Миколаївці підтримали луганчан

Новости, Общество

  26 Мар , 2015

21 березня до Сєверодонецька був доставлений гуманітарний вантаж, який збирався по всій Миколаївській області. За ініціативою голови Миколаївської облдержадміністрації Вадима Мерікова до збору гуманітарного вантажу долучилися всі райони області, в результаті – зібрано 60 тонн продуктів харчування та засобів гігієни, які на трьох вантажівках були привезені до Луганської області, повідомляє прес-служба ОДА.

Вантаж доставили народні депутати України від Миколаївщини Тарас Кремінь і Ігор Бриченко.

«Гуманітарний вантаж від жителів Миколаївської області – це наша щиросердна гуманітарна підтримка Луганщині. Я маю надію, що вона допоможе людям віднайти віру і справедливість у нашій державі», – відзначив нардеп Тарас Кремінь.

Зустрічала делегацію заступник голови Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Ольга Лішик.

«Це вже не перша допомога від Миколаївщини. Така постійна підтримка говорить про те, що ми – разом, ми єдині, і в нас вже з’явилися справжні друзі, яким ми безмежно вдячні. Одна з фур з гуманітарною допомогою сьогодні ж поїде до Старобільська, де проживає багато внутрішньопереміщених осіб», – зауважила Ольга Лішик.

Депутати також відвідали нещодавно відкрите відділення всеукраїнського благодійного фонду «Поліський оберег», якому активно допомагає громада Миколаївщини та народний депутат Ігор Бриченко. Примітно, що відділення Фонду знаходиться в будівлі проектного інституту азотної промисловості і продуктів органічного синтезу «ГІАП», у якому раніше була штаб-квартира сепаратистів.

Сообщение:

*

НОВОСТИ