Виклики до суду від 20 лютого 2014 року

Новости, Право

  20 Фев , 2014

Южноукраїнський міський суд Миколаївської області викликає у судове засідання на 26.02.14, о 8.30, за адресою: Миколаївська область, м. Южноукраїнськ, вул. Дружби народів, 3а, в якості відповідача Тищенко Любов Вікторівну у цивільній справі за позовом ПАТ «Дельта Банк» до Тищенко Любові Вікторівни про стягнення заборгованості за кредитним договором.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

***

Южноукраїнський міський суд Миколаївської області викликає у судове засідання на 26.02.14, о 8.30, за адресою: Миколаївська область, м. Южноукраїнськ, вул. Дружби народів, 3а, в якості відповідача Цимбал Людмилу Михайлівну у цивільній справі за позовом ПАТ «Дельта Банк» до Цимбал Людмили Михайлівни про стягнення заборгованості за кредитним договором.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

***

Веселинівський районний суд Миколаївської області повідомляє відповідача Полтаруху Віталія Георгійовича, останнє відоме місце проживання якого: Миколаївська область, Веселинівський район, смт Веселинове, вул. Перемоги, 51, про дату слухання цивільної справи за позовом ПАТ «Дельта Банк» до Полтарухи В.Г. про стягнення заборгованості за кредитним договором, яке відбудеться 27.02.14, о 8.30, у приміщенні суду за адресою: Миколаївська область, смт Веселинове, вул. Леніна, 36.

У разі неявки відповідача у судове засідання справу буде розглянуто за його відсутності.

***

Веселинівський районний суд Миколаївської області повідомляє відповідача Дорохову Ганну Євгеніївну, останнє відоме місце проживання якої: Миколаївська область, Веселинівський район, с. Поріччя, вул. Центральна, 2, про дату слухання цивільної справи за позовом ПАТ КБ «ПриватБанк» до Дорохової Г.Є. про стягнення заборгованості за кредитним договором, яке відбудеться 24.02.14, о 8.15, у приміщенні суду за адресою: Миколаївська область, смт Веселинове, вул. Леніна, 36.

У разі неявки відповідача у судове засідання справу буде розглянуто за його відсутності.

***

Веселинівський районний суд Миколаївської області повідомляє відповідача Фрасинюка Олега Михайловича, останнє відоме місце проживання якого: Миколаївська область, Веселинівський район, смт Кудрявцівка, вул. Чкалова, 42, про дату слухання цивільної справи за позовом ПАТ АБ «Експрес-Банк» до Фрасинюка О.М. про стягнення заборгованості за кредитним договором, яке відбудеться 27.02.14, о 9.00, у приміщенні суду за адресою: Миколаївська область, смт Веселинове, вул. Леніна, 36.

У разі неявки відповідача у судове засідання справу буде розглянуто за його відсутності.

***

Веселинівський районний суд Миколаївської області повідомляє відповідача Грищенка Олега Володимировича, останнє відоме місце проживання якого: Миколаївська область, Веселинівський район, с. Градовка, вул.Б. Хмельницького, 3, про дату слухання цивільної справи за позовом Грищенко Лариси Петрівни до Грищенка О.В. про розірвання шлюбу та стягнення аліментів, яке відбудеться 27.02.14, о 9.30, у приміщенні суду за адресою: Миколаївська область, смт Веселинове, вул. Леніна, 36.

У разі неявки відповідача у судове засідання справу буде розглянуто за його відсутності.

***

Веселинівський районний суд Миколаївської області повідомляє відповідача Грицика Олександра Анатолійовича, останнє відоме місце проживання якого: Миколаївська область, Веселинівський район, смт Веселинове, вул. Комсомольська, 2а, про дату слухання цивільної справи за позовом Новак Марії Федорівни до Грицика О.А. про скасування усиновлення, яке відбудеться 27.02.14, о 10.00, у приміщенні суду за адресою: Миколаївська область, смт Веселинове, вул. Леніна, 36.

У разі неявки відповідача у судове засідання справу буде розглянуто за його відсутності.

***

Веселинівський районний суд Миколаївської області повідомляє відповідача Керлан Ганну Леонідівну, останнє відоме місце проживання якої: Миколаївська область, Веселинівський район, смт Веселинове, вул. Одеська, 92, кв. 24, про дату слухання цивільної справи за позовом ПАТ «Дельта Банк» до Керлан Г.Л. про стягнення заборгованості за кредитним договором, яке відбудеться 03.03.14, о 10.30, у приміщенні суду за адресою: Миколаївська область, смт Веселинове, вул. Леніна, 36.

У разі неявки відповідача у судове засідання справу буде розглянуто за його відсутності.

***

Веселинівський районний суд Миколаївської області повідомляє відповідача Дейнегу Ольгу Миколаївну, останнє відоме місце проживання якої: Миколаївська область, Веселинівський район, смт Кудрявцівка, вул. Привокзальна, 24а, кв. 1, про дату слухання цивільної справи за позовом ПАТ «Дельта Банк» до Дейнеги О.М. про стягнення заборгованості за кредитним договором, яке відбудеться 03.03.14, о 9.30, у приміщенні суду за адресою: Миколаївська область, смт Веселинове, вул. Леніна, 36.

У разі неявки відповідача у судове засідання справу буде розглянуто за його відсутності.

***

Веселинівський районний суд Миколаївської області повідомляє відповідача Константінову Валентину Андріївну, останнє відоме місце проживання якої: Миколаївська область, Веселинівський район, с. Бондарівка, вул. Садова, 14, про дату слухання цивільної справи за позовом ПАТ «Дельта Банк» до Константінової В.А. про стягнення заборгованості за кредитним договором, яке відбудеться 03.03.14, о 10.00, у приміщенні суду за адресою: Миколаївська область, смт Веселинове, вул. Леніна, 36.

У разі неявки відповідача у судове засідання справу буде розглянуто за його відсутності.

***

Веселинівський районний суд Миколаївської області повідомляє відповідача Огли Івана Олеговича, останнє відоме місце проживання якого: Миколаївська область, Веселинівський район, с. Новосвітлівка, вул. Леніна, 106, про дату слухання цивільної справи за позовом ПАТ «Дельта Банк» до Огли І.О. про стягнення заборгованості за кредитним договором, яке відбудеться 03.03.14, о 9.00, у приміщенні суду за адресою: Миколаївська область, смт Веселинове, вул. Леніна, 36.

У разі неявки відповідача у судове засідання справу буде розглянуто за його відсутності.

***

Заводський районний суд м. Миколаєва викликає Гончара Валерія Володимировича на 06.03.14, о 8.30, у приміщення суду за адресою: м. Миколаїв, вул. Радісна, 3, зал № 4, каб. 27 для участі в якості відповідача у розгляді цивільної справи за позовом ПАТ «Страхова компанія «Брокбізнес» про стягнення страхового відшкодування.

***

Центральний районний суд м. Миколаєва повідомляє, що слухання цивільної справи за позовом ПАТ КБ «ПриватБанк» до Вищиліної Алли Валентинівни про стягнення заборгованості призначено на 03.03.14, о 9.30.

Відповідачу Вищиліній Аллі Валентинівні, останнє місце реєстрації якої: м. Миколаїв, вул. Нікольська, 61, кв. 13, необхідно з’явитися у судове засідання, яке відбудеться у приміщенні Центрального районного суду м. Миколаєва за адресою: м. Миколаїв, вул. Потьомкінська 49 (кабінет № 3).

***

Ленінський районний суд м. Миколаєва викликає в якості відповідачів Тіщенка Івана Івановича, останнє відоме місце проживання якого: м. Миколаїв, вул. Електронна, 61, кв. 96, Клімову Галину Іванівну, останнє відоме місце проживання якої: м. Миколаїв, вул. Кругова, 17, у справі за позовом Філонєнко Г.С. про визнання договору купівлі-продажу дійсним.

Слухання справи відбудеться 27.02.14, о 9.45, за адресою: м. Миколаїв, вул. 28-ї Армії, 16, каб. № 7.

У разі неявки відповідачів у судове засідання справу буде розглянуто за їх відсутності.

***

Корабельний районний суд м. Миколаєва повідомляє, що розгляд справи за позовом прокурора міста Миколаєва в інтересах малолітньої Золотих Єлизавети Миколаївні до Богданової Ірини Георгіївни, останнє відоме місце проживання якої: м. Миколаїв, вул. Балтійська, 80, про зобов’язання поновити порушене право власності малолітньої дитини відбудеться 14.03.14, о 10.00.

Відповідачу Богдановій Ірині Георгіївні необхідно з’явитися у судове засідання, яке відбудеться у приміщенні Корабельного районного суду за адресою: м. Миколаїв, вул. Самойловича, 20а.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

***

Очаківський міськрайонний суд Миколаївської області викликає в якості відповідача Горгуленка Олександра Івановича, останнє відоме місце реєстрації якого: Миколаївська область, Очаківський район, с. Куцуруб, вул. Очаківська, 116, у судове засідання, що відбудеться 05.03.14, о 14.00, у приміщенні суду за адресою: Миколаївська область, м. Очаків, вул. Леніна, 44, з розгляду цивільної справи за позовом Рудика Віталія В’ячеславовича до Горгуленка О.І. про визнання угоди дійсною.

Після опублікування оголошення відповідач вважається повідомленим належним чином, і у разі неявки у судове засідання справу буде розглянуто за його відсутності на підставі наявних доказів.

***

Ленінський районний суд м. Миколаєва викликає у судове засідання в якості відповідача Майора Віктора Петровича, яке відбудеться 21.02.14, о 10.00, у справі № 2/489/584/14 за позовом Майор Катерини Григорівни до Майора В.П. про визнання особи такою, яка втратила право користування житловим приміщенням.

Судове засідання відбудеться за адресою: м. Миколаїв, вул. 28-ї Армії, 16, каб. № 5.

У разі неявки відповідача у судове засідання справу буде розглянуто за його відсутності.

***

Вознесенський міськрайонний суд Миколаївської області викликає у судове засідання відповідача Лопатюка Артура Юрійовича, 25.05.1984 р. нар., останнє відоме місце проживання якого: Миколаївська область, м. Вознесенськ, вул. Леніна, 7, кв. 2, у цивільній справі за позовом ПАТ «Страхова компанія «Уніка»» до Лопатюка А.Ю. про відшкодування матеріальної шкоди.

Розгляд справи призначено на 26.02.14, о 9.20, за адресою: Миколаївська область, м. Вознесенськ, вул. Кибрика,11, каб. № 2.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності за наявними у справі матеріалами на підставі ч. 9 ст. 74 ЦПК України.

***

Южноукраїнський міський суд Миколаївської області викликає у судове засідання на 05.03.14, о 9.00, за адресою: Миколаївська область м. Южноукраїнськ, вул. Дружби народів, 3а, в якості відповідача Гончарова Михайла Миколайовича у цивільній справі за позовною заявою ПАТ «Райффайзен Банк Аваль» в особі Миколаївської обласної дирекції до Гончарова Михайла Миколайовича про стягнення заборгованості.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

***

Южноукраїнський міський суд Миколаївської області викликає у судове засідання на 18.03.14, о 9.00, за адресою: Миколаївська область, м. Южноукраїнськ, вул. Дружби народів, 3а, в якості відповідачів Чередниченко Ольгу Іванівну, Петруненко Наталію Анатоліївну, Чередниченка Івана Сергійовича у цивільній справі за позовом Крапивіної Олени Миколаївни до Чередниченко Ольги Іванівни, Петруненко Наталії Анатоліївни, Чередниченка Івана Сергійовича про визнання біржового договору купівлі-продажу квартири дійсним та визнання права власності на квартиру.

У разі неявки відповідачів справу буде розглянуто за їх відсутності.

***

Ленінський районний суд м. Миколаєва повідомляє Задираку Світлану Вікторівну, останнє відоме місце проживання якої: м. Миколаїв, вул. 11-та Повздовжня, 64, про дату слухання справи № 2/489/325/14 за позовом ПАТ «Миколаївська теплоелектроцентраль» до Задираки С.В. про стягнення заборгованості за спожиті послуги теплопостачання, яке відбудеться 04.03.14, о 8.45, у приміщенні суду за адресою: м. Миколаїв, вул. 28-ї Армії, 16, каб. № 4.

Після публікації оголошення відповідач вважається повідомленим про час і місце розгляду справи, і у разі неявки позов може бути розглянуто за його відсутності.

***

Миколаївський районний суд Миколаївської області повідомляє відповідача Майстренка Миколу Михайловича, останнє відоме місце проживання якого: Миколаївська область, Миколаївський район, с. Улянівка, вул. Радянська, 16, кв. 1, про дату слухання цивільної справи № 480/1065/13-ц за позовом ПАТ «Дельта Банк» до Майстренка М.М. про стягнення заборгованості, яке відбудеться 17.02.14, о 9.00, у приміщенні Миколаївського районного суду Миколаївської області за адресою: м. Миколаїв, вул. Веселинівська, 43.

У разі чергової неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

***

Миколаївський районний суд Миколаївської області повідомляє відповідача Кучеренка Максима Валерійовича, останнє відоме місце проживання якого: Миколаївська область, Миколаївський район, с. Сливине, вул. Садова, 7, про дату слухання цивільної справи № 480/2038/13-ц за позовом ПАТ «Дельта Банк» до Кучеренка М.В. про стягнення заборгованості, яке відбудеться 17.02.14, о 9.00, у приміщенні Миколаївського районного суду Миколаївської області за адресою: м. Миколаїв, вул. Веселинівська, 43.

У разі чергової неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

***

Миколаївський районний суд Миколаївської області повідомляє відповідача Ткаченко Оксану Володимирівну, останнє відоме місце проживання якої: Миколаївська область, Миколаївський район, с. Крива Балка, вул. Миру, 4, кв. 3, про дату слухання цивільної справи № 480/2036/13-ц за позовом ПАТ «Дельта Банк» до Ткаченко О.В. про стягнення заборгованості, яке відбудеться 17.02.14, о 9.00, у приміщенні Миколаївського районного суду Миколаївської області за адресою: м. Миколаїв, вул. Веселинівська, 43.

У разі чергової неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

***

Снігурівський районний суд Миколаївської області повідомляє відповідача Халупенко Надію Іванівну, останнє місце проживання якої: Миколаївська область, Снігурівський район, с. Єлизаветівка, про дату слухання цивільної справи за позовом Халупенка Олексія Вікторовича про розірвання шлюбу, яке відбудеться 04.03.14, о 10.00,.

У разі чергової неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

***

Очаківський міськрайонний суд Миколаївської області викликає Гречку Олександра Павловича, останнє відоме місце реєстрації: Миколаївська обл., м. Очаків, вул. Жовтнева, 53, у судове засідання, що відбудеться 25.02.14, о 9.00, у приміщенні суду за адресою: Миколаївська обл., м. Очаків, вул. Леніна 44, з розгляду цивільної справи за позовом ПАТ КБ «ПриватБанк» до Гречки Олександра Павловича про стягнення заборгованості за кредитним договором.

У разі неявки відповідача у судове засідання без поважних причин або неповідомлення причин неявки, з’ясування обставин у цій справі проводитиметься за його відсутності на підставі доказів, що є в матеріалах справи.

У разі згоди з позовом і неможливістю явки у судове засідання просимо надати заяву про розгляд справи за вашої відсутності.

***

Баштанський районний суд Миколаївської області викликає відповідача Панасюка Олексія Миколайовича у цивільній справі № 468/123/14-ц за позовом ПАТ КБ «ПриватБанк» до Панасюка Олексія Миколайовича про стягнення заборгованості за кредитним договором.

Судове засідання відбудеться 03.03.14, о 9.00, у приміщенні суду за адресою: м. Баштанка, вул. Полтавська, 43.

У разі неявки відповідача судовий розгляд відбудеться за його відсутності відповідно до вимог ст. 169 ЦПК України.

***

Березанський районний суд Миколаївської області викликає в якості відповідача Зініна Олександра Михайловича, місце реєстрації якого невідоме, у судове засідання на 04.03.14, о 13.00, у приміщення суду за адресою: Миколаївська область, смт Березанка, вул. Леніна, 58, зала судових засідань, у якій буде слухатися цивільна справа за позовом ПАТ «Райффайзен Банк Аваль» до Зініна О.М. про стягнення заборгованості.

Явка відповідача до суду обов’язкова, і у разі неявки справу буде розглянуто за його відсутності.

***

Центральний районний суд м. Миколаєва повідомляє, що слухання цивільної справи за позовом Гилко Наталі Анатоліївни до Гилка Юрія Борисовича, останнє відоме місце проживання якого: м. Миколаїв, вул. Арх. Старова, 10б, кв. 85, про розір-вання шлюбу призначено на 04.03.14, о 9.20.

Адреса суду: м. Миколаїв, вул. Потьомкінська, 49, каб. 9.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за  його відсутності.

***

Заводський районний суд м. Миколаєва повторно викликає у судове засідання відповідача Шлеляїна Олександра Євгеновича за позовом Павлова Олега Костянтиновича про стягнення боргу на 25.02.14, о 10.30, каб. № 28 Заводського районного суду за адресою: м. Миколаїв, вул. Радісна, 3.

Після публікації оголошення відповідач вважається повідомленим про час і місце розгляду справи, і у разі неявки позов може бути розглянуто за його відсутності.

***

Ленінський районний суд м. Миколаєва викликає в якості відповідача Козаченка Олександра Олександровича, останнє відоме місце проживання якого: м. Миколаїв, вул. Енгельса, 43а, кв. 60, у справі за позовом ОКП «Миколаївоблтеплоенерго» до Козаченка О.О. про стягнення боргу за спожиті послуги теплопостачання.

Слухання справи відбудеться 25.02.14, о 10.30, за адресою: м. Миколаїв, вул. 28-ї Армії, 16, каб. № 9.

У разі неявки відповідача у судове засідання справу буде розглянуто за його відсутності.

Комментарии:

  1. Оксана:

    Южноукраїнський міський суд Миколаївської області викликає відповідача Гончарова Михайла Миколайовича в судове засідання по цивільній справі за позовною заявою Гончарової Оксани Володимирівни,про визнання особи такою,що втратила право користування житловим приміщенням.
    Засідання відбудеться 14 квітня 2014 року о 14 годині 00 хвилин за адресою:Миколаївська область,м.Южноукраїнськ,вул. Дружби народів, б.3-А,зал судових засідань №3.

    У разі неявки в судове засідання відповідача справа розглядатиметься за його відсутності на підставі наявних матеріалів.

Сообщение:

*

НОВОСТИ