«Наповнилися» водою Ставки

Питання забезпечення питною водою населення села Ставки, що у Веселинівському районі, вирішувалося гілками влади усіх рівнів не один рік поспіль. Це були роботи різного характеру, які чомусь не давали очікуваного результату і не могли задовольнити таку просту і необхідну для людей потребу у забезпеченні їхніх осель питною водою. Відверто кажучи, причиною було недостатнє фінансування. За попередніми підрахунками, для вирішення проблеми в цілому необхідно було приблизно 600 тис. грн. Одразу віднайти таку суму у місцевому бюджеті дуже важко, тому що є й інші важливі статті витрат – на території ради функціонують три дошкільні навчальні заклади, стільки ж – клубів, які утримуються на бюджетні кошти.

Але недарма кажуть: «Хто не стукає, тому не відкривається». Так, я особисто, як сільський голова, і наша територіальна громада звернулися до голови облдержадміністрації М.П. Круглова та народного депутата Ю.І. Гержова під час їхніх особистих виїзних прийомів у Веселинівському районі. Ми попросили керманичів влади сприяти громаді у вирішенні даної проблеми.

Слід зазначити, що загалом на проведення води до села Ставки було спрямовано 596 тис. 116 грн., у тому числі з обласного бюджету – 549 тис. 851 грн., з районного – 18 тис. грн., та з місцевого – 28 тис. 265 грн. Справа зрушила з місця, закипіла робота. Підвести роботи до завершення допомогла субвенція з державного бюджету на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій. За рахунок цих коштів реконструювали артезіанську свердловину у селі Ставки. І, як наслідок, село отримало ще одне джерело води. Це введення в дію імпульсної системи водозабезпечення.

Наразі переді мною особисто, як сільським головою, та громадою стоїть завдання якомога швидше вирішити питання щодо оновлення вуличної водомережі, що дозволить у повній мірі забезпечити населення питною водою. Дуже сподіваюсь і вірю, що згуртованість громади допоможе підвести воду до кожної оселі та покращити добробут селян.

Від імені територіальної громади та від себе особисто хочу висловити слова вдячності голові облдержадміністрації М.П. Круглову, народному депутату України Ю.І. Гержову за те, що своє життя вони присвячують служінню громаді, на благо мешканців Миколаївщини. За те, що вони, незважаючи на щільний робочий графік і безліч турбот, віддають усі сили і знання вирішенню численних проблем та серйозних завдань, що стоять перед громадами. Спасибі вам за мудрість і професіоналізм у підході до будь-якої справи. Міцного вам здоров’я, бадьорості духу і успіхів!

Ставківський сільський голова Веселинівського району АббАСОВ Камран Аббас огли

Сообщение:

*

НОВОСТИ