«Голепадний» листопад

13 Ноя , 2014

У Кубку на призи «Рідного Прибужжя» пам’яті Миколи Баранова визначився квартет команд, які продовжать боротьбу за почесний трофей. Усі поєдинки 1/4 фіналу подарували вболівальникам яскраву, видовищну гру з великою кількістю забитих голів. На жаль, не відбулося й без скандалу.

Чинний володар кубка – єланецька «Вікторія» – приймала в себе вдома «Дорошівку» з однойменного села на Вознесенщині. Команди розпочали гру без традиційної розвідки. Уже на шостій хвилині влучний постріл записав на свій рахунок Олександр Ліщук. «Почин» Сашка підтримав його брат Антон, котрий ще в першому таймі відзначився хет-триком. Суперники відповіли «дублем» Олега Сербулова та голом Ігоря Дорошенка, відтак на перерву команди пішли за рахунку 4:3 на користь господарів поля. Після перерви футболісти діяли набагато уважніше в обороні, внаслідок чого був забитий лише один м’яч: єланчанин Райко підвів остаточну риску в цьому напрочуд цікавому та результативному поєдинку – 5:3, і «Вікторія» намагатиметься повторити свій минулорічний успіх.

У двох матчах був зафіксований однаковий рахунок 4:0 – «Колос» (Врадіївка) вдома переграв «Кривоозерську» (голи забили Бордюжан, Домбровський – 2, Шеремет), а «Старт» (с. Пересадівка, Жовтневий район) на виїзді здолав опір «Очакова» (Погулін, Лунгул – 2, Укісов).

А ось поєдинок у Арбузинці між «Хлібною базою 76» (с. Кавуни) та «Ліцеєм» (Казанка) було розпочато на півгодини пізніше, ніж заплановано. Представники команди гостей звернули увагу арбітра Володимира Євгенова на те, що в протокол матчу внесено велику групу футболістів, які в цьому сезоні грали за команду «Автолокомотив» (Южноукраїнськ) та прописані у місті енергетиків.

Усе ж матч було проведено. Основний час закінчився внічию – 2:2, а в серії пенальті влучнішими були гравці «Хлібної бази 76». Однак голова Казанківської ВФСТ «Колос» О.В. Мариненко подав протест на результат цієї гри.

Редакцією нашої газети спільно з обласної радою ФСТ «Колос» уважно розглянуто цей протест. З’ясувалося, що й справді принаймні вісім футболістів команди с. Кавуни по базі даних обласної федерації футболу у сезоні 2014 року заявлені як гравці команди «Автолокомотив» та мають прописку Южноукраїнська. Щоправда, незадовго до старту цьогорічного Кубка «Рідного Прибужжя» зазначені футболісти змінили місце своєї реєстрації на Арбузинський район.

Порадившись, організатори змагань прийняли одностайне рішення: подібна «міграція» футболістів грубо порушує регламент змагань та саму сутність Кубка «РП» як турніру для кращих сільських команд. Відтак команді «Хлібна база 76» зараховано технічну поразку, а до півфіналу виходить «Ліцей» (Казанка).

У редакції «РП проведено жеребкування 1/2 фіналу. Отже, «Вікторія» (Єланець) прийматиме вдома «Колос» (Врадіївка), а в Пересадівці зіграють місцевий «Старт» та «Ліцей» (Казанка).