Виклики до суду від 6 лютого 2014 року

Новости, Право

  6 Фев , 2014

Центральний районний суд м. Миколаєва повідомляє, що слухання цивільної справи за позовом ПАТ «Промінвестбанк» до Черниша Валерія Павловича про стягнення боргу, третя особа – ТОВ «Агростар», м. Миколаїв, вул. Приміська, 64в, призначено на 06.02.14, о 14.00.

Адреса суду: м. Миколаїв, вул. Потьомкінська, 49, каб. № 9.

У разі неявки відповідача та третьої особи справу буде розглянуто за їх відсутності.

* * *

Заводський районний суд м. Миколаєва повторно викликає у судове засідання відповідача Нестерова Федора Володимировича за позовом Гринька Володимира Миколайовича про визнання дійсним договору купівлі-продажу нерухомого майна на 28.02.14, о 9.00, каб. № 28 Заводського районного суду за адресою: м. Миколаїв, вул. Радісна, 3.

Після публікації оголошення відповідач вважається повідомленим про час і місце розгляду справи, і у разі неявки позов може бути розглянуто за його відсутності.

* * *

Центральний районний суд м. Миколаєва повідомляє, що слухання цивільної справи за позовом Позднякова Олександра Альбертовича до Крамара Сергія Анатолійовича, останнє відоме місце проживання якого: м. Миколаїв, вул. Колодязна, 4, кв. 104, про визнання права користування житловим приміщенням призначено на 25.02.14, о 12.00.

Адреса суду: м. Миколаїв, вул. Потьомкінська, 49, каб. № 9.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Заводський районний суд м. Миколаєва повторно викликає у судове засідання відповідача Іванова Петра Олександровича за позовом Разживіна Олега Юрійовича про визнання угоди дійсною на 07.02.14, о 9.00, каб. № 14 Заводського районного суду за адресою: м. Миколаїв, вул. Радісна, 3.

Після публікації оголошення відповідач вважається повідомленим про час і місце розгляду справи, і у разі неявки позов може бути розглянуто за його відсутності.

* * *

Заводський районний суд м. Миколаєва повідомляє, що розгляд цивільної справи за позовом Василевського Миколи Орестовича до Попова Олександра Михайловича про визнання особи такою, яка втратила право користування житловим приміщенням, відкладений на 14.02.14, о 14.00.

Відповідачу Попову Олександру Михайловичу необхідно з’явитися у судове засідання, яке відбудеться у приміщенні Заводського районного суду за адресою: м. Миколаїв, вул. Радісна, 3, каб. № 22.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Миколаївський районний суд Миколаївської області повідомляє відповідача Амбарцумяна Едуарда Рубеновича, останнє відоме місце проживання якого: Миколаївська область, Миколаївський район, с. Сапетня, вул. Бузька, 22,про дату слухання цивільної справи № 480/2200/13-ц за позовом ПАТ «АкцентБанк» до Амбарцумяна Едуарда Рубеновича про стягнення заборгованості, яке відбудеться 11.02.14 р., о 10.00, у приміщенні Миколаївського районного суду Миколаївської області за адресою: м. Миколаїв, вул. Веселинівська, 43.

У разі чергової неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Центральний районний суд м. Миколаєва повідомляє, що слухання цивільної справи за позовом Левенець Анатолія Павловича до Горобченка Сергія Володимировича про визнання договору купівлі-продажу дійсним призначено на 04.03.14, о 13.00.

Відповідачу Горобченку Володимиру Володимировичу, останнє відоме місце реєстрації якого: м. Миколаїв, вул. А. Старова, 6б, кв. 3, необхідно з’явитись у судове засідання, яке відбудеться у приміщенні Центрального райсуду м. Миколаєва за адресою: м. Миколаїв, вул. Потьомкінська, 49, каб. 3.

* * *

Високопільський районний суд Херсонської області викликає на 12.02.14, о 10.00, у судове засідання, яке буде проводитись через відеоконференцзв’язок до Центрального суду м. Миколаєва представника ТОВ «Компанія Просто Фінанс» м. Миколаїв у цивільній справі № 2106/1104/2012 за позовом Подоба В.В. до ТОВ «Компанія Просто Фінанс» м. Миколаїв про захист споживача.

Явка представника відповідача обов’язкова, і у разі неявки справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Центральний районний суд м. Миколаєва повідомляє, що слухання цивільної справи № 490/9395/13-ц за позовом ПАТ «Дельта Банк» до Каснян Світлани Іллівни про стягнення заборгованості призначено на 12.02.14, об 11.30.

Відповідачу Каснян Світлані Іллівні, необхідно з’явитись у судове засідання, яке відбудеться у приміщенні Центрального райсуду м. Миколаєва за адресою: м. Миколаїв, вул. Потьомкінська, 49, каб. 18.

Явка відповідача обов’язкова, і у разі неявки справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Вознесенський міськрайонний суду Миколаївської області в якості відповідача викликає Пригаріна Андрія Олексійовича, 19.11.1989 р. нар., останнє місце проживання якого: Миколаївська область, Вознесенський район, с. Дорошівка, вул. Червоногвардійська, 35, у цивільній справі за позовом ПАТ КБ «ПриватБанк» до Пригаріна А.О. про стягнення кредитної заборгованості.

Розгляд справи призначено на 12.02.14, о 10.00, за адресою: Миколаївська область, м. Вознесенськ, вул. Кибрика, 11, каб. 2.

У разі неявки відповідача до судусправу буде розглянуто за його відсутності за наявними у справі матеріалами на підставі ч. 9 ст. 74 ЦПК України.

* * *

Заводський районний суд м. Миколаєва викликає ТДВ «Страхова компанія «Провіта» на 19.02.14, о 8.30, у приміщення суду за адресою: м. Миколаїв, вул. Радісна, 3, зал. № 4, каб. № 27 для участі в якості відповідача у розгляді цивільної справи за позовом Гомана Дмитра Олександровича про захист прав споживача шляхом стягнення суми страхового відшкодування та пені за порушення зобов’язання.

* * *

Заводський районний суд м. Миколаєва повідомляє, що розгляд цивільної справи за позовом Вінцюк Світлани Юріївни, Вінцюка Володимира Васильовича до Живиця Раїси Іванівни про визнання договору купівлі-продажу дійсним призначений на 24.02.14, о 9.00.

Відповідачу Живиці Раїсі Іванівні необхідно з’явитися у судове засідання, яке відбудеться у приміщенні Заводського районного суду за адресою: м. Миколаїв, вул. Радісна, 3, каб. № 22.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Центральний районний суд м. Миколаєва повідомляє, що слухання цивільної справи за позовом Овсієнко Тетяни Зіновіївни до Бєлохатюка Дениса Андрійовича про визнання особи такою, яка втратила право користування житловим приміщенням, призначено на 27.02.14, о 12.00.

Адреса суду: м. Миколаїв, вул. Потьомкінська, 49, каб. № 2.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Центральний районний суд м. Миколаєва повідомляє, що слухання цивільної справи за позовом Перуджині Лідії Федорівни до Ткачук Любові Андріївни, останнє відоме місце проживання якої:м.Миколаїв, вул.М. Морська, 58, кв. 3, про визнання особи такою, яка втратила право користування житловим приміщенням, призначено на 13.02.14, о 9.15.

Адреса суду: м. Миколаїв, вул. Потьомкінська, 49, каб. № 9.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Ленінський районний суд м. Миколаєва викликає у судове засідання в якості відповідача Рудого Петра Павловича, яке відбудеться 04.03.14, о 10.20, у справі № 2/489/335/14 за позовом Рудого Павла Петровича, Білоус Ірини Аркадіївни, Корж Світлани Аркадіївни до Рудого Петра Павловича про визнання особи такою, яка втратила право користування житловим приміщенням.

Судове засідання відбудеться за адресою: м. Миколаїв, вул. 28-ї Армії, 16, каб. № 5.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Кривоозерський районний суд Миколаївської області викликає відповідача Кулю Миколу Миколайовича, 19.04.1984 р. нар., який зареєстрований за адресою: Миколаївська область, м. Первомайськ, вул. Дзержинського, 39/49, у судове засідання, яке відбудеться 17.02.14, о 9.00, у залі судових засідань Кривоозерського районного суду за адресою: Миколаївська область, смт Криве Озеро, вул. Шевченка, 1а, у цивільній справі за позовом Кулі Наталії Михайлівни про стягнення аліментів.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто в порядку, передбаченому ст. 224, 225 ЦПК України.

* * *

Снігурівський районний суд Миколаївської області викликає відповідача Сколібог Ольгу Володимирівну, останнє відоме місце проживання якої: Миколаївська область, м. Снігурівка, вул. Інгулецька, 1, кв. 8, про дату слухання цивільної справи за позовом ПАТ «Миколаївобленерго» до Сколібог О.В. про стягнення заборгованості за електроенергію, яке відбудеться 14.02.14, о 9.00, у приміщенні Снігурівського районного суду Миколаївської області за адресою: Миколаївська область, м. Снігурівка, вул. Г. Плієва, 69.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

У відділі державної виконавчої служби Новоодеського районного управління юстиції на примусовому виконанні перебуває вик. лист № 2-2977, виданий 28.05.10 Корабельним районним судом про стягнення з Бірюка Геннадія Миколайовича на користь ПАТ «ОТП Банк» боргу у сумі 608496,24 грн.

При проведенні виконавчих дій державним виконавцем винесено акт опису та арешту майна, а саме: житлового будинку з прилеглими будівлями та спорудами за адресою: с. Троїцьке, вул. Набережна, 20а.

Вартість описаного та арештованого майна становить 60083,00 грн.

Заперечення щодо оцінки майна боржник може подати в 10-денний термін за адресою: м. Нова Одеса, вул. Леніна, 179.

РІШЕННЯ

Жовтневий районний суд Миколаївської області повідомляє, що рішенням суду від 23.01.14, позов ПАТ «Державний ощадний банк України» до Пашковського Віктора Миколайовича про стягнення заборгованості за кредитним договором задоволено повністю.

У разі неподання апеляційної скарги в Апеляційний суд Миколаївської області через Жовтневий районний суд протягом 10 днів з дня опублікування оголошення, рішення буде вважатися таким, що набрало законної сили.

Сообщение:

*

НОВОСТИ