Запрошує «Миколаївське перехрестя»

20 червня у приміщенні Центральної бібліотеки ім. Кропивницького відбулась презентація малоформатної книжкової серії «Миколаївське перехрестя», запровадженої видавництвом «Шамрай» у січні 2014 року.

Головною метою створення серії було бажання популяризувати творчість місцевих письменників, допомогти початківцям випускати свої твори у світ.

Назва серії символізує літературний майданчик, де на перехресті творчих шляхів і пошуків народжується сучасна миколаївська література.

До першого випуску серії увійшли чотири учасники поетичних збірок: Дмитро Кремінь (книга «Сльози Сухого Фонтану»), Тетяна Свірська (книга «З вічністю наодинці»), Наталія Іванова (книга «На счастье»), Лариса Ратич (книга «Солнечная улыбка»), а також Євген Мірошниченко з антологічною збіркою «Степная Эллада».

Як завжди, захоплено сприймали гості презентації декламацію Дмитра Креміня. Відкриттям для багатьох стала ще не досить відома в Миколаєві поетеса – Тетяна Свірська, вірші якої присутні порівняли з віршами Ліни Костенко. Це була її друга персональна збірка.

Під час презентації пролунали пісні на вірші, що містяться у збірках «Миколаївського перехрестя». Автором музики більшості з них є наш композитор Анна Олєйнікова.

Перший випуск «Миколаївського перехрестя» видавництво видрукувало практично за власний рахунок, оскільки, за умовами договору, виготовлення книг лише на одну третину було сплачено авторами.

Наталя ЖУРМІЙ

Сообщение:

*

НОВОСТИ