Виклики до суду від 12 грудня 2013 року

Новости, Право

  12 Дек , 2013

Доманівський районний суд Миколаївської області викликає у судове засідання в якості відповідача Кудрю Марію Віссаріонівну, останнє місце проживання якої: Миколаївська область, Доманівський район, с. Забара, у справі за позовом Іщука Олександра Миколайовича про повернення боргу, яке відбудеться 16.12.13, о 10.00, у приміщенні суду за адресою: Миколаївська область, смт Доманівка, вул. Леніна, 35.

У разі неявки відповідача без поважних причин справу буде розглянуто за його відсутності на підставі наявних і справі документів.

* * *

Баштанський районний суд Миколаївської області викликає відповідача Цюк Олександра Володимировича у цивільній справі № 468/2507/13-ц за позовом Узуна Володимира Федоровича до Костичівської сільської ради Баштанського району Миколаївської області та Цюк Олександра Володимировича про тлумачення заповіту.

Судове засідання відбудеться 18.12.13, о 10.00, у приміщенні суду за адресою: Миколаївська область, м. Баштанка, вул. Полтавська, 43.

У разі неявки відповідача судовий розгляд відбудеться за його відсутності відповідно до вимог ст. 169 ЦПК України.

* * *

Очаківський міськрайонний суд Миколаївської області викликає відповідача Шулицького Юрія Анатолійовича, останнє відоме місце реєстрації якого: м. Миколаїв, вул. Велика Морська, 95, кв. 2, у судове засідання, що відбудеться 23.12.13, о13.00, у приміщенні суду за адресою: Миколаївська область, м. Очаків, вул. Леніна, 44, з розгляду цивільної справи за позовом Карачевської Галини Едмундівни до Шулицького Юрія Анатолійовича про визнання угоди дійсною та визнання права власності в порядку спадкування за законом.

Після опублікування оголошення відповідач вважається повідомленим належним чином, та у разі його неявки у судове засідання справу буде розглянуто за його відсутності на підставі наявних доказів.

* * *

Корабельний районний суд м. Миколаєва, розташований за адресою: м. Миколаїв, вул. Самойловича, 20а, викликає у судове засідання в якості відповідача Гудзенка Василя Федоровича останнє відоме місце реєстрації якого: м. Миколаїв, пров. Пригородний, 8, у цивільній справі № 2/488/1576/2013 р. за позовом Белько П.О. про визнання договору купівлі-продажу дійсним.

Судове засідання відбудеться 18.12.13, о 9.00, у залі судових засідань № 2.

Явка відповідача обов’язкова.

У разі неявки справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Казанківський районний суд Миколаївської області викликає відповідача Столярука Олександра Сергійовича на 18.12.13, о 9.00, за адресою: Миколаївська область, смт Казанка, вул. Аненко, 50, у цивільній справі за позовом ПАТ «Дельта Банк» до Столярука О.С. про стягнення кредитної заборгованості.

Якщо відповідач не може з поважних причин з’явитися до суду, він повинен повідомити суд завчасно.

Після публікації оголошення відповідач вважається повідомленим про час і місце розгляду справи.

* * *

Ленінський районний суд м. Миколаєва повідомляє Рабата Олександра Євгеновича, останнє відоме місце реєстрації якого: м. Миколаїв, вул. Миколаївська, 30а, кв. 13, про дату слухання справи № 2/489/3044/2013 за позовом ПАТ КБ «ПриватБанк» до Рабата О.Є. про стягнення заборгованості за кредитним договором, яке відбудеться 20.12.13, о 8.15, у приміщенні суду за адресою: м. Миколаїв, вул. 28-ї Армії, 16, каб. № 4.

Після публікації оголошення відповідач вважається повідомленим про час і місце розгляду справи, і у разі неявки позов може бути розглянуто за його відсутності.

* * *

У провадженні Центрального районного суду м. Миколаєва знаходиться цивільна справа № 490/12553/13-ц за позовом Ткаченко Ганни Володимирівни до Котельникової Валентини Євгенівни про відшкодування матеріальної шкоди, завданої внаслідок вчинення злочину.

Судове засідання у справі призначено на 14.01.14, о 10.20.

Відповідач Котельникова Валентина Євгенівна викликається у судове засідання, яке відбудеться у приміщенні Центрального районного суду м. Миколаєва за адресою: м. Миколаїв, вул. Потьомкінська, 49, каб. № 12,з документами, що посвідчують особу.

У разі неявки відповідача у судове засідання без поважних причин або неповідомлення про причини неявки справу буде розглянуто за його відсутності на підставі наявних у справі доказів.

* * *

Новобузький районний суд Миколаївської області викликає у судове засідання відповідача Лященко Андрія Анатолійовича за позовом ПАТ КБ «ПриватБанк» про стягнення кредитної заборгованості на 16.01.14, о 9.00, у зал судових засідань № 1 Новобузького районного суду Миколаївської області за адресою: Миколаївська область, м. Новий Буг, вул. Дзержинського, № 8.

Після публікації оголошення відповідач вважається повідомленим про час і місце розгляду справи, і у разі його неявки позов може бути розглянуто за його відсутності.

* * *

Корабельний районний суд м. Миколаєва, розташований за адресою: м. Миколаїв, вул. Самойловича, 20 а, викликає у судове засідання в якості відповідачів Побойнєву Віру Пилипівну, Побойнєва Віталія Ілліча, останнє відоме місце реєстрації яких: м. Миколаїв, пр-т Корабелів, 20/3, кв. 34, у цивільній справі № 2/488/1695/2013 р. за позовом Куликовської Тамари Василівни про визнання договору купівлі-продажу дійсним.

Судове засідання відбудеться 24.12.13, об 11.00, у залі судових засідань № 2.

Після публікації оголошення відповідачі вважаються повідомленими про час і місце розгляду справи, і у разі неявки позов може бути розглянуто за їх відсутності.

* * *

Центральний районний суд м. Миколаєва повідомляє, що слухання цивільної справи за позовом Сухомудренко Тетяни Володимирівни до Сухомудренка Івана Івановича, останнє відоме місце проживання якого: м. Миколаїв, вул. Паризької комуни, 30, кв. 93, про розірвання шлюбу призначено на 20.12.12, о 9. 15.

Адреса суду: м. Миколаїв, вул. Потьомкінська, 49, каб. № 9.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Корабельний районний суд м. Миколаєва, розташований за адресою: м. Миколаїв, вул. Самойловича, 20а, викликає у судове засідання в якості третіх осіб – Диніна Павла Яковича, Диніну Тетяну Костянтинівну, останнє відоме місце реєстрації яких: м. Миколаїв, пр-т Корабелів, 15, кв. 64, у цивільній справі № 2/488/1721/2013 р. за позовом Сабіна Світлани Сергіївни про визнання договору купівлі-продажу дійсним.

Судове засідання відбудеться 17.12.13, об 11.30, у залі судових засідань № 2.

Після публікації оголошення треті особи вважаються повідомленими про час і місце розгляду справи, і у разі неявки позов може бути розглянуто за їх відсутності.

* * *

Заводський районний суд м. Миколаєва викликає у судове засідання в якості відповідачів Соколюк А.М., Соколюк Д.В., Крилевського О.С. на 09.01.14, о 8.30, у приміщення суду за адресою: м. Миколаїв, вул. Радісна, 3, зал. № 4, каб. № 27, для участі у розгляді цивільної справи за позовом Остремської А.В. про визнання біржової угоди дійсною.

* * *

Корабельний районний суд м. Миколаєва повідомляє, що у приміщенні суду за адресою: м. Миколаїв, вул. Самойловича, 20а, 24.12.13, о 10.00, відбудеться судовий розгляд справи за позовом Довганюк Яни Віталіївни до Веремеєнка Юрія Миколайовича про повернення коштів та стягнення моральної шкоди.

На слухання справи в якості відповідача викликається Веремеєнко Юрій Миколайович, останнє відоме місце проживання та реєстрації якого: м. Миколаїв, вул. Артема, 14.

У разі неявки відповідача у судове засідання справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Заводський районний суд м. Миколаєва викликає у судове засідання в якості відповідача Калюжну Марію Антонівну на 14.01.14, о 8.30, у приміщення суду за адресою: м. Миколаїв, вул. Радісна, 3, зал. № 4, каб. № 27, для участі у розгляді цивільної справи за позовом Миколаївського міжрайонного прокурора з нагляду за додержанням законів у природоохоронній сфері про визнання незаконним і скасування рішення міської ради.

* * *

Южноукраїнський міський суд Миколаївської області викликає відповідача Малік Ірину Сергіївну у судове засідання у цивільній справі за позовною заявою Маліка Віктора Юрійовича, третя особа – відділ Державної виконавчої служби Южноукраїнського міського управління юстиції, про стягнення безпідставно отриманих грошових коштів.

Засідання відбудеться 13.12.13, о 8.30, за адресою: Миколаївська область, м. Южноукраїнськ, вул. Дружби народів, 3а.

У разі неявки у судове засідання відповідача справа розглядатиметься за його відсутності на підставі наявних матеріалів.

* * *

Заводський районний суд м. Миколаєва повторно викликає у судове засідання відповідачів Сергєєву Ганну Андріївну, Стрюченка Олега Анатолійовича за позовом Колесник Л.М., Колесник А.В. про визнання угоди дійсною на 14.01.14, о 16.00, каб. № 14 Заводського районного суду за адресою: м. Миколаїв, вул. Радісна, 3.

Після публікації оголошення відповідачі вважаюються повідомленими про час і місце розгляду справи, і у разі неявки позов може бути розглянуто за їх відсутності.

* * *

Миколаївський районний суд Миколаївської області повідомляє відповідача Бондарчук Інну Володимирівну, останнє відоме місце проживання якої: Миколаївська область, Миколаївський район, с. Надбузьке, вул. Леніна, 1, кв. 47, про дату слухання цивільної справи № 480/2182/13-ц за позовом Вишнивецького Олександра Олександровича до Бондарчук І.В. про визнання особи такою, яка втратила право користування житловим приміщенням, яке відбудеться 12.12.13, о 10.00, у приміщенні Миколаївського районного суду, за адресою: м. Миколаїв, вул. Веселинівська, 43.

У разі чергової неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Миколаївський районний суд Миколаївської області повідомляє відповідача Майдановича Вадима Володимировича, останнє відоме місце проживання якого: вул. Чорноморська, 3, с. Червоне Поле Миколаївського району Миколаївської області, про дату слухання цивільної справи № 480/884/13-ц за позовом ПАТ КБ «ПриватБанк» до Майданович Вадима Володимировича про стягнення заборгованості, яке відбудеться 12.12.13, о 9.00, у приміщенні Миколаївського районного суду Миколаївської області за адресою: вул. Веселинівська, 43, м. Миколаїв.

У разі чергової неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Миколаївський районний суд Миколаївської області повідомляє відповідача Череднiченка Iгоря Сергiйовича, останнє відоме місце проживання якого: вул. Південна, 3, кв. 6, с. Сливине Миколаївського району Миколаївської області, про дату слухання цивільної справи № 480/1975/13-ц за позовом ПАТ КБ «ПриватБанк» до Череднiченка Iгоря Сергiйовича про стягнення заборгованості, яке відбудеться 12.12.13, о 9.00, у приміщенні Миколаївського районного суду Миколаївської області за адресою: вул. Веселинівська, 43, м. Миколаїв.

У разі чергової неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Миколаївський районний суд Миколаївської області повідомляє відповідача Лук’яненка Олександра Олександровича, останнє відоме місце проживання якого: вул. Поштова, 3, кв. 6, с. Кринички Миколаївського району Миколаївської області, про дату слухання цивільної справи № 480/1962/13-ц за позовом ПАТ КБ «ПриватБанк» до Лук’яненка Олександра Олександровича про стягнення заборгованості, яке відбудеться 12.12.13, о 9.00, у приміщенні Миколаївського районного суду Миколаївської області за адресою: вул. Веселинівська, 43, м. Миколаїв.

У разі чергової неявки відповідача справа буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Миколаївський районний суд Миколаївської області повідомляє відповідача Кожокарь Юрiя Федоровича, останнє відоме місце проживання якого: вул. Комарова, 43, с. Тернувате Миколаївського району Миколаївської області, про дату слухання цивільної справи № 480/1954/13-ц за позовом ПАТ «АкцентБанк» до Кожокарь Юрiя Федоровича про стягнення заборгованості, яке відбудеться 12.12.13, о 9.00, у приміщенні Миколаївського районного суду Миколаївської області за адресою: вул. Веселинівська, 43, м. Миколаїв.

У разі чергової неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Миколаївський районний суд Миколаївської області повідомляє відповідача Стерляхіна Миколу Вікторовича, останнє відоме місце проживання якого: вул. Морозівська 7, кв. 7, с. Сапетня Миколаївського району Миколаївської області, про дату слухання цивільної справи № 480/1956/13-ц за позовом ПАТ «АкцентБанк» до Стерляхіна Миколи Вікторовича про стягнення заборгованості, яке відбудеться 12.12.13, о 9.00, у приміщенні Миколаївського районного суду Миколаївської області за адресою: вул. Веселинівська, 43, м. Миколаїв.

У разі чергової неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Миколаївський районний суд Миколаївської області повідомляє відповідача Приставчука Анатолія Івановича, останнє відоме місце проживання якого: пров. Рибний, 21, с. Ковалівка Миколаївського району Миколаївської області, про дату слухання цивільної справи № 480/1985/13-ц за позовом ПАТ «АкцентБанк» до Приставчука Анатолія Івановича про стягнення заборгованості, яке відбудеться 12.12.13, о 9.00, у приміщенні Миколаївського районного суду Миколаївської області за адресою: вул. Веселинівська, 43, м. Миколаїв.

У разі чергової неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Миколаївський районний суд Миколаївської області повідомляє відповідача Раєвського Юрія Володимировича, останнє відоме місце проживання якого: вул. Центральна 9, кв.14, с. Весняне Миколаївського району Миколаївської області, про дату слухання цивільної справи № 480/1972/13-ц за позовом ПАТ КБ «ПриватБанк» до Раєвського Юрія Володимировича про стягнення заборгованості, яке відбудеться 12.12.13, о 9.00, у приміщенні Миколаївського районного суду Миколаївської області за адресою: вул. Веселинівська, 43, м. Миколаїв.

У разі чергової неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Миколаївський районний суд Миколаївської області повідомляє відповідача Манькова Ігоря Борисовича, останнє відоме місце проживання якого: вул. Леніна, 15, с. Новобогданівка Миколаївського району Миколаївської області, про дату слухання цивільної справи № 480/1984/13-ц за позовом ПАТ «АкцентБанк» до Манькова Ігоря Борисовича про стягнення заборгованості, яке відбудеться 12.12.13, о 9.00, у приміщенні Миколаївського районного суду Миколаївської області за адресою: вул. Веселинівська, 43, м. Миколаїв.

У разі чергової неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Миколаївський районний суд Миколаївської області повідомляє відповідача Кошевого Олега Миколайовича, останнє відоме місце проживання якого: вул. Гагаріна, 74, с. Новобогданівка Миколаївського району Миколаївської області, про дату слухання цивільної справи № 480/1981/13-ц за позовом ПАТ «АкцентБанк» до Кошевого Олега Миколайовича про стягнення заборгованості, яке відбудеться 12.12.13, о 9.00, у приміщенні Миколаївського районного суду Миколаївської області за адресою: вул. Веселинівська, 43, м. Миколаїв.

У разі чергової неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Миколаївський районний суд Миколаївської області повідомляє відповідача Марченка Віктора Павловича, останнє відоме місце проживання якого: вул. Леніна, 37, с. Степове Миколаївського району Миколаївської області, про дату слухання цивільної справи № 480/2209/13-ц за позовом ПАТ «АкцентБанк» до Марченка Віктора Павловича про стягнення заборгованості, яке відбудеться 12.12.13, о 9.00, у приміщенні Миколаївського районного суду Миколаївської області за адресою: вул. Веселинівська, 43, м. Миколаїв.

У разі чергової неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Очаківський міськрайонний суд Миколаївської області викликає в якості відповідача Карібову Валентину Генадіївну у судове засідання, що відбудеться 20.12.13, о 8.30, у залі суду за адресою: Миколаївська область, м. Очаків, вул. Луначарського, 44, з розгляду цивільної справи № 480/1980/13-ц за позовом ПАТ КБ «ПриватБанк» до Карібової В.Г. про стягнення заборгованості.

У разі неявки відповідача у судове засідання без поважних причин або неповідомлення причин своєї неявки з’ясування обставин у цій справі проводитиметься за його відсутності, і він вважатиметься повідомленим належним чином про час та місце розгляду справи.

* * *

Миколаївський районний суд Миколаївської області повідомляє відповідача Кузьменко Юлiю Михайлiвну, останнє відоме місце проживання якої: вул. Комсомольська, 66, с. Кир’яківка Миколаївського району Миколаївської області, про дату слухання цивільної справи № 480/1980/13-ц за позовом ПАТ «АкцентБанк» до Кузьменко Юлiї Михайлiвни про стягнення заборгованості, яке відбудеться 12.12.13, о 9.00, у приміщенні Миколаївського районного суду Миколаївської області за адресою: вул. Веселинівська, 43, м. Миколаїв.

У разі чергової неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Ленінський районний суд м. Миколаєва викликає у судове засідання в якості відповідачів Гошко Тетяну Валентинівну, 02.04.1960 р. нар., Антипіна Стаса Миколайовича, 04.12.1982 р. нар, останнє відоме місце проживання яких: м. Миколаїв, пров. Листопадний, 2а, кімн. 502, у цивільній справі за позовом Соловйової Ірини Сергіївни до Гошко Т.В., Антипіна С.М., третя особа – Державне підприємство житлово-експлуатаційна дільниця «Будівельник», про визнання осіб такими, які втратили право користування житловим приміщенням.

Слухання справи відбудеться 24.01.14, о 9.30, за адресою: м. Миколаїв, вул. 28-ї Армії, 16, каб. № 7. У разі неявки відповідачів справу буде розглянуто за їх відсутності.

Рішення 

Жовтневий районний суд Миколаївської області повідомляє, що рішенням суду від 03.12.13 позов Яговдик Галини Миколаївни до Мороз Ольги Олександрівни про визнання особи такою, яка втратила право користування житловим приміщенням, задоволений у повному обсязі.

У разі неподання апеляційної скарги в Апеляційний суд Миколаївської області через Жовтневий районний суд протягом 10 днів з дня опублікування оголошення рішення буде вважатися таким, що набрало законної сили.

Сообщение:

*

НОВОСТИ