Виклики до суду від 13 березня 2014 року

Новости

  13 Мар , 2014

Заводський районний суд м. Миколаєва повторно викликає у судове засідання відповідача Кухарського Сергія Миколайовича за позовом Пінкасевич Оксани Олександрівни про позбавлення батьківських прав на 02.04.14, о 9.30, каб. № 28 Заводського районного суду за адресою: м. Миколаїв, вул. Радісна, 3.

Після публікації оголошення відповідач вважається повідомленим про час і місце розгляду справи, і у разі неявки позов може бути розглянуто за його відсутності.

***

Братський районний суд Миколаївської області повідомляє, що 17.03.14, о 9.00, у приміщенні Братського районного суду Миколаївської області за адресою: вул. Леніна, 135, с-ще Братське Миколаївської області, відбудеться розгляд справи № 2/471/128/14 за позовом ПАТ КБ «ПриватБанк» до Пампури Федіра Івановича про стягнення заборгованості за кредитним договором.

Відповідачу Пампурі Ф.І. необхідно з’явитися у судове засідання.

Про неможливість з’явитися у судове засідання необхідно негайно повідомити суд.

***

Южноукраїнський міський суд Миколаївської області викликає у судове засідання на 18.03.14, о 8.00, за адресою: Миколаївська область, м. Южноукраїнськ, вул. Дружби народів, 3а, в якості відповідача Лисого Миколу Віленовича у цивільній справі за позовною заявою ПАТ КБ «ПриватБанк» до Лисого М.В. про стягнення заборгованості.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

***

Братський районний суд Миколаївської області повідомляє, що 14.03.14, о 8.30, по вул. Леніна 135, с-ще Братське, слухається справа № 2/471/114/14 за заявою Серьоги Сергія Григоровича до Серьоги Тетяни Василівни про стягнення аліментів на утримання неповнолітньої дитини.

Відповідачу Серьогі Т.В. необхідно з'явитися у судове засідання у зазначені час та місце.

Про неможливість з'явитися у судове засідання необхідно негайно повідомити суд.

У разі неявки відповідача у судове засідання без повідомлення про причини неявки судом буде розглянуто справу за його відсутності.

***

Центральний районний суд м. Миколаєва повідомляє, що слухання цивільної справи за позовом Цимбал Ельвіри Миколаївни до Цимбала Леоніда Миколайовича, останнє відоме місце проживання якого: м. Миколаїв, вул. Чкалова, 106, кв. 23, про визнання недійсним договору купівлі-продажу призначено на 24.03.14, о 9.45.

Адреса суду: м. Миколаїв, вул. Потьомкінська, 49, каб. № 9.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

***

Веселинівський районний суд Миколаївської області повідомляє відповідача Шелембу Василя Михайловича, останнє відоме місце проживання якого: Миколаївська область, Веселинівський район, с. Нововоскресенка, про дату слухання цивільної справи за позовом Шелемби Тетяни Андріївни до Шелемби В.М. про розірвання шлюбу, яке відбудеться 17.03.14, о 8.15, у приміщенні суду за адресою: Миколаївська область, смт Веселинове, вул. Леніна, 36.

У разі неявки відповідача у судове засідання справу буде розглянуто за його відсутності.

***

Веселинівський районний суд Миколаївської області повідомляє відповідача Шпунер Тетяну Олександрівну, останнє відоме місце проживання якої: Миколаївська область, Веселинівський район, смт Веселинове, пров. Колодязний, 21, про дату слухання цивільної справи за позовом ПАТ «Дельта Банк» до Шпунер Т.А. про стягнення заборгованості за кредитним договором, яке відбудеться 27.03.14, о 8.30, у приміщенні суду за адресою: Миколаївська область, смт Веселинове, вул. Леніна, 36.

У разі неявки відповідача у судове засідання справу буде розглянуто за його відсутності.

***

Веселинівський районний суд Миколаївської області повідомляє відповідача Євдокимову Світлану Вікторівну, останнє відоме місце проживання якої: Миколаївська область, Веселинівський район, с. Кубряки, про дату слухання цивільної справи за позовом ПАТ «Дельта Банк» до Євдокимової С.В. про стягнення заборгованості за кредитним договором, яке відбудеться 27.03.14, о 8.45, у приміщенні суду за адресою: Миколаївська область, смт Веселинове, вул. Леніна, 36.

У разі неявки відповідача у судове засідання справу буде розглянуто за його відсутності.

***

Очаківський міськрайонний суд Миколаївської області викликає Ковальчука Сергія Вікторовича, останнє відоме місце реєстрації якого: Миколаївська обл., Очаківський район, с. Прибузьке, вул. Первомайська, 7, у судове засідання, що відбудеться 17.03.14, о 13.00, у приміщенні суду за адресою: Миколаївська обл., м. Очаків, вул. Леніна, 44, з розгляду цивільної справи за позовом ПАТ КБ «ПриватБанк» до Ковальчука С.В. про стягнення заборгованості за кредитним договором в якості відповідача.

Після опублікування оголошення відповідач вважається повідомленим належним чином, і у разі неявки у судове засідання справу буде розглянуто за його відсутності на підставі наявних доказів.

***

Новомосковський міськрайонний суд Дніпропетровської області викликає у судове засідання відповідача Шлегель Юрія Юрійовича, у цивільній справі № 183/5631/13-ц за позовом ТОВ «Вердикт Фінанс» до Шлегеля Ю.Ю. про стягнення заборгованості за кредитним договором, яке відбудеться 14.03.14, о 9.00, у приміщенні суду за адресою: Дніпропетровська область, м. Новомосковськ, пров. Артемівський, 8.

***

Ленінський районний суд м. Миколаєва викликає в якості відповідача Хівренка Сергія Євгеновича, 21.10.1958 р. нар., останнє відоме місце проживання якого: м. Миколаїв, вул. Крилова, 19а, кв. 31, у справі за позовом Хівренка Євгенія Павловича про визнання права власності на частину квартири в порядку спадкування.

Слухання справи відбудеться 20.03.14, о 9.45, за адресою: м. Миколаїв, вул. 28-ї Армії, 16, каб. № 7.

У разі неявки відповідача у судове засідання справу буде розглянуто за його відсутності.

***

Южноукраїнський міський суд Миколаївської області викликає відповідачів Куцупер Ганну Іванівну та Куцупера Миколу Петровича у судове засідання у цивільній справі № 486/142/14-ц за позовною заявою Осипішиної Інни Іванівни до Куцупер Г.І. та Куцупера М.П. про визнання особи такою, яка втратила право користування житловим приміщенням, та зняття з реєстраційного обліку.

Засідання відбудеться 18.03.14, о 10.00, у приміщенні суду за адресою: Миколаївська область, м. Южноукраїнськ, вул. Дружби народів, 3а.

У разі неявки відповідачів у судове засідання справу буде розглянуто за їх відсутності на підставі наявних матеріалів.

***

Первомайський міськрайонний суд Миколаївської області повідомляє відповідача Гейдарову Розу Леонідівну, останнє відоме місце проживання якої: Миколаївська область, м. Первомайськ, вул. Корабельна, 24, кв. 43, що розгляд цивільної справи провадження № 2/484/427/14 за позовом Під’яблонського Володимира Івановича до Гейдарової Р.Л. про розірвання шлюбу відкладено на 21.03.14, о 9.20.

На призначений час відповідачу необхідно з’явитися до суду з паспортом та ідентифікаційним кодом.

У разі неявки відповідача позов на підставі ч. 4 ст. 169 ЦПК України буде розглянуто за його відсутності на підставі наявних у справі даних чи доказів та постановлено заочне рішення.

***

Южноукраїнський міський суд Миколаївської області викликає відповідача Пронь Любовь Михайлівну у судове засідання у цивільній справі за позовною заявою Дубової Раїси Василівни про стягнення коштів.

Засідання відбудеться 23.04.14, о 10.00, у приміщенні суду за адресою: Миколаївська область, м. Южноукраїнськ, вул. Дружби народів, 3а, зал судових засідань № 3.

У разі неявки відповідача у судове засідання справу буде розглянуто за його відсутності на підставі наявних матеріалів.

***

Снігурівський районний суд Миколаївської області повідомляє відповідача Кравець Світлану Сергіївну, 22.03.1980 р. нар., останнє відоме місце проживання якої: Миколаївська область, м. Снігурівка, вул. Орджонікідзе, 32, про дату слухання цивільної справи за позовом Кравець В.Д. до Кравець С.С. про розірвання шлюбу, яке відбудеться 21.03.14, о 10.00, у приміщенні суду за адресою: Миколаївська область, м. Снігурівка, вул. Генерала Плієва, 69.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто заочним порядком.

***

Заводський районний суд м. Миколаєва повторно викликає у судове засідання відповідача Святелика Олексія Володимировича за позовом ПАТ КБ «ПриватБанк» про стягнення заборгованості на 25.03.14, о 9.00, у каб. № 21 Заводського райсуду м. Миколаєва по вул. Радісна, 3.

Після публікації оголошення відповідач вважається повідомленим про час і місце розгляду справи, і у разі неявки позов може бути розглянуто за його відсутності.

***

Братський районний суд Миколаївської області повідомляє, що 24.03.14, о 9.00, по вул. Леніна 135, с-ще Братське, слухається справа № 2/471/85/14 за заявою Щерби Олени Станіславівни до Щерби Станіслава Федоровича про стягнення аліментів на утримання неповнолітньої дитини, яка продовжує навчання.

Відповідачу Щербі С.Ф. необхідно з'явитися у судове засідання у зазначені час та місце.

Про неможливість з'явитися у судове засідання необхідно негайно повідомити суд.

У разі неявки відповідача у судове засідання без повідомлення про причини неявки судом буде розглянуто справу за його відсутності.

***

Братський районний суд Миколаївської області повідомляє, що 24.03.14, о 8.30, по вул. Леніна 135, с-ще Братське, слухається справа № 2/471/86/14 за заявою Лещенка Сергія Вікторовича до Лещенко Катерини Федосіївни про розірвання шлюбу.

Відповідачу Лещенко К.Ф. необхідно з'явитися у судове засідання у зазначені час та місце.

Про неможливість з'явитися у судове засідання необхідно негайно повідомити суд.

У разі неявки відповідача у судове засідання без повідомлення про причини неявки судом буде розглянуто справу за його відсутності.

***

Заводський районний суд м. Миколаєва викликає Бессараб Світлану Вікторівну на 07.04.14, об 11.00, у приміщення суду за адресою: м. Миколаїв, вул. Радісна, 3, зал. № 4, каб. 27, для участі в якості відповідача у розгляді цивільної справи за позовом ПАТ «Акціонерний банк «Експрес-Банк» про стягнення заборгованості за кредитним договором.

***

Миколаївський районний суд Миколаївської області повідомляє відповідача Мокієнко Оксану Юріївну, останнє відоме місце проживання якої: Миколаївська область, Миколаївський район, с. Сливине, вул. Південна, 3, кв.10, про дату слухання цивільної справи № 480/1987/13-ц за позовом ПАТ «АкцентБанк» до Мокієнко Оксани Юріївни про стягнення заборгованості, яке відбудеться 13.03.14, о 9.00, у приміщенні Миколаївського районного суду Миколаївської області за адресою: м. Миколаїв, вул. Веселинівська, 43.

У разі чергової неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

***

Миколаївський районний суд Миколаївської області повідомляє відповідача Оржеховського Олександра Юрійовича, останнє відоме місце проживання якого: Миколаївська область, Миколаївський район, с. Нечаяне, вул. Одеська, 64, про дату слухання цивільної справи № 480/2484/13-ц за позовом ПАТ «АкцентБанк» до Оржеховського Олександра Юрійовича про стягнення заборгованості, яке відбудеться 13.03.14, о 9.00, у приміщенні Миколаївського районного суду Миколаївської області за адресою: м. Миколаїв, вул. Веселинівська, 43.

У разі чергової неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

***

Миколаївський районний суд Миколаївської області повідомляє відповідача Ковальова Андрія Сергійовича, останнє відоме місце проживання якого: Миколаївська область, Миколаївський район, с. Ольшанське, вул. Леніна, 9, про дату слухання цивільної справи № 480/2529/13-ц за позовом ПАТ КБ «ПриватБанк» до Ковальова Андрія Сергійовича про стягнення заборгованості, яке відбудеться 13.03.14, о 9.00, у приміщенні Миколаївського районного суду Миколаївської області за адресою: м. Миколаїв, вул. Веселинівська, 43.

У разі чергової неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

***

Миколаївський районний суд Миколаївської області повідомляє відповідача Богомаз Аллу Дмитрівну, останнє відоме місце проживання якої: Миколаївська область, Миколаївський район, с. Зелений Гай, вул. Кутузова, 11, про дату слухання цивільної справи № 480/3042/13-ц за позовом ПАТ КБ «ПриватБанк» до Богомаз Алли Дмитрівни про стягнення заборгованості, яке відбудеться 13.03.14, о 9.00, у приміщенні Миколаївського районного суду Миколаївської області за адресою: м. Миколаїв, вул. Веселинівська, 43.

У разі чергової неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

***

Заводський районний суд м. Миколаєва повторно викликає у судове засідання відповідача Антоненка Андрія Володимировича за позовом ПАТ КБ «ПриватБанк» про стягнення заборгованості на 25.03.14, о 9.00, у каб. № 21 Заводського райсуду м. Миколаєва по вул. Радісна, 3.

Після публікації оголошення відповідач вважається повідомленим про час і місце розгляду справи, і у разі неявки позов може бути розглянуто за його відсутності.

***

Новобузький районний суд Миколаївської області викликає у судове засідання відповідача ПП «Обоянь» за позовом Слабка Віктора Володимировича в інтересах Капусти Катерини Семенівни про визнання недійсним договору оренди земельної ділянки та витребування земельної ділянки з чужого незаконного володіння на 04.04.14, о 13.00, у зал судових засідань № 1 Новобузького районного суду Миколаївської області за адресою: Миколаївська область, м. Новий Буг, вул. Дзержинського, № 8.

Після публікації оголошення відповідач вважається повідомленим про час і місце розгляду справи, і у разі його неявки позов може бути розглянуто за його відсутності.

***

Заводський районний суд м. Миколаєва повідомляє, що розгляд цивільної справи за позовом Варданян Світлани Борисівни до Саргсян Каріне Самвелівни, Мкртчян Катрін Арсенівни, третя особа – адміністрація Заводського району Миколаївської міської ради, про визнання осіб такими, які втратили право користування житловим приміщенням, призначено на 01.04.14, о 8.30.

Відповідачам Саргсян Каріне Самвелівні, Мкртчян Катрін Арсенівні необхідно з’явитися у судове засідання, яке відбудеться у приміщенні Заводського районного суду за адресою: м. Миколаїв, вул. Радісна, 3, каб. № 22.

У разі неявки відповідачів справу буде розглянуто за їх відсутності.

***

Заводський районний суд м. Миколаєва повідомляє, що слухання цивільної справи за позовом Міщенко Ольги Вікторівни до Міщенка Юрія Петровича, останнє відоме місце проживання якого: м. Миколаїв, пр-т Леніна, 140, кв. 26, про розірвання шлюбу призначено на 19.03.14, о 9.15.

Адреса суду: м. Миколаїв, вул. Потьомкінська, 49, каб. № 9.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

***

Очаківський міськрайонний суд Миколаївської області викликає відповідача Белянську Ірину Анатоліївну у судове засідання, що відбудеться 20.03.14, о 14.00, у залі суду за адресою: Миколаївська область, м. Очаків, вул. Луначарського, 44, з розгляду цивільної справи за позовом Лялькова І.А. до Белянської І.А., третя особа – приватний нотаріус Очаківського міського нотаріального округу Миколаївської області Остащенко Н.О., про усунення від права на спадкування.

У разі неявки відповідача у судове засідання без поважних причин або неповідом-лення ним причин своєї неявки з'ясування обставин у цій справі проводитиметься за його відсутності.

***

Очаківський міськрайонний суд Миколаївської області викликає відповідача Кіндрат Ірину Віталіївну у судове засідання, що відбудеться 21.03.14, о 9.00, у залі суду за адресою: Миколаївська область, м. Очаків, вул. Луначарського, 44, з розгляду цивільної справи за позовом Кіндрата В.І. до Кіндрат І.В. про розірвання шлюбу.

У разі неявки відповідача у судове засідання без поважних причин або неповідомлення ним причин своєї неявки з'ясування обставин у цій справі проводитиметься за його відсутності.

***

Центральний районний суд м. Миколаєва повідомляє, що слухання цивільної справи за позовом Трубієнка Станіслава Сергійовича до Дарман Діани Мусіївни про визнання права власності у порядку набувальної давності призначено на 01.04.14, о 10.00.

Адреса суду: м. Миколаїв, вул. Потьомкінська, 49, каб. № 2.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

***

Снігурівський районний суд Миколаївської області повідомляє відповідача Досяка Володимира Богдановича, 24.03.1959 р. нар., останнє відоме місце проживання якого: Миколаївська область, Снігурівський район, с. Юр’ївка, вул. Леніна, 3, про дату слухання цивільної справи за позовом ПАТ «Всеук-раїнський Акціонерний Банк» до Досяка В. Б. про стягнення заборгованості за кредитним договором, яке відбудеться 14.03.14, о 15.00, у приміщенні суду за адресою: Миколаївська область, м. Снігурівка, вул. Генерала Плієва, 69.

Явка відповідача обов’язкова, і у разі неявки справу буде розглянуто за його відсутності, в порядку ч. 4 ст. 169 ЦПК України судом буде винесено заочне рішення.

***

Заводський районний суд м. Миколаєва у зв'язку з розглядом цивільної справи за позовом Постики С. А. до Гладких В.В., Гладких, Л. І., Гладких В. Г. про визнання договору купівлі-продажу дійсним, викликає відповідачів по справі Гладких Володимира Вікторовича, Гладких Лідію Іванівну, Гладких Віктора Георгійовича у судове засідання, яке відбудеться 25.03.14, о 10.00, за адресою м. Миколаїв, вул. Радісна, 3, каб. 26.

У разі неявки відповідачів справу буде розглянуто за їх відсутності.

***

Баштанський районний суд Миколаївської області викликає відповідача Іваніцького Володимира Леонідовича у цивільній справі № 468/382/14‑ц за позовом ПАТ «Миколаївобленерго» до Іваніцького В. Л. про стягнення заборгованості за актом про порушення правил користування електроенергією.

Судове засідання відбудеться 14.03.14, об 11.20, у приміщенні суду за адресою: Миколаївська область, м. Баштанка, вул. Полтавська, 43.

У разі неявки відповідача судовий розгляд відбудеться за його відсутності відповідно до вимог ст. 169 ЦПК України.

***

Ленінський районний суд м. Миколаєва викликає в якості відповідача Кісельова Сергія Борисовича, останнє відоме місце проживання якого: м. Миколаїв, вул. Крилова, 12/2, кв. 49, у справі за позовом Шипрук Олени Олександрівни до Кісельова С. Б. про визнання права власності на частку майна.

Слухання справи відбудеться 26.03.14, о 10.30, за адресою: м. Миколаїв, вул. 28‑ї Армії, 16, каб. № 9.

У разі неявки відповідача у судове засідання справу буде розглянуто за його відсутності.

***

Веселинівський районний суд Миколаївської області повідомляє відповідача Мансурова Тахир Іса огли, 14.08.1954 р. нар., останнє відоме місце проживання якого: Миколаївська область, Веселинівський район, смт Веселинове, вул. Набережна, 15, кв.17, про дату слухання цивільної справи за позовом Кравчук Лариси Богданівни до Мансурова Тахир Іса огли про визнання особи такою, яка втратила право користування житловим приміщенням, яке відбудеться 26.03.14, о 8.30, у приміщенні суду за адресою: Миколаївська область, смт Веселинове, вул. Леніна, 36.

У разі неявки відповідача у судове засідання справу буде розглянуто за його відсутності.

***

Веселинівський районний суд Миколаївської області повідомляє відповідача Крамаренка Ігоря Володимировича, останнє відоме місце проживання якого: Миколаївська область, Веселинівський район, с. Новосвітлівка, вул. Леніна, 163, про дату слухання цивільної справи за позовом ПАТ КБ «ПриватБанк» до Крамаренка І. В. про стягнення заборгованості за кредитним договором, яке відбудеться 27.03.14, о 9.00, у приміщенні суду за адресою: Миколаївська область, смт Веселинове, вул. Леніна, 36.

У разі неявки відповідача у судове засідання справу буде розглянуто за його відсутності.

***

Южноукраїнський міський суд Миколаївської області викликає відповідача Волощука Олександра Вікторовича у судове засідання у цивільній справі № 486/397/14‑ц за позовною заявою Морозенка Валерія Петровича до Волощука О. В. про визнан-ня особи такою, яка втратила право користування житловим приміщенням, та зняття з реєстраційного обліку.

Засідання відбудеться 28.03.14, о 9.00, у прміщенні суду за адресою: Миколаївська область, м. Южноукраїнськ, вул. Дружби народів, 3а.

У разі неявки відповідача у судове засідання справу буде розглянуто за його відсутності на підставі наявних матеріалів.

***

Снігурівський районний суд Миколаївської області повідомляє відповідача Герасименка Іллю Вікторовича, останнє відоме місце проживання якого: Миколаївська область, м. Снігурівка, вул. Бульварна, 7, кв. 6, про дату слухання цивільної справи за позовом Гуліватенко В. М. до Герасименка І. В. про втрату права користування житловим приміщенням, яке відбудеться 21.03.14, о 14.00, у приміщенні суду за адресою: Миколаївська область, м. Снігурівка, вул. Генерала Плієва, 69.

У разі чергової неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

***

Корабельний районний суд м. Миколаєва, розташований у м. Миколаєві по вул. Самойловича, 20а, викликає у судове засідання в якості відповідачів Міхель Андрія Володимировича та Міхель Людмилу Олександрівну, останнє відоме місце реєстрації яких: м. Миколаїв, вул. Глинки, 3, кв. 22, у цивільній справі № 2/488/283/14 р. за позовом Бурлаки Антоніни Степанівни про визнання осіб такими, які втратили право користування житлом, та скасування реєстрації.

Судове засідання відбудеться 19.03.14, об 11.00, у залі судових засідань № 2.

Після опублікування оголошення відповідачі вважаються повідомленим про час і місце розгляду справи, і у разі неявки позов може бути розглянуто за їх відсутності.

***

Снігурівський районний суд Миколаївської області повідомляє відповідача Яніва Олександра Вікторовича, останнє відоме місце проживання якого: Миколаївська область, Снігурівський район, с. Червона Зірка, про дату слухання цивільної справи за позовом ПАТ КБ «ПриватБанк» про стягнення заборгованості за кредитним договором, яке відбудеться 31.03.14, о 10.00, у приміщенні суду за адресою: Миколаївська область, м. Снігурівка, вул. Генерала Плієва, 69.

У разі чергової неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

***

Снігурівський районний суд Миколаївської області повідомляє відповідача Верецьку Світлану Миколаївну, останнє відоме місце проживання якої: Миколаївська область, Снігурівський район, с. Афанасіївка, про дату слухання цивільної справи за позовом ПАТ КБ «ПриватБанк» про стягнення заборгованості за кредитним договором, яке відбудеться 31.03.14, о 9.00, у приміщенні суду за адресою: Миколаївська область, м. Снігурівка, вул. Генерала Плієва, 69.

У разі чергової неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

Сообщение:

*

НОВОСТИ