Виклики до суду від 2 січня 2014 року

Новости, Право

  2 Янв , 2014

Ленінський районний суд м. Миколаєва повідомляє Саприкіну Антоніну Миколаївну, останнє відоме місце реєстрації якої: м. Миколаїв, вул. Васляєва, 49/1, кв. 40, про дату слухання справи № 2/489/3498/2013 р за позовом Озерного Олександра Михайловича до Саприкіної А.М. про визнання договору купівлі-продажу дійсним, яке відбудеться 09.01.14, о 8.15, у приміщенні суду за адресою: м. Миколаїв, вул. 28-ї Армії, 16, каб. № 4.

Після публікації оголошення відповідач вважається повідомленим про час і місце розгляду справи, і у разі неявки позов може бути розглянуто за його відсутності.

* * *

Центральний районний суд м. Миколаєва повідомляє, що слухання цивільної справи за позовом Жело Раїси Олександрівни до ПАТ «Дельта Банк», останнє відоме місцезнаходження: м. Миколаїв, вул. Спаська, 52а, про визнання поруки припиненою призначено на 16.01.14, о 14.00.

Адреса суду: м. Миколаїв, вул. Потьомкінська, 49, каб. № 9.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Корабельний районний суд м. Миколаєва повідомляє, що у приміщенні суду за адресою: м. Миколаїв, вул. Самойловича, 20а, 20.01.14, о 9.30, відбудеться судовий розгляд справи за позовом Кучеренка Геннадія Васильовича до Войхевич Валентини Володимирівни про стягнення боргу за договором поруки.

На слухання справи в якості відповідача викликається Войхевич Валентина Володимирівна, останнє відоме місце проживання та реєстрації якої: м. Миколаїв, пр-т Корабелів, 10а, кв. 95.

У разі неявки відповідача у судове засідання справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Южноукраїнський міський суд Миколаївської області викликає у судове засідання на 09.01.14, о 16.30, за адресою: Миколаївська область, м. Южноукраїнськ, вул. Дружби народів, 3а, в якості відповідача Островську Лілію Олександрівну у цивільній справі № 486/2016/13-ц за позовною заявою Островського Олександра Анатолійовича до Островської Лілії Олександрівни про стягнення аліментів на утримання повнолітньої дитини.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Южноукраїнський міський суд Миколаївської області викликає у судове засідання на 09.01.14, о 16.00, за адресою: Миколаївська область, м. Южноукраїнськ, вул. Дружби народів, 3а, в якості відповідача Островську Лілію Олександрівну у цивільній справі № 486/2017/13-ц за позовною заявою Островського Олександра Анатолійовича до Островської Лілії Олександрівни, третя особа – Островський Віталій Олександрович, про визнання права власності на 1/2 частку квартири та визначення порядку користування приміщенням.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Заводський районний суд м. Миколаєва повідомляє, що розгляд цивільної справи за позовом Хачатурян Аревік Гагіківни до Цатуряна Рафіка Разміковича про стягнення аліментів у твердій грошовій сумі відкладений на 09.01.14, об 11.00.

Відповідачу Цатуряну Рафіку Разміковичу необхідно з’явитися у судове засідання, яке відбудеться у приміщенні Заводського районного суду за адресою: м. Миколаїв, вул. Радісна, 3, каб. № 22.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Центральний районний суд м. Миколаєва повідомляє, що слухання цивільної справи за позовом Руденко Єфросинії Терентіївни до Марущак Тамари Михайлівни про поділ нерухомого майна, що є у спільній сумісний власності, та виділ частки із цього майна призначено на 28.01.14, о 10.30.

Відповідачу Руденку Михайлу Михайловичу, останнє відоме місце реєстрації якого: м. Миколаїв, пр-т Героїв Сталінграда, 15а, кв. 23, необхідно з'явитись у судове засідання, яке відбудеться у приміщенні Центрального райсуду м. Миколаєва за адресою: м. Миколаїв, вул. Потьомкінська, 49, каб. 3.

Сообщение:

*

НОВОСТИ