельний районний суд м. Миколаєва, розташований за адресою: м. Миколаїв, вул. Самойловича, 20а, викликає у судове засідання в якості відповідачів Багрянцеву Євдокію Захарівну, Ощепкова Анатолія Олександровича, останнє відоме місце реєстрації яких: м. Миколаїв, вул. Вокзальна, 53, кв. 41, у цивільній справі № 2/488/1616/2013 р. за позовною заявою Сердеги Олени Михайлівни про визнання договору купівлі-продажу дійсним.

Судове засідання відбудеться 15.11.13, о 9.00, у залі судових засідань № 2.

Після публікації оголошення відповідачі вважаються повідомленими про час і місце розгляду справи, і у разі неявки позов може бути розглянуто за їх відсутності.

* * *

Казанківський районний суд Миколаївської області викликає відповідача Зінченка Леоніда Юрійовича на 20.11.13, о 10.00, за адресою: Миколаївська область, смт Казанка, вул. Аненко, 50, у цивільній справі за позовом ПАТ КБ «ПриватБанк» до Зінченка Л.Ю. про стягнення кредитної заборгованості.

Якщо відповідач не може з поважних причин з’явитися до суду, він повинен повідомити суд завчасно.

Після публікації оголошення відповідач вважається повідомленим про час і місце розгляду справи.

* * *

Казанківський районний суд Миколаївської області викликає відповідача Йорж Віталія Анатолійовича на 20.11.13, о 9.30, за адресою: Миколаївська область, смт Казанка, вул. Аненко, 50, у цивільній справі за позовом ПАТ КБ «ПриватБанк» до Йорж В.А. про стягнення кредитної заборгованості.

Якщо відповідач не може з поважних причин з’явитися до суду, він повинен повідомити суд завчасно.

Після публікації оголошення відповідач вважається повідомленим про час і місце розгляду справи.

* * *

Казанківський районний суд Миколаївської області викликає відповідача Батуріну Наталю Петрівну на 20.11.13, об 11.30, за адресою: Миколаївська область, смт Казанка, вул. Аненко, 50, у цивільній справі за позовом ПАТ «Акцент Банк» до Батуріної Н.П. про стягнення кредитної заборгованості.

Якщо відповідач не може з поважних причин з’явитися до суду, він повинен повідомити суд завчасно.

Після публікації оголошення відповідач вважається повідомленим про час і місце розгляду справи.

* * *

Жовтневий районний суд Миколаївської області викликає у судове засідання на 27.11.13, о 9.30, в якості відповідача Артеменка Олексія Івановича у цивільній справі за позовом Артеменко Галини Федорівни до Артеменка О.І. про визнання особи такою, яка втратила право користування житловим приміщенням.

Адреса суду: м. Миколаїв, вул. Ольшанців, 77.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності та без урахування його думки.

* * *

Корабельний районний суд м. Миколаєва, розташований за адресою: м. Миколаїв, вул. Самойловича, 20а, викликає у судове засідання в якості відповідача Королякова Олексія Олеговича, останнє відоме місце реєстрації якого: м. Миколаїв, вул. Артема, 60а, кв. 28, у цивільній справі № 2/488/1576/2013 р. за позовною заявою Жосан М.Л. про стягнення боргу.

Судове засідання відбудеться 18.11.13, о 10.30, у залі судових засідань № 2.

Явка відповідача обов’язкова.

У разі неявки позов може бути розглянуто за його відсутності.

* * *

Заводський районний суд м. Миколаєва у зв’язку з розглядом цивільної справи за позовом Рябцева Віктора Павловича до Глумакової І.Г. про розірвання шлюбу викликає у судове засідання відповідача у справі Глумакову Ірину Георгіївну на 26.11.13, о 9.00, каб. № 28 Заводського районного суду за адресою: м. Миколаїв, вул. Радісна, 3.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Заводський районний суд Миколаєва викликає у судове засідання відповідачів Дмитренко Л.М., Дмитренко Ю.С., Поспєлова С.С., на 11.12.13, о 8.30, у приміщення суду за адресою: м. Миколаїв, вул. Радісна, 3, зал. № 4, каб. № 27, для участі у розгляді цивільної справи за позовом Сініциної Ганни Степанівни про визнання осіб такими, які втратили право користування житлом.

* * *

Снігурівський районний суд Миколаївської області викликає відповідача Лис Ірину Василівну, останнє відоме місце проживання якої: Миколаївська область, Снігурівський район, с. Кобзарці, у цивільній справі № 485/2166/13-ц за позовом ПАТ КБ «ПриватБанк» до Лис Ірини Василівни про стягнення заборгованості.

Судове засідання відбудеться 18.11.13, о 10.00, у приміщенні суду за адресою: Миколаївська область, м. Снігурівка, вул. Генерала Плієва, 69.

У разі неявки відповідача судовий розгляд відбудеться за його відсутності відповідно до вимог ст. 169 ЦПК України.

* * *

Снігурівський районний суд Миколаївської області викликає відповідача Гіщак Наталію Миколаївну, останнє відоме місце проживання якої: Миколаївська область, Снігурівський район, с. Василівка, вул. Шевченка,16, у цивільній справі № 485/2303/13-ц за позовом Гіщака Сергія Миколайовича до Гіщак Наталії Миколаївни про позбавлення батьківських прав.

Судове засідання відбудеться 26.11.13, о 9.00, у приміщенні суду за адресою: Миколаївська область, м. Снігурівка, вул. Генерала Плієва, 69.

У разі неявки відповідача судовий розгляд відбудеться за його відсутності відповідно до вимог ст. 169 ЦПК України.

* * *

Ленінський районний суд м. Миколаєва викликає на 18.11.13, о 10.30, в якості відповідача Смірнову Юлію Володимирівну у цивільній справі за позовом органу опіки та піклування Миколаївської міської ради до Смірнової Ю.В. про позбавлення батьківських прав.

Судове засідання відбудеться за адресою: м. Миколаїв, вул. 28-ї Армії, 16, каб. № 2.

* * *

Веселинівський районний суд Миколаївської області повідомляє відповідача Антон Оксану Вікторівну, останнє відоме місце проживання якої: Миколаївська область, Веселинівський район, с. Райдолина, вул. Широка, 10, про дату слухання цивільної справи за позовом ПАТ «Дельта Банк» до Антон О.В. про стягнення заборгованості за кредитним договором, яке відбудеться 05.12.13, о 8.30, у приміщенні суду за адресою: Миколаївська область, смт Веселинове, вул. Леніна, 36.

У разі неявки відповідача у судове засідання справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Врадіївський районний суд Миколаївської області викликає у судове засідання в якості відповідача Пашкову Оксану Володимирівну, 10.01.1979 р. нар., у цивільній справі за позовом Пашкової Людмили Олександрівни про стягнення аліментів.

Розгляд справи відбудеться 05.12.13, о 10.00, у приміщенні суду за адресою: Миколаївська область, Врадіївський район, смт Врадіївка, вул. Маяковського, 103.

Відповідачу пропонується надати свої заперечення щодо позову та докази.

У разі неявки відповідач повинен повідомити суд про причини своєї неявки, інакше справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Очаківський міськрайонний суд Миколаївської області викликає в якості відповідача Гурову Валентину Дмитрівну, останнє відоме місце реєстрації якої: Миколаївська область, Очаківський район, с. Куцуруб, вул. Комарова, 13, у судове засідання, що відбудеться 27.11.13, о 9.00, у залі суду за адресою: Миколаївська область, м. Очаків, вул. Луначарського, 44, з розгляду цивільної справи за позовом ПАТ КБ «ПриватБанк» до Гурової В.Д. про стягнення заборгованості за кредитним договором.

Після публікації оголошення відповідач вважається повідомленим належним чином, і у разі неявки у судове засідання справу буде розглянуто за його відсутності на підставі наявних доказів.

* * *

Новобузький районний суд Миколаївської області викликає у судове засідання відповідача Бондар Вікторію Аркадіївну за позовом ПАТ КБ «ПриватБанк» про стягнення кредитної заборгованості на 06.12.13, о 9.00, у зал судових засідань № 1 Новобузького районного суду Миколаївської області за адресою: Миколаївська область, м. Новий Буг, вул. Дзержинського, 8.

Після публікації оголошення відповідач вважається повідомленим про час і місце розгляду справи, і у разі неявки позов може бути розглянуто за його відсутності.

* * *

Центральний районний суд м. Миколаєва повідомляє, що слухання цивільної справи № 490/11804/13-ц за позовом Бондаренко Н.О. до Бондаренко П.Б. про визнання особи такою, яка втратила право користування житловим приміщенням, відкладено на 25.11.13, о 14.00. Засідання відбудеться у приміщенні суду за адресою: м. Миколаїв, вул. Потьомкінська, 49, каб. № 2.

Явка відповідача у судове засідання обов’язкова.

* * *

Корабельний районний суд м. Миколаєва, розташований за адресою: м. Миколаїв, вул. Самойловича, 20а, викликає у судове засідання в якості відповідача Ігнатьєва Юрія Олексійовича, останнє відоме місце проживання якого: м. Миколаїв, вул. Глінки, 2, кв. 24, у цивільній справі № 2/488/1591/2013 р. за позовною заявою Ігнатьєвої Євгенії Дмитрівни про стягнення аліментів.

Судове засідання відбудеться 27.11.13, о 9.30, у залі судових засідань № 2.

Явка відповідача обов’язкова.

У разі неявки позов може бути розглянуто за його відсутності.

* * *

Южноукраїнський міський суд Миколаївської області викликає у судове засідання на 20.11.13, о 8.30, за адресою: Миколаївська область, м. Южноукраїнськ,вул. Дружби народів, 3а, в якості відповідача Петрика Дениса Олександровича у цивільній справі за позовом Ісаєнко Анастасії Вікторівни до Петрика Дениса Олександровича про стягнення аліментів.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Южноукраїнський міський суд Миколаївської області викликає в судове засідання на 20.11.13, об 11.00, за адресою: Миколаївська область, м. Южноукраїнськ,вул. Дружби народів, 3а, в якості відповідача Арнаута Віктора Степановича у цивільній справі за позовом Арнаут Валентини Григорівни до Арнаута Віктора Степановича про визнання права власності на 1/2 частину квартири та визначення порядку користування квартирою і за зустрічним позовом Арнаута Віктора Степановича до Арнаута Олега Вікторовича і Арнаут Валентини Григорівни про визнання особи такою, яка втратила право користування житловим приміщенням.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Южноукраїнський міський суд Миколаївської області викликає у судове засідання на 22.11.13, о 10.00, за адресою: Миколаївська область, м. Южноукраїнськ, вул. Дружби народів, 3а, в якості відповідача Теплого Івана Герасимовича у цивільній справі за позовною заявою Баранецького Юрія Петровича про визнання договору купівлі-продажу дійсним та визнання права власності.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Южноукраїнський міський суд Миколаївської області викликає в судове засідання на 03.12.13, о 9.00, за адресою: Миколаївська область, м. Южноукраїнськ, вул. Дружби народів, 3а, в якості відповідача Арнаута Віктора Степановича у цивільній справі за позовною заявою ПАТ «Атомгідроенергобуд» до Арнаута В.С., Арнаут В.Г., третя особа, яка не заявляє самостійних вимог, – Сорочан М.С., про визнання договору купівлі-продажу квартири неукладеним та недійсним за заявою Сорочан М.С. про скасування заходів забезпечення позову.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Братський районний суд Миколаївської області повідомляє, що 21.11.13, о 9.00, пров. Жовтневий, 13, с-ще Братське, слухається справа № 2/471/531/13-ц за позовом Комарової Тетяни Олексіївни до Григорівської сільської ради, Савченка Михайла Григоровича, Савченка Олександра Григоровича, третя особа – Братська державна нотаріальна контора, про визнання права власності на спадкове майно.

Відповідачам Савченку О.Г. та Савченку М.Г. необхідно з’явитися у судове засідання на вказану дату, час та місце.

Про неможливість з’явитися у судове засідання необхідно негайно повідомити суд.

У разі неявки у судове засідання без повідомлення про причини неявки судом буде розглянуто справу за їх відсутності.

Сообщение:

*

НОВОСТИ