Виклики до суду від 16 січня 2014 року

Новости, Право

  16 Янв , 2014

Центральний районний суд м. Миколаєва повідомляє, що слухання цивільної справи за позовом Бондарь Наталії Леонідівни до Цибохіна Віталія Володимировича про усунення перешкод у користуванні майном призначено на 12.02.14, о 10.00.

Відповідачу Цибохіну Віталію Володимировичу, останнє відоме місце реєстрації якого: м. Миколаїв, вул. Чкалова, 62, кв. 95, необхідно з’явитися у судове засідання, яке відбудеться у приміщення Центрального районного суду м. Миколаєва за адресою: м. Миколаїв, вул. Потьомкінська, 49, каб. 3.

* * *

Центральний районний суд м. Миколаєва повідомляє, що розгляд цивільної справи № 490/12569/13-ц за позовом Публічного акціонерного товариства комерційного банку «ПриватБанк» до Проценка Павла Олександровича про стягнення заборгованості відкладено на 21.01.14, о 14.30.

Відповідачу Проценку Павлу Олександровичу необхідно з’явитися у судове засідання, яке відбудеться у приміщенні Центрального районного суду м. Миколаєва за адресою: м. Миколаїв, вул. Потьомкінська, 49,каб. 18.

Явка відповідача обов’язкова, і у разі неявки справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Центральний районний суд м. Миколаєва повідомляє, що розгляд цивільної справи № 490/13305/13-ц за позовом Публічного акціонерного товариства комерційного банку «ПриватБанк» до Докієнко Анни Олександрівни про стягнення заборгованості відкладено на 21.01.14, о 14.30.

Відповідачу Докієнко Анні Олександрівні необхідно з’явитися у судове засідання, яке відбудеться у приміщенні Центрального районного суду м. Миколаєва за адресою: м. Миколаїв, вул. Потьомкінська, 49, каб. 18.

Явка відповідача обов’язкова, і у разі неявки справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Миколаївський районний суд Миколаївської області повідомляє відповідача Герінга Олександра Олександровича, останнє відоме місце проживання якого: м. Миколаїв, вул. Московська, 60, кв. 2, про дату слухання цивільної справи за позовом Герінг Олени Миколаївни до Герінга О.О. про розірвання шлюбу, яке відбудеться 21.01.14, о 9.00, у приміщенні Миколаївського районного суду, за адресою: м. Миколаїв, вул. Веселинівська, 43.

У разі чергової неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Заводський районний суд м. Миколаєва викликає Адіятова Марата Альфітовича на 20.01.14, о 8.30, у приміщення суду за адресою: м. Миколаїв, вул. Радісна, 3, зал. № 4, каб. № 27, для участі в якості відповідача у розгляді цивільної справи за позовом Адіятової (Нанчевої) І.В. про стягнення аліментів на навчання повнолітнього сина.

* * *

Казанківський районний суд Миколаївської області викликає Косенка Віктора Івановича на 16.01.14, об 11.30, за адресою: Миколаївська область, смт Казанка, вул. Аненко, 50, у цивільній справі за позовом органу опіки та піклування при виконавчому комітеті Володимирівської сільської ради Казанківського району Миколаївської області в інтересах малолітнього Косенка Руслана Вікторовича до Косенка В.І., треті особи: служба у справах дітей Казанківської РДА Миколаївської області, та Очаківська загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів Миколаївської обласної ради, про позбавлення батьківських прав та стягнення аліментів на утримання малолітньої дитини.

Якщо відповідач не може з поважних причин з’явитися до суду, то повинен повідомити суд завчасно.

Відповідач вважається повідомленим про час та місце розгляду справи з часу опублікування вказаного оголошення.

* * *

Заводський районний суд м. Миколаєва у зв’язку з розглядом цивільної справи за позовом ПАТ «ПриваБанк» до Раєва Антона Анатолійовича про стягнення кредитної заборгованості викликає відповідача по справі № 2/487/2640/13 у судове засідання, яке відбудеться 20.01.14, о 10.00, за адресою:м. Миколаїв, вул. Радісна, 3, каб. 19.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Заводський районний суд м. Миколаєва у зв’язку з розглядом цивільної справи за позовом ПАТ КБ «ПриватБанк» до Чернєва В.О. про стягнення боргу, викликає відповідача у справі Чернєва В’ячеслава Олексійовича у судове засідання, яке відбудеться 22.01.14 о 9.00, за адресою: м. Миколаїв, вул. Радісна, 3,каб. 26.

У разі неявки відповідача, справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Заводський районний суд м. Миколаєва у зв’язку з розглядом цивільної справи за позовом ПАТ «Акцент-Банк» до Потеляхи Л.В., Філевської Е.В. про стягнення боргу, викликає відповідачів у справі Потеляху Любов Володимирівну та Філевську Евеліну Володимирівну у судове засідання, яке відбудеться 29.01.14, о 9.30 за адресою: м. Миколаїв, вул. Радісна, 3, каб. 26.

У разі неявки відповідачів справу буде розглянуто за їх відсутності.

* * *

Заводський районний суд м. Миколаєва викликає в якості відповідача Корольова Костянтина Ігоровича на 27.01.14, о 8.30, у приміщення суду за адресою: м. Миколаїв, вул. Радісна, 3, зал № 4, каб. 27, для участі у розгляді цивільної справи за позовом ПАТ КБ «ПриватБанк» про стягнення заборгованості.

* * *

Заводський районний суд м. Миколаєва повторно викликає у судове засідання відповідача Твердохліб Світлану Яківну за позовом Твердохліба Олександра Романовича про розірвання шлюбу, яке відбудеться 03.02.14, о 9.15, каб. № 28, у приміщенні Заводського районного суду за адресою: м. Миколаїв, вул. Радісна, 3.

Після публікації оголошення відповідач вважається повідомленим про час і місце розгляду справи, і у разі неявки позов буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Згідно з п. 9 ст. 74 ЦПК України Новоодеський районний суд Миколаївської області, розташований за адресою: Миколаївська область, м. Нова Одеса, вул. Леніна, 190, викликає у судове засідання в якості відповідача Токареву Лілію Іванівну, останнє відоме місце проживання якої: Миколаївська область, Новоодеський район, с. Костянтинівна, вул. Гагаріна, 60, у цивільній справі за позовом Борисанової Ольги Вікторівни до Токаревої Л.І. про виділ із складу земельної ділянки, що перебуває у спільній частковій власності.

Судове засідання відбудеться 27.01.14, о 9.00, у залі судових засідань вказаного суду.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Жовтневий районний суд Миколаївської області, розташований за адресою: м. Миколаїв, вул. Ольшанців, 77, викликає у судове засідання на 23.01.14, о 10.00, в якості відповідача Пашковського Віктора Миколайовича у цивільній справі за позовом ПАТ «Державний ощадний банк України» до Пашковського В.М. про стягнення кредитної заборгованості за кредитним договором.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності і без урахування його думки.

* * *

Южноукраїнський міський суд Миколаївської області викликає у судове засідання на 17.01.14, о 9.30, за адресою: Миколаївська область, м. Южноукраїнськ, вул. Дружби народів, 3а, в якості відповідача Котіка Руслана Григоровича у цивільній справі за позовною заявою ПАТ КБ «ПриватБанк» до Котіка Р.Г. про стягнення забогованості.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Южноукраїнський міський суд Миколаївської області викликає у судове засідання на 17.01.14, о 10.00, за адресою: Миколаївська область, м. Южноукраїнськ, вул. Дружби народів, 3а, в якості відповідача Присяжнюка Олександра Івановича у цивільній справі за позовною заявою ПАТ КБ «ПриватБанк» до Присяжнюка О.І. про стягнення забогованості.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Ленінський районний суд м. Миколаєва викликає у судове засідання в якості відповідача Максакова Сергія Миколайовича на 27.01.14, о 15.20, у цивільній справі за позовною заявою ПАТ КБ «ПриватБанк» до Максакова С.М. про стягнення заборгованості за кредитним договором.

Судове засідання відбудеться за адресою: м. Миколаїв, вул. 28-ї Армії, 16, каб. № 5.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Заводський районний суд м. Миколаєва викликає у судове засідання відповідача Ковтун Ольгу Ігорівну за позовом Шевчук Валентини Вікторівни про визнання особи такою, яка втратила право на проживання, яке відбудеться 10.02.14, о 9.00, каб. № 15, у приміщенні Заводського районного суду за адресою: м. Миколаїв, вул. Радісна, 3.

Після публікації оголошення відповідач вважається повідомленим про час і місце розгляду справи, і у разі неявки позов буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Очаківський міськрайонний суд Миколаївської області викликає в якості відповідача Ржицького Олексія Юрійовича, останнє відоме місце реєстрації якого: Миколаївська область, м. Очаків, вул. 60 років СРСР, 12, кв. 39, у судове засідання, яке відбудеться 27.01.14, о 9.00, у залі суду за адресою: Миколаївська область, м. Очаків, вул. Леніна, 44,з розгляду цивільної справи за позовом ПАТ «Дельта Банк» до Ржицького О.Ю. про стягнення боргу за кредитним договором.

У разі неявки відповідача у судове засідання без поважних причин або неповідомлення причин неявки з’ясування обставин у справі буде проводитися за його відсутності на підставі доказів, що є у матеріалах справи. 

У разі згоди з позовом і неможливістю явки у судове засідання просимо надати заяву про розгляд справи за вашої відсутності.

* * *

Казанківський районний суд Миколаївської області викликає Крикуна Юрія Володимировича на 16.01.14, о 8.30, за адресою: Миколаївська область, смт Казанка, вул. Аненко, 50, у цивільній справі за позовом ПАТ «Дельта Банк» до Крикуна Ю.В. про стягнення кредитної заборгованості.

Якщо відповідач не може з поважних причин з’явитися до суду, то повинен повідомити суд завчасно.

Відповідач вважається повідомленим про час та місце розгляду справи з часу опублікування вказаного оголошення.

* * *

Баштанський районний суд Миколаївської області викликає відповідача Олизько Тетяну Миколаївну у цивільній справі № 468/2556/13-ц за позовом ПАТ «Дельта Банк» до Олизько Т.М. про стягнення заборгованності за кредитним договором.

Судове засідання відбудеться 20.01.14, о 14.30, у приміщенні суду за адресою: Миколаївська область, м. Баштанка, вул. Потавська, 43.

У разі неявки відповідача судовий розгляд відбудеться за його відсутності відповідно до вимог ст. 169 ЦПК України.

* * *

Високопільський районний суд Херсонської області викликає на 29.01.14, о 10.00, у судове засідання, яке буде проводитися через відеоконференцзв’язок, до Центрального суду м. Миколаєва представника ТОВ «Компанія Просто Фінанс» м. Миколаїв у цивільній справі № 2106/1104/2012 за позовом Подоба В.В. до ТОВ «Компанія Просто Фінанс» м. Миколаїв про захист споживача.

Явка представника відповідача обов’язкова,і у разі неявки справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Снігурівський районний суд Миколаївської області викликає відповідача Воротиле Марію Петрівну, останнє відоме місце проживання якої: Миколаївська область, Снігурівський район, с. Широке, про дату слухання цивільної справи за позовом ПАТ «Миколаївобленерго» до Воротиле М.П. про стягнення заборгованості, яке відбудеться 20.01.14, о 14.00, у приміщенні Снігурівського районного суду Миколаївської області за адресою: Миколаївська область, м. Снігурівка, вул. Г. Плієва, 69.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Заводський районний суд м. Миколаєва викликає в якості відповідача Коваленка Валерія Леонідовича на 18.02.14, о 8.30, у приміщення суду за адресою: м. Миколаїв, вул. Радісна, 3, зал № 4, каб. 27, для участі у розгляді цивільної справи за позовом Черево Ванди Олександрівни про розірвання шлюбу.

Р І Ш Е Н Н Я

Жовтневий районний суд Миколаївської області повідомляє, що рішенням суду від 03.12.13 позов ПАТ «Акцент Банк» до Вєремєєва Олега Вікторовича про стягнення заборгованості за кредитним договором задоволений частково, з відповідача стягнуто заборгованість у розмірі 3796,62 грн. та судовий збір у сумі 37,97 грн.

У разі неподання апеляційної скарги в апеляційний суд Миколаївської області через Жовтневий районний суд протягом 10 днів з дня опублікування оголошення рішення буде вважатися таким, що набрало законної сили.

Сообщение:

*

НОВОСТИ