«Майстер Шеф» з Миролюбівки

Новости, Общество

  16 Янв , 2014

Наприкінці року, 25 грудня, на небосхилі Братщини засяяла ще одна зірочка – наша землячка Ольга Мартиновська з села Миролюбівки стала переможцем у третьому сезоні популярного кулінарного проекту телеканалу СТБ «Майстер Шеф» і отримала путівку на навчання в найпрестижнішій школі «Ле Кордон Блю» в Парижі.

Тендітна фігура і тепла сонячна посмішка, жіноча розсудливість і лише нам притаманна доброзичливість, відкритість у спілкуванні і м’який миролюбівський говорок, що так подобався багатьом на програмі. Про це говорили й учасники, і не раз – одні з повагою і симпатією, інші – із заздрістю.

Оля з вчительської родини, батьки – Петро Васильович і Надія Адамівна завжди виховували в дітях почуття відповідальності за вчинки, самокритичності за дії. І це мало ефект: школа із золотою медаллю, аграрний університет з червоним дипломом, спортивні розряди з легкої атлетики та волейболу. Батько – викладач фізкультури, фанат «зеленого» туризму, спортивних марафонів і змагань. А ще чудовий гуморист, у компанії неперевершений ведучий, мама – з прекрасним голосом і теплою відкритою душею. Мабуть, саме ці риси і вплинули на формування її світогляду, була справжнім пізнайком у сім’ї. Особливих статків у вчительській родині ніколи не було, але найголовніше, чого навчили своїх дітей, що все досягається працею.

На четвертому курсі проходило стажування асоціації обміну студентів між Францією і Україною. До складу делегації потрапила і вона. Спочатку – це було збирання винограду, потім працювала на фермі. Поступово вивчала мову і згодом працювала у магазині квітів. У іноземній державі це не назвеш елітною роботою, але Ользі подобалось, як із різних елементів квіткової продукції творяться дива.

Вирішила вступити до місцевого університету, допомагали батьки і весь час підробляла. Друзі, які з’явилися за кордоном, допомогли влаштуватись у піцерію офіціанткою. Допитлива та комунікабельна білявка подобалась французам своєю щирістю.

З’явилась в її лексиконі незрозуміла й для нас кейтирингова компанія, де вона вже не лише сервірувала столи, але й розпитувала кухарів про приготування різноманітних страв, займалась організацією бенкетів та вечоринок. Олі пощастило – квартирна господиня, бачачи зацікавленість Ольги до французької кухні, дозволяла експериментувати, а іноді дивувала тим, що Ольга готувала на український кшталт.

А взагалі вона – Шанталь – справжній гурман і чомусь нагадує відому Едіту П’єху, котра підкреслювала, що знавці сучасної французької кухні повинні на вигляд визначати смак і якість.

З великою цікавістю спостерігала Ольга, як проходить телевізійний проект «Майстер Шеф», і вирішила спробувати. Заповнила анкету і таємно відправила. Час ішов, а коли прийшло запрошення, то вона вже серйозно займалась організацією виїзних фуршетів. Якраз припав такий період, замовлень багато, клієнти постійні. Зателефонувала вона додому, а батьки з розумінням поставились до цього: «Прилітай, білет оплатимо».

Отож, після чергового бенкету, година пізня, в магазинчику на заправці купила інгредієнти для «Рожденственского полена» – зимового десерту і на літак: без речей, лише страва для кастингу.

…І перевела подих лише тоді, як потрапила у двадцятку щасливчиків, котрі чотири місяці впертої боротьби змагалися за перемогу.

За час, що минув, про Ольгу було написано небагато, лише ближче до фіналу таблоїди були заповнені різноманітною інформацією про родину і друзів, про уподобання, і не тільки.

Коли в черговий раз запитували про любов до кухні з дитинства, то вона згадувала мамині слова: «Йди, дитино, з кухні, ще настоїшся тут». Це тривало недовго, і коли мама захворіла, то вона в 14 років стала в один день дорослою, вчилась готувати, запитувала у сусідів. Не мріяла стати кухарем, а от директором ресторану, щоб ходити командувати, то це було. Згадувала, як готувала до новорічного столу «Боваруа» – ягідний десерт, де в основі желе з кремом і свіжими фруктами. Як уперше спробувала ескарго – особливий метод готувати равликів. Вдома збирали на березі і качкам давали, а тут – особлива метода.

Проект для неї – це перша сходинка у велике і непросте життя, це цікаві знайомства, нові можливості, це перетворення в життя теоретичних знань, об’єднання різних смаків і створення свого, можливо, в майбутньому, бренда шеф-кухаря елітного ресторану чи директора престижного закладу.

Переглядаючи випуски чергових програм, майже всі були впевнені, дивлячись на відомого майстра Ектора, що переможцем стане чоловік, до фіналу дійшов Олег Кошовий, теж професіонал. Але судді проекту вирішили по-своєму. Чотири страви, що приготувала Оля, вразили їх, адже вона серйозно лише два роки займається цим, та й Олег був гідним супротивником.

А ще перед фіналом судді створили інтригу – три скриньки: у першій 500 тис. грн., другій – сертифікат на навчання, третій – кубок лідера. А останній – конверт з ім’ям переможця, яке починається на літеру «О».

Цю передачу дивилась мільйонна аудиторія і в рейтинговій таблиці переглядів найвища шкала, але коли я в студії на екрані побачила родину Мартиновських, їх очі, що передавали хвилювання, мені чомусь здалось на мить: «Наша Оля виграла».

Так і вийшло, вердикт однозначний – вона їде в Париж!

Сотні вітань щодня, десятки інтерв’ю, а 30 грудня, напередодні Нового року, родина проводжала на літак до далекої Франції їх блакитнооке сонечко, для якої мамині сирники з яблуками – найсмачніша страва на землі.

Вітаємо, тож хай щастить!

Наталя БЕНЬКОВСЬКА, редактор Братської районної газети «Перемога»

Сообщение:

*

НОВОСТИ