Виклики до суду від 5 грудня 2013 року

Новости, Право

  5 Дек , 2013

Корабельний районний суд м. Миколаєва повідомляє, що у приміщенні суду за адресою: м. Миколаїв, вул. Самойловича, 20а, 24.12.13, о 9.30, відбудеться судовий розгляд справи за позовом Піки Наталії Іванівни та Агутіної Світлани Василівни до Піки Василя Васильовича та Піки Василя Степановича про визнання особи такою, яка втратила право користування житловим приміщенням.

На слухання справи в якості відповідача викликається Піка Василь Васильович, останнє відоме місце проживання та реєстрації якого: м. Миколаїв, пр-к Корабелів, 16а, кв. 73.

У разі неявки відповідача у судове засідання справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Ленінський районний суд м. Миколаєва викликає у судове засідання в якості відповідача Шличек Олену Дмитрівну, останнє відоме місце проживання якої: м. Миколаїв, вул. Нагірна, 77, у цивільній справі за позовом Яцкевича Віталія Миколайовича до Шличек О.Д. про визнання права власності на земельну ділянку.

Слухання справи відбудеться 10.12.13, о 9.50, за адресою: м. Миколаїв, вул. 28-ї Армії, 16, каб. № 7. У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Заводський районний суд м. Миколаєва повідомляє, що розгляд цивільної справи за позовом Жугана Олега Анатолійовича до Плотникова Миколи Анатолійовича, Плотникової Олени Дмитрівни, Плотникова Артема Миколайовича, Плотникова Олександра Миколайовича про визнання договору купівлі-продажу дійсним, призначене на 16.12.13, о 8.30.

Відповідачам Плотникову Миколі Анатолійовичу, Плотниковій Олені Дмитрівні, Плотникову Артему Миколайовичу, Плотникову Олександру Миколайовичу необхідно з’явитись у судове засідання, яке відбудеться у приміщенні Заводського райсуду м. Миколаєва за адресою: м. Миколаїв, вул. Радісна, 3, каб. 22.

У разі неявки відповідачів справу буде розглянуто за їх відсутності.

* * *

Заводський районний суд Миколаєва викликає у судове засідання в якості відповідача Прокоф’єву Зінаїду Семенівну, на 30.12.13, о 8.30, у приміщення суду за адресою: м. Миколаїв, вул. Радісна, 3, зал. № 4, каб. № 27, для участі у розгляді цивільної справи за позовом Огієнко Вікторії Віталіївни про визнання договору купівлі-продажу дійсним.

* * *

Ленінський районний суд м. Миколаєва повідомляє Продана Володимира Олександровича, останнє відоме місце реєстрації якого: м. Миколаїв, вул. 7 Слобідська, 37, про дату слухання справи № 2/489/3233/2013 за позовом Продан Світлани Степанівни до Продана В.О., яке відбудеться 14.01.14, о 8.45, у приміщенні суду за адресою: м. Миколаїв, вул. 28-ї Армії, 16,каб. № 4.

Після публікації оголошення відповідач вважається повідомленим про час і місце розгляду справи, і у разі неявки позов може бути розглянуто за його відсутності.

* * *

Корабельний районний суд м. Миколаєва, розташований за адресою: м. Миколаїв, вул. Самойловича, 20а, викликає у судове засідання в якості відповідачів Смоляну Аллу Миколаївну, Смоляну Ірину Вікторівну, Смоляного Сергія Вікторовича, останнє відоме місце реєстрації яких: м. Миколаїв, вул. Райдужна, 63, кв. 328, у цивільній справі № 2/488/1615/2013 р. за позовом Фомичової Наталі Олександрівни про втрату права на житло.

Судове засідання відбудеться 23.12.13, о 10.00, у залі судових засідань № 2.

Після публікації оголошення відповідачі вважаються повідомленими про час і місце розгляду справи, і у разі неявки позов може бути розглянуто за їх відсутності.

* * *

Южноукраїнський міський суд Миколаївської області викликає відповідачів Букатича Юрія Васильовича, Букатич Олену Володимирівну та Букатич Катерину Юріївну у судове засідання у цивільній справі за позовною заявою Тихоненко Валентини Володимирівни до Букатича Юрія Васильовича, Букатич Олени Володимирівни та Букатич Катерини Юріївни про визнання договору купівлі-продажу нерухомого майна дійсним та визнання права власності на житлове приміщення.

Засідання відбудеться 10.12.13, о 10.00, за адресою: Миколаївська область, м. Южноукраїнськ, вул. Дружби народів, 3а.

У разі неявки у судове засідання відповідачів справа розглядатиметься за їх відсутності на підставі наявних матеріалів.

* * *

Южноукраїнський міський суд Миколаївської області викликає відповідача Рожка Олександра Петровича у судове засідання у цивільній справі за позовною заявою Рожко Людмили Володимирівни до Рожка Олександра Петровича про розірвання шлюбу.

Засідання відбудеться 10.12.13, о 9.00, за адресою: Миколаївська область, м. Южноукраїнськ, вул. Дружби народів, 3а.

У разі неявки у судове засідання відповідача справа розглядатиметься за його відсутності на підставі наявних матеріалів.

* * *

Южноукраїнський міський суд Миколаївської області викликає відповідача Малік Ірину Сергіївну у судове засідання у цивільній справі за позовною заявою Маліка Віктора Юрійовича, третя особа – відділ Державної виконавчої служби Южноукраїнського міського управління юстиції про стягнення безпідставно отриманих грошових коштів.

Засідання відбудеться 10.12.13, о 8.30, за адресою: Миколаївська область, м. Южноукраїнськ, вул. Дружби народів, 3а.

У разі неявки у судове засідання відповідача справа розглядатиметься за його відсутності на підставі наявних матеріалів.

* * *

Жовтневий районний суд Миколаївської області викликає у судове засідання в якості відповідача Ушка Павла Павловича у цивільній справі за позовом ПАТ КБ «ПриватБанк» про стягнення заборгованості за кредитним договором.

Слухання справи приначене на 09.12.13, о 9.30, за адресою суду: м. Миколаїв, вул. Ольшанців, 77.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності на підставі наявних доказів у справі.

* * *

Ленінський районний суд м. Миколаєва повідомляє Трусову Надію Володимирівну, останнє відоме місце реєстрації якої: м. Миколаїв, вул. Кошевого, 1, кв. 23, про дату слухання справи № 2/489/3246/2013 за позовом ПАТ КБ «ПриватБанк» до Трусової Н.В. про стягнення заборгованості за кредитним договором, яке відбудеться 12.12.13, об 11.10, у приміщенні суду за адресою: м. Миколаїв, вул. 28-ї Армії, 16, 1-й поверх, каб. № 4.

Після публікації оголошення відповідач вважається повідомленим про час і місце розгляду справи, і у разі неявки позов може бути розглянуто за його відсутності.

* * *

Ленінський районний суд м. Миколаєва викликає на 09.12.13, о 9.45, в якості відповідача Петросян Ірину Володимирівну у цивільній справі за позовом ПАТ КБ «ПриватБанк» до Петросян І.В. про стягнення заборгованості.

Судове засідання відбудеться за адресою: м. Миколаїв, вул. 28-ї Армії 16, каб. № 2.

* * *

Снігурівський районний суд Миколаївської області повідомляє відповідача Рибенчука Миколу Миколайовича, останнє місце проживання якого: Миколаївська область, м. Снігурівка, вул. Жовтнева, 186, про дату слухання цивільної справи за позовом ПАТ КБ «ПриватБанк» до Рибенчука М.М. про стягнення заборгованості за кредитним договором, яке відбудеться 11.12.13, о 10.00, у приміщенні суду за адресою: м. Снігурівка Миколаївської області, вул.Г. Плієва, 69.

У разі чергової неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Ленінський районний суд м. Миколаєва повідомляє Шевченка Руслана Миколайовича, останнє відоме місце реєстрації якого: м. Миколаїв, вул. Чайковського 40/1, кв. 73, про дату слухання справи № 2/489/3224/2013 за позовом ПАТ КБ «ПриватБанк» до Шевченка Р.М. про стягнення заборгованості за кредитним договором, яке відбудеться 12.12.13, об 11.15, у приміщенні суду за адресою: м. Миколаїв, вул. 28-ї Армії, 16, 1-й поверх, каб. № 4.

Після публікації оголошення відповідач вважається повідомленим про час і місце розгляду справи, і у разі неявки позов може бути розглянуто за його відсутності.

* * *

Южноукраїнський міський суд Миколаївської області викликає у судове засідання на 09.12.13, о 9.00, за адресою: Миколаївська область, м. Южноукраїнськ, вул. Дружби народів, 3а, в якості відповідача Теплого Івана Герасимовича у цивільній справі за позовною заявою Баранецького Юрія Петровича про визнання договору купівлі-продажу дійсним та визнання права власності.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Южноукраїнський міський суд Миколаївської області повідомляє, що 16.12.13, о 9.00, у приміщенні Южноукраїнського міського суду за адресою: Миколаївська область, м. Южноукраїнськ, вул. Дружби народів, 3а, відбудеться слухання цивільної справи за позовом Рогожинської Людмили Павлівни до Вавриківа Я.П. про визнання особи такою, яка втратила право користування житловим приміщенням.

У судове засідання в якості відповідача на вказані день та час викликається Вавриків Ярослав Петрович.

Явка відповідача обов’язкова.

У разі неявки без поважних причин справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Ленінський районний суд м. Миколаєва викликає на 12.12.13, о 10.00, в якості відповідача Воробйова Андрія Вікторовича у цивільній справі за позовом ПАТ «Енергобанк» до Воробйова Андрія Вікторовича, Воробйової Ірини Анатоліївни про виселення, про стягнення заборгованості.

Судове засідання відбудеться за адресою: м. Миколаїв, вул. 28-ї Армії, 16, каб. № 2.

* * *

Новобузький районний суд Миколаївської області викликає у судове засідання відповідача Кульчицьку Наталю Михайлівну за позовом ПАТ КБ «ПриватБанк» про стягнення заборгованості за кредитним договором на 19.12.13, о 10.00, у зал судових засідань № 1 Новобузького районного суду Миколаївської області за адресою: вул. Дзержинського, № 8, м. Новий Буг.

Після публікації оголошення відповідач вважається повідомленим про час і місце розгляду справи, і у разі його неявки позов може бути розглянуто за його відсутності.

* * *

Казанківський районний суд Миколаївської області викликає Панасенко Оксану Станіславівну на 10.12.13, о 10.30, за адресою: Миколаївська область, смт Казанка, вул. Аненко, 50, у цивільній справі за позовом ПАТ КБ «ПриватБанк» до Панасенко Оксани Станіславівни про стягнення кредитної заборгованості.

Якщо відповідач не може з поважних причин з’явитися до суду, він повинен повідомити суд завчасно.

Відповідач вважається повідомленим про час та місце розгляду справи з часу опублікування вказаного оголошення.

* * *

Новобузький районний суд Миколаївської області викликає у судове засідання відповідача Лушнiкову Свiтлану Володимирiвну за позовом ПАТ КБ «ПриватБанк» про стягнення заборгованості за кредитним договором на 19.12.13, о 9.30, у зал судових засідань № 1 Новобузького районного суду Миколаївської області за адресою: вул. Дзержинського, № 8, м. Новий Буг.

Після публікації оголошення відповідач вважається повідомленим про час і місце розгляду справи, і у разі його неявки позов може бути розглянуто за його відсутності.

* * *

Казанківський районний суд Миколаївської області викликає Бовдуя Олександра Анатолійовича на 10.12.13, об 11.30, за адресою: Миколаївська область, смт Казанка, вул. Аненко, 50, у цивільній справі за позовом ПАТ КБ «ПриватБанк» до Бовдуя Олександра Анатолійовича про стягнення кредитної заборгованості.

Якщо відповідач не може з поважних причин з’явитися до суду, він повинен повідомити суд завчасно.

Відповідач вважається повідомленим про час та місце розгляду справи з часу опублікування вказаного оголошення.

* * *

Казанківський районний суд Миколаївської області викликає Ледащева В’ячеслава Володимировича на 16.12.13, о 10.00, за адресою: Миколаївська область, смт Казанка, вул. Аненко, 50, у цивільній справі за позовом Ніклюєнко Ніни Миколаївни до Ледащева В.В. про визнання особи такою, яка втратила право користування житловим приміщенням.

Якщо відповідач не може з поважних причин з’явитися до суду, він повинен повідомити суд завчасно.

Відповідач вважається повідомленим про час та місце розгляду справи з часу опублікування вказаного оголошення.

* * *

Ленінський районний суд м. Миколаєва викликає в якості відповідача Рощину Людмилу Дмитрівну у судове засідання, яке відбудеться 09.12,13, о 15.45, у цивільній справі за позовною заявою Круглик Анастасії Петрівни до Рощиної Л.Д. про визнання договору купівлі-продажу дійсним та визнання права власності.

Судове засідання відбудеться за адресою: м. Миколаїв, вул. 28-ї Армії, 16, каб. № 5.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Южноукраїнський міський суд Миколаївської області викликає відповідача Рибака Олександра Анатолійовича у судове засідання у цивільній справі за позовною заявою Рибак Ірини Володимирівни про розірвання шлюбу.

Засідання відбудеться 17.12.13, о 8.30, за адресою: Миколаївська область, м. Южноукраїнськ, вул. Дружби народів, 3а, зал судових засідань № 3.

У разі неявки у судове засідання відповідача справу буде розглянуто за його відсутності на підставі наявних матеріалів.

* * *

Южноукраїнський міський суд Миколаївської області викликає у судове засідання на 10.12.13, о 9.00, за адресою: Миколаївська область, м. Южноукраїнськ, вул. Дружби народів, 3а, у цивільній справі за позовною заявою Леонтюка Миколи Васильовича до Хатовіної Валентини Миколаївни, Хатовіна Олександра Михайловича, Хатовіної Оксани Олександрівни про визнання договору купівлі-продажу нерухомого майна дійсним.

У судове засідання в якості відповідачів на вказані день та час викликаються Хатовіна Валентина Миколаївна, Хатовін Олександр Михайлович, Хатовіна Оксана Олександрівна.

Явка відповідачів обов’язкова.

У разі неявки відповідачів справу буде розглянуто за їх відсутності.

* * *

Казанківський районний суд Миколаївської області викликає Павловського Івана Анатолійовича на 13.12.13, о 9.00, за адресою: Миколаївська область, смт Казанка, вул. Аненко, 50, у цивільній справі за позовом ПАТ КБ «ПриватБанк» до Павловського Івана Анатолійовича про стягнення кредитної заборгованості.

Якщо відповідач не може з поважних причин з’явитися до суду, він повинен повідомити суд завчасно.

Відповідач вважається повідомленим про час та місце розгляду справи з часу опублікування вказаного оголошення.

* * *

Казанківський районний суд Миколаївської області викликає Косютича Леонiда Володимировича на 13.12.13, о 9.00, за адресою: вул. Аненко, 50 смт Казанка Миколаївської області, у цивільній справі за позовом ПАТ КБ «ПриватБанк» до Косютича Леонiда Володимировича про стягнення кредитної заборгованості.

Якщо відповідач не може з поважних причин з’явитися до суду, він повинен повідомити суд завчасно.

Відповідач вважається повідомленим про час та місце розгляду справи з часу опублікування вказаного оголошення.

* * *

Южноукраїнський міський суд Миколаївської області викликає у судове засідання на 09.12.13, о 9.00, за адресою: Миколаївська область, м. Южноукраїнськ, вул. Дружби народів, 3а, в якості відповідача Новикову Людмилу Василівну у цивільній справі за позовною заявою ПАТ КБ «ПриватБанк» до Новикової Л.В. про стягнення заборгованості.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Южноукраїнський міський суд Миколаївської області викликає у судове засідання на 09.12.13, о 8.00, за адресою: Миколаївська область, м. Южноукраїнськ, вул. Дружби народів, 3а, в якості відповідача Літвінова Леоніда Валерійовича у цивільній справі за позовною заявою ПАТ КБ «ПриватБанк» до Літвінова Л.В. про стягнення заборгованості.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Южноукраїнський міський суд Миколаївської області викликає у судове засідання на 09.12.13, о 8.30, за адресою: Миколаївська область, м. Южноукраїнськ, вул. Дружби народів, 3а, в якості відповідача Лакову Наталю Юріївну у цивільній справі за позовною заявою ПАТ КБ «ПриватБанк» до Лакової Н.Ю. про стягнення заборгованості.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Вознесенський міськрайонний суд Миколаївської області викликає у судове засідання відповідача Терещенка Віктора Вікторовича, 16.05.1982 р. нар., останнє відоме місце проживання якого: Миколаївська область, м. Вознесенськ, вул. Чапаєва, 10, у цивільній справі за позовом ПАТ КБ «ПриватБанк» до Терещенка В.В. про стягнення кредитної заборгованості.

Розгляд справи призначено на 24.12.13, о 10.30, за адресою: Миколаївська область, м. Вознесенськ, вул. Кибрика,11, каб. 2.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності за наявними у справі матеріалами на підставі ч. 9 ст. 74 ЦПК України.

* * *

Кривоозерський районний суд Миколаївської області викликає відповідача Щеглинського Євгенія Володимировича, 24.04.1986 р. нар., який зареєстрований за адресою: Миколаївська область, м. Первомайськ, пров. П’ятигорський, 6, фактично проживає: м. Одеса, вул. Воєнний спуск, 18, кв. 5, у судове засідання, яке відбудеться 13.12.13, о 9.00, у залі судових засідань Кривоозерського районного суду за адресою: Миколаївська область, смт Криве Озеро, вул. Шевченка, 1а, у цивільній справі за позовом Щеглинської Тетяни Леонідівни про стягнення аліментів.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто у порядку, передбаченому ст. 224, 225 ЦПК України.

* * *

У провадженні Центрального районного суду м. Миколаєва знаходиться цивільна справа № 490/9994/13-ц за позовом Водич Тетяни Євгенівни до Коломієць Олександра Анатолійовича про визнання особи такою, яка втратила право користування житловим приміщенням.

Судове засідання у справі призначене на 12.12.13, о 12.40.

Відповідач Коломієць Олександр Анатолійович викликається у судове засідання, яке відбудеться у приміщенні Центрального районного суду м. Миколаєва за адресою: м. Миколаїв, вул. Потьомкінська, 49, каб. № 20, з документами, що посвідчують особу.

У разі неявки відповідача у судове засідання без поважних причин або неповідомлення про причини неявки справу буде розглянуто за його відсутності на підставі наявних у справі доказів.

Рішення

Жовтневий районний суд Миколаївської області повідомляє, що рішенням суду від 27.11.13, позов Артеменко Галини Федорівни до Артеменка Олексія Івановича про визнання особи такою, яка втратила право користування житловим приміщенням, задоволений у повному обсязі.

У разі неподання апеляційної скарги в Апеляційний суд Миколаївської області через Жовтневий районний суд протягом 10 днів з дня опублікування оголошення рішення буде вважатися таким, що набрало законної сили.

* * *

Жовтневий районний суд Миколаївської області повідомляє, що рішенням суду від 10.10.13 позов ПАТ КБ «ПриватБанк» до Андрєєва Дениса Андрійовича про стягнення заборгованості за кредитним договором задоволений частково.

У разі неподання апеляційної скарги в Апеляційний суд Миколаївської області через Жовтневий районний суд протягом 10 днів з дня опублікування оголошення рішення буде вважатися таким, що набрало законної сили.

Сообщение:

*

НОВОСТИ