13-й білет

Що важливіше для держслужбовця: професіоналізм чи політкоректність?

Педагог із Нового Бугу Тетяна Чичкан досі не може збагнути: чому її, переможця конкурсу на заміщення вакантної посади заступника начальника районного відділу осФвіти, голова райдержадміністрації Сергій Іванов фактично проігнорував, не видавши відповідного розпорядження про її утвердження на цій посаді. Аби добитися правди та справедливості, фахівець із 25-річним стажем стукає у різні державні інстанції та громадські організації і навіть звернулася з відповідним позовом до суду.
Тож у чому справа? У цьому спробував розібратися кореспондент «РП».
 
Упевнена перемога у конкурсі
 
Тетяна Чичкан має за плечима вищу освіту та чималий досвід роботи на педагогічний ниві. Закінчивши свого часу Новобузьке педагогічне училище, а пізніше – Миколаївський державний університет ім.В. Сухомлинського, Тетяна Миколаївна працювала і вчителем початкових класів, і вчителем української мови, і навіть заступником директора ЗОШ з навчально-виховної роботи, і методистом відділу освіти. Одне слово, знає педагогічну справу досконало та всебічно. А про її професійний доробок та особисті якості краще за слова промовляють вища вчительська категорія та звання «старший вчитель», а також численні грамоти та подяки від районних і обласних органів влади.
Тож коли 20 січня 2015 року в районній газеті «Вперед» було оголошено про початок конкурсу на заміщення вакантної посади заступника начальника відділу освіти, Тетяна Чичкан довго не вагалася й подала свої документи на участь у цих «змаганнях». Тим паче, як зазначає Тетяна Миколаївна, вже після оголошення конкурсу вона неодноразово була в районній держадміністрації і для себе зробила чіткий висновок, що в «коридорах влади» своєї креатури на вільне місце не існує.
Аби краще підготуватися до іспитів, жінка з головою поринула у вивчення нормативно-правових документів, знання яких мало допомогти їй перемогти у конкурсі. Готувалася старанно, не рахуючись із власним часом та сімейними клопотами. Відтак коли наприкінці лютого переступила поріг конкурсної комісії та витягнула екзаменаційний білет, Тетяна Миколаївна упевнено відповіла на всі поставлені запитання. Щоправда, як згадує Т. Чичкан, спочатку серце тьохнуло, коли побачила номер завдання – тринадцятий. Але навіть пресловута «чортова дюжина» не завадила 43-річному педагогу чітко відповісти майже на всі запитання та набрати 19 балів. Натомість два її конкуренти набрали, відповідно, сім та 12 пунктів і, не здолавши «кандидатський мінімум» у 12,5 бала, вибули з подальшої боротьби за вакантну посаду.
Того ж дня Тетяна Чичкан пройшла другий тур – співбесіду, де їй поставили чимало різноманітних запитань. Але конкурсантка трималася достойно, тож по завершенні іспитів голова комісії – перший заступник голови райдержадміністрації Наталія Завальнюк – оголосила про перемогу в конкурсі саме Тетяни Чичкан.
 
А голова РДА – проти…
 
Та раділа переможниця недовго. Уже наступного дня, а саме 25 лютого, її запросив «на розмову» голова Новобузької райдержадміністрації Сергій Іванов.
– Я тоді ще подумала, – каже Тетяна Чичкан, – що керівник району вестиме мову про нашу співпрацю. Але… Сергій Вікторович чи не з порогу ошелешив мене запитаннями на кшталт: «А куди це ти зібралася?». Мовляв, ти ж не пройдеш спецперевірку, до того ж тобою займаються СБУ та прокуратура, тож забери документи по-хорошому!
За словами жінки, Сергій Іванов поставив їй у провину роботу у виборчому штабі Фелікса Ольшевського. «Для мене це було великою несподіванкою, – зазначає Т. Чичкан, – адже я не маю відношення до жодної партії. Більше того – виступаю за єдину соборну Україну, щоб не було війни, а люди мали змогу своєю працею заробляти собі на достойне життя. Так, я працювала у виборчому штабі Ф. Ольшевського, проте нічого протизаконного не вчиняла. Ніколи я не була на антимайдані та не організовувала «тітушок». Крім того, на той час мені конче були потрібні кошти на операцію, тож мала на меті заробити якуйсь копійчину, аби поправити власне здоров’я».
«Утім під час нашої розмови, – додає Тетяна Миколаївна, – я зрозуміла, що в Сергія Вікторовича є своя кандидатура на цю посаду».
Але що найбільше обурило досвідченого педагога: під час розмови із головою райдержадміністрації навіть мови не йшло про професійні якості переможця конкурсу на вакантну посаду заступника керівника освітянського відомства!
– Я сказала, що не дівчинка, щоб зі мною так поводилися, – зауважує Т. Чичкан. – Добре запам’ятала його останню фразу: «Якщо не підеш на мої пропозиції, у тебе взагалі роботи не буде. І я тобі не допоможу». На що я відповіла: нехай усе буде за законом. Невдовзі мені зателефонував один із членів конкурсної комісії та повідомив, що Іванов наклав вето на проведення відносно мене спецперевірки.
Бажаючи дізнатися про істинні мотиви голови райдержадміністрації, Тетяна Чичкан офіційно направляє тому листа. На що отримує від Сергія Іванова дуже «змістовну» відповідь:
«Конкурсна комісія рекомендувала голові райдержадміністрації Вас, як переможця конкурсу для призначення на посаду заступника начальника відділу освіти райдержадміністрації. Але голова райдержадміністрації Ваше призначення на дану посаду не погодив».
Ви щось зрозуміли, читачу? Я – ні, Тетяна Чичкан також, відтак була змушена оскаржувати дії керівника РДА в різних державних інстанціях. Між тим сам районний начальник, не довго переймаючись подібними переживаннями, «запустив» повторний конкурс на обіймання посади заступника начальника відділу освіти. Оголошення у районці було розміщено в номері від 3 березня цього року. Тим самим керівник РДА фактично перекреслив сподівання Тетяни Чичкан на сприятливий для неї розвиток подій.
 
Чи правий пан Іванов?
 
У свою чергу, Т. Чичкан подала позовну заяву до Миколаївського окружного адміністративного суду. Позивач просить Феміду визнати дії голови Новобузької райдержадміністрації С. Іванова протиправними та призначити Т. Чичкан на посаду заступника начальника районного відділу освіти.
Наскільки правомочними були рішення Сергія Іванова? Чи не перевищив він межу дозволеного чинним законодавством?
Постанова Кабінету Міністрів України від 15 лютого 2002 року № 169 регламентує порядок проведення конкурсів на заміщення вакантних посад державних службовців. Справді, згідно з пунктом 32 даного Порядку рішення про призначення на посаду державного службовця та зарахування до кадрового резерву приймає керівник державного органу на підставі пропозиції конкурсної комісії. Але, напевно, ухвалюючи відмову переможцю конкурсу, чиновник має навести вагомі аргументи, чому він нехтує висновком конкурсної комісії.
То якою була мотивація пана Іванова? За відповіддю на це зовсім не риторичне запитання я відправився на зустріч з очільником виконавчої вертикалі Новобужжя.
– Рішення конкурсної комісії носить рекомендаційний характер, – одразу ж зауважив Сергій Іванов. – Я не згодився з рекомендацією про призначення Т. Чичкан тому, що коли у день конкурсу повертався з Миколаєва, до мене надійшло дуже багато дзвінків від директорів різних шкіл району. Всі вони категорично заперечували проти того, щоб ця людина працювала заступником начальника відділу освіти.
– Чому?
– Вони знають її минуле і те, як вона ставилася до людей.
– Можете назвати прізвище хоча б одного-двох директорів, котрі телефонували Вам? Обіцяю конфіденційність інформації.
– Я не буду називати… я подумаю.
Варто зазначити, що Сергій Вікторович за декілька днів, що передували виходу цієї публікації, так і не спромігся назвати мені бодайодного директора школи, який би заперечував проти призначення Чичкан на посаду. То чи не є цей аргумент із розряду «однабаба на базарі сказала»?
Але повернемося до діалогу з очільником РДА.
– Телефонували мені і пересічні новобужани, – продовжує Сергій Іванов, – і питали: чи може людина, що працювала на Ольшевського, який ходив з георгієвською стрічкою, бути заступником начальника відділу освіти? До речі, наразі розслідується кримінальна справа по організації антимайдану.
– Дозвольте, але ж за моїми даними Тетяна Чичкан не збирала «тітушок»! І вона є патріотом України.
– Проте вона працювала в штабі Партії регіонів! Я не маю права призначати на відповідальну посаду людину із заплямованою репутацією.
– Слухайте, я можу навести Вам чимало прикладів, коли високопоставлені чиновники, що працювали при минулому режимі, призначені на високі посади й нинішньою владою (наводжу пану Іванову конкретний випадок по Миколаївській області. – А.Т.).
– Я не буду коментувати рішення Президента, бо відповідаю за Новобузький район. І у своєму районі я буду контролювати, щоб такі люди не призначалися на високі посади.
– Тетяна Чичкан оскаржує в суді Ваші дії…
– Ми призупинимо другий конкурс, але своєї позиції я не мінятиму.
 
Крапку не ставимо
 
Отже, із розмови з головою райдержадміністрації стало зрозумілим, що Сергій Іванов не допускатиме до керівних посад претендентів, якщо в них є «темне минуле». Навіть – попри їхній високий професіоналізм та гарні людські якості. І – не зважаючи на рішення конкурсного комітету, який очолювала його перший заступник. Правиця не знає про те, що робить ліва рука?
Виникає закономірне запитання: чому «неугодних» визначає особисто Сергій Іванов? Хіба процес люстрації не прописаний у «Законі про очищення влади» та інших нормативно-правових актах?
Відтак історія з Тетяною Чичкан дуже нагадує «охоту на відьом» і нехтування Законом, не кажучи вже про здоровий глузд. Та й, зрештою, отакий не зрозумілий, суб’єктивний підхід у вирішенні кадрових питань, поділ на «червоних і білих» аж ніяк не сприяють консолідації українського суспільства та відсторонює від державного будівництва справжніх професіоналів, котрі щиро вболівають за долю країни.
Ірина Корнієнко, керівник апарату Новобузької райдержадміністрації:
– Оскільки заяв на повторний конкурс не надходило, то він скасовується. Поки рішення голови РДА оскаржується в судовому поряду, новий конкурс оголошуватися не буде.
Володимир Апанасевич, начальник Управління державної служби Головного управління державної служби України в Миколаївській області:
– За законом Сергій Іванов правий, але це не значить, що можна бути самодуром. До речі, в новій редакції Порядку проведення конкурсів на заміщення вакантних посад державних службовців пропонується зробити обов’язковими до виконання рекомендації конкурсного комітету з тим, аби не виникало подібних колізій.
Валентина Терзієва, депутат Новобузької районної ради:
– Ця ситуація – повний абсурд. Тетяна Чичкан зарекомендувала себе з позитивної сторони, і жоден директор школи не скаже про неї щось поганого. Звичайно, у всіх нас є якісь недоліки, але Тетяна Миколаївна – людина активна, відповідальна, порядна.
Ірина Буханець, громадська організація «Людина понад усе»:
– Я направила своє бачення ситуації і голові Новобузької райдержадміністрації, і керівнику Миколаївської облдержадміністрації. Навіщо пан Іванов призначив другий конкурс, якщо вже є переможець у першому – людина принципова, знаюча? Такими діями голова РДА підриває віру людей у справедливість держави і розхитує соціальну стабільність.

Андрій ТЮРІН

Комментарии:

 1. 123456:

  Этот врунишка А Тюрин – где бы не появился – везде одно вранье…..

 2. София:

  Доброго дня шановна редакція. Прочитали статтю,багато емоцій. Питання, чому Чичкан Т.М. не розповідає про те,що вона яра “регіоналка”, чому не розповідає про те,що роботу методиста відділу освіти проміняла на вище оплачувану роботу в штабі регіонів, хоча могла б спокійно працювати втому ж таки відділі освіти. В людських якостях перевищує: підступність, брихливість та підлабузництво.

 3. Софі:

  Софійко, може ти – Сірьожа Іванов?

 4. Вікторія.КІРОВОГРАД:

  АКТУАЛЬНЕ І ВАЖЛИВЕ ПИТАННЯ ПІДНІМАЄ ПАН АНДРІЙ,ДУЖЕ СМІЛИВО!!!! ЗНАЮЧИ,ЩО НАРАЖАЄ СЕБЕ НА НЕПРИЄМНОСТІ,ВСЕ- ТАКИ ,НАМАГАЄТЬСЯ РОЗІБРАТИСЬ ПО СУТІ ТА ДОПОМОГТИ ЛЮДЯМ.ТАКІ”іванови-проффесіонали”,які перестрибують з однієї партії до іншої”-ДЕ ЇМ ВИГІДНІШЕ-ЗНИЩУЮТЬ ЛЮДЕЙ ПРОФЕСІЙНИХ ТА ФАХОВИХ,ПРИ ЦЬОМУ ЗОВСІМ ЗА СВОЇМИ АМБІЦІЯМИ ЗАБУВАЮТЬ ЗА СВОЄ МІСТО,РАЙОН,ОБЛАСТЬ ТА РІДНУ УКРАЇНУ,ЯКУ ПОТРІБНО ОБ”ЄДНУВАТИ,ЦИМ САМИМ ТАКІ МІСЦЕВІ КНЯЗЬКИ ,ЯКІ Є ПРЕДСТАВНИКАМИ ВІД ВЛАДИ–РОБЛЯТЬ ЇМ”ВЕДМЕЖУ ПОСЛУГУ”.ПІДРИВАЮТЬ АВТОРИТЕТ ВЛАДИ ,ЯКУ МИ ОБИРАЛИ.СУТО УКРАЇНСЬКА МЕНТАЛЬНІСТЬ СВІДОМИХ ГРОМАДЯН НЕ ДОЗВОЛИТЬ БЕЗДУМНИМ “ЦАРЬКАМ”ПСЕВДО-ПАТРІОТАМ,КОРИСТУВАТИСЬ БАНДИТСЬКИМИ МЕТОДАМИ СТАРОЇ ВЛАДИ ЗАМАСКОВАНИМИ ПІД ЛЮСТРАЦІЮ…СЛАВА УКРАЇНІ!!!

 5. валерия:

  І чому такий класний спеціаліст без роботи? Чому ж не працювала у відділі освіти, дивись, вже й начальником була! Спитайте, хто хоче з нею працювати,а ніхто! А, хвалить вона сама себе і т і кому іона “служила”( так віддячують).Є прислів”я ” Дурна дівка сама себе хвадить.Нехай її люди похвалять”. Ось як така прийде до влади, то ми далеко підемо. Іванов поступив правильно!

 6. валерия:

  Якості Тетяни Чичкан можна ще добавити двома словами – язиката феська, яка сама себе хвалить. Ф народна приказка говорить6″ Дурна дівка сама себе хвалить”, то ж нехай її люди похвалять. Тільки не ті, кому вона п”яти лизала. Дійсно, чому не працювада у відділі освіти? Дивись, уже б і начальником була: здібна, розумна і т.д. Лепетать язиком, не ціпом махать. Де вона була до 23 лютого 2014 року? Гроші на операцію заробляла, а податики з своїх заробітків сплачувала? Це не підпадає під корупцію? Адже, хоче бути державним службовце. Не місце таким як Таня у державній службі і я підтримую Іванова Сергія Війкторовича, а не Серьожу!

 7. валерия:

  Характеристику Тані Чичкан доповню – язиката феська, яка сама себе хвалить. Є приказка ” Дурна дівка сама себе хвалить”. І цим все сказано. А ,хвалять її ті, кому вона п”яти лизала. Де вона була до 22 лютого 2014? Гроші на операцю заробляла? А податки платила ? І така людина лізе у державні службовці? А як же, у неї високі покровителі ( віддячують за службу) та й інформатор потрібен( а в неї це теж добре отримується).Я підтримую Іванова С.В. і хай Бог йому допоможев боротьбі з Танями Чичуанами!

 8. Настя:

  Якщо такі люди,як Валерія підтримують голову району – КАПЕЦЬ РАЙОНУ. Рівень “базарньої баби”

 9. Олена:

  Те саме відбулося і в Казанці,але навпаки: в конкурсі на заміщення посади начальника відділу освіти перемогла кандидатка від теперішньої політичної сили, але новопризачена перефарбована голова РДА не погодила кандидатуру переможця( наплювала на висновок кадрової комісії) .насьогодні пропихує на цю посаду яру регіоналку( людину колишнього голови рда від регионалів). за що боролися?

 10. город 312:

  Іванову – респект и уважуха! Не сдавайся,держи позиции!Не для того мы страдали на майдане, что крашеные сучки снова были у руля!

 11. Данил:

  Валерия, а вы я вижу сильно яркая поклонница «Большого начальника» Иванова , сколько он вам за это платит? Какая сейчас цена обману ? Ваш кумир всем рассказывает, каким он активистом был на майдане, а на самом деле, отсиживался в уютной квартирке и присваивал себе чужие медали. Он только умеет разбрасываться громкими словами (решение экономических проблем, уход за дорогами, помощь воинам и их семьям), а в итоге – слова не подтверждает действиями. Знает кому и как хорошо «вылезать…» Себе в команду набирает таких же, что бы не имели своей гражданской позиции и как овцы шли за ним. Боится грамотных, образованных и сильных людей. За свою шкуру переживает. И получает про Иванова: “Утром мажу бутерброд — сразу мысль: А как народ? И икра не лезет в горло, и компот не льется в рот!”
  Мы все ждем улучшения жизни, надеемся на лучшее, только с такими руководителями как Иванов, у простых людей ничего не получится, к большому сожалению.
  Чичкан Т.Н. большой молодец что отстаивает свои интересы и не опускает руки! Дает понять, что законы существуют, что земные люди тоже могут стремиться к лучшему … К сожалению, в нашей стране так заведено что «обычным» людям тяжело устроится на роботу которую хочется, прилаживают усилия, выигрывают конкурсы, а ничего этого и не нужно было делать, так как есть человек которому наплевать на условия, условия ставит он сам – «работать будет тот, кого я назначу.» Вот и вся философия. Вот с такой несправедливостью мы и столкнулись в данной статье.
  Отдайте долю уважения этой женщине, хотя бы за то что она отстаивает свои интересы, имеет свое собственное мнение и не идет на поводу у Иванова.

 12. Володимир:

  Давайте повернемось до реальності. Треба говорити не про Сергія Вікторовича і його професійні здібності! А про Чичкан!!! Доречі в її професійних здібностях можна засумніватись! Це егоїстична, самозакохана нахаба яка крім свого носа більше нічого не баче! Коли вона пішла з 9 школи всі перехрестились теж саме відбулось з метод.кабінетом! Ця людина завжди вносила чвари і плітки в колектив! Вона людина яка не може керувати!!! Промінявши так їй кохану освіту на штаб ПР отримувавши там зарплату 10-12тис, вона не переживала за освітній розвиток Новобужжя…проте час йде і партії яника прийшов кінець як і “таваріщу Чічкан”! Все лафа закінчилась! Ми також не забули про те як перефарбувавшись пішла до Ольшевського! І не забули про те як відправляла тітушок до Києва…можна відмітити з її розмов що вона “Яра регіоналка ” ніж патріотка своєї держави як писалось вище! Пані Чичкан якої справедливості ви хочете добитись??? Коли самі відмиваючи гроші не переймались “простими” людьми! Кидаючи подібні заяви в структури подумайте про те що завтра в СБУ буде заява про те що Т.М Чичкан відправляла тітушок до Києва на антимайдан з Нового Бугу!!! Ми знаєм що за вами стоїть вся “еліта партії регіонів Новобужжя” не будемо називати прізвища всі їх і так знають! Схаменіться! Подумайте головою! Попийте гарячого чаю і дивіться телевізор! Життя таке прекрасне! Не треба псувати його своєю присутністю!

 13. Данил:

  Какой бред) А вы телевизор уже пересмотрели! Я знаю – вы ничего не знаете!!! Откуда такие факты?
  Владимир – вы ПУСТОЗВОН!
  Кодло сплетников!

 14. Володимир:

  Данил, я пересічний житель м. Новий Буг! І як в маленькому місті кожен знає все про всіх! І про професійні якості Чичкан мені не раз доводилось вислуховувати від її колег! Якщо вона хоче працювати… і любить дуже педагогічну справу на селі є вакантні місця вчителя. А керівником таку людину яка своє Я ставе вище колектива категорично не можна допускати до керівних посад!!!

 15. валерия:

  Даниил, ошибаешься – я не ярая поклонница Иванова , скорее наоборот. Но в вопросе Чичкан – поддерживаю!

 16. Ирина:

  Не з розмов ,а з власного досвіду знаю Тетяну Миколаївну.Це дійсно принциповий і вимогливий керівник.А як правило таких недолюблюють .Легше працювати в колективі ,де керівник гладить по голівці і нічого не вимагає .Наразі постало питання про професійні якості людини.Комісія визначила переможця.А голові адміністрації фахівці не потрібні .Легше керувати маріонетками!Я пропоную Сергію Вікторовичу теж скласти іспит на знання нормативно-правових документів.Цікаво скільки балів набере ГОЛОВА з його ВЕЛИЧЕЗНИМ ДОСВІДОМ РОБОТИ(цікаво років 5 набереться)?

 17. Стрелец Масон:

  Страшно, когда за красивыми женскими именами видно только раздвоенный змеиный язык и примитивные мысли колхозницы Фроси! У нас уже были на Евровидении “Гринджолы”…Природу не обманешь!…На должностях должны работать честные профессионалы, а не Шариковы!
  Общество сейчас дезориентировано и серьёзно болеет.
  Вы, Андрей, вскрыли один из великого множества фурункулов на больном теле…
  Андрей, так держать!!!

 18. ВАЛЕНТИН:

  А всеж-таки жінка просто молодець,що почала відстоювати власні інтереси .Не кожен чоловік на таке піде!МОЛОДЧИНКА!!!

 19. Данил:

  Я знаю Татьяну Николаевну, только с положительно стороны и не по сельским сплетням, а по факту. Уважаемый, мы же не на рынке, не на майдане, и не заседании какой то партии. Есть четкие законы, которые нормальные люди придерживаются. А получается, что в Новом Буге свои законы, которые судятся по дешевым, подставным сплетням. Каждый раз, когда приезжаю, больно смотреть в какое осиное гнездо превращается «город»– разбитые дороги, нищета и беззаконие, а в администрации необразованные, некультурные, неразвивающиеся люди, которые боятся каждый за свою шкуру.
  О «голове» РДА все наслышаны в области, очень много жалоб, он сам себе Бог и Царь!

 20. Новобужанин:

  Пусть лучше грамотные и зубатые руководят районом,чем бесхребетные и бестолковые,как сейчас.

 21. Сергій Вікторович:

  А Ви, Володимире, бачу добре обізнані в біографії Чичкан Т.М. Чи не разом з нею, бува, “відправляли тітушок” до Києва.Та й про заробітну плату-такі подробиці. Складається враження, що дуже вам знайома ця людина. А чи може вона керувати чи ні – не вам вирішувати. Для цього Законом України передбачено безліч перевірок, в тому числі й люстрація, в Законі “Про очищення влади”. Вважаю. що судом будуть вирішуватися саме професійні здібності голови Новобузької РДА, то чому ж не обговорити саме їх. Тим паче, що випадок, як відомо, не перший. Скарг на Іванова С.В. дуже багато, в тому числі й судових. І щось мені підказує, що й ця не остання. Дуже вже, якось, не професійно веде справи керівник району. Ще й року не пройшло з дня призначення на посаду, а скарг – безліч. Людину, в якої 25 років стажу – можна обговорювати довго, тому що вона працювала з багатьма людьми. А людину в якої трудова книжка “стерильная” призначають головою району. Та ще, й, не дай Боже, обговорювати його дії. Що тут скажеш – справжні “професіонали”. Й собі подібних шукають! Прикро! А Вам, Володимире, вірю! У Вас, справді, життя прекрасне, під боком в голови РДА. Проте, з “царьками” будемо боротися! Не для того міняли одних, щоб прийшли ще гірші!

 22. людмила:

  Откуда вы знаете про ее колоссальный опыт работы- стаж она зарабатывала на базаре в Кривом Роге, торгуя яйцами.Не хочет снова туда -ее место там, а не на государственной службе. Может Иванову следует изменить свое решение,а то потеряет “ценного” работника.

 23. Катерина:

  Людмила, вы вообще знаете что обозначает термин «стаж работы»? Или не для сельских баб такой тяжелый термин с трудового права! Давайте еще вспомним, как она в школу ходила. Вам бы на базар семечками торговать, а не на форуме о госслужбе рассуждать!

 24. Володимир:

  Псевдо Сергій Вікторович…Боже збав працювати з Чичкан! Я був на Євромайдані і пройшов всю РЕВОЛЮЦІЮ ГІДНОСТІ достойно! Стояв за себе і за майбутнє!! Чичкан сама хизувалася зарплатою і чудовою роботою на “Батю” І такі люди як Чичкан не заслуговують обіймати такі посади! “регіонал” він і в Африці “регіонал”!

 25. Сергій Вікторович:

  Чому псевдо? Прикрий, можливо ні – збіг обставин. Та що ж вам зробила ця Чичкан? А на рахунок РЕВОЛЮЦІЇ ГІДНОСТІ, спитаю у Вас, ВАМ ПОДОБАЄТЬСЯ ТЕ, ЩО ВИ ВИСТОЯЛИ НА МАЙДАНІ? ЗАДОВОЛЕНІ РЕЗУЛЬТАТОМ? Той, хто не дбає про минуле, майбутнього не побачить, тим паче світлого!

 26. Павел:

  Псевдо Володимер и есть Иванов!!! Даже здесь боишься истинное лицо показать. Ты свою «Гідність» потерял уже давно! С тебя такой майдановец, как с меня балерун!

 27. СВІТЛАНА.......:

  КОЛИ ЧИТАЄШ КОМЕНТАРІ,ТО ЗРАЗУ ВИДНО ДЕ НОВОБУЖАНИ ПИШУТЬ,А ДЕ ПІДЛАБУЗНИКИ ІВАНОВА…ПРОСТО НЕ В КОЖНОГО Є СМІЛИВІСТЬ ОЗВУЧИТИ ПРАВДУ,А ПРАВДА В ТОМУ,ЩО ТАКІ ЯК ІВАНОВ ПІДРИВАЮТЬ ДОВІРУ ДО ВЛАДИ!!!!! ЩО ЗРОБИВ ІВАНОВ???? МОЖЛИВО ХОЧА Б 1-2 КІЛОМЕТРИ ДОРОГИ,ЧИ НА В”ЇЗДІ ДО НОВОБУЗЬКОГО РАЙОНУ ЗА РІК ЗВЕРНУВ УВАГУ ,ЩО НАВІТЬ БУКВИ ПРОПАЛИ-ЦЕ ЯК ДВЕРІ В БУДИНОК-АБО ВОНИ Є ,АБО ЇХ НЕМАЄ…А МОЖЛИВО “ГОСПОДАР” ЗВЕРНУВ БИ УВАГУ НА ТОПОЛІ-СКОРО ПУХ ПОЛЕТИТЬ ,З ЦИМ ПОТРІБНО ЩОСЬ РОБИТИ,АДЖЕ СЬОГОДНІ ЦЕ НАЙСИЛЬНІШИЙ АЛЕРГЕН-І ДІТИ ,І ДОРОСЛІ СТРАЖДАЮТЬ,ЛІКИ ДОРОГІ-А ЦЕ ХРОНІЧНІ БРОНХІАЛЬНІ АСТМИ,А ЯКЖЕ НАША ЗДОРОВА НАЦІЯ?…ЦЕ ТА МАЛЕСЕНЬКА КРАПЛИНКА НА ЯКУ МАЄ ЩОДЕННО ЗВЕРТАТИ УВАГУ ПРЕДСТАВНИК ВЛАДИ….КОЛИ ДИВИШСЯ НА МЕТОДИ РОБОТИ “ГЛАВИ”-ТО ТАКЕ ВРАЖЕННЯ СКЛАДАЄТЬСЯ,ЩО ,ВИБАЧТЕ, ТРИ БАБИ ЗІБРАЛИСЬ НА БАЗАРІ,ДО ТОГО Ж СКАНДАЛЬНІ ТА ВЛАШТОВУЮТЬ ЯКІСЬ РОЗБОРКИ….НАШЕ МІСТО,РАЙОН.,ЯК І ВСЯ УКРАЇНА ДУЖЕ РІЗНІ І ЗАВДАННЯ СТАВЛЕНИКА ВЛАДИ ВСІХ КОНСОЛІДУВАТИ І ПРАЦЮВАТИ НА БЛАГО ВСІХ ЖИТЕЛІВ РАЙОНУ….І ЗВЕРТАЮСЬ ДО ВАС,ПАНЕ ІВАНОВ: ДОТРИМУЙТЕСЬ НАСТАНОВ ТА ПОРАД ПРЕЗИДЕНТА—-НЕМАЄ ЗНАЧЕННЯ ХТО ЯКОГО КОЛЬОРУ ЧИ ПОГЛЯДІВ САМЕ ГОЛОВНЕ- ЗБЕРЕГТИ КАДРИ,КАДРИ ПРОФЕСІЙНІ.ЧИТАЙТЕ,ЧИ ВЧІТЬСЯ У СЕНАТУ АМЕРИКИ,ЯКІ ЗАЛУЧАЮТЬ ДО КЕРІВНИЦТВА,НАВІТЬ 75 РІЧНИХ ФАХІВЦІВ,ТОМУ ЩО ТІ МАЮТЬ ДОСВІД,ЯКИЙ ПРИНОСИТЬ КОРИСТЬ КРАЇНІ,А МИ ХОЧЕМО ТАКОЖ ЖИТИ ДОСТОЙНО І ВАШЕ ЗАВДАННЯ,НА ЦІЙ ПОСАДІ ,ПОЧИНАТИ РОБИТИ ПЕРШІ КРОКИ-ЧИТАЙТЕ,ПЕРЕЙМАЙТЕ ДОСВІД ІНШИХ МІСТ,КРАЇН І ТОДІ ВИ ЗАСЛУЖИТЕ ДОВІРУ ВСІХ,НЕЗАЛЕЖНО ВІД ПОЛІТИЧНОЇ ПРИНАЛЕЖНОСТІ. ВАШЕ ЗАВДАННЯ СЬОГОДНІ ПІДНЯТИ РАЙОН НА ВИЩИЙ РІВЕНЬ,А НЕ ЗАЙМАТИСЬ”ДВОРЦОВИМИ” ПЕРЕВОРОТАМИ ТА НИЩИТИ ФАХІВЦІВ…Я ТАК РОЗУМІЮ ЦЕ НЕ ПООДИНОКІ ВИПАДКИ..ВАС,ЯК ТОГО путіна-ЗУПИНИТИ НЕМОЖЛИВО,ЧИМ БІЛЬШЕ КРОВІ,ТИМ ВАМ БІЛЬШЕ ЗАДОВОЛЕННЯ…Я НЕ ПРИ ВЛАДІ,Я ВІД ВАС НЕ ЗАЛЕЖУ,АЛЕ Я ДУЖЕ ЛЮБЛЮ КРАЇНУ В ЯКІЙ ЖИВУ,І КОЖНОГО РАЗУ ЙДУЧИ НА ВИБОРИ З 1991 РОКУ МАЮ НАДІЮ НА КРАЩЕ І ХОЧУ ВІРИТИ ВЛАДІ,АЛЕ НА ЖАЛЬ ВИ ВБИВАЄТЕ ВІРУ-Я СИЛЬНА ,ВИСТОЮ-А ЩО РОБИТИ СЛАБШИМ ДУХОМ-ЗНОВУ ПРОДАВАТИ ГОЛОСИ????ПОКИ ЩЕ НЕ ПІЗНО-СХАМЕНІТЬСЯ-ЧИ ІСТОРІЯ ВАС НІЧОМУ НЕ ВЧИТЬ??? І ЩЕ ОДНЕ,ДУЖЕ ПРОШУ–НЕ ПІДРИВАЙТЕ ВІРУ ПРОСТИХ ЛЮДЕЙ У ПРЕЗИДЕНТА,ВІН ДОКЛАДАЄ БАГАТО ЗУСИЛЬ,ЩОБ У НАС БУЛО ВСЕ ДОБРЕ,НЕ ПОТРІБНО ЙОМУ ШКОДИТИ СВОЇМИ ДІЯМИ-ЦЕ ВАМ ПОРАДА…В ПОЛІТИЦІ Я РОЗУМІЮСЬ,ПРИСЛУХАЙТЕСЬ,БО ЗАКІНЧИТЬСЯ ВАША КАР”ЄРА БЕССЛАВНО,МІСТО НОВИЙ БУГ НЕВЕЛИЧКЕ,РАЙОН ЧУДОВИЙ-БАЖАЮ ВАМ ЗРОБИТИ ЙОГО ЄВРОПЕЙСЬКИМ ,І В НЕДАЛЕКОМУ МАЙБУТНЬОМУ БАЖАЮ,ЩОБ ДО ВАС ЇЗДИЛИ ЗА ДОСВІДОМ…А ТАКІ ЗАКАЗНІ КОМЕНТИ СОФІЇ,ВОЛОДИМИРА,ВАЛЕРІЇТА ІН. ПОСЛУЖИЛИ НЕ НА ВАШУ КОРИСТЬ-ОБРАЖАТИ ЛЮДЕЙ-ЦЕ НЕ ГІДНО,РОЗУМІЮ,ХОТІЛИ ПРИСЛУЖИТИСЬ-НА ТАКИХ НІКОЛИ НЕ ПОКЛАДАЙТЕСЬ-Є ДУЖЕ ВАЖЛИВЕ ПРАВИЛО:ТОЙ,ХТО СКАЖЕ ПРАВДУ В ОЧІ,НЕ ВСТРОМИТЬ НОЖА В СПИНУ…ВРАХУЙТЕ,ЦЕ,ПАНЕ ІВАНОВ..БАЖАЮ УСПІХІВ!!!!!!!!!! АВТОРУ СТАТТІ ПОДЯКА ЗА СМІЛИВІСТЬ!!!!!!!!!!!

 28. Володимир:

  Павло, ніякої справи до Сергія Вікторовича я не маю!

 29. Володимир:

  Мені вже остогидло спілкуватись із фейками під видом звичайних людей, а на справді сама Чичкан і Терзієва!!! І весь “руський мір” Нового Бугу!

 30. СВІТЛАНА.......:

  ВОЛОДИМИРЕ,ТАКЕ ВРАЖЕННЯ,ЩО ВИ І Є УОСОБЛЕННЯМ ТОГО “РУСЬКОГО МІРА”…ЗІ СТОРОНИ ДУЖЕ ПОМІТНО ВАШУ ПРОФЕСІЙНУ АГОНІЮ-ДІЙСНО, ЛЮДИНА,В ЯКОЇ”СТЕРИЛЬНА” ТРУДОВА ,МАЮЧИ ЧЕСТЬ ВІДМОВИЛАСЬ БИ КЕРУВАТИ ТАКИМ ЧУДОВИМ РАЙОНОМ…………..

 31. Володимир:

  Світлана….ваші слова це тупо набір слів в яких немає сенсу!

 32. Павел:

  Давно понятно, что надо ставить техническое правительство, и при приеме на работу оценивать кандидата, за то что он знает, какой опыт, чего добился. У майданутого Иванова скоро аллергия и анальный зуд начнется. Весь такой незалежный, жовто-блокитный и щеневмерлый.

 33. Мимокрокодил:

  а в соседней Казанке, например, глава РГА так и вообще бывшая регионалка и замом главы РГА при Яныке была. революция такая революция))))
  а вы тут копья ломаете

 34. Анжела:

  Я Новобужанка и полностью не поддерживаю “правление” Сергея Иванова, но в данной ситуации полностью с ним согласна татьяна николаевна забыла по какой причине она “ушла ” с районо а ее интриги доносы склоки я лично испытала на себе там где она там скандал выяснения отношений и раздор в коллективе – школа, районо, это небольшие коллективы а что будет в районе все перескандалят и перессоряться из за одной извините ЧУМЫ. По сути придётся поменять руководство всех школ потому что кроме неё никто не работает, или не так работает как она хочет “БДЖІЛКА”

 35. Нина:

  Если не поддерживаете, так почему он еще при власти?! Занимает что-то место, вершит чужие судьбы!
  Сейчас объявились все черноротые и завистники! Потому что у самых мозгов бы не хватило выиграть этот конкурс, а только натихаря за спиной лить разные гадости могут!
  Как по мне, побольше бы таких отдающихся работе, ответственных “БДЖІЛОК”, как Чичкан, был бы толк.
  А то сидят жопи поотедали, боятся перегрузить себя лишний раз, и плачут…, что их обидели! БОЙТЕСЬ СИЛЬНЫХ!!! НИКОЛАЕВНА – ТАК ДЕРЖАТЬ!

 36. Валентина:

  Тетяну Миколаївну знаю не один рік. Знаю її дітей, батьків, учнів, яких вона вчила. Більшого самодура,підлабузника, егоїста годі і пошукати. Стаж вона “набувала”, як сказала одна жіночка, на базарі. Пропрацювавши в школі №9 3 роки, пішла в декретну відпусткув на кілька років. Потім працювала з учнями на індивідальному навчанні, потім незрозуміло за які заслуги її призначили завучем. Пішла зі школи з великим скандалом, обізвавши всіх учнів “дебілами”(Хоч сама випускниця цієї школи.)Пересварила свіх вчителів.Вчителем української мови не працювала. Через 2 роки роботи в методкабінеті та ж сама картина. Всі методисти, виявляється, ледачі і нічого не роблять. Коли підвернулася “работенка” в партії регіонів, пішла з великою радістю, забувши про народну освіту. Ходила по центрі, не вітаючись, вважаючи себе “другою леді ” в районі
  (хто була першою-здогадайтесь самі.) Так що не треба розказувати, який там Іванов -я теж його не поважаю. Але якщо до влади будуть дориватися такі нахабні регіонали- за що ж тоді той “майдан№ стояв і досі гинуть дюди? В районі є багато знаючих і розумних людей, які могли б обійняти цю посаду. А журналісту, який писав цю статтю,хочеться побажати об’єктивності.А то, знаючи Чичкан, складається враження, що вона йому заплатила.

 37. Володимир:

  Повністю згоден з Валентиною! І доречі цей кориспондент від Ольшевського!!!

 38. Марія Івановна:

  Я взагалі в шоці від прочитаного. Більша половина статті повна брехня.Напевно в Новому Бузі мало знайдеться людей які б підтримали Чичкан Т.М .Всі її знають такою яка немає нічого спільного з педагогом з великої букви.Педагог це людина вихована , тактовна , стримана та віддана своїй справі. А тут все навпаки. Я повністю підтримую рішення Сергія Вікторовича таким людям не можна довіряти всю роботу освітян нашого району інакше: “Все пропало” . У нашому районі достатньо гідних людей на цю посаду ,які дійсно на неї заслуговують. А журналісту порада перед тим як писати таку статтю потрібно більше спілкуватися з незалежними від Чичкан людьми.Сильно багато пафосу . Можна подумати що люди які проходили конкурс разом з нею нічого не варті. Я надіюся що суд винесе правильне рішення і підтримає Сергія Вікторовича і нас разом з ним

 39. Жителі не вашого району:

  Зацікавились статтею через таку велику кількість коментарів. Реакція у нас, хоча ми не знаємо абсолютно головних героїв цієї статті, однозначна. Розворушили Ви, Тетяно Миколаївно зміїїне кубло.Так ядом бризкають, аж страшно. Тримайтеся, шановна, бо не люблять у нас “власть имеющие” незалежних,з власною точкою зору фахівців. Тупими та керованими управляти легше.

 40. Володимир:

  Шановний не з нашого району!!! Ви дійсно не знаєте пані Чечкан! Бо як би знали, то осине гніздо для вас здалось би раєм! Ця людина хоче тільки керувати, а керувати не працювати! Керувати можна легко коли є поруч професійна команда якій не потрібно говорити, що робити, яка чітко виконує свої обов’язки без нагадування! Але пані Чичкан навіть цього оцінити не змогла, що за неї робили її роботу! Проте похвалу тп медалі вона справно чипляла собі на груди видаючи командну роботу за свою особисту!

 41. 22222:

  Т.М ви так сильно рветеся в заступники? В педагогічному коледжі вас не взяли…в віділлі освіти у вас прольот! Може спробуйте свої “сили та професійні вміння” в аграрному коледжі?

 42. инна:

  Взагалі-то сильних,розумних і владних жінок не люблять.Але, шановні ,скільки б ви не лили бруду на Чичкан Т.факт залишається фактом-вона ПЕРЕМОЖЕЦЬ конкурсу.Зрозуміло ,що іспит вона пройшла з блиском.Хто ж винен у тому,що інші претенденти менш компетентні в питаннях білетів.Я так розумію,що ви ладні бачити на цій посаді будь-кого ,але не людину яка чесно виборола перемогу.Прислухаючись до жителів Нового Бугу все частіше чуєш ,що краще б районом керувала Терзієва(що приховувати РОЗУМНА ЖІНКА,ЯКА ТРИМАЛА ВЕСЬ РАЙОН ),ніж отакий Сергій Іванов.

 43. Николай:

  Прочитавши дану статтю я не хочу нічого не гарного говорити в бік Іванова С., чи Чичкан Т. але на мою думку, так вчиняти не дуже ввічливо зі сторони керівництва району. На мою думку на даний час потрібно займатися розвитком району голові РДА, а не вирішувати конфлікти с працівниками. взагалі я нічого не бачу поганого в тому що Т.М. працювала на Ольшевського чи ще когось. Всім потрібно за щось жити і всі громадяни працювати на одну особу в виборчій комісії не можуть, а тому не варто оцінювати громадян з данної позиції. На мою думку, якщо Т.М. прошла конкурс без порушення законодавства чи ще чогось, то потрібно призначити і подивитись на, що здібна. Зможе не зможе виконувати свої обовязки а потім уже судити. А так тільки один бруд виливається в сторону один одного.

 44. Батьки:

  Пане Іванов (Володимир)! Коли ви вже будете виконувати свої посадові обов’язки, як голови району, а не організовувати письмову травлю на Т. Чичкан? Прикриваєтесь бідними вчителями… З вас сміється вже весь район!!! Не рвіть свій пупок! Краще поясніть, чому наші діти в дитсадках та школах мерзнуть як собачата??? Займіться своїми обов’язками!!!

 45. Людмила:

  Я мало верю, что во всех организациях нет людей которые были раньше в Партии Регионов… и только с этих принцыпов судить человека как то не очень красиво…потому как тогда надо менять многихь….

 46. Новобужанин:

  Вот затронули темку!!!!!Родители вспомнили ,что дети мерзнут по школах и детсадах.Спасибо кореспонденту за статью .Сколько наболевшего высказали .А родителям совет-не здесь спрашивайте почему дети мерзнут,а вызывайте прессу,телеканалы и к ИВАНОВУ за объяснениями.

 47. Володимир:

  Господи! Боже мій! Дай мені сили! Чичканша зачпокойся нарешті!!! І передай “мамі Валі”, що вона свою роботу виконала на 5! Фейки ви – просто космос! Сенчіна…Григорівна “драстє”!

 48. Новобужанин:

  Владимир,истерия не лучшее состояние .Отдохните!

 49. Володимир:

  Хочу відповісти Николаю. Як що ви уважно прочитали всі коментарі, тільки не ті, в яких льється бруд на керівництво району ( це окрема історія), то могли б зрозуміти, що Т.М. Чичкан уже була на керівних посадах відділу освіти. На цих посадах зарекомендувала себе не з позитивної сторони. Щодо її професійних якостей то навчитись писати інформації і накази це одне, а жити в колективі це інше. Ну не може ця людини вживатись в колективі, не може працювати в команді. ІІ амбіційність їй шкоде. А хто з керівників хоче мати собі головну біль. Характер цієї людини змінити не можна. Прочитавши коментарі можна зрозуміти, що багато людей пишуть, що з нею працювали і на собі відчули її ” милість”. І тут нідочого якого “кольору” думка.

 50. людмила:

  Настя, капець райну зробила ще ВГ. Так порядки понаводила, що Іванову нічого не лишилось.

 51. Подружка:

  Таня, докажи що ти не свиня. Відчепись ти від того районо там же всіпогані, ніхто не хоче про тебе добре слово сказати, а ти ж бджілка проти них. Та й зарплата там( тьху) копіки. А , ти достойна великих грошей. Може тобі попхатися в педколедж директором? А чо? Директору в квітні 70. Пора! Та й якось там підозріло тихо( мабуть нічого не роблять). Ти там їх би розворушила, та й грошенят заробила.Не їхати тобі знову на базар, хоч і тут ти спеціаліс- наче родилася на базарі. Ну, а педколедж ,подумай. Я думаю ВГ і Фелікс тобі допоможуть. Не даром же ти за них рвала скажем .. спину. Ну , як?

 52. СВІТЛАНА.......:

  ВОЛОДИМИРЕ!!! ЯК ВИЯВЛЯЄТЬСЯ У МЕНЕ ТУПИЙ НАБІР СЛІВ,В ЯКОМУ НЕМАЄ СЕНСУ …..ЦЕ ВАШЕ БАЧЕННЯ….ДЛЯ ТУПИХ-ЦЕ ТУПИЙ,ДЛЯ АДЕКВАТНИХ І НЕБАЙДУЖИХ ЛЮДЕЙ-ЦЕ,МАБУТЬ КРИК ДУШІ….А ЯКЩО СЛОВА НАШОГО ПРЕЗИДЕНТА НАВЕДЕНІ В МОЄМУ КОМЕНТАРІ ДЛЯ ВАС НЕ МАЮТЬ СЕНСУ–ТО ЧОМУ ВИ ПОГОДИЛИСЬ ЙОГО ПРЕДСТАВЛЯТИ В НАШОМУ РАЙОНІ??????????????? ВИ ПРОСЛІДКУЙТЕ ЗА СВОЇМИ КОМЕНТАМИ-З ВАШИХ СЛІВ ВИХОДИТЬ: КРИТИКУЙТЕ ВСІХ І ВСЯ,ОКРІМ ГОЛОВИ ІВАНОВА,ЧИ ЦЕ ТЕЖ ТУПИЙ НАБІР????? ТО ЦЕ ВЖЕ ВАШ ТУПИЙ НАБІР СЛІВ….Я ВСЕ-ТАКИ ВАМ ДАВАЛА ПЕВНІ ПОРАДИ,І ЯКЩО ЛЮДИНА ПРИЙШЛА НА ТАКУ ПОСАДУ, ВОНА МАЄ ОСВІТУ, СТАЖ,МУДРІСТЬ-І,ЩО ДУЖЕ ВАЖЛИВО,МАЄ ПОЧУТИ ВСІХ…..ВИ НІЧОГО НЕ ХОЧЕТЕ ЧУТИ,БО ВИ НІЧОГО НЕ ХОЧЕТЕ РОБИТИ-ТІ ЛЮДИ,ЯКІ ЗНАЮТЬ ВАС ПО ПАРТІЇ”БАТЬКІВЩИНА” ВІДМІЧАЮТЬ-ВИ ДУЖЕ ЗМІНИЛИСЬ НА ЦІЙ ПОСАДІ,І НЕ В КРАЩУ СТОРОНУ,НА ЖАЛЬ.. ХТОСЬ З ВЕЛИКИХ СВІТУ ЦЬОГО СКАЗАВ: ХОЧЕШ ПІЗНАТИ ЛЮДИНУ ДАЙ ЇЙ ГРОШІ АБО ВЛАДУ.НА МОЮ ДУМКУ ВИ ЦЕЙ ЕКЗАМЕН НЕ ЗДАЛИ…ЯКЩО ВИ ХОЧ ТРІШКИ ВМІЄТЕ АНАЛІЗУВАТИ ,ТО З МОЇХ СЛІВ ЗРОЗУМІЛИ Б,ВАМ БУЛО НАВЕДЕНО ДЕКІЛЬКА РЕЧЕЙ-З ЧОГО МАЄТЕ ПОЧИНАТИ , ЩО ПРИНЕСЕ КОРИСТЬ ,САМЕ ГРОМАДІ МІСТА ТА РАЙОНУ.А СЬОГОДНІШНЄ ЗВЕРНЕННЯ ВІД БАТЬКІВ ДО ВАС,ЩО В ШКОЛАХ І САДКАХ МЕРЗНУТЬ ДІТИ -ЦЕ ТЕЖ НАБІР СЛІВ,ЯКІ НЕ МАЮТЬ СЕНСУ????? ВПРЯГЛИСЯ В ПЛУГА ВЛАДИ-ТО ТЯГНІТЬ ЙОГО ДОСТОЙНО…А ВИ РОЗПОЧАЛИ ВІЙНУ З ЛЮДЬМИ, Я Ж ГОВОРИЛА ВАМ ПРО КОНСОЛІДАЦІЮ ЛЮДЕЙ, ВИ Ж СВОЇМИ ПОСТУПКАМИ-ВСЕ РОБИТЕ ДЛЯ ТОГО,ЩОБ НАЛАШТУВАТИ ПРОТИ СЕБЕ ВСІХ І ВСЯ-РЕСПЕКТ- ВИ РИЄТЕ ЯМУ,В ЯКУ Ж САМІ ПОПАДЕТЕ….І ЯКЩО ВИ ХОЧ ТРІШЕЧКИ ВЧИЛИ ЛОГІКУ,ТО ЗРОЗУМІЛИ Б ДУЖЕ ПРОСТУ РІЧ-,ЩО КРИТИКА ВЛАДИ-ЦЕ НОРМАЛЬНО У ВСІХ ДЕМОКРАТИЧНИХ КРАЇНАХ.,Н Е Н О Р М А Л Ь Н О–КОЛИ ВЛАДА НА НЕЇ РЕАГУЄ САМЕ ТАК,ЯК ЦЕ РОБИТЕ ВИ,ЧИ ВІД ВАШОГО ІМЕНІ. НЕВЖЕ НЕМАЄ У ВАС ЗДОРОВИХ АМБІЦІЙ ВИВЕСТИ СВІЙ РАЙОН У НАЙКРАЩІ???? В ЦЬОМУ ВИ НЕ БАЧИТЕ СЕНСУ??? ТО ТОДІ ЗАПИТАННЯ-А ЩО ВИ РОБИТЕ НА ЦІЙ ПОСАДІ????ВОЮЄТЕ ЗІ СВОЇМИ ЗЕМЛЯКАМИ, А ЗА СВОЮ ТРУДОВУ ДІЯЛЬНІТЬ У ВАС БУЛО ВСЕ БЕЗДОГАНО,БЕЗ ПОМИЛОК???? МОЖЛИВО ВАМ НАГАДАТИ ПРО МИНУЛІ ВАШІ СІМЕЙНІ НЕЧИСТІ ДІЯННЯ????? НУ ПОДУМАЙТЕ….ПРО СВОЄ МИНУЛЕ,ЯКЩО ЗАБУЛИ,ТО Я ВАМ МОЖУ НАСТУПНОГО РАЗУ НАГАДАТИ…..НА МОЮ ДУМКУ,ЯКЩО ЛЮДИНА НЕ Є ЧЕСНОЮ,ТО ДЛЯ НЕЇ ВСІ ОТОЧУЮЧІ ТАКІ Ж, ЯК ВОНА САМА…..ЧИТАЮЧИ КОМЕНТИ СВОЇХ І ДРУЗІВ І НЕ ТІЛЬКИ- ПРОСТО РОБІТЬ ВИСНОВКИ,АНАЛІЗУЙТЕ,НА ЩО ВАМ ПОТРІБНО ЗВЕРНУТИ УВАГУ,І НЕ ДОЗВОЛЯЙТЕ ГОРДИНІ ПЕРЕМОГТИ ВАС-БО ЦЕ ДОРОГА В НІКУДИ……………….

 53. СВІТЛАНА.......:

  ПАНЕ ІВАНОВ!!!!!ВИ ВЧИТЕЛЬ ЗА ФАХОМ????? ТОДІ МАЄТЕ ЗНАТИ ТЕ,ПРО ЩО СКАЗАВ ВЕЛИКИЙ ВАСИЛЬ СУХОМЛИНСЬКИЙ: “ВИХОВУЙ У СОБІ Л Ю Д И Н У -ОСЬ ЩО НАЙГОЛОВНІШЕ,ІНЖЕНЕРОМ МОЖНА СТАТИ ЗА П”ЯТЬ РОКІВ,УЧИТИСЬ НА Л Ю Д И Н У ТРЕБА ВСЕ ЖИТТЯ.” ПРОСТО ВАМ ЯК ПЕДАГОГУ ЦЕ ПОТРІБНО НЕ ЗАБУВАТИ НА ЦІЙ ПОВАЖНІЙ ПОСАДІ. БАЖАЮ УСПІХІВ………………

 54. СВІТЛАНА.......:

  ПАНЕ ІВАНОВ!!!!! ВИ ВЧИТЕЛЬ ЗА ПРОФЕСІЄЮ ????? ТОДІ МАЄТЕ ЗНАТИ ТЕ,ПРО ЩО СКАЗАВ ВЕЛИКИЙ ВАСИЛЬ СУХОМЛИНСЬКИЙ: “ВИХОВУЙ У СОБІ Л Ю Д И Н У -ОСЬ ЩО НАЙГОЛОВНІШЕ, ІНЖЕНЕРОМ МОЖНА СТАТИ ЗА П”ЯТЬ РОКІВ, УЧИТИСЬ НА Л Ю Д И Н У ТРЕБА ВСЕ ЖИТТЯ.” ПРОСТО ВАМ ЯК ПЕДАГОГУ ЦЕ ПОТРІБНО НЕ ЗАБУВАТИ НА ЦІЙ ПОВАЖНІЙ ПОСАДІ. БАЖАЮ УСПІХІВ………………

 55. СВІТЛАНА.......:

  ПАНЕ ІВАНОВ!!!!! ВИ ВЧИТЕЛЬ ЗА ПРОФЕСІЄЮ ????? ТОДІ МАЄТЕ ЗНАТИ ТЕ,ПРО ЩО СКАЗАВ ВЕЛИКИЙ ВАСИЛЬ СУХОМЛИНСЬКИЙ: “ВИХОВУЙ У СОБІ Л Ю Д И Н У -ОСЬ ЩО НАЙГОЛОВНІШЕ, ІНЖЕНЕРОМ МОЖНА СТАТИ ЗА П”ЯТЬ РОКІВ, УЧИТИСЬ НА Л Ю Д И Н У ТРЕБА ВСЕ ЖИТТЯ.” ПРОСТО ВАМ ЯК ПЕДАГОГУ ЦЕ ПОТРІБНО НЕ ЗАБУВАТИ НА ЦІЙ ПОВАЖНІЙ ПОСАДІ. БАЖАЮ УСПІХІВ………………

 56. СВІТЛАНА.......:

  ПАНЕ ІВАНОВ !!! ВИ ЯК ПЕДАГОГ ЗА ПРОФЕСІЄЮ-Я НЕ ПОМИЛЯЮСЬ????? МАЄТЕ ЗНАТИ СЛОВА ВЕЛИКОГО ВЧИТЕЛЯ ВАСИЛЯ СУХОМЛИНСЬКОГО: ” ВИХОВУЙ У СОБІ Л Ю Д И Н У – ОСЬ ЩО НАЙГОЛОВНІШЕ, ІНЖЕНЕРОМ МОЖНА СТАТИ ЗА П”ЯТЬ РОКІВ, УЧИТИСЬ НА Л Ю Д И Н У ТРЕБА ВСЕ Ж И Т Т Я.”

 57. чомусики:

  пане Іванов,прислухайтесь до порад СВІТЛАНИ…ми також радимо

 58. Володимир:

  Світлана….що це за маячня!!! З якого ви взяли, що я Сергій????? Ви тільки підтверджуєте війну між двома світами Терзієвой і Сергія Вікторовича! І стає ясно за ким ви стоїте!!!! Не маю сенсу далі з вами спорити!!!

 59. Спартак:

  Так ты и не спорь, Сереженька.

 60. Валентина:

  Люди добрі, при чому тут Іванов, Терзієва і інше кодло? Питання стоїть, чи варто допускати до влади таку людину, як Т.М. Спитайте про це у вчителів 9 школи. У методистів райво, які працюють не один рік і знають свою роботу. А їх за рік облили брудом з ніг до голови.Чи знаєте ви, що вони їй навіть оголосили бойкот??? У завуча сільської школи, якій Тетяня Миколаївна виразила своє “фе”, коли приїхала з провіркою, що у них стенди зроблені ” не по-модньому “. А люди останні копійки з зарплати витрачають, щоб привести в божий вигляд школу. Тут справа навіть не в тому, що вона працювала не один рік в штабі “Партії регіонів”, а в її людських якостях. Фразу їз Сухомлинського може скачати кожен, а от стати вчителем, щоб тебе справді поважали люди-це не кожному дано. Вона дуже хороша мама, дружина. Але до влади такій людині-зась!!!!

 61. Данил:

  Другими словами вы хотите сказать что вы ” справжнiй вчитель ?” Вот читаю все комментарии, сразу видно почерк, однотипные мысли, вранье. Тут внимательно за ходом событий следит человека 2-3 настроенных против Татьяны, и не знают бедные что писать, что бы еще придумать, как бы еще грязью полить. Противно читать одно и тоже только в разных комментариях.
  Чи знаєте ви, що вони їй навіть оголосили бойкот??? У завуча сільської школи, якій Тетяня Миколаївна виразила своє “фе”, коли приїхала з провіркою, що у них стенди зроблені ” не по-модньому “. А люди останні копійки з зарплати витрачають, щоб привести в божий вигляд школу.
  Назовите конкретных людей кто вкладывал последние копейки и кто бойкот объявил !?
  Валентина, это просто позор!

 62. Колега:

  Всі бурно обговорюють статтю. Знайшла. Сама почитала. Вражена. Кореспондент молодець! Дійсно, Тетяна Миколаївна працювала і в 9 школі і у відділі освіти методистом. Завжди добросовісно виконувала свої обов’язки. В мене, особисто, в її сторону нарікань не було. Розумна, відповідальна, вимоглива, принципова. Знаю я її свекруху – Чичкан Галину Федорівну, яка багато років пропрацювала в цій 9 школі завучем.
  Чому я пишу цей коментар? Мене найбільше вразили брудні висловлювання підпільних вчительок 9 школи про Т. Чичкан. Хто вам дав таке моральне право ображати людину? Самі ж раніше хизувалися, що з таким завучем, як Чичкан, нестрашна будь-яка перевірка. В школі дисципліна та порядок. А тепер що? Ви взагалі когось поважаєте? Хто не знає ваше «осинне гніздо»? Скоро від злоби самі себе проковтнете і не треба буде закривати вашу школу! Коли ви встигаєте збирати бруд? Тут голови немає як підняти, купа роботи. Тетяна М. працювала у відділі освіти, ви і там її діставали, розповсюджували про неї плітки. Краще розкажіть, як ви підло «виїли» колишнього директора 9 школи (Є.С.В.). Схаменіться! Краще давайте своїм учням якісні знання.
  А Тетяні Миколаївні, бажаю ПЕРЕМОГИ!!! Життя, розставе всі крапки.

 63. СВІТЛАНА.......:

  ПАНЕ ВОЛОДИМИРЕ!!!! Я НІ ЗА КИМ НЕ СТОЮ-Я ЗАВЖДИ НА СТОРОНІ ПРАВДИ, А ВІДПОВІЛА ВАМ НА”ТУПІСТЬ” ТА ПРО “СЕНС”,ЯКЩО ВАС ОБРАЗИЛА МОЯ АЛЕГОРІЯ З ВЛАДОЮ-ТО ВИБАЧТЕ.А ВАМ, ЯРОМУ ЗАХИСНИКУ ВЛАДИ, ПОДОБАЄТЬСЯ В ЯКОМУ СТАНІ НАШЕ МІСТО ТА РАЙОН????..,ДО РЕЧІ З УНІКАЛЬНОЮ ПРИРОДОЮ. ПРОЧИТАЙТЕ МОЇ КОМЕНТИ-ДЕ ТАМ Є ПІДТРИМКА ХОЧ ОДНІЙ ЛЮДИНІ-ЛИШЕ ПОДЯКА АВТОРУ ЗА СМІЛИВІТЬ,ЯКИЙ ВИКРИВАЄ ПРОБЛЕМИ,А ВЛАДА ЗА ЦЕ МАЄ ДЯКУВАТИ ТА ВИПРАВЛЯТИ ПОМИЛКИ….МЕНІ ВИ УОСОБЛЮЄТЕ ВЛАДУ-БО ДУЖЕ ВЖЕ ДОБРЕ ЗНАЄТЕ ВСІ ПОДРОБИЦІ ЖИТТЯ ГЕРОЇНІ СТАТТІ…СЬОГОДНІШНЯ ВЛАДА МАЄ НЕ ТРАВЛЕЮ ЗАЙМАТИСЬ,А ДОТРИМУВАТИСЬ ЗАКОНУ,НАМ БАГАТО ХТО НЕ ПОДОБАЄТЬСЯ,АЛЕ ЛЮДИНА ВИГРАЛА КОНКУРС І ТУТ НІДОЧОГО ОСОБИСТІ СИМПАТІЇ-ВСЕ ДУЖЕ ПРОСТО- ПІДПИС ГОЛОВИ РДА…НЕВЖЕ В МІСТІ МАЛО ПРОБЛЕМ????????? В ЦЕЙ НЕПРОСТИЙ ЧАС,КОЛИ В КРАЇНІ ВІЙНА,І ЛЮДИ ,ЩОБ ДОПОМОГТИ ВІДДАЮТЬ ОСТАННЄ,ІВАНОВ РОЗПОЧАВ ВІЙНУ ЗСЕРЕДИНИ,ЗАМІСТЬ КОНСОЛІДАЦІЇ-КОНФРОНТАЦІЯ…ДО ЧОГО ЦЕ ПРИВЕДЕ???? ВИ Ж РОЗУМНИЙ ЧОЛОВІК!!!!!!!!МИ ВСІ ПРАЦЮЄМО НА ПЕРЕМОГУ,А ЧИ ТАКІ ПОСТУПКИ ГОЛОВИ ПРИНЕСУТЬ ДОБРИЙ РЕЗУЛЬТАТ???–НІ,НАВПАКИ-Р О З К О Л!!!!! ЦЕ НАМ ПОТРІБНО-НІ, ЦЕ ПОТРІБНО ВОРОГАМ,ОСЬ ТУТ І Є ПИТАННЯ…ПОТРІБНО ДОСЛУХОВУВАТИСЬ ДО КРИТИКИ І РОБИТИ ВИСНОВКИ,ЯКЩО ТИ СПРАВЖНІЙ КЕРІВНИК…ЗА ЛОГІКОЮ ІВАНОВА ВСІХ РЕГІОНАЛІВ ЗВІЛЬНИТИ,А ТУДИ ПОСАДИТИ СВОЇХ-ХОЧ І БЕЗДАРІВ…А ТЕПЕР СКАЖІТЬ МЕНІ,НАМ ЩО, ПІВ КРАЇНИ ЗВІЛЬНИТИ,ТА ЩЕ Й У КИЄВІ ВЛАДНУ ВЕРХУШКУ-ЦЕ ЛОГІКА ІВАНОВА???…ЧОМУ,ШАНОВНИЙ ,ВОЛОДИМИРЕ,ВИ ЗАБУЛИ ЯК РЕГІОНАЛИ ЗАГАНЯЛИ ЛЮДЕЙ ДО СВОЄЇ ПАРТІЇ ПІД ЗАГРОЗОЮ ЗВІЛЬНЕННЯ???-ВЧИТЕЛІВ,ЛІКАРІВ,БЮДЖЕТНИКІВ ВСІХ РІВНІВ, ВІДЖИМАЛИ БІЗНЕС-А ХТО КОРМИВ БИ ЇХНІХ ДІТЕЙ?…ВАЖЛИВО,ЯК ЦІ ЛЮДИ ГОЛОСУВАЛИ,І СЬОГОДНІ МИ МАЄМО ДЕМОКРАТИЧНУ ВЛАДУ,(до речі багато регіоналів голосували за сьогоднішню владу- бо більшість хоче змін на краще)ЯКІЙ МАЄМО ДОПОМОГАТИ НА ВСІХ РІВНЯХ ТА НЕ РОЗКИДАТИСЬ ЛЮДЬМИ ПРОФЕСІЙНИМИ ТА З ДОСВІДОМ-ЦЕ ДО ЗАГАЛЬНОЇ КАРТИНКИ МІСТА ТА РАЙОНУ,БО ЩОСЬ МЕНІ ПІДКАЗУЄ ІВАНОВ НЕ ХОЧЕ ВЧИТИСЬ ,ЧИ ПРИЗНАТИ СВОЇ ПОМИЛКИ-ЦЕ РОБЛЯТЬ СИЛЬНІ ЛЮДИ,ВИЗНАВШИ ПОМИЛКИ,ВИПРАВИВШИ ЇХ ЙТИ ВПЕРЕД, ЦЕ ЙОГО, НАВПАКИ, ПІДНЯЛО БИ В ОЧАХ ГРОМАДИ.БАЖАЮ ЛИШЕ ПРОЦВІТАННЯ НАШОМУ МІСТУ ,ВСІЙ УКРАЇНІ ТА БАЖАЮ ВСІМ М И Р У !!!!! СЛАВА УКРАЇНІ!!! ГЕРОЯМ СЛАВА!!!!!!!

 64. Юрій:

  Тільки що сусідка принисла моїй жінкі прочитать газетку. дізнався що в Новому бузі таке твориться у владі, а син каже так я ще вчора це в інтернеті читав, там і писать можна.Так що я хочу сказати по цьому.Університетів не маю закінчив в Новому Бузі технікум.В селі працюю трактористом. Так от, якщо трактор справний той робота ладиться.А якщо поломаний тоі робить ни буде.Так і наша влада в районі вона вся поломана.Думаю такякщо ця Тетяна перимогла в конкурсі значить знає роботу то нихай і робитьсобі в тому районо.Це буде правильно.Та вона щеі смілива ни злякалася нікого з влади . Такі с люди нам нужні Ти молодець Тетяна я за тебе.

 65. Юля:

  Даниил, а может Таню в главы администрации? Помогите, с вашими то деньгами. Иванов не может навести порядок,наведет Таня. И обьязательно ей в заместители Славу Цыбулько и всем “капец”.

 66. Валентина:

  Шановна Колего ! Повністю згодна з вами. Таку школу вже давно пора закрити, а разом з нею ще парочку подібних. А працюю я зовсім не вчителем. Просто знаю, яким повинен бути вчитель.

 67. СВІТЛАНА.......:

  ТАК СУД ЖЕ ЦИБУЛЬКО ВИГРАВ У ВАМИ ЛЮБИМОГО,ЮЛЮ,ПАНА ІВАНОВА!!!! ЧИ НЕ ТАК?????????????ЗНАЧИТЬ ПРАВДА ВСЕ-ТАКИ Є……………………………………

 68. Любов Григорівна:

  Все ніби проти Чичкан Т.М.,але порівнюючи школу №9 раніше і зараз,то при ній був більш-менш порядок .Так її не любили,але ж вона не писанка всім подобатися.А зараз у класах по 5-7 дітей і в 14.00 нікого з педагогів не знайдеш!!!!

 69. инна:

  Цікава дискусія .Молодець Тюрін.Треба запропонувати газеті “Вперед” теж вести обговорення статей.Уявляєте скільки цікавого випливе?!?І дуже б хотілося ,щоб Іванов виставив свою кандидатуру на обговорення в газеті “Вперед”!Оце вже люди душу виллють!

 70. Данил:

  Юля, может и в главы администрации это само по себе решится. Но вас это не должно тревожить.

 71. Юля:

  Даниил(скорее Феликс), как это не должно тревожить?
  Я живу в Новом Буге, а не в Николаеве. Таня (она же света или ) правильно сказала- человеком надо родиться! Гены должны быть ,без них никак. Вы честнейший человек – назовите свое истинное имя, а то все подставные – вы настоящий. Вот это и есть показатель вашего вранья.

 72. правда:

  А ПРАВДА така :”Хто не знає ваше «осинне гніздо»? Скоро від злоби самі себе проковтнете..”Цю фразу можна сказати не про 9 школу,а адресно,прямо у відділ освіти..хіба не зрозуміло,що вітер дме з відти…люди злякалися,що нарешті порядок в прийде за останні 2 роки…а то день починае и закінчується з походів по бутікам,чай-кава-капучино,в*зання,вишивання хрестиком,сидіння в однокласниках…я не працюва з Чичкан,але знаю її як людину професіонала…собака гавка на цепку,бо вкусити не може…боятьсся її всі,от лполивають брудом з дранзбойта ))) Таня тримайся,такі люди як ти потрвбні району…а в 90-і нас всіх вигнала держава на базарі….а райво забуло ющенковські часи,як на них були відкриті судові провадження за підкидання бюлетенів за партію регіонів..давно прапорами жовто-блакитними обгорнулися та вишиванки напьялили…смішно шановні колеги-професіонали и страшно…вона людина відкрита,от ві її всі і боїтеся…а все з підтишка,як дід Щукарь,шапочки запасли…Доречі Сергій Вікторович у вашій адміні день з цокоту чашок починается,ні в одні двері не достукаешся до обіду…я побігав за довідками і в райво і у вас…от ого набачився….А про вас це зовсім друга історія…Схаменіться,займіться районом,вам люди радять…бо сьогодні ви хтось,а завтра ВЕЛИКЕ НІХТО…і це треба осознавать..ураїнського слова не підберу..Закони України треба виконувать,а не підлаштовувать їх під свої великі амбіції…А про свій майдан закрийтеся і не розпинайтеся,бо знаємо добре як ви майданували і як в АТО збиралися.Краще порядки в районі наведіть,діти в школах і садках мерзнуть і по вашій вені хворіють..У мене внучка два дні в школу походила..Я на вас також в суд подам за нівечиння здоров*я дітей і не я один..Виконуйте закони президента.Автору статті молодець,що розворушили осині гнізда…не хвилюйтеся я не регіонал і не любовник,не подружка,не мама,не папа,нихто…А при Терзієвій хоч якийсь порядок був…Тетяна Миколаївна-МОЛОДЕЦЬ!!!!!А за нашу газету,ви Інно молодець..чудово було б..та тільки Зубовій страшно,вона теж фарбована….

 73. правда:

  Да я і не Цибулько,бо зара почнете приплітати…бред нести..и правда розворушили гніздечко….треба людям порадити,де можна висказати….А ще СВІТЛАНО,ві молодець,добре “по морді дали”

 74. Данил:

  Юля, специально для вас называю свое истинное имя. Оно не Даниил, как вы пишите, не Феликс, как предполагаете, а Данил Александрович. Вам все понятно ” Шерлок Холмс ” неудачный?

 75. Демократичні сили Баштанки:

  Це вперше в України голова Баштанського районого суду чиновника Сергійка Іванова притягнула за ст 173 хуліганство.Вадим Меріков задумайся чи варто держати цього негідника
  Демократичні сили Баштанки

 76. Сергій:

  Іванов ти є зрадник “Батьківщини” а зараз зраджуєш район, своїми діямивсе блище підходиш до вязниці.Т.Чичкан тримайся,ти виграєш суд це буде кінець диктатору Іванову.

 77. Олег:

  Іванов-синок Терзієвой та продовжує її політику,потрібно терміново СБУ,Прокуратурі завести справу та покінчити розграбування району

 78. Олег:

  Пригильники та любі друзі Іванова поки не пізно тікайте від нього ато прийдеться відповідати за скоїні злочини Вячеслав Цыбулько ти молодець так держати ти дійсний патріот району,приєднуйтесь до цього чоловіка

 79. 22222:

  Т.М ви так сильно рветеся в заступники? В педагогічному коледжі вас не взяли…в віділлі освіти у вас прольот! Може спробуйте свої “сили та професійні вміння” в аграрному коледжі? Чи ви вже ходили? Що також не взяли?

 80. Людмила:

  Схаменіться, досить одне і теж писати.

 81. 12345:

  Новобужани самі створили нову зірку – Чичкан. Вона досягне свого, бо закон на її боці. А у Іванова немає команди, це показало рішення комісії, в складі якої два заступники та керівник апарату. Підвела молодая команда. Тому ця полеміка ні до чого. Голові слід готуватися до кожного заходу, а не увесь час гратися мобільним, загрався в демократію. Відділ освіти не вмре, коли прийде Чичкан. Мало що від неї залежить. Робитиме, як усі. А то з коментарів можна зробити висновок, що ця жінка всесильна. Наближаються великі свята, ставте крапку, все проходить, і це мине.

 82. правда:

  12345,та від байдужості і пасивності людей,отак ми і живемо : ВІД КРАПКИ до КРАПКИ…а змін хочемо всі,тільки хай хтось,але не я..ми українці так і живемо з покон віку : моя хата з краю ,Я нічого не знаю….народ не даремно це придумав…и потім звинувачуем тих,яких своєю байдужістю породжуємо…

 83. 12345:

  Все зрозуміло, продовжуйте пропагувати цю сенсацію. Розуму не вистачило зрозуміти написане. Шукайте кожен свою “ПРАВДУ”

 84. 777:

  Да, нічого не міняється. Там де Чичкан Т.М. там бруд, сварки і плітки. Товариші, колеги і прибічник Т.М., якщо її розумові здібності, її талант та «патріотичні» (регіональні) погляди ВАМ до вподоби, візьміть її в організації, де працюєте ВИ. І питання працевлаштування відпаде зразу. Там вона вас навчить гарно працювати. А то виходить, ніхто не працює, працюють тільки Світлана, Данило та Чичкан. І чому тоді у нас район на останньому місці в області? У нас даже розумні трактористи сидять в інтернеті. А в полі ХТО? Тільки не говоріть, що винний тільки Іванов. «Патріотка» Чичкан Т.М. схаменіться. Вам не місце на керуючий посаді. Партія ВАС покличе і ВИ знову проміняє свою любу роботу на великі гроші. ВИ Ж У НАС ПАРТЄЙНА ТА ІДЕЙНА. Ви думаєте, що Новобужани повірили тим гарним словам, які писали знову ж таки Світлана, Данило та колега про ВАС? Хто не знає Чичкан, кого вона не обпаскудила, той не житель Нового Бугу. Вам не набридло про себе красиві речі говорити, обізвавшись таким гарним словом «ПРАВДА»? Брехливість, підлість та підступність – ось ваша кособока правда.

 85. Надія::

  Я хочу звернутися до “ВЕЛИКОГО” хуйналіста газети “Рідне прибужжя” Андрія Туркіна. Якщо ви щось пишете, то дізнайтеся про цю людини. Чи у Вас девіз: “Бумага все стерпить”. Краще пишіть про подвиги наших патріотів – військових, про їх патріотизм. А про велику “ЗВІЗДУ” Чичкан ми все знаємо і без вас, бо живемо всі в одному місті. Якщо ж вона розумна і працьовита, то її взяли б райраду, адміністрацію чи педколедж на роботу (Піднімати цілину). А так її бідолашну чомусь не хоче ніхто. Даже її найкращі друзі. А їх у неї судячи по коментарям, дуже дагато. А то виходить її цінують тільки у Штабі регіонів та Ольшевського.
  Іванов, чому ви взяли заяву у р*яного регіонала? ЧОМУ ТАК ПОГАНО ПРАЦЮЄ ВАША КОМАНДА, ЩО ТЕПЕР ЗА ВАС МИ ПРОСЛАВИЛИСЯ НА ВСЮ ОБЛАСТЬ. ПОМІНЯЙТЕ СВОЮ КОМАНДУ. А ТО ВИ РОБИТЕ СОБІ ПРОБЛЕМИ НА ПУСТОМУ МІСЦІ. ПОЧИНАЙТЕ ПРАЦЮВАТИ, А НЕ ДРАТИСЯ З ЦИБУЛЬКОМ. ЦЕ ВАС НЕ ПРИКРАШАЄ ЯК КЕРІВНИКА РАЙОНУ

 86. СВІТЛАНА.......:

  777,А ВИ ВЗАГАЛІ,ХТО??????? НА ЯКОМУ ТЕПЛОМУ МІСЦІ ВИ, СИДИТЕ????? ВИ Є-ВІН,ВОНО,ВОНА-ХТО?,ЩОБ РОЗПРИДІЛЯТИ ДЕ КОМУ СИДІТИ І ЯКУ ПОСАДУ ЗАЙМАТИ??? НА ВАШУ ДУМКУ,ТРАКТОРИСТИ ТАКІ БЕСТОЛКОВІ,ЩО НЕ МОЖУТЬ КОРИСТУВАТИСЬ ІНТЕРНЕТОМ?…ВОНИ,ЩО НЕЛЮДИ, ЧИ РАБИ,ТІЛЬКИ МАЮТЬ В ПОЛІ ПАХАТИ ТА НА ВЛАДУ БОБЛО ЗАРОБЛЯТИ????ЦІ ЛЮДИ,ЯКІ ПРОЖИВАЮТЬ В СЕЛІ ТА ПРАЦЮЮТЬ В ПОЛІ,ІНКОЛИ МУДРІШІ ТА РОЗУМНІШІ,ПОРЯДНІШІ ЗА ВЛАДУ -ВАМ,777, ДО НИХ,ОХ ЯК ДАЛЕКО,Я МАЮ НА УВАЗІ ДУХОВНІСТЬ І ПОРЯДНІСТЬ+ ПАТРІОТИЗМ….ЩЕ РАЗ ПОЯСНЮЮ ДЛЯ ОСОБЛИВО ОБДАРОВАНИХ- МЕНІ ВСЕРІВНО ЧИЄ ПРІЗВИЩЕ ЗВУЧАЛО Б У СТАТТІ, Я ВИСЛОВЛЮЮ СВОЄ ВІДНОШЕННЯ ДО САМОЇ СИТУАЦІЇ, І НІХТО НЕ МАЄ ПРАВА ПОПИРАТИ ЗАКОНИ-НАВІТЬ, ЯКЩО ВАША ЧИЧКАН(ДО РЕЧІ ВПЕРШЕ ПИШУ ЇЇ ПРІЗВИЩЕ ) І НЕДОСТОЙНА ЗАЙМАТИ ЦЮ ПОСАДУ-ВОНА В И Г Р А Л А КОНКУРС,ОСЬ ЩО МАЄ ЗНАЧЕННЯ…..А ТО ПРИХИЛЬНИКИ ПАНА ІВАНОВА ВСЕ ПОСИЛАЮТЬ ЇЇ ТО В ПЕДКОЛЕДЖ,ТО В АГРАРНИЙ…ДО РЕЧІ,ХТО ДАЄ ВАМ ПРАВО СПИСУВАТИ З РАХУНКІВ ДИРЕКТОРА ПЕДКОЛЕДЖУ?? ,ВКАЗУВАТИ СКІЛЬКИ РОКІВ-ЧИ ВИ ВЖЕ Й ТУДИ КАНДИДАТУРУ СВОГО ЧЕРГОВОГО КУМА,КУМИ ЧИ БРАТА ЗНАЙШЛИ?????????? ВИ Б КРАЩЕ ВИСНОВКИ РОБИЛИ З ТОГО,ЩО ЛЮДИ ВИСЛОВЛЮЮТЬ–В САДКАХ ТА ШКОЛАХ ХОЛОДНО,ПРОБЛЕМА ДОРІГ…НА РОБОТІ ДО ОБІДУ ГРОМАДЯНИ НЕ МОЖУТЬ ПОПАСТИ В КАБІНЕТИ, ВАШ ГОЛОВА ВЕСЬ ЧАС ГРАЄТЬСЯ З ТЕЛЕФОНОМ-ЦЕ ТА МАЛЕНЬКА ЧАСТКА ПРО ЩО ПИСАЛИ ЛЮДИ В КОМЕНТАХ, А ВИ КРІМ ВЛАШТУВАННЯ ГЕРОЇНІ НА РОБОТУ ТА ОБЛИВАННЯ ЇЇ БРУДОМ ТАК НІЧОГО І НЕ ЗРОЗУМІЛИ, ЯКЩО 777 ДУЖЕ ВБОЛІВАЄ ЗА ГОЛОВУ РАЙОНУ,ТО ВАМ ПОРАДА-ПІДТРИМАЙТЕ ЙОГО,ПЕРЕЧИТАЙТЕ ЩЕ РАЗ КОМЕНТИ БЕЗ ЕМОЦІЙ,ВРАХУЙТЕ КОНСТРУКТИВНУ КРИТИКУ -ВИПИШІТЬ В БЛОКНОТ..І ПОЧИНАЙТЕ РАЗОМ ПРАЦЮВАТИ…АДЖЕ, ОБРАЗИ, В СТОРОНУ ДОПИСУВАЧІВ РОЗПОЧАЛИ САМЕ ПРИХИЛЬНИКИ ІВАНОВА…ЯКЩО ТАКИЙ ПІДНЯВСЯ РЕЗОНАНС-ТО ПОТРІБНО ВЛАДІ РОБИТИ ВИСНОВКИ.ОСОБИСТІ ЕМОЦІЇ В СТОРОНУ І ВИКОНУВАТИ ЗАКОН,ЦЕ МИНУЛА ВЛАДА ВСЕ ВИРІШУВАЛА ПО “ПОНЯТІЯХ-А СЬОГОДНІ ДІЄ ЗАКОН,І СЬОГОДНІШНЯ ВЛАДА В ОСОБІ ГОЛОВИ МАЄ ЦЕ ЩОДЕННО СВОЇМИ ДІЯМИ ДОКАЗУВАТИ..З ВЕРБНОЮ НЕДІЛЕЮ!!!! МИРУ ТА БОЖОГО БЛАГОСЛОВІННЯ ВСІМ!!!! ВЧІТЬСЯ БУТИ Л Ю Д Ь М И ,НЕЗАЛЕЖНО В КОГО ЯКІ ПОГЛЯДИ-ВАЖЛИВО , ЩО Є В КОЖНОГО СВОЯ ДУМКА,І ДУЖЕ ВАЖЛИВО ВСІМ ВЧИТИСЬ…,ЯК БУТИ Л Ю Д И Н О Ю!!!!!!!!!!!!!!!

 87. Колега 1:

  Шановна Колего! Прочитавши Ваш коментар, можна зрозуміти, що Ви працюєте в школі і добре знаєте Чичкан Т. Дозволю собі не зовсім погодитися з Вашою думкою.
  Мабуть, Ви також «пішли» в підпілля і не пишете свого справжнього імені. Хоча це і так для мене зрозуміло. Але це Ваше право, як і, до речі, усіх дописувачів.
  Я хочу запитати у Вас: « А хто Вам дав таке моральне право ображати інших колег?!» Не мені Вам писати про те, що є вищестоящі органи, які перевіряють діяльність ЗНЗ, призначають і звільняють із посади директора (і не тільки директора), а не педагогічний колектив це робить.
  Ви пишете про якість освіти. Суть цього поняття цікавить не тільки Вас, а й навіть МОН України. Чому з Вашої школи учні після 4 класу ( в немалій кількості) йдуть навчатися в інший ЗНЗ? Не хочу ні в якому разі піддавати сумніву педагогічну майстерність і професійність Ваших колег-учителів. А от Ви це вже зробили. Ніхто з вчителів на це не заслуговує : не все залежить тільки від одного вчителя.
  Діти є різні. Вони по-різному набувають знання. Існує багато факторів, які впливають на розвиток та формування дитини. У кожній школі є учні, які мають знання різних рівнів. Такі школярі навчаються і у Вашій школі.
  Якщо Ви дійсно маєте відношення до освіти, то не ображайте колег, не дивлячись, в якій школі вони працюють. Хіба нас цьому вчили?! Де тактовність?
  Кожна людина, не дивлячись на те, ким і де вона працює, повинна залишатися ЛЮДИНОЮ з «високими» моральними якостями. Тому дозволю собі Вам порадити: «не опускайтеся» до рівня, як написала одна відвідувачка сайту, «базарної баби» ( хоча і там працюють гарні люди) . Це не личить робити людині, особливо педагогу.
  Якщо Ви підтримуєте Чичкан Т., то робіть це гарно – без емоцій.
  Бажаю Вам, Колего, успіхів у роботі. Дякую!
  P.S.: У мене є пропозиція: влаштуйте Чичкан Т., як відповідального, розумного, вимогливого, принципового працівника, до свого колективу.

 88. СВІТЛАНА.......:

  ПРОСЛАВИВСЯ ГОЛОВА РАЙОНУ НЕ ЛИШЕ НА ОБЛАСТЬ,А НА ВСЮ УКРАЇНУ-ДЯКУЮЧИ ІНТЕРНЕТУ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 89. 8888:

  Чому посада заступника начальника відділу освіти таке бажане місце? Зарплата мала, влади – нуль. Королевство маловото – развернуться негде. І коли це така посада була в рейтингу на одному щаблі із керівниками району? Забагато уваги.

 90. Павел:

  Сереженка и пару его слуг, которые подписываются разными именами и цифрами! Меньше дергайтесь и трепайте разные гадости! Вы же знаешь, что долго сваливать ваши тупые мысли и сплетни на Чичкан Т.Н. у вас не выйдет. Да и смотрится это не слишком убедительно.
  Потому меньше пишите разный бред! УСПОКОЙТЕСЬ УЖЕ, НАДОЕЛИ! Работайте ПОКА на своих работа, тогда народ к вам потянется, без топоров в руках.
  Все равно правда не в твоей стороне Ивановчик!!!!

 91. 1:

  Прочитала всі коменти і стало смішно! Чичканша дійсно з себе зробила “ЗВЯЗДУ” Ходиш по Новому Бузі всі тільки і обговорюють “Наташку”! Тільки от така халепа Наташа з тебе всі сміються!! До цієї статті ти і так була не авторитетна, а тепер взагалі…тільки лишній раз нагадала мені як ти в студентському минулому в нас гроші зібрала для викладачів, а сама поїхала додому і купила телевізора! Але правда була на нашій стороні! Ти ж потім випустилась на рік пізніше! Так тобі і треба тварюко!

 92. Лев:

  1 треба поміняти на НУЛЬ!

 93. 1:

  Лев дякую, що допоміг мені звернути увагу на те, що не правильно написала ім’я своєї однокурсниці! Так давно це було, але Тетяно зміст попереднього коментаря не міняється!

 94. СВІТЛАНА.......:

  ПІД № 1 ,Я ТАК РОЗУМІЮ,ПЕРША ЛЕДІ РАЙОНУ??? А ЩО ЗІ СЛОВНИКОВИМ ЗАПАСОМ,ЩО ВАМ ОСОБИСТО ПОГАНОГО ЗРОБИЛА ВАША ОДНОКУРСНИЦЯ,ЩОБ В ТАКИЙ ДЕНЬ СВЯТКОВИЙ ОБЗИВАТИ “ТВАРЮКОЮ”-ВИ ВВАЖАЄТЕ, ЩО БЛИСНУЛИ КУЛЬТУРОЮ ТА ІНТЕЛЕКТОМ????? № 1 ,А ВИ ЩО, ДУЖЕ ПОГАНО НАВЧАЛИСЬ ,ЩО ПРИХОДИЛОСЬ ОЦІНКИ КУПУВАТИ????

 95. Лев:

  Да мне даже в голову не могло прийти такому недоразумению как ты помогать! Ты и твой мысли – полной НОЛЬ!!!Посмейся сама над собой и над своей юношеской травмой!

 96. Новобужанин:

  Молодець Чичкан! Такий резонансний БУМ зробила в Новому Бузі! Не можна по вулиці пройти всі запутують чи читав, чи бачив? По-перше:хто і не знав Чичкан раніше, тепер дізналися про неї все. І про “професіоналізм” і про людські якості! Навіть із інших районів! Прям “звєзда”! По-друге: Цією статтею дали можливість “попєрєднікам” вилити купу бруду, зпустити всих собак на “бідного” Іванова! Який тепер розгрібає навіть й те, що ще й не встиг зробити, і все дають йому поради: як зробити район та місто краще! Які за 25 років правління “попєрєдніків” розграблені та знищені повністю. Я в район приїхав більше 30 років тому назад – район процвітав, були і заводи і цехи і 2 фабрики…зараз всього цього не має! На 90-річчя не було чим і похизуватися! Тільки і проблема в нас тепер як тополі обрізати і букву повісити! І тикають носом у це того Іванова, а чому ж 2 роки тому цього не бачили які дороги, що сирзавод стоїть розвалений і розграблений, що тополі треба обрізати…чи алергія в цьому році з’явилася??? Чи в садках та школах не було холодно і “забезпечувалися” вони на повну котушку? А в статті то просте питання було, брати чи не брати? Якщо не брати то чому! І конкретно пояснити це! Мені все рівно Іванов, Петров, Сидоров…ГОЛОВНЕ НЕ БУЛО В НАШОМУ РАЙОНІ ХАЗЯЇНА БІЛЬШЕ 25 РОКІВ ЯКИЙ БИ ДБАВ ПРО ТАКИЙ ЧУДОВИЙ РАЙОН, ЯК ПИСАЛИ В КОМЕНТАРЯХ, І ЙОГО Й НЕ МАЄ! НА ВІДМІННУ ВІД БАШТАНСЬКОГО!!!

 97. СВІТЛАНА.......:

  АБСОЛЮТНО ЗГІДНА,ЩО ЗАВОДИ-ЦЕ ВАЖЛИВО,ЦЕ РОБОЧІ МІСЦЯ,ДЛЯ ЦЬОГО ПОТРІБНО ЧАС-А ДІТИ,СТУДЕНТИ,ЛЮДИ,ЇХ ЗДОРОВ”Я-ЦЕ НАЙВАЖЛИВІШЕ…ДЛЯ РЕКОНСТРУКЦІЇ ЧИ БУДІВЛІ ЗАВОДІВ ПОТРІБЕН ЧАС,А ДОБРИЙ ГОСПОДАР, СВОЮ ХАТУ ЗАВЖДИ ТРИМАЄ В ПОРЯДКУ: БІЛИТЬ,РЕМОНТУЄ,ЩОДЕННО ДВІР ПІДМІТАЄ…І Т.Д….ЯКЩО ВПРЯГСЯ В ПЛУГА ТО МАЄ ЙОГО ПЕРТИ І ПОЧИНАТИ ХОЧА Б З ТОГО Ж ЗДОРОВ”Я(ТОПОЛІ-ХТОСЬ ЖЕ МАЄ БУТИ ПЕРШИМ)…ПОДИВІТЬСЯ НА ПАРК:СТАРЕ ЛИСТЯ,БРУД-Є ШКОЛИ ,СТУДЕНТИ-ТО ОБ”ЯВІТЬ МІСЯЧНИК”ЧИСТЕ МІСТО” ВИЙДІТЬ ЗІ СВОЄЮ КОМАНДОЮ-НАВЕДІТЬ ПОРЯДОК. МЕНІ ПОКАЗАЛОСЬ,ЧИ НОВОБУЖАНИН НЕ ЇЗДИТЬ І НЕ ХОДИТЬ ПО МІСТУ,РАЙОНУ-МОЖЕ ДОРОГИ СКРІЗЬ ІДЕАЛЬНІ???…НЕ ТРЕБА БАГАТО-ЗРОБІТЬ ЗА РІК ХОЧА Б КІЛОМЕТР…ЩОБ ЛЮДИ ПОВІРИЛИ ВЛАДІ: ХТО ХОЧЕ ПРАЦЮВАТИ ШУКАЄ ВИХІД,А ХТО НІ-ШУКАЄ ПРИЧИНУ…В РАЙОНІ БАГАТО ХОРОШИХ ПІДПРИЄМЦІВ,І ЯКБИ ВОНИ ВІРИЛИ ВЛАДІ,ТО ДОПОМОГАЛИ Б,А ЯКЩО НІЧОГО НЕ РОБИТЬСЯ,ОДНІ РОЗБОРКИ ТО ЧОГО ВКЛАДАТИ КОШТИ І СИЛИ?????? БАЗАР…БАЗАР..БАЗАР…ЩО ДАЛІ??? ПРОДОВЖЕННЯ БАЗАРУ ЧИ ВСЕ-ТАКИ ВЛАДА БУДЕ РОБИТИ ВИСНОВКИ ТА ПРАЦЮВАТИ ДЛЯ ГРОМАДИ-ЦЕ БУЛО Б ЧУДОВО. В ТОЙ ЧАС,КОЛИ ВІЙНА ПОТРІБНО ОБ”ЄНУВАТИСЬ-І ВЛАДА МАЄ ТОМУ БУТИ ПРИКЛАДОМ,А НЕ НАВПАКИ…БАЖАЮ ПАНУ ІВАНОВУ ЗРОБИТИ РОБОТУ НАД ПОМИЛКАМИ,ТА НАДІЮСЬ,ЩО ВСЕ БУДЕ ДОБРЕ!!!! ЗАВТРА ПОНЕДІЛОК-НОВИЙ ДЕНЬ,НОВИЙ ТИЖДЕНЬ,НОВІ МАЮТЬ БУТИ І ЗВЕРШЕННЯ,ЧОГО ВАМ І БАЖАЮ. ПРАВДА,ПЕРЕГЛЯНЬТЕ МЕТОДИ СВОЄЇ РОБОТИ І ВСЕ БУДЕ В РАЙОНІ І МІСТІ ДОБРЕ!!!ДУЖЕ ХОЧУ В ЦЕ ВІРИТИ!!!! БАЖАЮ ВАМ УСПІХІВ!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 98. Катерина:

  Любая критика в адрес Иванова воспринимается как заказ, или же плод разыгравшегося воображения. Но, может, все-таки есть за что? Или мы все дружно скажем спасибо, мы «стали свободнее дышать» и оставим его в покое, пусть себе творят что хочет? Он же отдавал себе отчет в том, что отныне обязан будет нести ответственности за каждое свое действие на этой должности. Тем более, оглядываясь на все те события, которые предшествовали его назначению. Потому меньше жалоб, больше вдохновения. Лучше пусть делает свою работу, а не плетет интрижки, нарушает законы,обижает и унижает людей, и не ноет о том, как могло было быть, если бы не те, которые вчера.
  Так что, Ивано, меньше трать время на пиар своей светлой личности. Меньше торгуй своим образом и вообще… меньше торгуйся.

 99. Новобужанин:

  Не могу не парировать Новобужанину2 в вопросе обеспечения школ на “полную катушку”.Да .на полную конечно не обеспечивались,но потихоньку(лет за 5)уже начали оживать:гарячее питание,а не чипсы,сухарики и т.д,евроремонты в класах,замена окон.Вы посмотрите какие в селах детсады отгрохали в Терехово,Вольное Запорожье,Новполтавка.Да и холода такого ,при том,что зима теплая ,в школах и детсадах не было.

 100. Андрій Тюрін:

  Уважно прочитав всі коменти. Дякую за теплі слова підтримки, а іншим побажаю добра та злагоди.
  В принципі, всі зрозуміли все правильно. Єдине що дуже попрошу – не переходьте на особистості і не рівняйтесь до рівня плінтусу. Бо інакше нівелюється головне запитання статті: що головніше для чиновника – професіоналізм чи політкоректність?
  Оце – тема для серйозної дискусії. Гадаю, буде продовження теми, вже по інших районах

 101. 777:

  Затихло все, тепер будемо чекати рішення суду. ТМ, назвіть дату.

 102. Олег:

  Пробачте.Нічочого незатихло понад в пятьох районих судах області знаходяться позивні заяви на горе голови Районой адміністрації Сергійка іванова кинути за грати

 103. Олег:

  Андрій Тюрін так держати ви справжній непохитний журналіст майбутньої непохитної держави

 104. Оксана:

  Іванов терміново Напиши заяву на звільненя за власним бажанням.В районі створено всі умови для народного бунту,це нагадує ті часи коли програли с району Чабанова,і ти встав на той шлях приинижувати людей і твоя дибільна посмішка непотрібна в районі

 105. Оксана:

  Новобузький район піднімайся с колін ,бандита Іванова геть.

 106. БАТЬКИ:

  Сергій Вікторович,досить вже гратися мобілочкою та кататися на машинці,подумай про діток в садочках та школах…Ти гордися на кожному повороті про те,що тебе призначив президент…є указ про продовження опалювального сезону докінця квітня-ВКЛЮЧИ ГАЗ,тебе ж на кожному повороті згадують,хіба тобі не гикається,чи в тебе не має дітей,чи ти не батько,бігаєш,ховаешся від батьків…Підтримуємо Оксану:пиши заяву…Район ПІДНІМАЙСЯ З КОЛІН,це слова шанованого Сергія Вікторовича…Оце вам и политкоректність та професіоналізм-вінегрет…спасибі Тюріну,позор владі району

 107. СВІТЛАНА.......:

  НА МОЮ ДУМКУ,ГОЛОВІ ОБЛАСНОЇ ОДА Є НАД ЧИМ ПОДУМАТИ:ЯК ТАКІ,ЯК ІВАНОВ, СВОЇМИ ДІЯМИ ПІДРИВАЮТЬ ДОВІРУ ДО ВЛАДИ,ЯК МОЖНА БУЛО ПІДТРИМАТИ ТА ПОДАТИ ШАНОВНОМУ ПРЕЗИДЕНТУ ЛЮДИНУ,ЯКА МАЄ СТАЖ РОБОТИ 6 ЧИ 8 МІСЯЦІВ–ЦЕ НОНСЕНС,….ВИ ПОДИВІТЬСЯ,ЯКИЙ РЕЗОНАНС,СКІЛЬКИ НЕБАЙДУЖИХ ЛЮДЕЙ,ЯКІ ПІДНІМАЮТЬ ДУЖЕ ВАЖЛИВІ ЖИТТЄВІ ПИТАННЯ РАЙОНУ ТА МІСТА, ЯКІ ГОЛОВОЮ НЕ ВИРІШУЮТЬСЯ,А ВІН ПРИКРИВАЄТЬСЯ УКАЗОМ ПРЕЗИДЕНТА ПРО СВОЄ ПРИЗНАЧЕННЯ ТА ЦИМ ХИЗУЄТЬСЯ…ВСІМ МИРУ!!!!!

 108. Юлiя:

  Коли вже наш район прославиться хазяйновитicтю та високодуховнicтю керiвника, а не скандалами та брудними справами?????

 109. Новобужанин:

  Уважаемый Андрей Тюрин,от имени жителей г.Нового Буга прошу Вас донести через газету высказывания о наместнике президента С.Иванове.Пусть задумается глава областной госадминистрации о последствиях правления такого “уважаемого”новобужанами главы Новобугской администрации.Если в нашем случае (с Чичкан)победи политкоректность ,а не профессионализм,то стане всем понятно почему у нас голова С.Иванов ,а не профессионал.Терпения нам всем!!! Дай Бог не капец району!

 110. Людмила:

  Вже осточортіло читати про Іванова! Дивіться за своїм носом! Терзієва обкрадала район 25 років! А тепер, що Сергій Вікторович винен? Смішно! А Тюрін продажний кориспондент Ольшевського!!! С.В так тримати! Недопустимо навалу регіоналів на керівні посади!

 111. Людмилі:

  Терзієва обкрадала район? Не смішіть мої капці, Людо! Якби Валентина Григорівна це робила, то й жила б не так скромно, як зараз. Хіба хтось скаже в Новому Бузі, що Терзієва живе в палацах та їздить на шикарних авто?

 112. Людмила:

  Так…Терзієва лікується виключно за кордоном…потім в неї квартир по Україні.хоч греблю гати! І дача в Криму…можна навіть сказати особняк!!! А живе “скромно” зараз тому що боїться…влада “Баті” все ж таки зкишнулась! Не дарма камерами житло своє обпічкала!!!!

 113. СВІТЛАНА.......:

  АНДРІЮ ТЮРІНУ, БРАВО!!!! ВИ ЗАЧЕПИЛИ ДУЖЕ АКТУАЛЬНУ ПРОБЛЕМУ САМЕ В ЦЬОМУ МІСТІ І РАЙОНІ!!!! МИ ОБГОВОРЮЄМО ТЕМУ ПРОФЕСІОНАЛІЗМУ,ТО Я ДУЖЕ РАДА,ЩО В НАШІЙ ОБЛАСТІ Є САМЕ ПРОФЕСІЙНІ ЖУРНАЛІСТИ,ХОТІЛОСЯ Б ЦЬОГО ПОБАЖАТИ ПАНУ ІВАНОВУ,КОЛИ ПІДБИРАТИМЕ КАДРИ,ВРАХОВУВАТИ САМЕ ПРОФЕСІЙНІ ЯКОСТІ(про політичні партії я вже писала)…ПРАВДА,МЕНІ ,ЗДАЄТЬСЯ,ЩО ЙОГО КОМАНДА,ЯКА ПИШЕ КОМЕНТАРІ ,НІЯКОГО ВИСНОВКУ НЕ РОБИТЬ,А ЩЕ БІЛЬШЕ ЙОГО НАКРУЧУЄ”НЕ ЗДАВАТИСЬ”-А ЦЕ ПРОГРАШ,Я ВЖЕ ПИСАЛА,ЩО ЛИШЕ СИЛЬНІ СВІТУ ЦЬОГО МОЖУТЬ ВИПРАВЛЯТИ ПОМИЛКИ ТА ЙТИ ДАЛІ,АДЖЕ НЕ ПОМИЛЯЄТЬСЯ ЛИШЕ ТОЙ,ХТО НЕ ПРАЦЮЄ…ЯКЩО ПАН ІВАНОВ ХОЧЕ ПРАЦЮВАТИ НА ЦІЙ ПОСАДІ,ТО МАЄ ДОСЛУХАТИСЬ ДО ДУМКИ ГРОМАДИ ТА ДЕПУТАТІВ,ЯКУ ВОНИ ПРЕДСТАВЛЯЮТЬ…А ЩЕ,АВТОР СТАТТІ ПРОСИВ ПО СУТІ ОБГОВОРЕННЯ-МИ НЕ МАЄМО ПРАВА РОЗКИДАТИСЬ КАДРАМИ-ЦЕ ТАК,НА МАЙБУТНЄ.ПАНЕ ІВАНОВ!!!!!

 114. Людмила:

  Світлана….(Валентина Григорівна)! Ви пишете лише тавтологію!!! Якщо Сергія Вікторовича призначив Петро Олексійович, то я думаю він заслуговує на це! А ви вже в минулому…заспокойтесь!!!!

 115. СВІТЛАНА.......:

  ШАНОВНА ЛЮДМИЛО!!! ВИ ХОЧ РОЗУМІЄТЕ,ЗНАЧЕННЯ СЛОВА “ТАВТОЛОГІЯ”???? ЗАЙДІТЬ ДО ВІКІПЕДІЇ-ОЗНАЙОМТЕСЬ…З ВАС НІКУДИШНІЙ АГЕНТ 007. Я ВЖЕ ПИСАЛА ,ЩО ЖОДНОГО ВІДНОШЕННЯ ДО ВАШИХ ГЕРОЇНЬ НЕ МАЮ,А НАВПАКИ, РАДИЛА ІВАНОВУ НЕ ПІДСТАВЛЯТИ ПРЕЗИДЕНТА ТА ВИКОНУВАТИ ЙОГО НАСТАНОВИ ЩОДО КАДРОВОЇ ПОЛІТИКИ….НОВИГ БУГ ДУЖЕ ЛЮБЛЮ-ЦЕ МОЄ ДИТИНСТВО ТА ЮНІСТЬ,МЕНІ НЕ БАЙДУЖЕ,ЩО ВІДБУВАЄТЬСЯ З МОЇМИ ЗЕМЛЯКАМИ,АЛЕ В МІСТІ ТА РАЙОНІ БУВАЮ 2-3 РАЗИ НА РІК,ТАК ЯК РІДНИХ МАЙЖЕ НЕ ЗАЛИШИЛОСЬ…НА Ж А Л Ь…

 116. Новобужани:

  ДІСТАЛО! Дістало те, що такі як « Олег», « Людмила», « Новобужанин», « Світлана» та інші мовчали коли 25 років грабили район:
  – коли знищували заводи, фабрики, цехи: скромно прокоментувала « Світлана», що це робочі місця та ні, це бюджет району, добробут новобужан, дороги, оснащення дитячих садків та шкіл, вчасні зарплати…
  -коли більше 400 000 ( два рази по 200 000) « відмили» на кошторисну документацію на спортивний комплекс в м. Новий Буг ( якого і до цього часу немає)
  – коли приблизно більше 60 000 тисяч коштів з районного бюджету витрачено лише на святкування 90-річчя Новобузького району (з них 9 000 тільки на святковий пиріг). Ці кошти могли б піти на клаптик дороги біля автовокзалу, а не на показуху;
  – коли міську мерію очолює людина, яка має декілька судимостей за розкрадання державного майна у великих сумах , він же протеже « першої» леді району в минулому ( шановні батьки, про опалення дитячих садків звертайтесь до Ночовського, бо вони в його підпорядкуванні, а він знає де взять!)
  – коли « відмивали» тисячі в тому році на доріжку до районної лікарні, та травичку і озеленення, що давно пропали;
  – коли « зарили» тисячі в старому пологовому будинку, який і до цього часу стоїть розвалений;
  – коли на роботи брали тільки « угодних» « мамі», таких як Чичкан ( ними ж легко управляти, вони як собачки « служать»). Вони лише « працюють», інші тільки відсиджують робочий час;
  – коли всі роки, при владі Терзієвої, два рази на рік всі бюджетні установи « терзали» скороченням
  ( лікарів, вчителів, культпрацівників), бо більше в районі нічого не залишилось, так пані Терзієва наповнювала бюджет чужими сльозами;
  – коли земельними ресурсами в районі володіє 2-3 олігарха, а в шкіл забирають землю, яку була дана на розвиток матеріальної бази….
  – чому мовчали, коли Цибулько тягав домовину з вінками і підписом Терзієвої по всьому центру міста і підпалював біля РДА ( довівши останню до нервового зриву).А зараз коли той Іванов дав йому в пику ( по чоловучому) ви ображаєтесь!
  – чому мовчали, коли « минула перша леді» умудрилась навіть свій будинок продати в міську раду, забрала кошти, а сама орендує будинок як депутат;
  – мовчали коли всі ми тільки що й робили як « пели и плясали», витрачаючи районні кошти.
  Чому ж всі попередні роки влада, які й так «вірили», про що пише « Світлана», не зверталася до хороших підприємців, що б допомогли: зробили дороги, відкрити заводи…
  Сьогодні дописувач « Світлана» хоче щоб в РДА набирали людей професійних з 75 років, не заперечую, що ці люди мають великий професійний досвід, але не краще навчати молодь? А то таке враження, що РДА стає» бюром ритуальних послуг», де з робочого місця будуть виносить в «останню путь». ДІСТАЛО! Дістало сліпо замилювання, підлабузництво, хабарництво. Ховаєте голови в пісок як страуси!
  Щодо Іванова, так, багато проблем, не має того професійного рівня, « взривний», прямий, але в нього є бажання щось змінити. І головне не краде і відлучив від «кормушки» всіх, тому й « гноять» його зараз. Ви б шановні « поперєдніки» не поради давали, а взяли його, та й навчили як районом керувати. Дякуємо Бондарю Ю.М. який своїм досвідом, мудрістю, тактовнісю допомагає йому.
  Дай Бог Вам здоров’я, а всім МИРУ!.

 117. Мудрець:

  Шановний Сергій Вікторович, маю надію, що ви особисто читатимете даний коментар. Хочу звернути Вашу увагу на те, що Ви як особисто наполягаєте активний учасник так званої революції, повинні пам’ятати що на майдані боролися не тільки з корупцією, диктатуру яку ви даним вчинком невміло демонструєте теж ломали. Людина перемогла, а значить гідна цієї вакансії! Не місце красить людину, а навпаки і Ви цьому яркий приклад, зараз в Новобузькому районі посада голови РДА це одна назва, не більше. Не знаю яко було Вам декілька разів повертатися з Києва незатвердженим, та цій жінці певно зараз недуже приємно. А все воно до нас вертається як добро так і зло. Треба мати власну думку а не йти на поводу у немолодої особи, з великими очима, та неврівноваженою психікою яка хоче на Вас впливати потім ходить і розповідає як в неї це добре виходить! Татьяна Миколаївна на все воля Божа, хай він Вам допоможе у бородьбі за СПРАВЕДЛИВІСТЬ!

 118. Новобужани:

  СПРАВЕДЛИВІСТЬ – це гарне слово, має глибокий зміст. І ради справедливості хотілося б запитати у Чичкан, як вона думає працювати там де її не хочуть ?! Самооцінка людини – це дуже добре, але коли переходить в зіркову хворобу – це зло! Ви так все життя і будете йти по « трупах», чи може зупинитесь? Вам же тут жити!
  Зрозуміло, що Іванов буде змушений вас призначити, бо за вами стоїть «армія» юристів Ольшевського, та старання « мами» Валі. Ольшевського, який так двічі і не завоював довіру ново бужан по нашому району , тільки із за того, що на чолі його штабу стояли ви. Що робили махінації із оплатою найманих працівників: обіцяли одне а робили зовсім інше, прикарманюючи собі кошти.
  Людина перемогла в конкурсі – це зрозуміло, але щодо гідності, професійності і чесності, багато сумнівів.
  Вчитель як лікар, тільки лікар лікує тіло, а вчитель врачує дитячу душу, формуючи особистість із високими моральними якостями. Тому хочеться запитати батьків, чи хочуть вони мати такого горе вчителя-керівника. Адже, заступник відділу освіти – це взірець, приклад для інших вчителів, батьків, дітей. Заступник – людина, яка здійснює перевіркою шкіл, де навчаються ваші діти, впливає на морально-психологічний клімат шкільних колективів, це ЗНО ваших дітей, атестати ваших дітей. Чи впевнені ви в порядності цієї людини? Судячи по коментарям – НІ?
  Зрозуміло, що члени колективів, в яких вона працювала бояться висловити письмовий протест, тому що вони бюджетними. Але ви батьки, чому мовчите? Ви громадськість, у ваших руках доля ваших дітей , їх майбутнє.
  Розуменко С.Г. – професійний, досвідчений начальник відділу освіти. Але і її ждуть
  « непереливки» із таким горе-заступником. Тому що, кожен розуміє з якою ціллю її так туди
  «проштовхують» « поперєжніки». Втрачений контроль був над відділом освіти, ніхто не доносив, всі тихо й дружно працювали.
  Хочеться відповісти «Мудрецю», що він також іде на «поводу» у відомої нам особи, зневажаючи інших. Так що « мудрецю»- припеніть свої « мудрування»! Миру Вам!

 119. Освіта:

  «Новобужани», а ви часом не працюєте у «білому домі»? бо дуже оперуєте якимись фактами, цифрами, плітками. Ви, мабуть самі, були активними учасниками в роботі з «попередніками», а зараз перефарбувалися. А Сергій Вікторович, разом з вами, краще б «не висмоктував щось із пальця», а мав САМ БАЖАННЯ ВЧИТИСЬ, ПРАЦЮВАТИ НА БЛОГО РАЙОНУ.
  Щодо коментарів, на які він та ви постійно звертаєте увагу – це ПУСТЕ. Розумний зрозуміє, а дурень…!
  Не впутуйте Розуменко С. Г. та освіту, дайте хоч нам СПОКІЙНО ПРАЦЮВАТИ! А у Світлани Григорівни «непереливки» будуть не з «горе-заступником», а вже є, не перший місяць, з Івановим, який примушує її написати заяву про звільнення та психологічно тисне на неї.
  Досить пліткувати, бо випливуть нові «чесні» вчинки про Іванова! Ми вже читаємо нові статті «Суд оштрафував голову Новобузької РДА за… хуліганство» та « Червона картка для директора». Щось сильно загрався наш голова РДА! Чи може черга стоїть за посадами?
  «Новобужани» зі святом вам, з чистим четвергом! Здоров’я вам та вашим рідним!!!

 120. Елена:

  Уважаемые читатели, пребываю в состоянии шока от прочитанных комментарием. Для начала, хотелось бы обратиться к “патриоты которые стояли на майдане”, я бы на Вашем месте молчала бы об этом!Ваша “революція гідності” привела к тому, что уровень нашей жизни стал ниже, чем в странах третьего мира. С каждым днем наша жизнь становится похожа на выживание! Какой благодарности вы ждете от простых людей? За всю историю независимости такого беспредела еще не было!И самое страшное что каждый день на нашей земле льется кровь!Куда мы катимся?Одумайтесь! Общество стремительно деградирует и мы не видим очевидного!Столько грязи вылили на женщину из-за обычной зависти. Что вы прикрываетесь : “она регионалка”? Все мы в первую очередь люди и должны ими оставаться. Кроме того, Татьяна Николаевна – Специалист с большой буквы! Весь выше перечисленный негатив не имеет никаких подтверждений. Напишите встречную статью с реальными фамилиями и отзывами о том, что Т.Н. не достойный кандидат на данную должность. А то из пустого в порожнее “все говорят что она скандалистка”. Я в свою очередь слышала только положительную оценку работы Т.Н.Чичкан и восхищаюсь ею как человеком и сильной женщиной! Татьяна Николаевна, удачи Вам и ПОБЕДА не за горами! Закон на Вашей стороне!

 121. Новобужани:

  От в чому ви праві, шановні дописувачі « Освіта» та « Елена», що розумний зрозуміє, а дурневі і пояснювати не дюже. Щодо коментарів та фактів, то їх і придумувати не потрібно. Вони всі на вустах жителів Нового Бугу. Ви з висоти свого « польоту» думаєте, що простий люд газет не читає, чи звіти попередньої влади не аналізує, чи можливо думати не вміє? Помиляєтесь! Люди все знають, от тільки влада до них не дослуховується. І якщо дописувачі навели конкретні факти, щодо певних подій , особливо про «героїню» даного роману,про її характерні якості, то цьому було місце. Зрозуміло, говорячи словами Чичкан « хорошим всім не будеш», головне « себе любимой», але судячи по коментарям, то їх більше не на її користь( враховуючи, що дописувачів « ЗА» 3-4 під різними іменами). Тому завидувати Чичкан нема чому, а особливо щодо «спеціаліста з великої буки», їй можна тільки поспівчувати. Радує те, що 4 тисячі 600 новобужан переглянули статю та коментарі. Коден зробить для себе певні висновки!
  З великими святами всіх Вас, МИРУ та ЗЛАГОДИ!

 122. 111:

  Яким чином заступник начальника впливає на ЗНО, ДПА? Він що всемогучий? Ще скажіть, що все вирішуватиме Чичкан. Досить фантазій. Начальник, директори, заступники, вчителі – всі адекватні люди. Якось дамо раду одній Чичкан. Ох і нелегко їй буде. Але з нею ПРОФЕСІОНАЛІЗМ! А у особі С.В. ми не відчуваємо підтримки, лише докори. А на освітян потрібно робити ставки, шукати вирішення проблем, допомагати, перейматися проблемами кожного вчителя, кожної дитини, кожної сім`ї, кожного навчального закладу. Потримайте наших дітей за холодні руки, а у зливу висушіть взуття, коли в школі 5 градусів. Це важко, але можливо.

 123. Мудрець:

  Щось мені здається, що “Новобужани” – близька людина до Іванова, ой близька…

 124. Новобужанин:

  Все интересней и глубже стают коментариии!Вот и Новобужанин проснулся и озвучил такие большие цифры!!!Вы так от души говорите о чести и совести Иванова и упрекаете кого-то ,что не знают о таких страшных кражах из бюджета .А почему же ВЫ ,зная о таких хищениях молчали и молчите ??Подавайте в суд.Но также спросите у С.В. где взялись 50га земли у его друга и соратника Черкасенко ? Может он не знает? Так пусть в налоговую зайдет “чесна и справедлитва” людина!!!

 125. Cвета:

  Боже!Спаси образование от такого профессионала!!!!!! Торговала ты на рынке молочком да и уж точно была бы директором рынка Там было твое место!!!!Все школы района молятся богу и просят Всевышнего избавить от такого базарного руководителя

 126. Елена:

  Базар здесь вы все разводите. Нет ничего постыдного работать на рынке или еще где либо. Каждый с чего-то начинает и постепенно развивается. Чичкан смогла от продавца на рынке дойти до победителя конкурса на вакансию заместителя. А вы все так и останетесь “базарными людьми”, которые кроме “тявкания” за спиной ничего больше не умеете. Если у вас есть претензии к Татьяне Николаевне, выскажите ей это в лицо а не под фейковыми именами.

 127. Земляк:

  Немає про що, більше говорити як про Чичкан. Що в районі нема інших проблем?Її авторитет ,як правильно сказали – це вибори Ольшевського. Багато за нього не голосували тільки того , що його довірена особа Чичкан(Ольшевському треба взяти це до уваги).А Іванову треба повчитись у ВГ ( одніх купила, других залякала(хто ж без гріха). Ви колись могли почитати в газеті таку статтю про ВГ?Ніколи, тільки повала .Район давно на дні,іне треба це ставити в пряму залежність Іванову.

 128. Cвета:

  Вот ты и показала свое истинное лицо Таня-Елена!!!!Да базар -это не позор даже наоборот Просто ты набралась базарного и пошла тявкать по району забыв о том что если ты такой профессиональный педагог с задатками руководителя то тебя бы ценили при любой власти А ты совсем недавно была Моськой с байки Танечка власть поменялась и в этом вся твоя беда Пропала работа у нашего Моськи!!!!!А Иванову респект и уважуха!!v

 129. Елена:

  Такие все специалисты! И знают какими качествами должны руководители обладать, и знают как выборы выиграть. Прямо сплошные социологи и политологи. Вот только кроме никому не нужных рассуждений больше ни на что не способны. Люди, занимайтесь своей жизнью и саморазвитием! Хотите улучшить уровень жизни в Новом Буге – начните с себя! Не вам судить Чичкан по профессиональным или тем более, личным качествам. Не берите грех на душу в канун такого Светлого праздника! Пеките Пасхи и красьте яички а назначать Чичкан на должность будет суд, без учета Вашей клеветы. Всех с наступающим!

 130. зоро:

  Тюрін, браво ! Розворушив новобузьку сплячку ! З’явився привід поплювати одне на одного ! І стараються хто як може, виходячи з власної культури та рівня !”Професійні” вчительки нагадали Чичкан про базар і показали свій базарний рівень, сленг у них явно з криворізького базару.
  Згадали і “попєрєдників”, і головне, які глибокі знання у окремих про те, як “дерибаняться” гроші ! Зразу видно – теорія є, а до практики діло не дійшло – не допустили. І жаба даве, аж очі вилазять, а жовч так і капає…
  Знають хто і кому що лизав… Теж мабуть лизнути хотілося ?
  Примітивні крментарі примітивних людей. Хоробрі невдахи під псевдонімами. Чичкан – не ідеал,але й не примітив, якою її видають в окремих коментарях. Вона продукт Нового Бугу з своїми недоліками. Вона, як і кожен на її місці, бореться за себе. Ви ж би також захищалися, як би з вами так повелися ! Можливо для цього вибрали б іншу форму. Признайтеся самі собі, що так було б ! І не треба остервеніло захищати Іванова, він вчинив підлість! Якби не хотів бачити її на цій посаді, міг би чесно сказати до конкурсу. Змалодушничав, і не лише цього разу. Якщо підтримуєте його, допомагайте, учіть, і не забувайте, що самі або хтось із рідних може стати жертвою такого ж Іванова. І ви також, як і Чичкан мовчати не будете.
  Всі хочемо жити добре і щоб нас оточували хороші люди і відновилися до нас з повагою. А звідки ж це візьметься, коли ми гриземо один одного, якщо хамство і ненависть зашкалює ?!!! Давайте будемо змінюватися ! Я вже починаю !

Сообщение:

*

НОВОСТИ