«Люстрація» по-казанківськи. Голова РДА домагається звільнення одразу декількох районних керівників

Передумова для написання цієї статті виникла несподівано, адже до Казанки виїхав на запрошення читачів зовсім з іншого питання. Але вже під час перебування в районному центрі до мене, як до представника обласної газети, почали звертатися по допомогу…керівники районних установ та організацій. Випадок, що й казати, неординарний, адже зазвичай поради та захисту в газетярів просять прості люди. Смисл усіх цих звернень був один: за словами моїх співбесідників, голова райдержадміністрації Валерій Чередниченко всіляко «пресує» чиновників, безпідставно домагаючись їх звільнення із обійманих посад…

Дорогу – молодим та ініціативним

Наприкінці жовтня Алла Косталан мала б відзначати першу річницю, відколи вона працює на посаді начальника відділу культури, молоді та спорту Казанківської райдержадміністрації. Проте цю особисту дату Алла Миколаївна зустріла не у святковому настрої, а зі слізьми на очах та підірваним здоров’ям. За словами жінки, голова райдержадміністрації Валерій Чередниченко ось уже два місяці наполегливо добивається її усунення з цієї посади.

Щоб ліпше розібратися в цій ситуації, варто повернутися до подій річної давнини. На той момент Алла Косталан працювала вчителем біології у Казанківській загальноосвітній школі № 4. Водночас Алла Миколаївна перебувала в кадровому резерві на посаду начальника відділу культури, молоді та спорту. Власне кажучи, багаторічний, протягом чверті століття (!), керівник культурної галузі району Наталя Дмитрівна Маслова вже кілька років готувала собі зміну. Шанований та знаний далеко за межами Миколаївщини керівник бачила на цій відповідальній посаді тільки А.М. Косталан, яка вже давно брала активну участь у культурному житті району, зокрема була засновником блискучого жіночого колективу «Водограй». Тож, коли Наталя Дмитрівна остаточно оголосила про своє рішення йти на заслужений відпочинок, замість себе рекомендувала ініціативну та творчу особистість – А.М. Косталан.

Отже, як і належить у подібних випадках, у жовтні 2013 року відбувся конкурс на заміщення вакантної посади державного службовця. Його і виграла Алла Миколаївна.

А. Косталан із задоволенням поринула в улюблену справу. Єдина заковика – зарплата на новому місці роботи у новопризначеного керівника була десь у два рази менше, ніж у школі. Отакий парадокс, але із нього був знайдений вихід, який усіх влаштував. Тодішній голова райдержадміністрації Василь Скрипник дав свою згоду на те, щоб два рази на тиждень по три години Алла Косталан продовжила викладати у рідній для неї ЗОШ № 4. Таким чином Алла Миколаївна мала змогу й далі допомагати двом дітям-студентам, натомість галузь культури жодним чином не постраждала. Навпаки, протягом останнього року творчі колективи ставали переможцями та призерами обласних конкурсів.

Та ось наприкінці травня цього року в районі відбулася зміна влади. На посаду голови Казанківської райдержадміністрації було призначено колишнього працівника «Миколаївобленерго» Валерія Чередниченка.

– Зважаючи на зміну свого безпосереднього керівника, – каже Алла Косталан, – я ще в липні підійшла до Валерія Миколайовича і спитала, чи не заперечує він проти того, що я декілька годин на тиждень буду викладати у школі. Голова сказав, що спочатку подивиться на мою роботу, а потім вирішить. До Дня незалежності ми підготували концертну програму, зауважень з боку районного керівництва не було. Тож 29 серпня я повторно звернулася до Валерія Миколайовича. Той сказав: даю усне погодження.

Наступного тижня Алла Косталан, не підозрюючи лихого, повернулася до звичного ритму роботи, коли двічі на тиждень на три години відлучалася на викладацьку діяльність. На апаратній нараді у голови райдержадміністрації, що відбулася 2 вересня, замість А.М. Косталан була присутня та доповідала про стан галузі за тиждень головний спеціаліст відділу культури С.М. Юркова, але цей факт не викликав якогось обурення з боку керівника РДА.

Пішла наперекір? Отримай догану і йди геть!

Минає тиждень. За словами Алли Косталан, 10 вересня їй зателефонував В.М. Чередниченко та зажадав, щоб вона звільнила свій кабінет з метою віддати його для потреб районної служби у справах дітей. Ця несподівана пропозиція неабияк здивувала жінку. Адже відділ культури займає дві малесенькі кімнатки в будівлі управління агропромислового розвитку, й фактично їй запропонували «тулитися» в одному невеличкому приміщенні з головним спеціалістом. Це, як вважає Алла Миколаївна, створило б чималі незручності у роботі, адже їй щодня доводиться приймати людей, проводити виробничі наради, відповідати на телефонні дзвінки тощо. «Але на це голова РДА не зважив і сказав, що дає мені час до ранку наступного дня звільнити приміщення по-хорошому».

Валерій Чередниченко.
 

Не погодившись із цим «ультиматумом» та зваживши на те, що будівля сільгоспуправління відноситься до районної комунальної власності, того ж дня Алла Косталан прийшла порадитися із головою районної ради Василем Кузіним. Той підтримав молодого керівника та запевнив, що вільні приміщення в районі є, тож їх можна без проблем надати у користування службі у справах дітей.

Судячи з усього, саме факт звертання начальника управління до голови районної ради найбільше розсердив Валерія Чередниченка. Адже вже наступного ранку о 8.15 на порозі районного відділу культури з’явилися представники РДА. Було складено акт про відсутність Алли Косталан на робочому місці, яка якраз цього дня викладала в школі і про це всім було добре відомо.

– Дізнавшись про це, – згадує Алла Миколаївна, – я вже за 15 хвилин була в кабінеті голови райдержадміністрації. Він сказав: «Ти пішла проти мене і наразила на конфлікт із Кузіним. Пиши заяву на звільнення!».

Того ж дня В.М. Чередниченко виносить начальнику відділу культури догану «за порушення трудової дисципліни». Через відчуття несправедливості та безсилля у жінки піднявся тиск, і з гіпертонічним кризом вона потрапляє у лікарню. Коли ж за чотири тижні Алла Миколаївна вийшла з лікарняного, голова РДА замість того, щоб поцікавитися її здоров’ям, повторно запропонував їй написати заяву про звільнення за власним бажанням.

«У зв’язку із тим, що голова райдержадміністрації не дає мені можливості працювати в ЗОШ № 4, прошу мене звільнити з посади начальника відділу культури», – така заява все ж лягла 13 жовтня на стіл голови РДА. Але оскільки для видачі головою РДА відповідного розпорядження потрібно отримати погодження обласного управління культури, Алла Миколаївна продовжувала виконувати свої функціональні обов’язки керівника культурної галузі. А Валерій Чередниченко, мабуть, задоволено потирав руки від своєї «кадрової перемоги» над слабкою жінкою. І навіть демонстративно направив на нараду в область не чинного начальника відділу культури Косталан, а головного спеціаліста Юркову!

Культармійці стали на захист

Проте не так сталося, як гадалося Валерію Миколайовичу. Дізнавшись про те, що через злощасне сумісництво нею навіть зацікавилися правоохоронні органи (годі й казати, з чиєї подачі), 24 жовтня Алла Косталан відкликає власну заяву про звільнення.

Варто сказати, що на захист Алли Миколаївни встали шановані працівники галузі культури. Директор Казанківського Будинку культури Тамара Швецова на нараді у заступника голови облдержадміністрації О. Янішевської наголосила, що керівник відділу А.М. Косталан – на своєму місці, адже це активна та ініціативна людина. Тож представники культурної сфери Казанківського району попросили віце-губернатора допомогти відстояти начальника відділу культури. На що Оксана Янішевська запевнила, що знає про цю проблему і обов’язково допоможе у її вирішенні.

Крає серце від несправедливості і у Наталі Маслової: «Алла Миколаївна – це людина, яка займає своє місце. Вважаю, що те, що відбулося, – це зведення особистих рахунків».

А що, власне, думає з приводу конфліктної ситуації сам Валерій Чередниченко? На моє прохання оцінити професійні здібності начальника відділу культури Валерій Миколайович ухилився від відповіді, сказавши, що лише нещодавно обіймає цю посаду.

Конфлікт, якого могло б і не бути

Дуже дивно, що за п’ять місяців пан Чередниченко так і не спромігся визначити професійні якості своїх безпосередніх підлеглих. Утім, Валерій Миколайович повідомив мені, що основні претензії до Косталан стосуються… фінансових порушень. Мовляв, та, окрім того, що являється керівником відділу культури, ще й читає уроки в школі.

– Ви не давали їй на це згоди?

– Ні, не давав.

– Але ж Ви надумали звільнити Косталан з посади саме за те, що вона відмовилася залишати свій робочий кабінет?

– Це… підштовхнуло мене до цього.

Говорячи про «фінансові порушення», керівник райдержадміністрації послався на статтю 12 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», якою керівникам структурних підрозділів місцевих державних адміністрацій забороняється суміщати свою службову діяльність з іншою, в тому числі на громадських засадах, крім викладацької, наукової та творчої діяльності у позаробочий час.

Проте, згідно з пунктом 3 Переліку робіт, які не є сумісництвом, затвердженого наказом Мінпраці, Мін’юсту та Мінфіну від 28.06.93 № 43, педагогічна робота з погодинною оплатою праці в обсязі не більш як 240 годин на рік не є сумісництвом. Виконання робіт, зазначених у пунктах 2-7, у т.ч. педагогічної роботи з погодинною оплатою праці в обсязі не більш як 240 годин на рік, допускається в робочий час з дозволу керівника державного підприємства, установи, організації без утримання заробітної плати. Але ж А.М. Косталан таку згоду від керівника РДА, нехай і від колишнього, в свій час отримала!

Отака правова колізія. Утім нехай у ній розбираються юристи. Натомість здоровий глузд чомусь підказує, що конфлікт і ламаного гроша не вартий. Адже його можна і потрібно було вирішувати цивілізованим шляхом ще на початковій стадії, не доводити до гротеску й абсурду. Проте голова райдержадміністрації чомусь вирішив піти силовим шляхом, перегинаючи «через коліно» непокірну підлеглу.

«Будемо вас вичавлювати»

Та якби це ще був одиничний приклад… Казанка буквально гудить від того, якими рекордними темпами здійснюється «люстрація» від Чередниченка. Голова райдержадміністрації замислив позбутися не лише начальника відділу культури, а й ще декількох керівників районних установ. Серед них – і директор районного центру зайнятості Олена Коніщук.

– На початку жовтня керівник адміністрації після завершення апаратної наради висловив мені претензію, що я в робочий час не відправила працівників нашого закладу на зустріч з одним із кандидатів у народні депутати. Але ж це є порушенням трудового законодавства, тож я не пристала на цю пропозицію. Після чого Валерій Миколайович сказав, що я заважаю йому працювати та наказав мені писати заяву про звільнення. Я відмовилася це робити. «Тоді ми будемо вас повільно «вичавлювати», – почула я приховану погрозу.

О.М. Коніщук також повідомила, що ще раніше діяльність РЦЗ перевіряли правоохоронні органи. Шукали «корупцію», в тому числі перевіряли, яким чином на облік у центрі зайнятості поставили її чоловіка, колишнього першого заступника голови райдержадміністрації, який позбувся роботи саме при Чередниченку. Криміналу ніякого не знайшли. «Та нічого, – мовив їй прямо в очі замовник «спецоперації», – накопаємо проти тебе ще».

Неабияк обурюють Олену Михайлівну й брудні чутки, які розповсюджуються проти неї в рамках розв’язаної «інформаційної кампанії». Як вважає директор центру зайнятості, мета подібних провокацій одна – будь-що скомпрометувати її та змусити написати заяву про звільнення. Але жінка не погоджується із цим свавіллям та має намір стояти до кінця, зокрема планує подати в суд заяву щодо захисту власної честі та гідності. Та й директор обласного центру зайнятості Олена Димчишина підтримує свого колегу, адже за показниками роботи Казанківський центр зайнятості – один із кращих в області.

А ось начальник районного відділу освіти Інна Онищенко таки була змушена написати заяву на звільнення.

– Пресинг на мене розпочався ще наприкінці липня, – розповідає Інна Анатоліївна. – Голова адміністрації домагався мого звільнення, мовляв, я – представник старої команди. Мій чоловік помер, тож я одна виховую доньку-студентку. Коли влітку я попросила у голови райдержадміністрації погодити відпустку на два тижні, щоб пройти медичне обстеження, той відмовився підписувати мою заяву. На початку вересня мені потрібно було заплатити за навчання доньки за контрактом, задля цього сподівалася отримати відпускні та оздоровчі. І знову Чередниченко не пішов мені назустріч. Голова РДА погодився підписати лише мою заяву про відпустку з подальшим звільненням.

Проте згодом І. Онищенко відкликала свою заяву про звільнення та продовжує своє «спілкування» з головою РДА вже у судовому порядку, зокрема оспорюючи законність винесеної їй догани. До речі, діяльністю відділу освіти також зацікавилися «органи» – чи не знайомий почерк по дискредитації своїх опонентів?

* * *

Отже, як бачимо, Валерій Чередниченко влаштував своєрідну «люстрацію» для своїх підлеглих. Що ж, бажання нового керманича позбутися «старих кадрів» та поставити «своїх» людей зрозуміти можна. Та чи в межах чинного законодавства діє голова райдержадміністрації? Відтак варто нагадати чиновнику, що будь-які кадрові рішення потрібно робити на основі закону і лише закону, а також зважати на суспільну думку та здоровий глузд. Інакше все це нагадує волюнтаризм та самодурство князька районного масштабу, що не може не викликати масове обурення серед місцевої громади.

І, до речі, а чи не варто проводити люстрацію і щодо нинішніх, нещодавно призначених чиновників – тих, хто скомпрометував себе неповагою до Закону і людей? Інакше правову європейську державу нам ще нескоро збудувати…

Андрій ТЮРІН

Миколаїв – Казанка 

ВІД РЕДАКЦІЇ: коли публікацію вже було підготовлено до друку, до редакції звернулася начальник управління агропромислового комплексу Казанківської РДА Любов Ляховська. Любов Василівна повідомила, що її звільнення також домагається Валерій Чередниченко. За словами жінки, голова РДА звинуватив її в тому, що до її робочого кабінету приходять… керівники сільгосппідприємств.

Також із достовірних джерел нам стало відомо, що голова облдержадміністрації Вадим Меріков направив подання Президенту про звільнення горе-чиновника з посади голови Казанківської райдержадміністрації.

Комментарии:

 1. RaZaN:

  Доброго вечора! Прочитавши Вашу статтю, дуже був обурений на рахунок свавілля нашого голови РДА. Але це ще не межа його… Не хочу називати у якій організації, але у Казанківському районі, навіть більше скажу із смт. Казанки.
  На початку серпня ,нашого керівника та головного бухгалтера визвав “горе чиновник” на “коврик” , і дав знати, що посада керівника коштує 3 000 доларів, а головного бухгалтера 1 000 доларів.
  Головний бухгалтер задав питання, а де гарантія що ми будемо працювати. Відповідь банальна прозвучала із вуст В.М. Чередниченка: “Скільки буде працювати моя команда, стільки і ви будете”…
  Дві ці особи заплатили дані гроші, тому що потрібно працювати і підтримувати сімї… Але не пройшло і 3 місяців, як голова знову розпочав проводити шантажі і вимагати гроші…

 2. Голос народу:

  Цікаво, що окрім цих чотирьох попелюшок, які звикли не помічати біля своїх ніг простого люду, та тих, що були у фаворі колишнього голови рда інші працюють собі без пригод. Головне – добросовісно виконуй свої посадові обов’язки.
  Шановний автор статті опирається на громаду, а він запитав у громади її думку щодо, подій та поведінки цих красунь-регіоналок, які замість виконувати свої безпосередні обов’язки – щопонеділка, а часто й серед тижня, після наради при голові, збиралися до кав’ярні і проводили там змістовно час до обіду, або й довше. У громади є набагато більше претензій до цих постраждалих ніж до голови.

 3. неви:

  Згодна

 4. Колишній житель с. Казанка:

  Доволі цікаво дізнатись про події які сколехнули моє рідне село. Хочу вдзначити те що самого “ПАНА” – Чередниченка я доволі добре знаю з дитячих років, навчались разом з ним та його братом!
  Мені хотілось би спитати у ПАНА Чередніченка – “А судьи кто?” (Слова з Святого письма Біблія). А сам пан Чередніченко невже такий бездоганній? Та мабуть НІ – ЗВИНЯЙТЕ ПАНЕ “У ВАС РІЛЬЦЕ ТОЖЕ В ПУШКУ”.
  А особливо хотілось бби спитати про ті часи як ПАН Чередніченко працював в СІЛЬЕНЕРГО. Скільки недоліків та доган у його адресу було надіслано. Тай з бухгалтерією в Сільенерго не все було гаразд!
  А що стосується А. Касталан та І. Оніщенко то мені хотілось відмітити одне те що я їх добре знаю! І хотівби сказати що одна вчителька (А. Касталан) друга теж вчителювала та потім стала керівником відділу освіти (І. Оніщенко). На місці пана Чередніченка я б молився на них за таку мізерну платню та ще й викладати свою ДУШУ до роботи це пео перше не повага до людини. Скільки Пані Оніщенко за 10 років праці було зроблено доброго, а саме компьютерізовані усі школи, отримані – вибиті від держави Шкільні-Автобуси, майже всі школи газифіковані, та що й говорити.
  Пане Чередніченко – озерніця навколо!!! Можн хвате ШАБЛЮКОЮ махати? Може вдягнете окуляри та подиветесь ХТО Є ХТО та й про СЕБЕ НЕ ЗАБУДЬТЕ!!!

 5. Гость 777:

  Да уж!
  Дела творятся не шуточные. Мне интересно спросить у В. Чередниченка если он такой принципиальный и болеет за ДЕРЖАВУ! А почему он свою принципиальность не начнёт из себя? Где он был когда был МАЙДА? И почему он так сейчас борется за власть?
  А в плане И. Онищенко хочу сказать – женщина сколько вложила силы и души что бы поднять Казанковский район на передовое место и вот какая благодарность?
  Уважаемый Голова имейте хоть чуточку разума и мозгов в своей голове! И поменьше слушайте приспешников и прихлибателей которые меняют окраску как в фильме “Свадьба а Малиновке”.
  Я надеюсь мои слова Вами В. Чередниченко буду услышаны и ЗДРАВЫЙ РАЗУМ ВОЗОБЛАДАЕТ нежели АМБИЦИИ.

 6. Учитель:

  Я не по наслышке знаю А. Касталан и И. Онищенко – работаю с ними и довольно таки тесно.
  Мне хотелось бы сказать Вам и Вашей КАЗАНКОВСКОЙ Администращии как высшему органу власти в районе.
  Вы как и предыдущая власть дорвались до “КОРЫТА” и теперь всячески стараетесь наверстать упущенное. Не забывайтесь!
  ЛЮСТРАЦИЮ МЫ И ВАМ МОЖЕМ УСТРОИТЬ!
  ВЫ ЖЕ САМИ ВЗЫВАЕТЕ О ТОМ ЧТО МЫ ДОЛЖНЫ ЖИТЬ В ДЕМОКРАТИЧЕСКОМ ГОСУДАРСТВЕ. А не в царстве В.Чередниченка которому нравится или не нравится руководитель.
  А ВЫ то сами “РЫЛОМ ВЫШЛИ” али нет?

 7. Юрій:

  Чудова стаття. Подібних горе-керівників немало. Таких Чередниченків просто не треба добускати до влади, а якщо це й трапилося, то треба його негайно гнати… відомою мітлою. Гадаю Чередниченко – це ганьба для району. У нього, як голови, навіть немає жодного заступника. Ніхто працювати з ним поряд нехоче.

 8. небайдужий,:

  Таких “горе-керівників” вистачає у Миколаївській області. Їм “дах зірвало” від посади. А на повірку кадрові зміни надиктовані лише меркантильними інтересами. “Голос народу”(пане Чередниченко) не прикривайтесь народом. А дівчата – розумнички, не по зубам виявились хижаку.

 9. Однополчанин:

  Доброго вечора! Дякую за увагу до смт Казанка та Казанківського району. Чекав таку статтю, так як новий керівник району та його оточенці-однопартійці- це ставленики чергової кланово-олігархічної партії з назвою “Батьківщина”. Ці люди, звичайно, боролися за посади не для того щоб служити громаді смт Казанка та району. Їм абсолютно байдужий стан освіти, культури, соціального захисту, медичного обслуговування в районі. Їх влаштовують розбиті дороги, напівзруйновані аварійні мости, неосвітленні вулиці. Їх першочергова задача звільнити керівників-професіоналів, людей які не для власної користі відкривають гімназії, вводять в експлуатацію нові приміщення шкіл, організовують роботу танцювальних колективів, забезпечують соціальний захист населення та продати звільненні посади для власного збагачення та фінансової підтримки партійного клану.
  Шановні казанківці, місце таким функціонерам тільки на смітниках.

 10. Гость:

  Такая бедная Онищенко Инна Анатольевна, нету заплатить чем за обучение дочки,а на отдых за границей всегда хватает!!! Не успела сделать покойному мужу 9 дней, как сходу улетела в Турцию, а следом в Египет. А как газификацию школ проводила!!сколько вырезанного только металлолома сдала и положила себе в карман, не поделившись с директорами школ!!!А как отчиталась за евро крышу в гимназии, на которую ушел 1 млн. грн, а на самом деле покрасили шифер в синий цвет!!! И где ж у этой бедолаги берется столько денег, не в “пушку ли рыльце”???? Наверное, рылом удалась!! А сколько же денег ушло на ремонт всего дома, который только закончила???интересно, это всё на зарплату гос служащего??

 11. борець:

  Я цілком згоден з однополчанином. Чередниченку та його оточенцям місце у сміттєвику.

 12. Ответчик:

  Ответ Гостю: на такую бредовую информацию способен лишь тупой Чередниченко или его прихлебатели

 13. Громадянин:

  Казанка знала багато очільників. Не всі вони були ідеальними,але кожен з них залишив по собі добрі справи: той село гасифікував, той школу добудував, той будинок культури відремонтував… а теперішній голова,влаштувавши в
  Казанці 37-й рік,увійде в історію безжальним руйнівником людських доль.
  Звичайно,нема сумніву,що доведеться відповісти на суді
  Божому за кожен вчинок, за дитячу
  сльозу, пролиту після образи нелюдом рідної матусі…
  Та може,шановні односельці, не будемо чекати та купимо величенького смітника для справді народної люстрації шановного пана голови та його ”нашіптувачів”?

 14. правда:

  Коли В.М.Чередніченка призначили головою РДА,він обіцяв враховувати голос громади при прийнятті рішень.
  Невже це той “голос”, який весь час (коли повинен працювати)витрачає на хронометраж часу тих хто п’є каву,або йде на роботу…
  Чому “голос” не допоміг йому призначити жодного заступника голови РДА?
  Чому “голос” оволодів ним всеосяжно і штовхає його на вчинки, які сам голова РДА не розуміє? Мабуть тому, що це не “голос” громади, навіть більше, не його голос, а ШЕПІТ ЛЮДЕЙ, що зробили з нього маріонетку, втягнули його в суперечки, а самі залишились в тіні.
  Може той “голос” сам мріє стати … ?! і залишити по В М Чередніченку слід, який у всьому винний, який все зробив не так…
  Прикро, що зрозуміти це “ему не дано”!!!

 15. Читатель:

  Очередной ЦАРЁК дорвался до власти и теперь под себя подминает туже власть!
  До которого времени МЫ будим терпеть подобные выходки? Мы господин Чередниченко живём в ДЕМОКРАТИЧЕСКОМ государстве и оцениваем людей не по его “Денежному мешку” а по его делам. Лучше господин Чередниченко САБЛЕЙ машите над подобными ЦАРЬКАМИ и АЛИГАРХАМИ чем над простыми исполнителями своего дела. Они честно исполняют свою работу за мизерную зарплату. А Вы решили над ними показать свою власть. Вам точно нужна ЛЮСТРАЦИЯ и место ваше в МУСОРНОМ БАКЕ!

 16. Людина з народу:

  Вельме шановний пане Голова В. Чередніченко. Чому ви дорвавшись до влади почали свою рботу з перебосування в брудній білизні? Чому не врахували людських якостей керівників, які і при попередній владі чесно віконували свої обов’язки?
  А переходити на власні образи про те коли і хто до якої країни поїхав і за чії кошти? А ви сімейний бюджет І. Онищенко власними руками перерахували?
  А якщо піти далі то як Ви працювали в РЕСІ то ви теж собі добряче кишені понабивали. А своїм прихвостням які вам шепочуть на вухо що робити може скажете “Я маю власну думку і оцінюю керівників за ії справи”. Та й якщо ваша власна дружина точить зуби на І. Онищенко не відомо за що. То згадайте коли померла Ваша МАТИ Марія Дмитрівна Чередніченко вчитель англійської мови СШ № 1 то не хто як І. Онищенко бувши тоді завучем СШ № 1 згуртувала колектив школи, і надали допомогу вашій сімї в той важкий час перебудови.
  Схаменіця і розвійте непотрібний туман з свого розуму та станьте дійсно ХАЗЯЇНОМ району а не його РУЙНІВНИКОМ.

 17. Однокласник:

  Скорее всего Валерию Чередниченко не удобно и не уютно в его новом кресле. Да это и не секрет ведь в школе он не отличался особой сообразительностью только выезжал за счёт мамы.
  А теперь научившись хоть как-то отбивается от своих страхов. Валера решил действовать по принципу “Бей своих что б чужие боялись” – МОЛОДЕЦ. Так и дальше продолжайте товарищ ГОЛОВА!!!
  А быть хозяином в районе и решать злободневные проблемы это не для него НУЖНО ПОКОВЫРЯТСЯ В СКЛОКАХ!!! А дороги, образование, медицина это дело пятое!!!
  Да стыдно проехать по Казанке дорога по центральной улице Ленина как в Донецке после артобстрела. А Валера с женщинами ведёт войну. Да перестань быть подкаблучником и держатся за юбку своей второй половины и жить её умом. Пора в 55- ти летнем возрасте иметь собственную точку зрения и логическое мышление. Вас же ДЕРЖАВА поставила не для того что бы склоки сводить? А порядок и хозяйство подымать!!!

 18. Здравомыслящий:

  Наверняка руковолитель Казанковской Гос-Администрации ещё комунистиченской закалки времён В. И. Ленина. И его жизненный девиз Интернационал. А главная строка “МЫ ВСЁ РАЗРУШИМ А ЗАТЕМ …”
  Только простите товарищ Голова В. Чередниченко времина депотизма, репресий и признания невминяемости давно прошли.
  Украина на поргге вступления в ЕЭС и считает себя Демократическим государством. А Вы поступаете как комунистический прихвосткнь Симоненка хотя кричите что из “Батькывщины”. Но там всё едино и Ю. В. Темошенко не дружит с головой и её однопартийцы тем же страдают. Пора задуматся над тем как поднять сельское хозяйство, всю инфроструктуру района, дороги а не рытся в склоках. Разве это мыслимо в районе больница практически не работает. Возят в Н. Буг рожать рожениц. Операции делают там же. А задуматся о поднятии района не желаете товарищ голова, а не сводить сплетни и склоки. Может пора становится цивилизованным человеком ХХІ века а не жить прошлыми идолами!

 19. читая комментарии:

  Не проникся сочувствием и понимаем ни к одной из сторон. Потому что за последних 15-20 лет убедился, что к власти, на любые руководящие должности могут ПРОЛЕЗТЬ если не за деньги, то с корыстными целями, при поддержке толстосумов, чьи интересы потом будут лоббировать. Поэтому и имеем такие результаты: чередниченки убирают неугодных, чужих, чтобы расставить на доходных местах свои ключевые фигуры. Ведь, как ни печально, давно уже стали доходными должности директоров школ, садиков, главврачей больниц, ректоров вузов и т.д. (за счет благотворительных фондов у каждого из них в домах евроремонты и прочие блага!!!). У нас все в стране сейчас решается по принципу: с миру по нитке – бедному рубаха. Власть в стране перешла в руки олигархов, бизнесмены не торопятся пополнять бюджет, поэтому нет денег на обороноспособность страны. Вот и легло на плечи народа содержание армии, образования, медицины, ЖКХ и т.д. А тут и волонтеры появились, многие с иномарками – умудряются наживаться на помощи участникам АТО. Так что ничего святого в поступках многих людей уже не осталось.Сила денег уничтожает ДУХОВНОСТЬ. Одни пытаются как-то выжить. Но самое страшное, что многие стараются разбогатеть за счет других. В этом и вся трагедия. Еще Мопассан писал, что самый негуманный строй – демократический. Так что вся эта мнимая “свобода личности” в капиталистическом мире – та же утопия, как и нереальность построить в мире коммунизм. Уверен: будущее всех народов за социализмом. Олигархия – враг простого народа!!!!!

 20. споглядач:

  Мені дуже шкода вас, ви дуже розчарована людина.А я вірю в справедливість і в те ,що все можна змінити. І при великому бажанні ми зможемо збудувати європейську державу . Але це повинно бути не бажання декількох людей, а бажанням більшості. І від нашої не байдужості залежить майбутнє нас та наших дітей. Я хочу нагадати ,що ми несемо відповідальність за те ,що отримають наші діти у спадок від нас . І кому як не нам змінити хід історії. Тож настав час піднятися проти несправедливості. Ті хто був в Європі той розуміє різницю між нашим “житієм” і їхнім життям . І не треба робити крайніми олігархів , а треба починати з себе. Ось наприклад візьмемо вас , що ви зробили для того ,щоб стало жити краще не тільки вам але і людям які вас оточують…

 21. Мешканець району:

  Прочитавши коментарі дивуюсь!!Чому саме сьогодні згадали про ремонт доріг та закриття поллогового відділення?? Адже ця проблема існую багато років!!Останній раз вулицю Леніна ремонтували коли приїздило обласне керіництво на відкриття Казанківської гімназії майже 10 років тому назад, а на останніх ділянках дірки тільки “латалися”. Коли закривали пологове відділення жоден працівник пологового відділення або простий мешканець не обурився закриттям та не виступив проти цього свавілля, а лиш сьогодні все це згадується, коли всі прекрасно розуміють що в країні війна і наврятче гроші на ці проблеми звідкилясь візмуться….

 22. Аноним:

  А мне вот очень не понятен первый комментарий??Куда же это у нас в районе можно устроиться за такие деньги и в какой это организации может быть большая зарплата?? Вот я например, работала простым сотрудником в государственной организации на минималку, то есть платился один оклад и ранг, так как выслуги не было поскольку пришла только после института. Да и в районе, кроме должностей государственных служащих ничего в районе нет, так как ОРГАНИЗАЦИИ КОТОРЫЕ ДАВНО БЫЛИ В РАЙОНЕ УЖЕ РАЗВАЛИЛИ. Многие родители выпускников институтов даже рады бы были заплатить да попросту некуда в районе устроится, а на минималку можно попросту сидеть дома..Не секрет, что в районе самая большая зарплата это в газовом хозяйстве и в филии обленерго, а но туда чтобы устроиться нужно иметь большие связи, да и то в области,так как на роботу берут именно они. Вот и приходится сидеть и ждать когда же наступят хорошие времена чтобы подняли зарплаты, чтобы устроиться на работу и служить на благо родине, как говориться в присяге государственного служащего

 23. Вчитель сільської школи:

  Я вчитель сільської школи обурена тим, що в коментарі від 07.11.2014 в 21:38 Якогось громадянина написано: “той школу добудував”, а скільки шкіл закрили при попередній владі клятих регіоналів? Усі забули? а я добре пам’ятаю як закривали мою школу і я залишилася без роботу пропрацювавши 26 років вчителем і мені ніхто не знайшов роботу в іншій школі. Я вимушена була звернутися в Казанківський центр зайнятості та стати на облік як безробітня, але і там мені не знайшли підходящої роботи і я вимушена була просто вийти на дольову пенсію та отримувати копійки

 24. Аноним:

  Знаючи добре Чередниченка В.М. обурений замовленою статтею і такими брудними коментарями, які ні чим не підтверджені, просто перейшов дорогу та обірвав побудований ланцюг регіоналів, яких відірвали від кормушки нічого більшого. Добре відома в районі історія з брудними грошима, які весною Коніщук В.В колишній заступник голови адміністрації (300 тис. грн)заплатив за посаду голови, але ж не завжди все можна купити та продати. Та напевне ніхто ж не хоче бути в програші тому і рвуться до корита вдягнувши сорочку-вишиванку

 25. анонім 1:

  Нехай той чи та, хто добре знає Чередниченка В.М., назвуть хоча б одну хорошу справу на благо району, яку він зробив, працюючи головою. Тоді нехай обурюються статтею.

 26. Анониму:

  Какую нить может оборвать регионал Чередниченко (да-да я не ошибся, он до сих пор член ПР)

 27. однополчанин:

  Очень прям интересно что у нас в районе сделано за последние хотя б 10 лет??

 28. майдан:

  Пане голова Чередниченко, якщо Ви рушите корупційну піраміду Януковича, яка у Вашому районі бачу є по замовним дописам, то я Вас вітаю і бажаю діяти сміливо і безпощадно, тільки так можна зламати їм хребет. Я думаю у Вашому районі є достатньо патріотів, які Вас підтримають і не дадуть реваншистам повернутися. Слава Україні!

 29. Патріот:

  Якщо Чередніченко доведе справу до завершення і всетаки звільнить Онищенко то 70 відсотків освітян будуть хоч за це йому вдячні!

 30. 1234567890:

  Да правильно делает Чередниченко, что убирает подчистую регионаловскую команду созданую и воспитаную Скрипником на примере и при поддержке Генадия Николенка. Но ради места , ради возможности остаться распорядителями государственных денег, а соответственно воровать их и возможностью пользоваться льготами, котрых у них фактически сегодня нет, но в надежде что они будут в будущем, они готовы по старой привычке целовать в ж..пу и заносить я…ца на поворотах любому кто даст им возможность остаться в кресле. Ради этого они готовы идти на сделку с совестью, врать в глаза нагло и безпардонно. Так воспитано поколение руководителей пришедших во власть начиная с Добровольского, которий ввёл в районе существование отдельной касты неприкасаемых – начальников управлений государственных учреждений кичащихся друг перед другом, богатством, уровнем жизни, барскими замашками при зароботной плате, позволяющей им купить один костюм на пять лет. Ребята, если вы хотите хорошо жить за счёт своего труда – дорога открыта в частный бизнес. Правда там надо просто пахать, а не уметь нагибаться. В таком виде сегодня нам не нужны государственные служащие. Вы вс равно уйдёт. И обвинять Чередниченко во всех грехах бесполезно. Уйдите в знак солидарности и несогласием с увольнением подонков Скрипника, Круглова , Януковича.

 31. царь:

  ВАЛЕРА МОЛОДЕЦ ТАК ДЕРЖАТЬ

 32. Холоп:

  Царю: Ваш Валера м***, которого надо еще поискать и не только в Казанке. Целуйте вы его в ж…

 33. admin:

  Шановні форумчани! Дотримуйтеся етики та поважайте один одного. Інакше коментарі будуть видалені!!!

 34. Олександр:

  Онищенко І.А. позакривала та розграбувала малі сільські школи, залишивши сільських вчителів напризволяще. Хай автор цієї статі запитає Інну Анатоліївну. Куди пішов металобрухт із закритих шкіл? На подорожі до Туреччини чи на освіту доньки студентки за кордоном, а може на новий розкішний ремонт власного будинку?

 35. Макс:

  Да, если чесно Чередниченко слабоват для кресла главы РГа, но эти звезды района, за которых он взялся, не заслуживают хорошего слова… если правоохранительные органы захотят вывести их на чистую воду, то глубоко копать не придется. Вопрос захотят ли?

 36. Букоїд:

  Читаю коменти і вірю: Партія Регіонів переможе обов”язково з такими головами РДА від Порошенка енд компані. Не вірите? Час покаже! А ще з такими коментаторами, як під цією публікацією перемога Януковичів настане у два рази швидше. Чому ви всі мовчали раніше? Чому не запитали нинішнього голову РДА, чи має він сили і досвід керувати районом? І де ви були, коли пляшки з солярою літали над Києвом? Шановні, люди на Майдані життя віддали заради правди і закону, а не беззаконня.

 37. Букоїд:

  Якщо винна в чомусь пані Онищенко – ідіть в суд і доказуйте. Якщо ні – мовчіть. А як ви хочете? по поняттям? Так в цьому випадку теж потрібно доказувати. А з доказами у вас слабо, одні припущення. Я так вам скажу, до одного місця ваші коменти, якщо вони бездоказові.

 38. Громадянин 2:

  Цілком підтримую “букоїда” більшої антиреклами демократичним силам ніж методи голови РДА годі шукати. Дуже прикро що, як завжди, завдяки боротьбі народу за краще майбутнє до влади приходять “чередниченки” яким байдуже ділові якості людей головне власні амбіції

 39. Букоїду:

  А може пані Онищенко боїться не самого звільнення з відділу освіти, адже в любому випадку вона вчителюватиме в гімназії, а того що предстане перед судом, а може ще й не одна бо є за що..

 40. Громадянин 2:

  Я вважаю якби було за що то Чередніченко давно б вже нацькував всі каральні органи які продовжують служити “властьимущим” що власне він і зробив , та мабуть немає за що причіпитись, що можна вкрасти в бідній освіті от якби в Ресі…..

 41. Жителям Казанковского района посвящается!:

  Остаётся только жить воспоминаниями какой только процветающий район у нас был даже без малейшего преувеличения. Сколько только организаций было на территории пгт. Казанка: рыбное хозяйство,комунхоз,Казанковская сельхозтехника,сельхозхимия,АТП,хлебзавод,инкубатор, маслобойня,колбасный цех,пище вкусовая фабрика, сырзавод, комбинат бытового обслуживания,колхозы, работали даже кинотеатры. Все были при работе. А сейчас что осталась от района? Одни руины и не более. Кто в этом виноват и на чьей это совести? И почему в других районах области лучше живут? может там руководители трудятся на благо жителей района, а не для собственного кармана.

 42. Колишньому жителю Казанки та громадянину 2:

  Да у вас какие-то неправильные сведения по трудовой деятельности Чередниченка В.М.! И какое отношение к бухгалтерии в сельенерго он имел, если самая высокая должность в то время у него была – диспетчер района. Если врёте, то хотя бы мозги немного напрягайте прежде чем писать какую-то фигню!!!

 43. Наталя:

  Так що ж тоді в статті написано: діяльністю відділу освіти також зацікавилися «органи» ??

 44. Громадянин 2:

  Ну предположим не диспетчер а главный инженер,А ПРО МОЗГИ это вы точно заметили многим бы не мешало

 45. майдан:

  Шановні пані і панове годі сперечатися. Ті керівники державних установ та організацій, а також їх заступники, які тримали банду Януковича на своїх плечах, можливо і чесних плечах, всеодно повинні піти добровільно зі своїх посад або взагалі, або рядовими залишитись, якщо вони таки дійсно професійні. Так вимагає більшість громадян і за це боровся Майдан.Слава Україні!

 46. майдану:

  не уверен что на майдане боролись за то чтобы методами старой власти убирали неугодных,какраз против этих методов и боролись. А новым властелинам посоветовал бы прочесть известные строчки Омара Хаяма
  “Ты выбрался из грязи в князи, но быстро князем становясь… Не позабудь, чтобы не сглазить…, не вечны князи — вечна грязь…” Другими словами земля очень круглая некоторые даже не представляют до какой степени.

 47. для споглядача: 08.11.2014 в 21:24:

  А мені шкода вас і таких наївних, як ви. Європейський спосіб життя ми вже відчули в усій красі: маси безробітних та розкішні центри зайнятості, які майже нічим безробітним не допомагають. Тисячі бомжів, сміттєзвалища під вікнами та на вулицях. Майдани, страйки голодних, щоб щось виклянчити у панів… Раджу прочитати (чи згадати, якщо в дитинстві читали) рядки з вірша Т.Г.Шевченка “І виріс я на чужині”
  ……………………………..
  Аж страх погано
  У тім хорошому селі.
  Чорніше чорної землі
  Блукають люди, повсихали
  Сади зелені, погнили
  Біленькі хати, повалялись,
  Стави бур’яном поросли…..
  ………………………….
  Село неначе погоріло,
  Неначе люди подуріли,
  Німі на панщину ідуть
  І діточок своїх ведуть!…..
  ………………………….
  І не в однім отім селі,
  А скрізь на славній Україні
  Людей у ярма запрягли
  Пани лукаві… Гинуть! Гинуть!
  У ярмах лицарські сини,
  А препоганії пани
  Жидам, братам своїм хорошим,
  Остатні продають штани……..
  1848 р.
  Тож думайте, прокидайтеся від сну.

 48. Буквоїд:

  Здається, колись вже історія знала факти приходу до влади вчорашніх плугатарів та “работяг”. Що від того пролетаріату мала Україна – теж відомо. Чередниченко не плугатар, навіть вищу освіту має, але попередня влада неперешкодила йому у суді відстояти право на працю. То чому ж він тепер сам діє так, як відносились до нього?

 49. настя:

  Да просто кто-то не может смериться с тем, что без связей и не имея денег Чередниченко сел в чужое кресло

 50. керівник:

  скажіть будь-ласка тов. майдан, чому ми керівники, які виконували свою роботу на низах, які аж ніяк не мали відносин до януковича та всіх інших, які як державні службовці виконували відповідно законодавства яке приймала верховна рада, свою роботу повинні піти. я чесно виконую свою роботу, маю сім”ю як і всі. ви за це на майдан виходили, щоб люди зі стажем, кваліфіковані спеціалісти написали заяви та пішли, а ви без освіти, без практики прийшли та керували. на сьогодні
  ми бачимо до чого це приводить . іце не тільки в
  казанкі, це не поодинокі, на жаль випадки

 51. vasiliy:

  Шановні умніки!!!!!!!!!!!!!!Перш ніж писати гарні коментарі, або тянути ж…. за таких “начальників” як Оніщенко та Коніщуків треба дуже гарно знати їх “делішки” а потім за них тянути ж…

 52. керівник:

  за чиїсь “делишки” я не відповідаю, у них вони є, але не можна всіх під одну гребенку

 53. vasiliy:

  КЕРІВНИКУ:а з чого це ти взявся відповідати за “делишки їхні ?Аж дивно…А може ти з ними за одно?

 54. Данило:

  Валерій дійсно слабуватий для даної посади, але за весь час його каденції жодного приїзду обласного спеціаліста для надання практичної допомоги, жодного обміну досвідом. ОДА дала згоду на звільнення деяких керівників, а потім через газету почала цькувати. Дають про себе знати ознаки впливу на Мерікова зі сторони бувших правителів-регіоналів, які, помінявши партійну шкіру, знову рвуться до районного корита. Вихід один – треба негайно повертати в крісла Василька Скрипника з персональним секретарем Митрофановою Любашкою і справи підуть до гори, а ображені дівчатка, згадані в статті, заспокояться і знову создадуть коаліцію з офісом у кафе “Обоянь”.

 55. майдан:

  Люстраційний закон по очищенню влади не достає чиновників (керівників) районного рівня. Тому потрібна народна люстрація від громад на місцях. Новий керівник району повинен виконати волю громади. Так буде справедливо. Якщо до Вас (керівнику) не буде притензій від громади то можливо люстрація Вас не зачепить. Але я вважаю, що новий парламент розширить дію закону і все буде проходити в законному руслі. Так що корупціонерам і хабарникам не місце у владі.

 56. Данилові:

  Та Скрипник та його коаліція взагалі слабуваті та ще й тупуваті, а Коніщучка та взагалі три слова до кучі склепати не може, особливо на новій посаді, на яку її в області ну геть не хотіли ставити. Але гроші вирішують все. Все що вона може роботи, то це ходити в “Престиж” по нові наряди

 57. всім:

  ох і доброзичливі ж люди живуть в Казанці, як це видно з коментів, повага до оппонентів так і “пре” то мабуть ви заслуговуете на таких “керівників”

 58. керівник:

  васілію:в тім то і річ що нічого спільного, а пишуть про всіх керівників

 59. вчитель:

  Хочу звернутись до пана кореспондента. Ви пишете, що приїздили до Казанки зовсім по іншому питанню. То чому Ви не обмовились жодним словом у статті, про порушення Закону про оплату праці. Освітяни не отримують жодних квитанцій у яких було б вказано, за що і скільки вираховують з їхніх заробітків. Ви напевне приїхали позбирати плітки про те, хто очолив танцювальний колектив “Водограй”. На скільки я пам’яаю то першими засновниками були Гаршеніна І.А та Ткаченко А. В дописувачів хочу запитати, чи оті ями на дорогах і всі гріхи з’явились за керівництва В.Чередниченка? Чому ви мовчали коли “бомбили” сирний завод, ковбасний цех, пологове та хірургічне відділення, рибне господарство і т.д. Перш ніж давати оцінку “новому” керівнику спитайте у “старих”. Чомусь у нас стало традицією, що тих, хто хоч щось пробує змінити то їх швиденько мажують на хліб і у “Обояні” подають до кави. Так було раніше з В.В.Міздрюком, а тепер з В.В.Чередниченком. Хоч у РЕСі обидва були чесними, справедливими і відповідальними керівниками (це нвіь визнав суд). Тому хочу побажати В.Чередниченку міцного здоров’я, витримки і підтримки громади. А дописувачам здорового глузду і грамотності, відпустіть свою заздрість. Жах, як неграмотно інесправедливо написані коментарі. Мені за Вас соромно шановні ЗЕМЛЯКИ!

 60. учитель:

  Хочу звернутись до пана кореспондента. Ви пишете, що приїздили до Казанки зовсім по іншому питанню. То чому Ви не обмовились жодним словом у статті, про порушення Закону про оплату праці. Освітяни не отримують жодних квитанцій у яких було б вказано, за що і скільки вираховують з їхніх заробітків. Ви напевне приїхали позбирати плітки про те, хто очолив танцювальний колектив “Водограй”. На скільки я пам’яаю то першими засновниками були Гаршеніна І.А та Ткаченко А. В дописувачів хочу запитати, чи оті ями на дорогах і всі гріхи з’явились за керівництва В.Чередниченка? Чому ви мовчали коли “бомбили” сирний завод, ковбасний цех, пологове та хірургічне відділення, рибне господарство і т.д. Перш ніж давати оцінку “новому” керівнику спитайте у “старих”. Чомусь у нас стало традицією, що тих, хто хоч щось пробує змінити то їх швиденько мажують на хліб і у “Обояні” подають до кави. Так було раніше з В.В.Міздрюком, а тепер з В.В.Чередниченком. Хоч у РЕСі обидва були чесними, справедливими і відповідальними керівниками (це нвіь визнав суд). Тому хочу побажати В.Чередниченку міцного здоров’я, витримки і підтримки громади. А дописувачам здорового глузду і грамотності, відпустіть свою заздрість. Жах, як неграмотно інесправедливо написані коментарі. Мені за Вас соромно шановні ЗЕМЛЯКИ!

 61. ююююю:

  ми за чередніченка

 62. доктор пи:

  Молодец Валерий,все правильно делает,так и надо с этими ‘попелюшками’ обращаться,а то только задницы себе отъели в своих креслах, только и знают что языками чесать по телефонам да нынешней власти кости перемывать.Гнать их по-быстрее надо!

 63. майдан:

  Шановна редакція і пане Тюрін надрукуйте статтю, яку Вам передала ГО “Майдан Баштанщини” на минулому тижні, бо складається враження, що Ви друкуєте по заказу і за гроші як видно по вашій статті. Ось в тій статті є над чим подумати владі.

 64. доктор ви:

  ДОКТОРУ ПИ: ви заздрите хорошим попам. Це добре. Але прикро, що ви підтримуєте казанківського Валерія, який крім інтриг для району нічого не зробив. А гнати з Казанки треба таких докторів ПИ як ви.

 65. керівник:

  Чередніченко в школі був відмінником.

 66. керівник:

  почему те кто дал деньги боятся за свои места,видно не из своего кармана заплатили.

 67. холопу:

  Валера ты правильно все сделал,но чтобы сделать переворот в Казанке нужно всех убрать от кормушки,а сделать это не так просто

 68. СУДЬЯ:

  Подводя итоги сказанному,сам по-себе напрашивается вывод:
  1.Статья явно заказная.
  2.Автор поступил непорядочно,т.к. не осветил точку зрения противной стороны.
  3.В.Чередниченко на верним пути.Повод так думать-ваши комментарии.

 69. СУДЬЕ:

  Не суди, и не судим будешь

 70. cудді:

  СУДДІ: Якщо ти не працюєш в суді, то яке маєш право робити свої висновки, прикриваючись мантією судді. Швидше ти виконуєш сам замовлення Чередниченка. А чи на вірному він шляху уважно почитай статтю та й чимало відгуків на неї. Тоді й роби висновки.

 71. Автору статті Тюріну:

  Ніхто навіть не уявляв, що ця замовна стаття вийде не на користь ображених попелюшок,чи як їх там..Перш ніж писати статтю треба було провести опитування у пересічних громадян, вони б вам швидко розповіли про брудну репутацію Онищенко та її компанії. Пізніше все одно всі брудні справи вспливуть догори і за все доведеться відповісти на суді.

 72. А.Тюріну:

  Не так сталося, як гадалося. Хотіла стати зіркою Аллуся, а її затерла своїм авторитетом і “обоянієм” Іннуся. Шановний, виявляється, що рік на держслужбі це ДАТА, а 10,20 і більше – ніщо… Зовсім недавно Ви поливали брудом Скрипника В.В.. Ви що спеціалізуєтесь на головах рда?

 73. Кажіть правду:

  Біднесенький пан Чередніченко, з жінками воювати майстер, а як перевірка ОДА завітала, чухнув стрімголов на лікарняний залишивши всю “молоду команду”. Шановні добродії з ОДА, перевірьте усі отримані премії “безкорисливого” і “чесного” голови. Хоча що гріха таїти, який він голова? Не голова, а так, маріонетка Хілів-Смаровозів, нажаль…

 74. Гнати черю в шию:

  “Чесного” Чередніченка і його нашіптувачів люстувати!!! Таке сміття як вони, викинути до мусорного баку!!! А щодо тих жінок, хочу запитати їх чоловіків, що ви ждете? Цього тупого собаку і його шавок прокатіть у сміттєвику або багажнику щоб не повадно було плести інтриги.

 75. Народ:

  ЧЕРЕДНИЧЕНКО, ТРОФИМОВУ, ХИЛЯ и СМАРОВОЗА в мусорные баки, там им место. Они, это позор для Казанковского района. Нами руководят наркоманы и алкашка, давайте их вышвырнем.

 76. ЦАРЬ:

  ВАЛЕРИЙ ЧЕРЕДНИЧЕНКО – УМ, ЧЕСТЬ И СОВЕСТЬ КАЗАНКОВСКОГО РАЙОНА. БУДЕМ ЖИТЬ ТЕПЕРЬ ПО-НОВОМУ!!!!!

 77. Психіатр:

  Коментарю від 15.11.2014 в 15:12!!! Такий коментар могла написати тільки скажена тварина, яка з’їхала з глузду і скоро опинеться в дурці!

 78. Психіатру:

  В дурці будуть ті, кого кодірують кожного місяця. А у вашої команди дійсно дах снесло від бажання помсти, грошей та землі. Ви дійсно думаєте, що люди нічого не знають про ваші “дєлішкі”? А з жінками воюють тільки тварі та ображені на життя чоловіки, от кого і потрібно в дурку!

 79. Холоп:

  Царю і психіатру: Якщо маємо такого царя, якому треба до психіатра, то я не заздрю тим, хто живе з тим царем. А Психіатру самому треба в дурку. Цілком згоден з останньою відповідю психіатру. Чиріку і його Хільо-Смаровозівській команді місце на смітнику сумної істрії Казанки.

 80. Саша и Наташа:

  Бывшие очень уж обиделись и плетут теперь интриги хотят возврата Скрипника , Конищука, Митрофановой, потому что не все личные вопросы порешали, но не учли одного – Гены покровителя в ОДА уже нет и нет кому подправлять статистику “достижений” отсталого района . Регионалам нет пути назад, а девицам пора начать работать на район и рабочие столы перенести с кафе “Обоянь” в служебные кабинеты, а лучше в сельсоветы.

 81. Казанковец:

  Мне кажется куда “лучше” чем Скрипник, Конищуки, Митрофанова, Касталан, Онищенко, эта новая компания: Чередниченко-вор, ссыкун, марионетка, Трофимова-воровка, интригантка, алкоголичка со стажем (ее братец Хиль такойже), Зозуля-воровка, алкоголичка с наркотическим шлейфом. Всех их с предыдущих мест работы гнали как паршивых псов, а тут все эти выплыли (ну сами знаете что всплывает). Скоро их царствованию прийдет конец, и прийдут действительно молодые и нормальные люди.

 82. Тем кто при власти:

  Скрипник, это действительно порядочный глава который там работал, за последние 20 лет. Куда вам всем до него браться, вы даже апаратное совещание провести по протоколу не можете, да что там совещание, вы без мата разговаривать не умеете.

 83. ...........:
 84. Юрій:

  Скрипник работал?Он болел а болея занимался землей,пчелами и дамой сердца.А уж если говорить про последних 20 то работал Сорочинский.Очень жаль что не подготовил после себя достойной смены,все казалось что незаменимый и вечный.

 85. ЛЮСТРАТОР:

  Люстрировать их всех, а к власти пустить молодых и грамотных до 35, но не из этих кланов!

 86. КИБОРГИ:

  ТАНЮШКА, ТЫ – НА ПРАВИЛЬНОМ МЕСТЕ! НИЗКИЙ ПОКЛОН ТЕБЕ ЗА “БРОНИКИ”,КАСКИ,ТЕПЛОВИЗОРЫ, ФИНАНСЫ, ОДЕЖДУ!ТЫ – ОФИЦЕР,ПАТРИОТ, ПРЕКРАСНАЯ МАТЬ,ДРУГ… А ВСЯ ТА ГРЯЗЬ, КОТОРУЮ НА ТЕБЯ ЛЬЮТ “КАЗАНКОВЕЦ” И “НАРОД”, К ТАКИМ КАК ТЫ НЕ ПРИЛИПАЕТ. ГОСПОДЬ ПОРУГАЕМ НЕ БЫВАЕТ!И ТЕБЯ, СВОЮ ДОЧЬ, ОН НЕ ОСТАВИТ! А ВЫ – КЛЕВЕТНИКИ И БЛУДНИКИ, БОЙТЕСЬ БОЖЬЕГО ГНЕВА! ОН НИКОГДА НЕ СПЕШИТ И НИКОГДА НЕ ОПАЗДЫВАЕТ! СЛАВА БОГУ! СЛАВА УКРАИНЕ! ГЕРОЯМ СЛАВА!

 87. Киборгам:

  Интересно когда это “Танюшка” успела побыть волонтером? Если она постоянно в политическом “бою” с фотоаппаратом. А Господом прикрываться не нужно, она алкашка кодированая и это от нее никуда не денется. Или “киборги” и “царь” это и есть Танюшка? Так оно и есть!!! Сама себе и Чирику оды пишет, да вся Казанка знает какая она офицер и мать. Танюха, не спекулируй киборгами, потому что приедут и тебе тепловизорами и брониками настучат.

 88. просто читатель:

  Вот что пишет автор статьи:
  А. Косталан із задоволенням поринула в улюблену справу. Єдина заковика – зарплата на новому місці роботи у новопризначеного керівника була десь у два рази менше, ніж у школі. Отакий парадокс, але із нього був знайдений вихід, який усіх влаштував. Тодішній голова райдержадміністрації Василь Скрипник дав свою згоду на те, щоб два рази на тиждень по три години Алла Косталан продовжила викладати у рідній для неї ЗОШ № 4. Таким чином Алла Миколаївна мала змогу й далі допомагати двом дітям-студентам, натомість галузь культури жодним чином не постраждала.

  То есть, получать нормальную зарплату по мнению автора это привилегия руководителей, а рядовые работники как сидели на минималке так пусть и сидят?

  И еще такой момент, давайте представим, уважаемый автор, что вы пришли в свою администрацию или исполком за справочкой, а вам говорят, придите часика через три, специалист, который выдает справки, читает сейчас уроки. Вы подождали, взяли справочку, но надо поставить печать, ответ аналогичный, подождите часика три. И так целый день, во всех кабинетах, во всех государственных службах, судах, исполкомах и тд.

 89. КИБОРГИ:

  ОТВЕТ ЗАВИСТНИКУ.ТАНЮШКА-ПТИЦА ВЫСОКОГО ПОЛЕТА И КЛЕВЕТНИКАМ ДО НЕЕ НЕ ДОПРЫГНУТЬ.А ВАС ЖАБА ЗАДАВИЛА, ЧТО ОНА В СВОИ …ДЦАТЬ ВЫГЛЯДИТ ОГО-ГО! А ВЫ БЫ НЕ СИДЕЛИ ЗА НЕТОМ , А ПОМОГЛИ НАМ, СВОИМ ЗЕМЛЯКАМ. А ЛИТЬ ГРЯЗЬ – УДЕЛ УЩЕРБНЫХ.ЕСЛИ СЕБЯ ТАКОВЫМИ НЕ СЧИТАЕТЕ – ЗАВЯЗЫВАЙТЕ. СЛАВА УКРАИНЕ!ГЕРОЯМ СЛАВА!

 90. admin:

  Шановні форумчани! Не опускайтеся до рівня плинтусу! У разі подальшого “обмивання помоями” коментарі до даної статті будуть заблоковані!!!

 91. город312:

  адміну.слушне зауваження.адже питання порушене у статті аж ніяк не стосується особистого життя тих, кого поливають брудом, яке до речі, захищається законом. пропозиція: бажаєш коментувати-наберись сміливості і зареєструйся під справжнім ім”ям.Що – забракло ? Ото ж……..

 92. Городу 312:

  Пока что мы еще не достигли такого уровня, что оценку происходящему можно давать без оглядки на прихоти властьимущих, в руках которых весомые рычаги укрощения строптивых. Поэтому грубить и хамить нельзя, а правду говорить не только можно, но и нужно. Редакции спасибо за возможность высказать свою позицию и отношение к происходящему.

 93. город312:

  згоден. але ж поливати брудом це теж не вихід знайшовши привід вилити отруту , аби на фоні тих, кого оббріхуєш виглядати краще, огидно.захопившись ,забули і про статтю, і сьогодення ” попелюшок”… які, скаламутивши брудну воду, продовжують порушувати закон,погрожуючи звільненням підлеглим, якщо ті тільки “пікнуть” проти них адже вони – сила. вони -бригада.а саша бєлий закінчив ой як недобре.

 94. Житель Казанки:

  Прочитала статью – сплошной бред! Неужели так можно оклеветать человека?
  Казанка! Что “они бывшие” сделали за эти годы, что сидели в креслах??
  Винят Чередниченка за плохие дороги, за закрытые школы, больницу. А где же были Вы, Конищук В.В и вся ваша команда? Что сделали Вы и что вообще делали?Зачем такое “рвение” до власти?
  Я работал с Чередниченко долгое время в РЕСе и знаю его только с хорошей стороны. Мне даже трудно представить, что так можно очернить человека.
  Валерий Николаевич, держитесь!

 95. Жителька району:

  Стаття справедлива і вчасна. Не з того почав очільник району. Сама зіткнулася з тим, що і особи згадані в статті.Попередні керівники таким не займалися, вони просто працювали і дбали про район, про школи, фапи, лікарню. Але на жаль наші школи, фапи, лікарні стали заручниками всієї загнилої системи нашої країни, з якої вигрібатися потрібно всім разом з повагою, терпінням і толерантністю. “Каніщуки” – люди грмотні і професійні. Особливо Василь Васильович, виважений мудрий, і хочу нагадати жителю Казанки, що Каніщук В.В. не був головою адміністрації, а заступником, він сам був у команді, скажу не в поганій команді і робили багато для району.І жаль, що не його призначили головою РДА. На сьогднішній день багато вже втрачено в районі. Крім інтриг в районі нічого не робилося за цей час. В Черідніченка дуже погане оточення,з нечистим минулим і нажаль, як стало видно і з нечистим теперішнім. Теперішнє показало, що покаяння за минуле не було.

 96. Жительці району:

  Дійсно, що ж це затаке привабливе корито – РДА, що за нього так борються “бувші” та їх привілейовані любі друзі ? А я думаю так : втратили регіонали владу, то ідіть всі ображені в народне господарство, проявіть себе на ділі, поживіть серед людей і для людей, походіть на роботу пішки , поживіть на кровну зарплату, без власних секретарів та кави в крісло і тоді люди знову довірять Вам владу. Спокутуйте свою провину перед грішними людьми, опустіться на грішу землю, а районм хай покерують нові не заангажовані люди і не треба боятися змінить когось на переправі.

 97. жителю казанки:

  Если ты “ПРОЧИТАЛА статью”,то почему ты “РАБОТАЛ с Чередниченко” ?????? Определись, кто же ты? А ты – это особь одна во всех лицах!!!

 98. ^:
 99. киборгам:

  Что-то не припомню чтобы имя Тани гдето мелькало в новостях о сборе помощи на АТО,местные предпринимвтели -да, руководители хозяйств-да,школы, просто граждане это все видел , а вот Танюшу- нет или может она всю эту помощь от своего лица преподнесла?
  Благо теперь положение позволяет.

 100. жительці району:

  Дійсно не є важливим хто керує районом головне щоб це були люди у яких є почуття гідності до себе і до людей ,які переживають за район його добробут і за життя людей. Але якщо своє “керування”вони починають з “беспредела” та вдоволення власних амбіцій а на долю району плюють то чи місце таким горе керівникам ?

 101. крошка:

  !!!!!!!!!!

 102. Катерина:

  Умейтет проигровать и молитесь о спасении своих душ

 103. Юстас:

  Поверніть вкрадене,Інно,цим ви врятуєте освіту нашого району і розпочніть жити життям простих людей,спочатку буде тяжко,а потім – легше,майте совість,і підіть гідно.

 104. аминь:

  аминь

 105. люстратор:

  Ничего скоро прийдёт опять Конищук и опять станут все к своим кормушкам и расцветут дамы особенно его жена говядина

 106. tetatet:

  Это точно

 107. Люстратору:

  Конищук прийдет точно, потому что завез две свиньи в нужное место, а любимые дамы сбросились на тормозок для областной власти и порядок. Правда рулить районом за Васю будет его жена, они готовы с регионалов перекраситься в любой цвет лишь бы снова дорваться до кормушки. Закон “Об очищении власти до Казанки никогда не дойдет, здесь коррупция безсмертна.

 108. аминь:

  Конищуку спомним как он с Скрипником в администрации ночью ловили бендер. Поэтому АТО их ждет, там много ребят с западной. Если не попадут в АТО то в мусорный бак точно козлы.

 109. Всем завистникам:

  Вот и занервничали чирик, его соратники-сплетники хили-смаровозы, и давай брызгать желчью и лить грязь. Куда вам всем браться до Конищуков!!! Елена Михайловна-прекрастный руководитель, умная, комуникабельная и очень красивая женщина. Василий Васильевич-грамотный и справедливый человек. И тот факт, что они крепкая, порядочная и любящая семья вас нечистые так бесит. Казанковцы за Конищуков!!! А мусорные баки мы приготовили для чирика-симулянта-труса, хиля-смаровоза-тупорылых клоунов и трофимовой-интригантки-алкоголички! Пусть только попробуют плести Вам интриги!

 110. Юрій:

  Молодець Чередніченко одну справу довів до завершення.Тепер головне не помилитися з призначенням нового керівника.Не призначайте “тупо” своїх.Порадьте декілька кандидатур та обговоріть їх з людьми які багато років віддали освітянській справі і знають претендентів зі щкільної лави.

 111. ЦАРЬ:

  ВАЛЕРА НАШ ЧУВАК

 112. ЦАРЬ:

  ВАЛЕРА НАШ ЧУВАК

 113. vasiliy:

  Молодець Валерій Чередниченко!!!!!!!!!!!!!! Хвала таким людям. Дай Бог Вам іще працювати і працювати!!!!

 114. аминь:

  Василиль Васильевич-грамотный и справедливый человек?- грамотный возможно, но на свою руку с Скрыпником землю в районе отдали черножопым, Калашнику -прокурору бывшему естествено ни просто так,себя милые не забыли, а освитянам даже по 2га.не хватило по закону. Премию делили даже между собою забывая об подчиненных хотя по пьяне находился на больничном молдаван.
  Чередниченко берись за работу вызови земельницу.
  Не можеш -уходи.

 115. вдячні освітяни:

  Валерію Миколайовичу щиро дякуємо Вам за свободу, яку Ви нам подарували,звільнивши Онищенко.25 листопада 2014 року – це буде Днем визволення освітян! Зі святом!

 116. Не байдужий:

  Як вам не соромно, підіть, якщо неспроможні працювати та бути людьми, гідно. Рівень ваших коментарів каже про нелюдську гідність і не звітуйте від всіх нас освітян.

 117. Капитан:

  Если уж и возвращать Конищука, то вместе с Геной Николенко, ведь они вместе троллили район во времена майдана и нагоняли трах от бандеровцев. К старому возврату не должно быть- место регионалов-приспособленцев на кладбище истории. Мериков, не позорьте район, а редакции пожелание не помогать ему в этом. Очищение власти должно произойти и в Казанке.

 118. солнце:

  Какое очищение разве что в шахматном порядке

 119. смешно:

  Какое очищение? Вы уже утопили и опозорили район. На кого поменяли Скрипника и Конищука? На безхребетного “типа голову Чередниченко”, который припер Трофимову и т.д. С Хилем и Смаровозом ведет бесконечные консультации, сам не одного решения без их одобрения не принимает. И это достойные люди? Вы что!!! Если руководство ОГА не прекратит правление нынешних шизофреников и Чередниченка, это сделают люди! Кстати, господин Мериков, эти люди которые сейчас работают с Вами, Вас и поливают сдесь грязью, кресла у них шатаются, вот и истерят!

 120. Капитан:

  На Скрипнике и Конищуке не сошелся клином свет. Скрипник руководил районом из-дому в стане похмелья, после которого не выходил на работу.
  Скрипники, Конищуки, Смаровозы, Трофимовы, Хили – это еще не весь кадровый потенциал района. Есть достойные люди кроме них, но возврата к бывшим не может быть и речи. Бывших защищают те кто привык сидеть возле кормушки и после планерек заходить в кафейник, а народ хочет перемен.

 121. ЗИМА:

  Якби ще й за Жученків взялися. Покровительки Онищенко вже нема. А тут також ” дебрі”

 122. admin:

  Шановні форумчани! Через те, що коментування статті перетворилося в обливання брудом та втратило будь-який конструктив, прийнято рішення заблокувати коментування до даної статті.

НОВОСТИ