Виклики до суду від 27 лютого 2014 року

Новости, Общество

  27 Фев , 2014

Центральний районний суд м. Миколаєва повідомляє, що слухання цивільної справи за позовом Перуджині Лідії Федорівни до Михайлюка Вадима Валерійовича, останнє відоме місце проживання якого: м. Миколаїв,

вул. М. Морська, 58, кв. 3, про визнання особи такою, яка втратила право користування житловим приміщенням, призначено на 04.03.14, о 9.45.

Адреса суду: м. Миколаїв, вул. Потьом-кінська, 49, каб. 9.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

***

Згідно зі ст. 74 ч. 9 ЦПК України Корабельний районний суд м. Миколаєва, розташований за адресою: м. Миколаїв, вул. Самойловича, 20а, викликає у судове засідання в якості відповідача Лайкова Василя Сергійовича, 13.01.1994 р. нар., останнє відоме місце проживання якого: м. Миколаїв, пр-т Кора-

белів, 12в, кв.132, у цивільній справі за позовною заявою Тафтай Наталі Олександрівни до Лайкова В. С. про визнання особи такою, яка втратила право користування житловим приміщенням у зв’язку з відсутністю у ньому понад шість місяців без поважних причин, де третьою особою у справі виступає КП ДЄЗ «Корабел».

Судове засідання відбудеться 19.03.14, о 13.30, у залі судових засідань № 4.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

***

Центральний районний суд м. Миколаєва повідомляє, що слухання справи за позовом Денисенко Олени Анатоліївни до Щабель Марії Романівни про визнання договору купівлі-продажу дійсним, призначено на 04.03.14, о 13.00.

Відповідачу Щабель Марії Романівні, останнє місце реєстрації якої: м. Миколаїв, вул. Очаківська, 44, необхідно з'явитися у судове засідання, яке відбудеться у приміщенні Центрального районного суду м. Миколаєва за адресою: м. Миколаїв, вул. Потьомкінсь-

ка, 49 (кабінет № 3).

***

Миколаївський районний суд Миколаївської області повідомляє відповідача Диріва Василя Васильовича, останнє відоме місце проживання якого: Миколаївська область, Миколаївський район, с. Весняне, вул. Комсомольська, 17, кв.10, про дату слухання цивільної справи за позовом ПАТ КБ «ПриватБанк» до Диріва Василя Васильовича про стягнення заборгованості, яке відбудеться 28.02.14, 

о 9.20, у приміщенні Миколаївського районного суду Миколаївської області за адресою: вул. Веселинівська, 43, м. Миколаїв.

У разі чергової неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

***

Южноукраїнський міський суд Миколаївської області викликає у судове засідання на 03.03.14, о 16.00, за адресою: Миколаївська область, м. Южноукраїнськ, вул. Дружби народів, 3а, в якості відповідача Тофана Олександра Миколайовича у цивільній справі № 1424/2045/13‑ц за позовом ПАТ «Райффайзен Банк Аваль» до Тофана О. М. про стягнення заборгованості.

У разі повторної неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

***

Новобузький районний суд Миколаївської області викликає у судове засідання відповідача Мажаровського Володимира Леонідовича за позовом Стрижакова Сергія Валерійовича про визнання особи такою, яка втратила право користування житловим приміщенням, на 06.03.14, о 14.30, у зал судових засідань № 1 Новобузького районного суду Миколаївської області за адресою: Миколаївська область, м. Новий Буг, вул. Дзержинського, № 8.

Після публікації оголошення відповідач вважається повідомленим про час і місце розгляду справи, і у разі неявки позов може бути розглянуто за його відсутності.

***

Корабельний районний суд м. Миколаєва повідомляє, що у приміщенні суду за адресою: м. Миколаїв, вул. Доктора Самойловича, 20а, 17.03.14, о 13.00, відбудеться судовий розгляд справи за позовом Кабалюка Сергія Григоровича, Кабалюка Віктора Григоровича до Кабалюка Ігоря Григоровича про реальний розподіл житлового будинку та визначення порядку користування земельною ділянкою.

На слухання справи в якості відповідача викликається Кабалюк Ігор Григорович, останнє місце проживання та реєстрації якого: м. Миколаїв, вул. Жукова, 37. У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

***

Веселинівський районний суд Миколаївської області повідомляє відповідача Фрасинюка Олега Михайловича, останнє відоме місце проживання якого: Миколаївська область, Веселинівський район, смт Кудрявцівка, вул. Чкалова, 42, про дату слухання цивільної справи за позовом ПАТ АБ «Експрес-Банк» до Фрасинюка Олега Михайловича про стягнення заборгованості за кредитним договором, яке відбудеться 21.03.14, о 9.00, у приміщенні Веселинівського районного суду Миколаївської області за адресою: Миколаївська область, смт Веселинове, вул. Леніна, 36. У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

***

Ленінський районний суд м. Миколаєва викликає 04.03.14, о 9.00, у судове засідання в якості відповідача Семенова Андрія Анатолійовича у цивільній справі за позовом ПАТ КБ «ПриватБанк» до Семенова А. А. про стягнення заборгованості. Судове засідання відбудеться за адресою: м. Миколаїв, вул. 28‑ї Армії, 16, каб. № 2. У разі неявки відповідача у судове засідання справу буде розглянуто за його відсутності.

***

Снігурівський районний суд Миколаївської області повідомляє відповідача Йосипенка Миколу Миколайовича, 28.02.1981 р. нар., останнє місце проживання якого: Миколаївська область, Снігурівський район, с. Баратівка, вул. Миру, 22, про дату слухання цивільної справи за позовом ПАТ КБ «ПриватБанк» про стягнення кредитної заборгованості, яке відбудеться 06.03.14, о 10.00, у приміщенні суду за адресою: Миколаївська область, м. Снігурівка, вул. Генерала Плієва, 69.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

***

Ленінський районний суд м. Миколаєва повідомляє Чернявську Тетяну Олександрівну, останнє відоме місце проживання якої: м. Миколаїв, вул. 11 Повздовжня, 64, про дату слухання справи № 2/489/354/14 за позовом ПАТ КБ «ПриватБанк» до Чернявської Т. О. про стягнення заборгованості за кредитним договором, яке відбудеться 04.03.14, о 10.10, у приміщенні суду за адресою: м. Миколаїв, вул. 28‑ї Армії, 16, каб. № 4.

Після публікації оголошення відповідач вважається повідомленим про час і місце розгляду справи, і у разі неявки позов може бути розглянуто за його відсутності.

***

Первомайський міськрайонний суд Миколаївської області викликає у судове засідання відповідача Торбовського Віктора Анатолійовича, останнє відоме місце проживання якого: Миколаївська область, Первомайський район, с. Полтавка, у цивільній справі № 2/484/1223/13 за позовом Авакяна Костянтина Костянтиновича про стягнення заборгованості за борговою розпискою відкладено на 14.03.14, о 10.00.

На призначений час відповідачу необхідно з’явитися до суду з паспортом та ідентифікаційним кодом

У разі неявки відповідача позов на підставі ч. 4 ст. 169 ЦПК України буде розглянутий за його відсутності на підставі наявних у справі даних чи доказів та постановлене заочне рішення.

***

Березанський районний суд Миколаївської області викликає в якості відповідача Посторонка Дениса, місце реєстрації якого невідоме, у судове засідання на 03.03.14, о 13.00, у приміщення суду за адресою: Миколаївська область, смт Березанка, вул. Леніна, 58, зала судових засідань, у якій буде слухатися цивільна справа за позовом Посторонки Тетяни Анатоліївни до Посторонка Деніса про стягнення аліментів.

Явка відповідача до суду обов’язкова, і у разі неявки справу буде розглянуто за його відсутності.

***

Ленінський районний суд м. Миколаєва викликає 03.03.14, о 9.30, у судове засідання в якості відповідача Казакевича Віктора Миколайовича у цивільній справі за позовом ПАТ «Всеукраїнський акціонерний банк» до Казакевича В. М. про стягнення заборгованості.

Судове засідання відбудеться за адресою: м. Миколаїв, вул. 28‑ї Армії, 16, каб. № 2.

***

Заводський районний суд м. Миколаєва повторно викликає у судове засідання відповідача Подгорну Лілію Геннадіївну за позовом Сорбало В’ячеслава Матвійовича про відсторонення від права наслідування на 19.03.14, о 10.30, каб. № 28 Заводського районного суду за адресою: м. Миколаїв, вул. Радісна, 3.

Після публікації оголошення відповідач вважається повідомленим про час і місце розгляду справи, і у разі неявки позов може бути розглянуто за його відсутності.

***

Южноукраїнський міський суд Миколаївської області викликає відповідача Єлішева Станіслава Сергійовича у судове засідання у цивільній справі за позовною заявою ПАТ КБ «ПриватБанк» до Єлішева С. С. про стягнення заборгованості.

Засідання відбудеться 03.03.14, о 9.30, за адресою: Миколаївська область, м. Южноук-раїнськ, вул. Дружби народів, 3а.

У разі неявки відповідача у судове засідання справу буде розглянуто за його відсутності на підставі наявних матеріалів.

***

Ленінський районний суд м. Миколаєва викликає у судове засідання в якості відповідача Могилевича Олександра Олексійовича у цивільній справі № 2/489/411/14 за позовом Могилевича Дениса Олександровича на 11.03.14, об 11.00, про визнання особи такою, яка втратила право користування житловим приміщенням.

Судове засідання відбудеться за адресою: м. Миколаїв, вул. 28‑ї Армії, 16, каб. № 5.

У разі неявки відповідача у судове засідання справу буде розглянуто за його відсутності.

***

Центральний районний суд м. Миколаєва повідомляє, що слухання справи за позовом ПАТ по газопостачанню та газифікації «Миколаївгаз» НАК «Нафтогаз України» до Маслюкової Сталіни Василівни про стягнення заборгованості призначено на 18.03.14, о 10.00.

Відповідачу Маслюковій Сталіні Василівні, останнє місце реєстрації якої: м. Миколаїв, вул. Привільна, 140/2, необхідно з'явитися у судове засідання, яке відбудеться у приміщенні Центрального районного суду м. Миколаєва за адресою: м. Миколаїв, вул. Потьомкінська, 49, (кабінет № 3).

***

Заводський районний суд м. Миколаєва викликає Малиновську В. П., Іванову Н. П. на 21.03.14, о 8.30, у приміщення суду за адресою: м. Миколаїв, вул. Радісна, 3, зал № 4, каб. 27 для участі в якості відповідачів у розгляді цивільної справи за позовом Єфімової І. К. про визнання договору купівлі-продажу дійсним.

***

Заводський районний суд м. Миколаєва повідомляє, що розгляд цивільної справи за позовом Малоок Віктора Олеговича до Лобанової Анжели Миколаївни про стягнення боргу за договором позики відкладений на 11.03.14, о 9.00.

Відповідачу Лобановій Анжелі Миколаївні необхідно з’явитися у судове засідання, яке відбудеться у приміщенні Заводського районного суду за адресою: м. Миколаїв, вул. Радісна, 3, каб. № 22.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

***

Веселинівський районний суд Миколаївської області повідомляє відповідача Зайця Леоніда Васильовича, останнє відоме місце проживання якого: Миколаївська область, Веселинівський район, с. Луб'янка, про дату слухання цивільної справи за позовом ПАТ «Імексбанк» до Зайця Леоніда Васильовича про стягнення заборгованості за кредитним договором, яке відбудеться 21.03.14, об 11.30, у приміщенні Веселинівського районного суду Миколаївської області за адресою: Миколаївська область, смт Веселинове, вул. Леніна, 36.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

***

Згідно зі ст. 74 ч. 9 ЦПК України Корабельний районний суд м. Миколаєва, розташований за адресою: м. Миколаїв, вул. Самойловича, 20а, викликає у судове засідання в якості відповідача Гончаренка Валерія Васильвича, 24.03.1954 р. нар., останнє відоме місце проживання якого: м. Миколаїв, вул. Артема,18, кв. 2, у цивільній справі № 488/6696/13‑ц провадження № 2/488/483/2014 за позовною заявою Бугрової Зінаїди Олександрівни до Гончаренка А. В. про стягнення коштів.

Судове засідання відбудеться 13.03.14, о 9.00, у залі судових засідань № 4.

У разі неявки справу буде розглянуто за його відсутності.

***

Заводський районний суд м. Миколаєва викликає Грущенка Олександра Івановича на 21.03.14, о 9.00, у приміщення суду за адресою: м. Миколаїв, вул. Радісна, 3, зал. № 4, каб. 27 для участі в якості відповідача у розгляді цивільної справи за позовом ПАТ «Мегабанк» про стягнення залишку заборгованості.

***

У провадженні Центрального районного суду м. Миколаєва знаходиться цивільна справа № 490/13243/13‑ц за позовом Малютіної Олени Володимирівни до Малютіна Олександра Борисовича про визнання особи такою, яка втратила право користування житловим приміщенням.

Судове засідання у справі призначене на 03.03.14, об 11.20.

Відповідач Малютін Олександр Борисович викликається у судове засідання, яке відбудеться у приміщенні Центрального районного суду м. Миколаєва за адресою: 

м. Миколаїв, вул. Потьомкінська, 49, каб. № 20, з документами, що посвідчують особу.

У разі неявки відповідача у судове засідання без поважних причин або неповідомлення про причини неявки справу буде розглянуто за його відсутності на підставі наявних у справі доказів.

***

Заводський районний суд м. Миколаєва повторно викликає у судове засідання відповідача Сагіна Ігоря Дмитровича у судове засідання за позовом ПАТ КБ «ПриватБанк» про стягнення заборгованості за кредитним договором на 05.03.14, об 11.30, у каб. 14 Заводського районного суду м. Миколаєва, вул. Радісна, 3

Після публікації оголошення відповідач вважається повідомленим про час і місце розгляду справи, і у разі неявки позов може бути розглянуто за його відсутності.

***

Первомайський міськрайонний суд Миколаївської області повідомляє Вялову Аллу Анатоліївну про те, що розгляд цивільної справи за позовом ПАТ КБ «ПриватБанк» про стягнення заборгованості через неявку відповідача відкладено на 03.03.14, об 11.00.

На призначений час відповідачу необхідно з’явитися з паспортом до суду за адресою: Миколаївська обл., м. Первомайськ, вул. К. Маркса, 18.

У разі неявки відповідача позов на підставі ч. 4 ст. 169 ЦПК України буде розглянутий за його відсутності на підставі наявних у справі даних чи доказів та постановлено заочне рішення.

***

Врадіївський районний суд Миколаївської області повідомляє, що Степанок Тетяна Олександрівна викликається у судове засідання в якості відповідача у цивільній справі за позовом ПАТ КБ «ПриватБанк» про стягнення заборгованості за кредитним договором у розмірі 12217 грн. 45 коп.

Розгляд цивільної справи відбудеться 06.03.14, о 14.00, за адресою: Миколаївська область, смт Врадіївка, вул. Маяковського, 103.

***

Вознесенський міськрайонний суд Миколаївської області викликає в якості відповідача Гордейчук Марину Юріївну у цивільній справі за позовом Гордейчука Віктора Вікторовича про розірвання шлюбу, яке призначено на 13.03.14, о 9.00, за адресою: Миколаївська область, м. Вознесенськ, вул. Кибрика, 11, каб. 3.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

***

Ленінський районний суд м. Миколаєва викликає в якості відповідача Банчевську Маргариту Михайлівну, останнє відоме місце проживання якої: м. Миколаїв, вул. Чайковського, 27, кв. 6, у справі за позовом Банчевського Михайла Давидовича про визнання особи такою, яка втратила право користування житловим приміщенням, та визнання права власності на нерухоме майно за набувальною давністю.

Слухання справи відбудеться 04.03.14, о 14.00, за адресою: м. Миколаїв, вул. 28‑ї Армії, 16, каб. № 7.

У разі неявки відповідача у судове засідання справу буде розглянуто за його відсутності.

***

Жовтневий районний суд Миколаївської області викликає у судове засідання в якості відповідача Кірютіну Інну Миколаївну у цивільній справі за позовом ПАТ «Універсал 

Банк» про стягнення заборгованості за кредитним договором.

Слухання справи призначено на 04.03.14, о 10.30, за адресою суду: м. Миколаїв, вул. Ольшанців, 77, каб. № 2.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності на підставі наявних у справі доказів.

***

Снігурівський районний суд Миколаївської області повідомляє відповідача Устинович Світлану Миколаївну, останнє місце проживання якої: Миколаївська область, Снігурівський район, с. Киселівка, про дату слухання цивільної справи за позовом ПАТ «Дельта Банк» до Устинович С. М. про стягнення кредитної заборгованості, яке відбудеться 06.03.14, о 8.30, у приміщенні суду за адресою: Миколаївська область, м. Снігурівка, вул. Генерала Плієва, 69.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

***

Баштанський районний суд Миколаївської області викликає відповідача Левченка Сергія Івановича у цивільній справі № 468/306/14‑ц за позовом ПАТ КБ «ПриватБанк» до Левченка Сергія Івановича про звернення стягнення.

Судове засідання відбудеться 05.03.14, о 14.00, у приміщенні суду за адресою: Миколаївська область, м. Баштанка, вул. Потавська, 43.

У разі неявки відповідача судовий розгляд відбудеться за його відсутності відповідно до вимог ст. 169 ЦПК України.

Братський районний суд Миколаївської області повідомляє, що 03.03.14, о 8.30, по вул. Леніна, 135, с-ще Братське, слухається справа № 2/471/21/14 за заявою Бортко Тетяни Олександрівни до Бортка Дмитра Володимировича про розірвання шлюбу.

Відповідачу Бортку Д. М. необхідно з'явитися у судове засідання у зазначені час та місце.

Про неможливість з'явитися у судове засідання необхідно негайно повідомити суд.

У разі неявки відповідача у судове засідання без повідомлення про причини неявки судом буде розглянуто справу за його відсутності.

***

Братський районний суд Миколаївської області повідомляє, що 03.03.14, о 9.00, по вул. Ле-

ніна, 135, с-ще Братське, слухається справа № 2/471/103/14 за заявою ПАТ «ПриватБанк» до Махінової Людмили Олександрівни про стягнення заборгованості.

Відповідачу Махіновій Л. О. необхідно з'явитися у судове засідання у зазначені час та місце.

Про неможливість з'явитися у судове засідання необхідно негайно повідомити суд.

У разі неявки відповідача у судове засідання без повідомлення про причини неявки судом буде розглянуто справу за його відсутності.

***

Братський районний суд Миколаївської області повідомляє, що 03.03.14, о 9.30, по вул. Ле-

ніна, 135, с-ще Братське, слухається справа № 2/471/35/14 за заявою ПАТ «ПриватБанк» до Драчук Валентини Василівни про стягнення заборгованості.

Відповідачу Драчук В. В. необхідно з'явитися у судове засідання у зазначені час та місце.

Про неможливість з'явитися у судове засідання необхідно негайно повідомити суд.

У разі неявки відповідача у судове засідання без повідомлення про причини неявки судом буде розглянуто справу за його відсутності.

***

Братський районний суд Миколаївської області повідомляє, що 03.03.14, о 9.00, по вул. Леніна, 135, с-ще Братське, слухається справа № 2/471/103/14 за заявою ПАТ «ПриватБанк» до Приходько Євгенії Василівни про стягнення заборгованості.

Відповідачу Приходько Є. В. необхідно з'явитися у судове засідання у зазначені час та місце.

Про неможливість з'явитися у судове засідання необхідно негайно повідомити суд.

У разі неявки відповідача у судове засідання без повідомлення про причини неявки судом буде розглянуто справу за його відсутності.

***

Братський районний суд Миколаївської області повідомляє, що 03.03.14, о 9.30 по вул. Леніна, 135, с-ще Братське, слухається справа № 2/47154/14 за заявою ПАТ «ПриватБанк» до Пашнін Сніжани Яківни про стягнення заборгованості.

Відповідачу Пашнін С. Я. необхідно з'явитися в судове засідання в зазначений час та місце.

Про неможливість з'явитися у судове засідання необхідно негайно повідомити суд.

У разі неявки відповідача у судове засідання без повідомлення про причини неявки судом буде розглянуто справу за його відсутності.

***

Братський районний суд Миколаївської області повідомляє, що 03.03.14, о 10.00, по вул. Ле-

ніна, 135, с-ще Братське, слухається справа № 2/471/15/14 за заявою ПАТ «ПриватБанк» до Колос Олени Валентинівни про стягнення заборгованості.

Відповідачу Колос О. В. необхідно з'явитися у судове засідання у зазначені час та місце.

Про неможливість з'явитися у судове засідання необхідно негайно повідомити суд.

У разі неявки відповідача у судове засідання без повідомлення про причини неявки судом буде розглянуто справу за його відсутності.

***

Братський районний суд Миколаївської області повідомляє, що 03.03.14, о 10.30, по вул. Леніна, 135, с-ще Братське, слухається справа № 2/471/56/14 за заявою ПАТ «ПриватБанк» до Пічкуренка Олександра Володимировича про стягнення заборгованості.

Відповідачу Пічкуренку О. В. необхідно з'явитися у судове засідання у зазначені час та місце.

Про неможливість з'явитися у судове засідання необхідно негайно повідомити суд.

У разі неявки відповідача у судове засідання без повідомлення про причини неявки судом буде розглянуто справу за його відсутності.

***

Братський районний суд Миколаївської області повідомляє, що 03.03.14, об 11.00, по вул. Леніна, 135, с-ще Братське, слухається справа № 2/471/37/14 за заявою ПАТ «ПриватБанк» до Єршова Олександра Геннадійовича про стягнення заборгованості.

Відповідачу Єршову О. Г. необхідно з'явитися у судове засідання у зазначені час та місце.

Про неможливість з'явитися у судове засідання необхідно негайно повідомити суд.

У разі неявки відповідача у судове засідання без повідомлення про причини неявки судом буде розглянуто справу за його відсутності.

***

Братський районний суд Миколаївської області повідомляє, що 03.03.14, об 11.30, по вул. Леніна, 135, с-ще Братське, слухається справа № 2/471/17/14 за заявою ПАТ «ПриватБанк» до Самолюка Святослава Сергійовича про стягнення заборгованості.

Відповідачу Самолюку С. С. необхідно з'явитися у судове засідання у зазначений час та місце.

Про неможливість з'явитися у судове засідання необхідно негайно повідомити суд.

У разі неявки відповідача у судове засідання без повідомлення про причини неявки судом буде розглянуто справу за його відсутності.

***

Братський районний суд Миколаївської області повідомляє, що 03.03.14, о 14.00, по вул. Леніна, 135, с-ще Братське, слухається справа № 2/471/16/14 за заявою ПАТ «ПриватБанк» до Руковіцан Тетяни Василівни про стягнення заборгованості.

Відповідачу Руковіцан Т. В. необхідно з'явитися у судове засідання у зазначені час та місце.

Про неможливість з'явитися у судове засідання необхідно негайно повідомити суд.

У разі неявки відповідача у судове засідання без повідомлення про причини неявки судом буде розглянуто справу за його відсутності.

***

Первомайський міськрайонний суд Миколаївської області повідомляє відповідача Горецького Ігоря Миколайовича, останнє відоме місце проживання якого: Миколаївська область, м. Первомайськ, вул. Достоєвського, 31, кв. 80, що судове засідання у цивільній справі провадження № 2/484/379/14 за позовом ПАТ КБ «Надра Банк» до Горецького І. М. про стягнення заборгованості за кредитним договором відкладено на 05.03.14, о 9.20.

На призначений час відповідачу необхідно з’явитися до суду з паспортом та ідентифікаційним кодом.

У разі неявки відповідача позов на підставі ч. 4 ст. 169 ЦПК України буде розглянутий за його відсутності на підставі наявних у справі даних чи доказів та постановлено заочне рішення.

***

Корабельний районний суд м. Миколаєва, розташований за адресою: м. Миколаїв, вул. Самойловича, 20а, викликає у судове засідання в якості відповідача Левицьку Дору Родіонівну, останнє відоме місце проживання якої: м. Миколаїв, пров. Торговий, 6/1, у цивільній справі № 2/488/142/14 р. за позовом Пат «Миколаївобленерго» про відшкодування збитків, завданих унаслідок порушення ПКЕЕН.

Судове засідання відбудеться 06.03.14, о 9.00, у залі судових засідань № 2.

Після опублікування оголошення відповідач вважається повідомленим, і у разі неявки у судове засідання справу буде розглянуто за його відсутності.

***

Очаківський міськрайонний суд Миколаївської області викликає в якості відповідача Сусаняна Едіка Рафіковича у судове засідання, що відбудеться 10.03.14, о 13.30, у приміщенні суду за адресою: Миколаївська область, м. Очаків, вул. Луначарського, 44, з розгляду цивільної справи за позовом ПАТ «Кредобанк» до Гавриша В. О., Сусаняна Е. Р., Форманюка В. В., Торії М. Г. про дострокове стягнення заборгованості та пені за несвоєчасне виконання зобов’язань за кредитним договором.

У разі неявки відповідача у судове засідання без поважних причин або неповідомлення про причини неявки з’ясування обставин у цій справі буде розглянуто за його відсутності.

***

Заводський районний суд м. Миколаєва викликає відповідача Ємельяненка Ігоря Костянтиновича за позовом ПАТ КБ «ПриватБанк» про стягнення боргу на 03.03.14, о 13.00, у 

каб. № 15 Заводського районного суду за адресою: м. Миколаєва, вул. Радісна, 3.

Після публікації оголошення відповідач вважається повідомленим про час і місце розгляду справи, і у разі неявки позов може бути розглянуто за його відсутності.

***

Новобузький районний суд Миколаївської області викликає у судове засідання відповідачів Демчука Юрія Степановича та Демчук Олену Валеріївну за позовом ПАТ «Дельта Банк» про стягнення заборгованості за кредитним договором на 05.03.14, о 13.00, у зал судових засідань № 1 Новобузького районного суду Миколаївської області за адресою: Миколаївська область, м. Но-

вий Буг, вул. Дзержинського, № 8.

Після публікації оголошення відповідачі вважаються повідомленими про час і місце розгляду справи, і у разі неявки позов може бути розглянуто за їх відсутності.

***

Вознесенський міськрайонний суд Миколаївської області викликає в якості відповідача Фріжа Ігоря Михайловича, 29.09.1980 р. нар., останнє відоме місце проживання якого: Миколаївська область, м. Вознесенськ, вул. Леніна, 16, у цивільній справі за позовом ПАТ «Дельта Банк» до Фріжа І. М. про стягнення заборгованості за кредитним договором, яке призначено на 28.02.14, о 10.30, за адресою: Миколаївська область, м. Вознесенськ, вул. Кибрика, 11, каб. 2.

У разі неявки відповідача до суду справу буде розглянуто за його відсутності за наявними у справі матеріалами на підставі ч. 9 ст. 74 ЦПК України.

РІШЕННЯ

Жовтневий районний суд Миколаївської області повідомляє, що рішенням суду від 18.02.14 позов Мусаєляна Аркаді Талішевича до Кузнєцова Анатолія Васильовича про визнання договору купівлі-продажу дійсним та визнання права власності задоволено повністю.

У разі неподання апеляційної скарги в Апеляційний суд Миколаївської області через Жовтневий районний суд протягом 10 днів з дня опублікування оголошення рішення буде вважатися таким, що набрало законної сили.

Сообщение:

*

НОВОСТИ