Виклики до суду від 19 грудня 2013 року

Новости, Право

  19 Дек , 2013

Ленінський районний суд м. Миколаєва викликає у судове засідання в якості відповідача Репняка Юрія Михайловича, останнє відоме місце проживання якого: м. Миколаїв, пров. Сквозний, 14, у цивільній справі за позовом Єпур Ігоря Володимировича до Репняка Ю.М., треті особи – Південна товарна біржа, друга Миколаївська державна нотаріальна контора, про визнання договору купівлі-продажу дійсним.

Слухання справи відбудеться 21.01.14, о 9.15, за адресою: м. Миколаїв, вул. 28-ї Армії, 16, каб. № 7. 

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Очаківський міськрайонний суд Миколаївської області викликає в якості відповідача Білоцького Володимира Григоровича, останнє відоме місце реєстрації якого: Миколаївська область, Очаківський район, с. Іванівка, вул. Жовтнева, 33, у судове засідання, яке відбудеться 26.12.13, о 9.00, у залі суду за адресою: Миколаївська область, м. Очаків, вул. Леніна, 44, з розгляду цивільної справи за позовом ПАТ «Дельта Банк» до Білоцького В.Г. про стягнення заборгованості за кредитним договором.

Після опублікування оголошення відповідач вважається повідомленим належним чином, і у разі неявки у судове засідання справу буде розглянуто за його відсутності на підставі наявних доказів.

* * *

Центральний районний суд м. Миколаєва повідомляє, що слухання цивільної справи за позовом ПАТ «Дельта Банк» до Аванесяна Анушавана Аркадійовича про стягнення заборгованості призначено на 25.12.13, о 9.40.

Відповідачу Аванесяну Анушавану Аркадійовичу, останнє відоме місце реєстрації якого: м. Миколаїв, пр-т Леніна, 81, кв. 58, необхідно з’явитися у судове засідання, яке відбудеться у приміщенні суду за адресою: м. Миколаїв, вул. Потьомкінська, 49, каб. № 3.

* * *

Вознесенський міськрайонний суд Миколаївської області викликає у судове засідання відповідача Літун Оксану Володимирівну, 29.11.1985 р. нар., останнє відоме місце проживання якої: Миколаївська область, м. Вознесенськ, вул. Шевченка, 49, кв. 22, у цивільній справі за позовом ПАТ «Дельта Банк» до Літун О.В. про стягнення кредитної заборгованості.

Розгляд справи призначено на 20.12.13, о 9.00, за адресою: Миколаївська область, м. Вознесенськ, вул. Кибрика,11.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності за наявними у справі матеріалами на підставі ч. 9 ст. 74 ЦПК України.

* * *

Центральний районний суд м. Миколаєва повідомляє, що розгляд цивільної справи № 490/9300/13-ц за позовом Кареліна Юрія Петровича до Кучай Максима Леонідовича про стягнення заборгованості призначено на 13.01.14, о 9.30.

Відповідачам Кучай Максиму Леонідовичу, Беркуті Григорію Олександровичу, необхідно з’явитися у судове засідання, яке відбудеться у приміщенні суду за адресою: м. Миколаїв, вул. Потьомкінська, 49, каб. № 18.

Явка відповідачів обов’язкова.

У разі неявки справу буде розглянуто за їх відсутності.

* * *

Казанківський районний суд Миколаївської області викликає Бурлаку Сергія Анатолійовича, Бурлаку Світлану Анатоліївну на 23.12.13, о 13.00, за адресою: Миколаївська область, смт Казанка, вул. Аненко, 50, у цивільній справі за позовом Костенко Тетяни Олексіївни до Бурлаки С.А. та Бурлаки С.А. про визнання договору купівлі-продажу квартири дійсним.

Якщо відповідачі не можуть з поважних причин з’явитися до суду, то повинні повідомити суд завчасно.

Відповідачі вважаються повідомленими про час та місце розгляду справи з часу опублікування вказаного оголошення.

* * *

Корабельний районний суд м. Миколаєва повідомляє, що у приміщенні суду за адресою: м. Миколаїв, вул. Самойловича, 20а, 24.12.13, о 10.30, відбудеться судовий розгляд справи за позовом ПАТ «ПУМБ» до Степанюка Руслана Миколайовича про стягнення заборгованості за кредитним договором.

На слухання справи в якості відповідача викликається Степанюк Руслан Миколайович, останнє відоме місце проживання та реєстрації якого: м. Миколаїв, вул. Артема, 1а, кв. 65.

У разі неявки відповідача у судове засідання справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Центральний районний суд м. Миколаєва повідомляє, що слухання цивільної справи за позовом Федоренко Лариси Миколаївни до Зорича Олександра Вікторовича про визнання договору купівлі-продажу дійсним призначено на 08.01.14, об 11.00.

Відповідачу Зорич Ларисі Миколаївні, останнє відоме місце реєстрації якої: м. Миколаїв, вул. Лазурна, 36, кв. 48, необхідно з’явитися у судове засідання, яке відбудеться у приміщенні суду за адресою: м. Миколаїв, вул. Потьомкінська, 49, каб. № 3.

* * *

Заводський районний суд м. Миколаєва у зв’язку з розглядом цивільної справи за позовом Миколаївського обласного будинку дитини до Поманської І.П. про позбавлення батьківських прав викликає у судове засідання відповідача у справі Поманську Інну Петрівну на 26.12.13, о 10.00, каб. № 28 Заводського районного суду за адресою: м. Миколаїв, вул. Радісна, 3.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Центральний районний суд м. Миколаєва повідомляє, що слухання цивільної справи за позовом Драгомощенко Віри Олексіївни до Котельникової Валентини Євгенівни, останнє відоме місце проживання якої: м. Миколаїв, пров. Піонерський, 39, про відшкодування шкоди внаслідок злочину призначено на 24.12.13, о 15.00.

Адреса суду: м. Миколаїв, вул. Потьомкінська, 49, каб. № 2.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Центральний районний суд м. Миколаєва повідомляє, що слухання цивільної справи за позовом Проскуріної Галини Олександрівни до Кігім Йосипа Степановича, Кігім Євгена Йосиповича, Кігім Іди Наумівни, останнє відоме місце проживання яких: м. Миколаїв, пр-т Героїв Сталінграда, 21, кв. 129, про визнання договору купівлі-продажу дійсним призначено на 27.12.13, о 9.30.

Адреса суду: м. Миколаїв, вул. Потьомкінська, 49, каб. № 2.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Корабельний районний суд м. Миколаєва, розташований за адресою: м. Миколаїв, вул. Самойловича, 20а, викликає у судове засідання в якості відповідачів Реутова Віктора Олександровича, Рутову Людмилу Борисівну, останнє відоме місце реєстрації яких: м. Миколаїв, пр-т Жовтневий, 325/1, кв. 189, у цивільній справі № 2/488/1819/2013 р. за позовом Демченко Наталії Григорівни про визнання договору купівлі-продажу дійсним.

Судове засідання відбудеться 23.12.13, о 9.30, у залі судових засідань № 2.

Після публікації оголошення відповідачі вважаються повідомленими про час і місце розгляду справи, і у разі неявки позов може бути розглянуто за їх відсутності.

* * *

Ленінський районний суд м. Миколаєва викликає у судове засідання в якості відповідача Гладун Тетяну Валеріївну, 15.05.1977 р. нар., останнє відоме місце проживання якої: м. Миколаїв, вул. Південна, 47, кв. 46, у цивільній справі за позовом Єпур Ігоря Володимировича до Репняка Ю.М., третя особа – Кравченко Марія Іванівна, Кравченко Ірина Сергіївна до Гладун Тетяни Валеріївни, треті особи – Управління ДМС Ленінського РВ ММУ УМВС України у Миколаївській області, Кравченко Сергій Володимирович, про визнання особи такою, яка втратила право користування житловим приміщенням та зняття з реєстраційного обліку.

Слухання справи відбудеться 15.01.14, о 14.00, за адресою: м. Миколаїв, вул. 28-ї Армії, 16, каб. № 7.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Корабельний районний суд м. Миколаєва, розташований за адресою: м. Миколаїв, вул. Самойловича, 20а, викликає у судове засідання в якості відповідача Матюшенкову Віру Миколаївну, 11.04.1958 р. нар., останнє відоме місце реєстрації якої: Миколаївська область, с. Новобогданівка, вул. Гагаріна, 44, у цивільній справі № 488/4641/13-ц, провадження № 2/488/1771/2013, за позовною заявою ПАТ «Державний ощадний банк України» про стягнення боргу.

Судове засідання відбудеться 15.01.14, о 13.20, у залі судових засідань № 6.

Після публікації оголошення відповідач вважається повідомленим про час і місце розгляду справи, і у разі неявки позов може бути розглянуто за його відсутності.

* * *

Баштанський районний суд Миколаївської області викликає відповідача Ганієва Ельхана Чінгіз огли у цивільній справі № 468/2512/13-ц за позовом ПАТ КБ «ПриватБанк» про стягнення заборгованності за кредитним договором.

Судове засідання відбудеться 24.12.13 о 10.00, у приміщенні суду за адресою: Миколаївський район, м. Баштанка, вул. Полтавська, 43.

У разі неявки відповідача судовий розгляд відбудеться за його відсутності відповідно до вимог ст. 169 ЦПК України.

* * *

Баштанський районний суд Миколаївської області викликає відповідача Біденко Ірину Зіновіївну у цивільній справі № 468/2662/13-ц за позовом ПАТ КБ «ПриватБанк» про стягнення заборгованності за кредитним договором.

Судове засідання відбудеться 19.12.13, о 8.20, у приміщенні суду за адресою: Миколаївська область, м. Баштанка, вул. Потавська, 43.

У разі неявки відповідача судовий розгляд відбудеться за його відсутності відповідно до вимог ст. 169 ЦПК України.

* * *

Центральний районний суд м. Миколаєва повідомляє, що слухання цивільної справи за позовом Горяєвої Зої Георгіївни до Федорова Івана Самойловича, Федорової Віри Василівни, останнє відоме місце проживання яких: м. Миколаїв, пров. Парусний, 11, кв. 118, про визнання договору купівлі-продажу дійсним призначено на 26.12.13, об 11.00.

Адреса суду: м. Миколаїв, вул. Потьомкінська, 49, каб. № 2.

У разі неявки відповідачів справу буде розглянуто за їх відсутності.

* * *

Заводський районний суд м. Миколаєва у зв’язку з розглядом цивільної справи за позовом Славової Вікторії Святославівни до Славова Валерія Анатолійовича про позбавлення батьківських прав викликає у судове засідання відповідача у справі Славова Валерія Анатолійовича на 13.01.14, о 9.00, каб. № 28 Заводського районного суду за адресою: м. Миколаїв, вул. Радісна, 3.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Заводський районний суд м. Миколаєва у зв’язку з розглядом цивільної справи за позовом Пінчук О.І. до Тарасенка М.К., Тарасенко Т.М. про визнання договору дійсним викликає відповідачів у справі Тарасенка Миколу Кузьмича, Тарасенко Тамару Михайлівну на 15.01.14, об 911.00, каб. № 28 Заводського районного суду за адресою: м. Миколаїв, вул. Радісна, 3.

У разі неявки відповідачів справу буде розглянуто за їх відсутності.

* * *

Новоодеський райсуд Миколаївської області викликає у судове засідання в якості відповідача Пирсикову Зою Кузьмівну, останнє відоме місце проживання якої: Миколаївська область, м. Нова Одеса, вул. Свободи, 19, місце реєстрації не встановлено, у цивільній справі № 482/1700/13-ц за позовом ПАТ КБ «ПриватБанк» до Пирсикової Зої Кузьмівни про стягнення заборгованості по кредитному договору. Судове засідання відбудеться 24.12.13, о 9.40, у приміщенні суду за адресою: Миколаївська область, м. Нова Одеса, вул. Леніна, 190.

Для реєстрації представникам звертатись у каб. № 10 або № 11. Після публікації оголошення відповідач вважається повідомленим про час і місце розгляду справи, і у разі неявки справа може бути розглянута за його відсутності.

* * *

Заводський районний суд м. Миколаєва у зв’язку з розглядом цивільної справи № 2/487/3324/13 за позовом ПАТ КБ «ПриватБанк» до Танцури Антона Володимировича про стягнення заборгованості викликає відповідача у справі Танцуру Антона Володимировича в судове засідання, яке відбудеться 15.01.14, о 15.30, за адресою м. Миколаїв, вул. Радісна, 3, каб. 21.

Після публікації оголошення відповідач вважається повідомленим про час і місце розгляду справи, і у разі неявки позов буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Центральний районний суд м. Миколаєва повідомляє, що слухання цивільної справи за позовом Аляміна Євгена Євгеновича до Аксьонової Алли Володимирівни, останнє відоме місце проживання якої: м. Миколаїв, пр-т Героїв Сталінграда, 13є, кв. 36, про визнання особи такою, яка втратила право користування житловим приміщенням, призначено на 21.01.14, о 14.30.

Адреса суду: м. Миколаїв, вул. Потьомкінська, 49, каб. № 2.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Казанківський районний суд Миколаївської області викликає Євдокимова Олександра Петровича на 20.12.13, о 10.30, за адресою: вул. Аненко, 50, смт Казанка Миколаївської області, у цивільній справі за позовом ПАТ КБ «ПриватБанк» до Євдокимова Олександра Петровича про стягнення кредитної заборгованості.

Якщо відповідач не може з поважних причин з’явитися до суду, він повинен повідомити суд завчасно.

Відповідач вважається повідомленим про час та місце розгляду справи з часу опублікування вказаного оголошення.

* * *

Казанківський районний суд Миколаївської області викликає Бобуха Андрія Григоровича на 20.12.13, о 9.00, за адресою: вул. Аненко, 50, смт Казанка Миколаївської області, у цивільній справі за позовом ПАТ КБ «ПриватБанк» до Бобуха Андрія Григоровича про стягнення кредитної заборгованості.

Якщо відповідач не може з поважних причин з’явитися до суду, він повинен повідомити суд завчасно.

Відповідач вважається повідомленим про час та місце розгляду справи з часу опублікування вказаного оголошення.

* * *

Казанківський районний суд Миколаївської області викликає Гамідову Ларису Миколаївну на 20.12.13, о 9.30, за адресою: вул. Аненко, 50, смт Казанка Миколаївської області, у цивільній справі за позовом ПАТ КБ «ПриватБанк» до Гамідової Лариси Миколаївни про стягнення кредитної заборгованості.

Якщо відповідач не може з поважних причин з’явитися до суду, він повинен повідомити суд завчасно.

Відповідач вважається повідомленим про час та місце розгляду справи з часу опублікування вказаного оголошення.

* * *

Южноукраїнський міський суд Миколаївської області викликає відповідача Жосана Григорія Григоровича у судове засідання у цивільній справі за позовною заявою Жосан Людмили Олександрівни до Жосана Григорія Григоровича про втрату права на проживання.

Засідання відбудеться 24.12.13, об 11.00, за адресою: Миколаївська область, м. Южноукраїнськ, вул. Дружби народів, 3а.

У разі неявки у судове засідання відповідача справу буде розглянуто за його відсутності на підставі наявних матеріалів.

* * *

Центральний районний суд м. Миколаєва повідомляє, що слухання цивільної справи за позовом ПАТ КБ «ПриватБанк» до Тарасова Дмитра Анатолійовича про стягнення заборгованості, останнє відоме місце проживання якого: м. Миколаїв, вул. Бондаренко, 15, призначено на 26.12.13, о 9.15.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

Адреса суду: м. Миколаїв, вул. Потьомкінська, 49, каб. 2.

* * *

Центральний районний суд м. Миколаєва повідомляє, що слухання цивільної справи за позовом ПАТ КБ «ПриватБанк» до Албової Людмили Анатоліївни про стягнення заборгованості, останнє відоме місце проживання якої: м. Миколаїв, пр-т Леніна, 94, кв. 1, призначено на 24.12.13, о 9.30.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

Адреса суду: м. Миколаїв, вул. Потьомкінська, 49, каб. 2.

* * *

Центральний районний суд м. Миколаєва повідомляє, що слухання цивільної справи за позовом ПАТ «Акцент Банк» до Кіндюка Олега В’ячеславовича про стягнення заборгованості, останнє відоме місце проживання якого: м. Миколаїв, вул. Орджонікідзе, 23, призначено на 24.12.13. об 11.10.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

Адреса суду: м. Миколаїв, вул. Потьомкінська, 49, каб.2.

* * *

Єланецький районний суд Миколаївської області викликає в якості відповідача Кузіну Оксану Михайлівну, 03.08.1980 р. нар., на 25.12.13, о 13.30, у приміщення суду за адресою: Миколаївська область, Єланецький район, смт Єланець, вул. Дзержинського,16, для розгляду цивільної справи за позовом ПАТ «Дельта Банк» до Кузіної Оксани Михайлівни про стягнення заборгованості за кредитом.

* * *

Очаківський міськрайонний суд Миколаївської області викликає в якості відповідача Цуркан Людмилу Андріївну, останнє відоме місце реєстрації якої: Миколаївська область, Очаківський район, с. Дмитрівка, вул. Набережна, 17а, у судове засідання, яке відбудеться 27.12.13, о 9.00, у залі суду за адресою: Миколаївська область, м. Очаків, вул. Леніна, 44, з розгляду цивільної справи за позовом ТОВ «ОТП Факторинг Україна» до Цуркан Л.А. про стягнення заборгованості за кредитним договором.

Після опублікування оголошення відповідач вважається повідомленим належним чином, і у разі неявки у судове засідання справу буде розглянуто за його відсутності на підставі наявних доказів.

Сообщение:

*

НОВОСТИ