Гандбольний турнір у Маринівці

Новости, Спорт

  19 Фев , 2015

У спортивному комплексі села Маринівка Доманівського району нещодавно відбувся традиційний дитячо-юнацький турнір з гандболу. У змаганнях узяли участь хлопці 2002-го та 2005-го років народження з ДЮСШ Доманівки, Кіровограда та Іванівки Одеської області. Ігри відбулися за коловою системою.

Гра в ручний м’яч має давні та славні традиції на теренах Доманівщини. Випускниками спортивних секцій з гандболу стали сотні місцевих школярів, а кращі з них поповнили лави професійних команд. Підтверджує славу гандбольного краю й нинішнє покоління вихованців Доманівської ДЮСШ. У звітних змаганнях в обох вікових категоріях саме місцеві спортсмени стали переможцями, за що отримали кубки. Команди також нагороджені медалями та грамотами.

Міжобласний турнір з гандболу відбувся за підтримкою депутатів Доманівської районної ради Віктора Власюка та Віталія Богдана, а також керівника ТОВ «Меліоратор-Юг» Сергія Устинова. Попри складний час, як упевнені благодійники, проводити такі турніри вкрай потрібно, адже вони дозволяють відволікти молодь від згубного впливу вулиці та налаштувати молоде покоління на позитив.

Комментарии:

  1. Пан спортсмен.:

    Центр спортивно-розважальних подій потроху зміщується до Маринівки.А де ж очільники району? Чим займаються голова адміністрації та голова районної ради зі штатом заступників? Агов, Мєріков…

Сообщение:

*

НОВОСТИ